Skocz do zawartości

Lakers.e-nba.pl


Qpa

Rekomendowane odpowiedzi

to spoko:)

nareszcie. obiecuje ze nie bede juz ohgladal lakersow pod wplywem alko bo wtedy nawet mi sie wydaje ze parker w obronie gra(patrz mecz z suns)

 

na upartego moge jeszcze raz na jakis czas wiekszy artykul podsumowywujacy badz dotyczacy jakiejs sytuacji czy kogos napisac. na forum niektorzy juz zauwazyli ze czasami potrafie cos sensownego napisac.... chyba:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik pracuje ostro nad panelem administracyjnym, grafa tez się robi, ale jeszcze minie trochę czasu zanim będziemy gotowi do wystartowania, dlatego proponuje, żebyśmy na rozgrzewkę zaczęli już teraz aktualizować stronkę.

 

Dzis w nocy mam nadzieje zrobić wszystko tak do 90%, jutro mam tylko ćwiczenia z programowania na uczelni więc pewnie rano też będe coś robił. Mam nadzieje skończyc to jaknajszybciej - nie chce blokowac reszty roboty.

 

Jak pisałem, poźniej będziemy dopieszczać i dodawać coraz więcej opcji/ możwliosć kontroli nad stroną w panelu.. więc po zalogowaniu się do panelu prosze się nie wystraszyć. Myśle, że kiedyś będzie można większość opcji zmienić, poprawić, edytowac z tego właśnie miejsca. Tylko niech się sytuacja uspokoii - bo ostatnio ostry zapier... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oczywiście nadal bardzo chetnie będe pisał, tylko, że jest mały problem, jeśli chodzi o poranne relacje z meczów, to ja moge je pisać, tyle, że raczej tylko w soboty i niedziele i wiadomo w jakieś wolne dni, czy kiedy nie będe powiedzmy szedł do budy albo jeśli będziemy grać wcześniej niz o 4:30.

Z naszymi Jeziorowcami jest taka sytuacja, że najczęściej zaczynamy mecze około 4:30 a kończymy o 7:00, nieraz później, a ja musze już najpóźniej 7:20 wychodzić do szkoły, także rozumiecie.

Wiadomo, że będe na bieżąco informował odpowiednie osoby, powiedzmy, ze będe wiedział, że jutro nie ide do szkoły albo ide na póżnieszją godzinę, to dam znac komu trzeba i sie jakoś dogadamy.

Po południu raczej też mam trochę czasu, wiec też od czasu do czasu coś dam radę napisac coś z plotek, kontuzji(tfuu, tfuu :wink:) itd.

To tyle co do mojego udziału w redakcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja relacje ze spotkań mogę pisać dalej, piszę w tej chwili magisterkę, ale ze znalezieniem czasu na napisanie czegoś chyba problemów mieć nie będę, no chyba, że w końcu mnie coś trafi i przez pisanie pracy tak znienawidzę pisanie w ogóle, że i na stronie i na forum mi się już nie będzie chciało :roll:

 

aha i miejmy nadzieję, że jak już strona ruszy na nowo to trochę okazji do pisania relacji z meczów w tym sezonie będziemy jeszcze mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kore, jak z Toba? Musze wiedziec, czy na prawde chcesz pomagac, bo ostatniego newsa to chyba z rok temu napisales... Moze dolaczlbys do pittiego? Napisanie krotkiej notki zbyt wiele wysilku nie wymaga, a bardzo bys tym pomogl.

Jestem przyczajony jak tygrys i czujny jak lew ;-) Pisanie newsow to nie problem co juz mowilem, gorzej z moją dyspozycyjnoscia a raczej brakiem mozliwosci jej okreslenia... :)

 

Czasem mam tak ze siedze caly dzien / dwa w domu, a czasem tak ze jest kupa pracy i np dzisiaj dopiero 'zawituje' w domu po raz pierwszy od trzech dni...

 

I to jest jedyny problem - nie jestem w stanie sie okreslic w temacie "kiedy bede pisal" ale ze bede to moge obiecac :)

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

panowie co jest z layoutem?:)

juz troche odmulilismy stronke, ale na przyjscie billupsa i garnetta wypadaloby juz przywitac chlopakow na "nowej" stronce:)

 

pozdro.

 

ps. odkad jestesmy na rybach, sie wysypiam, nie zarywam nocek, nie boli mnie glowa w ciagu dnia. wiec jakies plus sa......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Napisałem na swoim blogu całkiem sporawy artykuł na temat offseason w Lakers, jeśli by się spodobał, można by go dać na główną, ale to już zadanie dla jakiegoś admina - recenzenta 8)

 

http://lovethisgame.blox.pl/html

dopiero, teraz przeczytalem tego posta. jesli nadal aktualne to moge zarzucic na stronke...

 

ale pisze w innej kwestii.

 

z nowa grafa ruszamy 1 pazdziernika, i w zwiazku z tym chcialbym, zeby cala dziatwa potwierdzila, ze wciaz ma czas i jest zainteesowana pomoca przy pisaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.