Skocz do zawartości

Lakers.e-nba.pl


Qpa

Rekomendowane odpowiedzi

poszlo poszlo:)

brakuje mi opcji cofnij po wejsciu do newsa

i cos nie tak z sonda, po zaglosowaniu nie ma glosu przy moim gosciu i jakies dziwne htmlowskie texty wyskoczyly. ale generalnie robi wrazenie stronka. az milo. zeby jeszcze zaczeli grac tak ja kwyglada stronaka to bedie dobrze:)

Oj Qpa Qpa.. naprawiłem za Ciebie.. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stronka naprawdę fajnie się prezentuje, az powiewa świeżością jak się teraz odwiedza lakers.e-nba. :D

 

Jesli już miałbym się do czegos przyczepic, to dla mnie jest trochę za ciemno po bokach, jakoś dziwnie wygląda ten czarny kolor, ale pewnie się przyzwyczaję.

Poza tym może Fartman by sie zgodził i wrzucilibyśmy jego jakąś tapetę z Kobem na stronę, ostatnio nawet zrobił dwie czy trzy.

 

kore, nową grafę zrobił Marcool :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny? :shock: To jak Ty masz ten monitor ustawiony??? Toz to fiolecik piekny jest.

No może i masz rację :wink: Pojasniłem monitor na maksa i dostrzegam ten "fiolecik" :wink:

 

Jeszcze na jedną rzecz zwróciłem uwage, jak przwesuwam stronę w doł lub w górę rolką na myszce, to ta częsc z newsami sie nie rusza, trzeba to zrobic klikając na suwak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcool powrocil :] hahaah, no ladnie to sie prezentuje, powiem swiezosci ale ja bym sie zastanowil nad zmiana foty na gorze albo moze zrobieniu kilku zmieniajacych sie czy jakiejs lajtowej animacji bo to co teraz macie to jakos nie zacheca do kibicowania, wygladaja jakos tak smutno, rozproszeni nie wiem jakos powinni bardziej ozywiac ta gore, takie moje 2 slowa ;-) Fajna robota panowie, A Marcool jakis collab powinien ze mna ogarnac trojwymiarowy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarny? :shock: To jak Ty masz ten monitor ustawiony??? Toz to fiolecik piekny jest.

No może i masz rację :wink: Pojasniłem monitor na maksa i dostrzegam ten "fiolecik" :wink:

 

Jeszcze na jedną rzecz zwróciłem uwage, jak przwesuwam stronę w doł lub w górę rolką na myszce, to ta częsc z newsami sie nie rusza, trzeba to zrobic klikając na suwak.

Opcja przewijanie rolka dziala niestety tylko w IE i nic na to nie poradze. To i tak jedyny skrypt do przewijania div'ów jaki udalo mi sie znalezc (dzialajacy we wszystkich przegladarkach). Szczerze mowiac to w ogole bylem przeciwny rozwiazaniu z przewijana ramka, ale marcool sobie wymyslil taki, a nie inny uklad strony i musialem sie dostosowac. MOzna bylo dac co prawda zwyklego iframe'a, ale nie pozwala on na manipulowanie wygladem suwakow (jest tylko opcja pod IE, no ale kto dzis uzywa IE?). Reszta bylaby raczona widokiem okropnego szarego suwaka. Takie cos jest chociazby na http://wally.e-nba.pl/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.