Skocz do zawartości

Kevin Durant - The Best Ever


ai3

Rekomendowane odpowiedzi

westbrook tak ale maynor? z całym szacunkiem dla niego bo był moim człowiekiem już od czasów vcu i momentu jak wysłał duke na wakacje, ale on dał pkt jak już było po japkach, jak westbrook sobie odpoczywał na ławce i myślał o następnym meczu.

gdyby nie wyzdrowienie bynuma to lakers byliby w takiej dupie, że nawet tak wielkiej dupy jeszcze nie widzieliście. duet gasol i odom zapewnił by im szybkie 0:4 moze 1:4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat bez sensu ale koelner no offense - ciężko nazwać magica i birda podkoszowymi. To raz. A dwa - że takim zawodnikom łatwiej zdominować serię. Zdominować - coś czego durex jeszcze nie zrobil, a nawet kurcze się do tego nie zbliżył.

nie sprecyzowałem swojej wypowiedzi. oczywiste jest ,że nie chodziło mi o magica ,ale reszta zawodników to podkoszowi ale jak chcesz ,ok Bird nie jest podkoszowym ,pójdę Ci na rękę. nie zabieram ostrego zdania w tej dyskusji bo za bardzo nie wiem o co w niej chodzi a po drugie nienawidzę dyskutować o porównaniach graczy grających w innych czasach w innych warunkach z innymi zasadami z innym systemem szkolenia i wiele wymieniać. dyskusję te są pozbawione sensu i mnie bawią. łatwiej jest dyskutować o zawodnikach ,którzy pokończyli kariery i można ich sezony porównać ale zawodników grających obecnie to tych z poprzednich to bzdura. te wszystkie rankingi all-time są wszędzie praktycznie inne i tutaj każdy będzie miał inne zdanie także. podałem wiek bo faktycznie ten chłopak mimo ,że jest młody i jeszcze skuteczność u niego szwankuje to jest w ekipie ,która ma najniższą średnią wiekową ,ma świeżego trenera a urywa dwa mecze obrońcy tytułu ,którzy mają zespół kompletny z najlepszym zawodnikiem ligi oraz najlepszym coachem w historii ,przyjmijmy to wszystko z przymkniętym okiem. coś się dzieje ,to nie jest normalne to jest sensacyjne. durexa nie porównuje do nikogo bo ciężko mi nadal jest porównać chociażby mj do kb24 ,czekam aż ten drugi pójdzie na emeryturę nie mówiąc tu o wtykaniu lebrona czy hakeema i inne wymysły bastka.

 

 

ale to jest ewenement.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 99% się zgadzam, ale...

urywa dwa mecze obrońcy tytułu ,którzy mają zespół kompletny z najlepszym zawodnikiem ligi oraz najlepszym coachem w historii ,przyjmijmy to wszystko z przymkniętym okiem.

Ok, przyjmijmy to z przymkniętym okiem. Ale nie mówmy, że to on "urywa" im te dwa mecze. To fakt, siedzi na nim świetny defensor, ale fakty są faktami i mówić, że to jego zasługa to jakby, nie wiem, nie oglądać tych meczy.

 

Jak dla mnie moga przejść Lakersów, potem Nuggs/Jazz potem ze Spurs/Dallas/Suns wygrać i w finale rozjebać Cle/Magic. Lubię tę drużynę i takie coś sprawiłoby mi przyjemność. Ale na miłość boską, nie twórzmy mitu Duranta-wypierdalacza, który eliminuje obrońców tytułu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym forum jest tak, ze jak komus podwinie sie lapa, to zaraz sie po nim jedzie.

kobe ma slabszy mecz i jazda po jego defensywie

i w druga strone. durant zaliczy 19 zbiorek i huzia na fruzia

 

best ever.

 

tymczasem statystycznie to wyglada tak fajnie dla duranta

Dołączona grafika

a porownujac z RS ten spadek u duranta jest jeszcze wiekszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.