Skocz do zawartości

Eastern Conference Semi Finals : (1) Detroit (60-22) - (4) Cleveland (52-30)


Kubbas

Kto wygra serie?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serie?

    • Cavs 4
      0
    • Cavs 5
      0
    • Cavs 6
      9
    • Cavs 7
      7
    • Pistons 4
      0
    • Pistons 5
      1
    • Pistons 6
      10
    • Pistons 7
      3


Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Przecież Harden robi głównie za kotwicowego. Beznadziejny jest. 

 

2 godziny temu, BMeF napisał(a):

Ciężko będzie o lepszy przykład jak coaching w NBA jest przereklamowany jeśli Bickerstaff wyeliminuje Cleveland. :) 

 

2 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

3 fgm, 4 straty - wybitna postać

 

1 godzinę temu, Kubbas napisał(a):

Gdzie jest FBI? Roziera aresztowali jak tak gral jak Harden teraz

Zrzut ekranu 2026 05 08 113400

 

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

w sumie konkurencja o to miano nie śpi ;) 

Wyglada to smieszkowo - ale Pistons wygladaja na slabszy team niz Raptors, ale to co zagrali liderzy, damn piach synu!

Mitchell to najbardziej niska linia oporu “paczta w boxscora!” i puste 31pts robiac w portki w 4q, Harden Harden’esque jakby g7 wcf i single digit cornerstone franczyzowy Mobley.

z tego miejsca mozna tylko w gore albo na ryby! 🫡

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BMeF napisał(a):

ale po 36. urodzinach Bryant, Wade, Dirk, Durant i Curry wygrali łącznie jedną serię w PO

wszyscy oni mieli praktycznie gównoteamy i prócz Duranta po rs nie łapali głosów do all-nba, rok temu był 3rd team

wtf w ogóle

wczoraj pod koniec meczu tak kminiłem kim jest Cade na dziś w tej lidze i jakoś nie dam rady go dać niżej niż top3, porównajcie sobie on/offy z SGA i pomyślcie przez chwilę czy Cade by się chociaż spocił mając Hartensteina czy Mitchella, gość wraca po przymusowej przerwie z marszu na mega presji i robi totalny rospierdol, zresztą w rs było podobnie, ten gość wydaje się nie mieć psychoki

nie da się patrzeć na Durena, jak go Townsik wyjaśni, bo dalej się nie ogarnie to dopiero będzie heca

w Cavs nie da się pochwalić nikogo, oni tym ruchem z LAC mogą stracić Mitchella bo kto by chciał piąty rok z rzędu robić szmatę ze swojego nieistniejącego legacy?

niby wszystko w grze a jakby po serii

Tobias Harris over them

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wszyscy oni mieli praktycznie gównoteamy i prócz Duranta po rs nie łapali głosów do all-nba, rok temu był 3rd team

wtf w ogóle

wczoraj pod koniec meczu tak kminiłem kim jest Cade na dziś w tej lidze i jakoś nie dam rady go dać niżej niż top3, porównajcie sobie on/offy z SGA i pomyślcie przez chwilę czy Cade by się chociaż spocił mając Hartensteina czy Mitchella, gość wraca po przymusowej przerwie z marszu na mega presji i robi totalny rospierdol, zresztą w rs było podobnie, ten gość wydaje się nie mieć psychoki

nie da się patrzeć na Durena, jak go Townsik wyjaśni, bo dalej się nie ogarnie to dopiero będzie heca

w Cavs nie da się pochwalić nikogo, oni tym ruchem z LAC mogą stracić Mitchella bo kto by chciał piąty rok z rzędu robić szmatę ze swojego nieistniejącego legacy?

niby wszystko w grze a jakby po serii

Tobias Harris over them

Zobacz jak Harden wyglada w tej tabeli a jak Mitchell walczacy o nieistniejace legacy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, memento1984 napisał(a):

Zobacz jak Harden wyglada w tej tabeli a jak Mitchell walczacy o nieistniejace legacy xD

bo to nawet na małej próbce potrafi być mylące, gdy się spojrzy w ostatnie L4 Brody

Harden.png

Mitchell gdyby nie czwarte kwarty w tej serii to nie wyglądał wcale źle, no ale gramy cztery kwarty jednak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

wszyscy oni mieli praktycznie gównoteamy i prócz Duranta po rs nie łapali głosów do all-nba, rok temu był 3rd team

Not really, cała ta grupa w wieku 35/36 lat albo się połamała (Bryant, Curry rok temu), albo była stara (Wade, Dirk), albo okazywała się zbyt słaba (KD w Suns, Harden, LeBron). Tylko CP3 w wieku emerytalnym realnie do czegoś doprowadził swój team, ale raz, on był w stanie robić zajebisty impakt na małym volume, a dwa, potem i tak skończył jako turbobalast Suns, ludzie cisnęli z niego bekę, a Suns w końcu go wyrzucili za Beala. Ew. jeszcze Duncan jako super roles, ale on w wieku 32-34 lat średnio ogarniał gdy kazali mu grać jako 1. opcji.

Kariery obecnie są dłuższe, ci ludzie dalej są w porywach bardzo dobrzy, czasami jakiś LeBron wyeliminuje Rockets, czasami Curry zrobi 50pkt w G7 z Kings - ale to jest fejkowy prime, żeby w wieku +35 jako pierwsza opcja/główny ballhandler pykać w PO to zasadniczo trzeba dużo farta. A jeszcze oni wszyscy biegają na top10 kontraktach, więc jakieś fanfiki o Currym-drugiej opcji też ciężary.

Harden w sierpniu skończy 37 lat, jak załapie się na jakieś 70/2 i pyknie jeszcze ze dwa razy w ASG to i tak fajnie. Jak ktoś wziął 15-letniego psa i mu jest smutno, że nie dość, że nie chce się uczyć nowych sztuczek, to do tego niekiedy sra pod siebie i trzeba go non stop brać do weterynarza - to niekoniecznie jest wina psa. 

Ale może się jeszcze odbije i ze dwa razy złapie frisbee.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, DRK napisał(a):

Podpisuję się pod większością w/w tez.  Z jednym wyjątkiem.

LeVert to ewidentnie nie trafiona decyzja Langdona i JBB. W żaden sposób się nie broni. Gra najtragiczniejszy RS  i play-off w karierze. Kasa (29/2) totalnie przepalona na darmo, a ma jeszcze rok umowy 🫤.

Zgadzam się, tylko w tej lidze takich kontraktów jest dużo i w większości dłuższych, natomiast LaVert jest trochę ofiarą tego, że lepsi są inni w tej ekipie. On nieefektywnym scorerem, który potrzebuje piłki i USG, żeby cokolwiek dać ekipie i pewnie gdyby nie fenomenalna gra 2way Jenkinsa to on by dał dużo lepsze staty w stosunku do swojego kontraktu, szczególnie jak był Cade nieobecny. 

Natomiast Jenkins coraz bardziej mi sie podoba... Last 3 games:

7t9h8jL.png

CYcx1Ne.png

..undrafted, zaczepił się na 10day, potem dostał 2way i dziś rok od 10day jest kluczowym zawodnikiem z ławki ekipy, która prowadzi w 2 rundzie 2-0 w PO. Coraz lepszy rzut ma, świetnie mija na koźle i penetruje pomalowane, potrafi rozegrać i choć może trochę brakuje mu fizyczności, to co by nie mówić bdb broni szczególnie w perimeter, gdzie 6'8 wingspan i szybkie ręce bardzo mu pomagają. Zaczyna mi przypominać jego historia FVV, który też był undrafted i zaczynał od głębokiej roli w Toront, żeby być w mistrzowskim sezonie kluczowym graczem z ławki i potem starterem. Trzymam kciuki za nie gorszą karierę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMeF napisał(a):

Not really, cała ta grupa w wieku 35/36 lat Jak ktoś wziął 15-letniego psa i mu jest smutno, że nie dość, że nie chce się uczyć nowych sztuczek, to do tego niekiedy sra pod siebie i trzeba go non stop brać do weterynarza - to niekoniecznie jest wina psa. 

Ale może się jeszcze odbije i ze dwa razy złapie frisbee.

Trzeba by dodać brać psa i zapłacić za niego 12 razy więcej niż za szczeniaka. 

Tylko dlatego bo wabi się Szarik 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dannygd napisał(a):

choć może trochę brakuje mu fizyczności

Czemu tak myślisz? IMO ma świetne warunki jak na PG. Wzrost 6'4 plus 6'8 wingspan, do tego szybki i sprężyny w nogach. Ciężko o lepsze warunki na tej pozycji. Fred to przy nim nieruchawy karzełek 

Ogólnie mega nabytek jak na gościa znikąd. I kolejny przykład, jak się buduje dobry zespół, zamiast uwalać mecze i czekać 10 lat na kolejny "talent" z draftu jak jeden znafca doradza        

Edytowane przez Grzechu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzechu napisał(a):

Czemu tak myślisz? IMO ma świetne warunki jak na PG. Wzrost 6'4 plus 6'8 wingspan, do tego szybki i sprężyny w nogach. Ciężko o lepsze warunki na tej pozycji. Fred to przy nim nieruchawy karzełek 

Ogólnie mega nabytek jak na gościa znikąd. I kolejny przykład, jak się buduje dobry zespół, zamiast uwalać mecze i czekać 10 lat na kolejny "talent" z draftu jak jeden znafca doradza        

Tak sie buduje mocne teamy, ze wyciagasz goscia za paczke fajek a kontrybucja jak ekspektacja z jakiegos seasoned weterana. Bardzo dobrego gracza wyciagneliscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzechu napisał(a):

Czemu tak myślisz? IMO ma świetne warunki jak na PG. Wzrost 6'4 plus 6'8 wingspan, do tego szybki i sprężyny w nogach.

Brakuje mu trochę mięśni, żeby sprawnie móc bronić na switchach F i robić za slashera niczym Wade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2026 o 03:56, LeweBiodroSmoka napisał(a):

żeby byč sprawiedliwym tylko dzięki niemu Cavs dogonili wynik, no ale w warunkach PO granie Brodą po dwóch stronach to niestety samobójstwo

źle się zestarzał ten deal z LAC okrutnie

Jak Denver to wypadło to siedziałeś cicho jak myszka i zniknąłeś z forum. Wielki Chokic wysrany jak zwykły kundel. 
 

Ale by codziennie jebać Hardena to jesteś k**** pierwszy z sobie podobnymi debilami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jak Denver to wypadło to siedziałeś cicho jak myszka i zniknąłeś z forum. Wielki Chokic wysrany jak zwykły kundel. 
 

Ale by codziennie jebać Hardena to jesteś k**** pierwszy z sobie podobnymi debilami. 

Żeby tylko Hardena to można by z chłopem żyć jako niegroźną maskotką, tylko problem że tu się dostaje wszystkim którzy nie są Jokicem w zależności jaką mogą wstał nasz mistrz analizy xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jak Denver to wypadło to siedziałeś cicho jak myszka i zniknąłeś z forum. Wielki Chokic wysrany jak zwykły kundel. 
 

Ale by codziennie jebać Hardena to jesteś k**** pierwszy z sobie podobnymi debilami. 

Szkoda, że na zlocie taki wyszczekany nie byłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, memento1984 napisał(a):

Kto pierwszy peknie w domu, ten przegra - Kapitan Oczywistek

Mam nadzieję, że jutro będzie wygrana w Cle. Wczoraj było blisko, ale te straty Cade zaważyły i broda miał bardzo dobry koniec, wszystko mu wpadało. Duren znowu słabo, chyba 2 albo 3 ofensy miał w 1 połowie jak coś próbował przepychać pod koszem. Trzeba dać więcej Reeda bo jak zwykle robi mega robotę z ławki. Cade na koniec 27-10-10, szkoda tych 8 TO ale i tak to jest nasz kozak ❤️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2026 o 14:40, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Ty się prujesz do ludzi?

Potwierdzam on mozliwe ze die pruje do ludzi i do kogo tam jeszcze

W dniu 8.05.2026 o 14:46, LeweBiodroSmoka napisał(a):

bo to nawet na małej próbce potrafi być mylące, gdy się spojrzy w ostatnie L4 Brody

Harden.png

Mitchell gdyby nie czwarte kwarty w tej serii to nie wyglądał wcale źle, no ale gramy cztery kwarty jednak

Miczel moglby niegrac😋

W dniu 8.05.2026 o 14:40, memento1984 napisał(a):

Zobacz jak Harden wyglada w tej tabeli a jak Mitchell walczacy o nieistniejace legacy xD

A walka o nieistniejące legacy zawsze na propsie, na tej zasadzie don do brodacza pasuje ideolo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.