Skocz do zawartości

neostradamus i jego przepowiednie


Bastillon

Rekomendowane odpowiedzi

lepszy.

"jak spieprzyc cyferkami i %, nashem i kg (niepotrzebne skreslic) kazdy, nawet najfajnijeszy temat na kazdym forum. poradnik dla laikow." autor: bastilion

 

1,99 zł od jutra w biedronkach calego swiata

 

najsmieszniejsze jest to, ze posty ai3 mozna traktowac z przymruzeniem ok, kazdy sie juz do tego przyzwyczail. ty natomiast wciaz probujesz wmawiac, ze czarne to biale

 

sic.

 

ban anyone? tremat proponuje przeniesc do szatni i powaznie sie nad tym zastanowic.

 

Lepiej tego nie dało się napisać. Pisał i czytał bym więcej na tym forum, ale jak widzę wpisy Basto-oszołoma to nie zostaje mi nic innego jak "przewijać".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mi powie co dolega temu czlowiekowi ? bo chyba sie nie obsrales ze wrocil Roy i Nash jedzie na wakacje po pierwszej rundzie ?

gdzie nie wejde to Bastillion mnie cytuje i kradnie moje pomysly, rozumiem ze podziwiasz mnie i zazdroscisz niezwyklych spostrzezen i pomyslow ale czlowieku nie bedziesz nigdy mna

bedziesz zawsze Bastillionem tylko tyle i az tyle, kolejnego ai3 nie bedzie podobnie jak Jordana czy Magica Shaqa czy Birda

wiem ze to dla ciebie druzgocaca wiadomosc ale przejdz dalej i zyj Bastillionie zyj wlasnym zyciem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktos mi powie co dolega temu czlowiekowi ? bo chyba sie nie obsrales ze wrocil Roy i Nash jedzie na wakacje po pierwszej rundzie ?

gdzie nie wejde to Bastillion mnie cytuje i kradnie moje pomysly, rozumiem ze podziwiasz mnie i zazdroscisz niezwyklych spostrzezen i pomyslow ale czlowieku nie bedziesz nigdy mna

bedziesz zawsze Bastillionem tylko tyle i az tyle, kolejnego ai3 nie bedzie podobnie jak Jordana czy Magica Shaqa czy Birda

wiem ze to dla ciebie druzgocaca wiadomosc ale przejdz dalej i zyj Bastillionie zyj wlasnym zyciem

lepiej bym tego nie ujal, great job

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to w ten sposób powstały pierwsze blogi... chociaż nie, Bastek poszedł tutaj o wiele dalej. Trzeba pomyśleć, bo może da radę na tym zarobić ?

Ehh... Jednak fajnie zyc w Polsce , kombinujemy na calego

BTW ciekawy pomysl , tylko trza jakas chwytna nazwe wymyslec, najlepiej po angielsku i zwiazane cos z zalozycielem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem niektórych zachowań na tym forum. Jak nie możecie czytać Basta albo ai3 to ich ignorujcie albo nie czytajcie ich postów. Macie z tym jakiś problem?

 

Z tego co wiem bany się dostaje za łamanie regulaminu.

tfu a wypluj te słowa, przecież to forum by umarło, bez możliwości odpowiedzi na taka ilość bzdetów :) ehh najgorsze że to prawda :( Gdyby tylko ktoś zebrał się i wstawił Basta argumenty wykluczające się zależnie od tezy, to by wyszedł taki jego schizofreniczny dialog ze sobą, ogólnie ciekawy ;):)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.