Skocz do zawartości

Eastern Conference Semi Finals : (1) Detroit (60-22) - (4) Cleveland (52-30)


Kubbas

Kto wygra serie?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serie?

    • Cavs 4
      0
    • Cavs 5
      0
    • Cavs 6
      9
    • Cavs 7
      7
    • Pistons 4
      0
    • Pistons 5
      1
    • Pistons 6
      10
    • Pistons 7
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Mitchell ogarnął pałę, nagle zaczął dogrywać i ten atak Cavs trochę milej wyglądał.

efekt widoczny w 125 pkt pomimo indolencji hardena 

wgl to jest chora statystyka, że gość który buduje swoja grę na penetracjach miał 4 takie asysty w aż 13 spotkan. zajebiste czytanie gry xd 

i to majac dwoch swietnych w konczeniu pod obrecza gosci

 

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, DRK napisał(a):

Bolesna, acz konieczna lekcja.

Langdon przed sezonem i trakcie zapowiadał, że nie będzie robił większych ruchów, ten rok to szansa dla graczy na pokazanie swojej przydatności. I wartości $$$. Materiału poglądowego jest moc. Zalety i wady wiadome. Będzie nowy wątek o Pistons to spróbuję nakreślić oczekiwania 

Cade już naprawdę był zmęczony. To było widoczne w G6 gdzie w 2H on trafił tylko jeden rzut w pierwszej minucie i później nic, same pudła choć wówczas zwycięstwo przykryło ten stan. Chwała mu, że stawił się na te dwie serie, mimo niedawno zapadniętego płuca. Większe pretensje można mieć jedynie za te trzy straty w końcówce G4 ECSF.

Dzisiejszy trzydziestopunktowy łomot trzeba jakoś strawić. Trochę boli. Ale potrzeba czasu i to minie.

O, już minęło.

Gratulacje dla Cavs i kibiców. Nie było jakiejś większej spiny w serii i w takich przypadkach zawsze w następnych rundach kibicuję drużynie, która wyeliminowała Tłoki. Zawsze to lepiej odpaść po walce z mistrzem. Choćby i konferencji :). Choć rozum mówi Knicks to kciuki trzymam za sąsiadów z Cleveland.

W rosterze super sytuacja, spadaja kontrakty Harrisa i Huertera (ten wogole jeszcze gra i rzuca za 3?). Stewart do wyjebania natychmiast w pierwszej wymianie po kogokolwiek jako wypelniacz. Ausar, Jenkins wszystko team options. 
Problem jest tylko z Durenem bo on nie jest warty wiecej jak $25m a pewnie mimo takiej sobie serii, bedac mega ograniczonym ofensywnie i mega przecietniutki defensywnie bedzie chcial jakies horrendalne pieniadze na 5lat? No i tak naprawde obaj C z Stew sa poprostu slabi. Handlowac Stewe i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mameluk napisał(a):

Harden w G5 miał 8/21 z gry (w tym 3/10 za 3) oraz 6 strat i ty to nazywasz bardzo dobrym/świetnym meczem

No ale bycie die-hard fanem ma swoje prawa :)

To tylko FG% wpływa na ocenę gry? Przecież Harden tam otarł się o triple-double, zrobił 30 punktów i grał najlepszą obronę w tej serii. Zresztą Harden jest w tych PO TOP10 najlepszym stockerem ( bloki + przechwyty).

Z tymi TO to mocne podwójne standardy. Cade zalicza najwięcej strat w historii PO i nikt tego nie wyśmiewa, ani nie deprecjonuje jego gry. Harden notuje straty? Kotwica, cancer etc. 

Harden notuje średnią punktową ponad 20 punktów na mecz na TS ponad 60%, do tego bardzo dobre zbiórki, elitarne kreowanie plus gravity i jeszcze przechwyty. Dość powiedzieć, że jest obok Jarretta Allena jedynym graczem z dodatnimi net ratingami w obozie S5 Cavs.

Smutne, że nawet @memento1984 się od Niego odwrócił, a przecież bez tych trzech spotkań nie byłoby G7 i Cavs by byli już dawno na rybach. Zresztą podobnie przykro mi, że dawni fani Hardena jak @Reikai (pasywny) czy @rw30 (też już bardziej robiący sobie żarty z Brody, niż dbający o jego dobre imię). Ogólnie to trochę śmieszne, że G7 nie było zapowiadane jako seria Mitchell vs Cade, a tego czy Harden znowu polegnie w G7 (obecnie jest 5 do 4 w siedmiomeczówkach i ma dodatni bilans). 

Cade zalicza totalne collapse, Pistons większość meczu kręcą się w okolicach -30 i co? Od rana każdy tylko czeka, by dojebać Hardenowi. Zagrał bardzo słabo, podobnie jak G1, G2 i G6. Ale i tak ta seria nie była dla Niego w żaden sposób kompromitująca. 

6 godzin temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Rozczaruję cię, bo chyba chodzi o tę ich gierkę, gdzie Camby chce przepchnąć serię PO z Hardenem jako liderem. Też było mi przykro, bo byłem przekonany że spierdolił się do mnie w zeszłą niedzielę z serca, a nie interesownie.

Konkretnie to ściągnąłem Hardena w momencie, gdy padły te legendarne słowa, że jedyne miejsce, gdzie powinien kontynuować karierę to Chiny. I od tego czasu regularnie kręci się w TOP30. A fanem jego jestem od czasów Rockets. Ty sam natomiast przyznałeś, że Hardena krytykujesz już dla czystej frajdy i hejtu. A jak zacząłem go bronić to zacząłeś latać za mną, nawet do wspomnianej gry, by ubliżać mi i Hardenowi. Dlatego kazałem Ci się walić i trzymać frajerską mordę krótko.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

A jak zacząłem go bronić to zacząłeś latać za mną, nawet do wspomnianej gry, by ubliżać mi i Hardenowi. Dlatego kazałem Ci się walić i trzymać frajerską mordę krótko.  

Mylisz chronologie leszczu barowy, poleciałem za tobą do wspomnianej gry po tym jak spierdoliłaś się do mnie jak najgorsza łachudra tutaj. A w sumie to się nudziłem, wszedłem do begm coś sobie poczytać (czasami to robię) i zobaczyłem że próbujesz tam robić z ludzi idiotów i przepchnąć gdzieś drużynę z Hardenem jako liderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Mylisz chronologie leszczu barowy, poleciałem za tobą do wspomnianej gry po tym jak spierdoliłaś się do mnie jak najgorsza łachudra tutaj. A w sumie to się nudziłem, wszedłem do begm coś sobie poczytać (czasami to robię) i zobaczyłem że próbujesz tam robić z ludzi idiotów i przepchnąć gdzieś drużynę z Hardenem jako liderem

Za krótki synku na mnie jesteś, także szczekaj dalej dla przygłupów swojego poziomu :)

Bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

tego czy Harden znowu polegnie w G7 (obecnie jest 5 do 4 w siedmiomeczówkach i ma dodatni bilans). 

Harden w ostatnich czterech występach w game 7 tylko raz przekroczył 10 pkt, miej jakąkolwiek godność 

1 minutę temu, MarcusCamby napisał(a):

Za krótki synku na mnie jesteś, także szczekaj dalej dla przygłupów swojego poziomu :)

Bez odbioru.

Oj będziesz za to przepraszała 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcusCamby napisał(a):

Smutne, że nawet @memento1984 się od Niego odwrócił, a przecież bez tych trzech spotkań nie byłoby G7 i Cavs by byli już dawno na rybach

Ja sie nie odwrocilem ale on musi zaczac grac tak zeby limitowac swoje idiotyczne i lekkomyslne straty.

nadal uwazam ze ona ma gigantyczny wklad robiac pressure atakujac ktorego garland nigdy nie mial.

jego ~30% 3pt jest ok bo to rownowartosc 45% za dwa czyli conajmniej srednio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega mecz rolesów Cavs i przede wszystki Dona, i fatalny PeeStones ogólnie, sporo bezsensownych fauli, słaba energia, ale tam w ogóle to przede wszystkim jest mało ludzi do grania w konkretnego kosza na wysokim poziomie .

Co do HArdena to więcej kiedyś w wolnej chwili napiszę. Albo teraz, w skrócie:

przetrwał w tej lidze sporo dłużej i dużo lepiej niż mu większość ludzi w okolicach 22 czy 23 roku prognozowała. Przypomnę, że rok temu był w all - NBA 3rd jakby komuś umknęło.

Skill wise ciągle topka choć wiadomo, na wolniejszych obrotach :), psychicznie ciągle jest jak jest. Przecież dzisiaj już w pierwszej połowie miał 2 pudła  z wolnych, potem kolejne pudło w Q3, trafiały mu się jakieś fajne kreacje partnerów ale przeplatał to z błędami 24s bądź podaniem piłki w ręce Cade'a przy out of bounds (to chyba powinna być strata, ten błąd 24s też przecież) i w pewnym momencie ogólnie zaczął być pasywny (ale wszystkim dookoła szło dobrze + długo trzymali na nim Ausara więc co to zmieniać, nie ma się co szarpać). Więc gdyby nie to że mecz się skończył jak się skończył to znowu by było jechane, i słusznie, ale skończył się inaczej.

Ale to G7, poza tym on ogólnie zagrał jak na nieatletycznego 37 latka dobro serie, statsy ktoś już przytaczał (choć to w PO przereklamowana wg mnie kwestia, ważne żeby wyszarpać to co jest do wyszarpania, bo nie ma różnicy czy wygrywasz 1 czy przegrywasz 30 ), poza G7 i H2 G4 musiał robić za głównego playmakera (bo Schrodera prawie w tej serii nie było, a Don poza G7 nijak nie kreował innych) i summa summarum tak to zrobił że wygrali serię, nawet jeśli przy jego niewielkim udziale w G7 . Crunch time G3 i w dużym stopniu G5 to on dowiózł. Pamiętajcie też, że obrona Pistons to jednak z tych lepszych, jakkolwiek Pistons kiepsko by nie wyglądali jako team overall.

 

Jak chodzi o to czy go ktoś lubi, czy nie lubi i czy mam bronić jego dobrego imienia jak ktoś tu napisał,  to ja mam wyjebane na takie tematy, piszcie tam sobie co chcecie. Ale też nie będe bronił kogoś tylko dlatego, że jest moim ulubionym zawodnikiem, jak mu się należy to jadę, ja nie jestem jego staro ani trenerem żeby musieć go wspierać.

No i dla mnie jak dla kibica ciężkie są kolejne zmiany teamów i ciężko czasem to śledzić, nie ukrywam :) (btw fchooi ciekawe co Cavs z nio zrobio po sezonie, bo jakkolwiek się ten nie skończy to nie wydaje mi się super pomysłem dać mu umowy na 2 lata czy 1 + 1TO)

aha, i tak, ma szybkie ręce i czasem ma dobry timing +ustawienie jako help defender (stąd dużo steals) ale poza tym w obronie jest kiepski (na obwodzie na piłce mega słaby - eye test). Tylko, co ciekawe, w G7 prawie wcale nie był targetowany, co przecież Pistons zdarzało się często robić we wcześniejszych meczach (np wspomniany G5).

 

17 lat w lidze, 17x w PO, 1x w finałach 5x w finałach konfy, kilka (chyba 5) serii PO przegranych z przyszłymi miszczami, jedyny który przeciwstawił się NAJLEPSZEJ DRUŻYNIE W HISTORII (która serię później zjadła i wysrała TheChosen1).  Myślcie tam sobie co chcecie, co mnie to.

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.