Skocz do zawartości

Lakers.e-nba.pl


Qpa

Rekomendowane odpowiedzi

Byl juz taki temat ale zdaje sie ze wtedy jeszcze przedawnione topici z for klubowych byly automatycznie usuwane wiec go nie ma (no teraz juz jest :) ). Tak wiec zalozenie jest takie zeby pisac tu wszystko co jest zwiazane ze stronka, co sie podoba, co nie itp. itd. Ale glownie zakladam go dlatego, ze jak zapewne zdazyliscie zauwazyc strona jest praktycznie od poczatku sezonu nie aktualizowana (z malymi wyjatkami). Wynika to glownie z braku motywacji z mojej strony, ta zas wynika z braku czasu i z tego, ze jestem osamotniony i nie mam nikogo do pomocy. Pare razu probowalem powrocic do aktualizacji, ale wtedy zawsze cos mi wypadalo, robily sie zaleglosci no i pozniej nie bede ukrywal- zwyczajnie mi sie odechciewalo je nadrabiac. Tak wiec potrzebuje jednego czlowieka chetnego do opisywania meczy. Gdyby ktos sie znalazl to jestem pewien ze stronka znow by ruszyla pelna para. Szkoda by bylo, zeby cala praca ktora w nia wlozylem poszla na marne, wiec dobrze zeby ktos sie zglosil :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, co prawda zaoferowalem swoja pomoc juz przy ogolnym serwisie e-nba ale jest ona b.sladowa powiedzialbym wiec moglbym Ci rowniez jakos pomoc w serwisie lakers jako ze jestm ich big fan ;) czy to opisy meczow czy aktualizacje, newsy... zgadajmy sie na gg, zapisuje sobie Twoj nr, jak bedziesz odezwij sie :) oczywiscie o ile jestes zainteresowany, pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym chętnie pomógł, ale pomijając fakt, że kompletnie nie mam zdolności pisarskich, to różnie u mnie z czasem. Myślę, że sam nie dałbym rady czasowo z coziennym opisywaniem meczy :? Jak już nie będziesz miał nikogo to się odezwij, ale to i tak dopiero od kwietnia :?

 

PS. Jeśli za oferowane stanowisko nie dostanie się moda w dziale Lakres.e-nba.pl to ja jednak rezygnuję :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem otwarty na kazda propozycje pomocy...im wiecej rak do pracy tym lepiej. Kore juz zaproponowal ze moglby sie zajac opisywaniem spotkan, ale to jeszcze nie dogadana sprawa. BTW Pietras jesli chcialbys w jakikolwiek sposob pomoc to bylbym wdzieczny. Nikt nie wymaga zebys od razu wyrabial 300% normy, cieszylbym sie gdybys cos nabazgral nawet raz na kilka dni...wiesz, znajdziesz w necie jakas ciekawostke lub cos w ten desen i piszesz pare linijek tekstu...a o zdolnosci pisarskie sie nie martw. Wystarczy ze wiesz jak sklecic zdanie tak zeby mialo sens i nie razilo w oczy i luzik. I tak polowa osob, ktora odwiedza takie strony to analfabeci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam everyone po dluzszej przerwie.

 

Postanowilem wziac sie ostro za reaktywacje stronki bo nie chcialbym zeby po tylu latach pracy zwyczajnie upadla. W zwiazku z tym zbieram ekipe, ktora bylaby chetna pomoc mi w odnowie serwisu. Marcool zadeklarowal juz pomoc przy wykonaniu nowej szaty graficznej. Mam nadzieje ze przy redagowaniu strony wciaz beda chcieli mi pomagac Van i Kore, choc przyznam szczerze iz chcialbym, zeby redakcja liczyla co najmniej 5 graczy. Chcialbym rowniez zeby aktualizacja wynikow, statystyk i innych dupereli nie byla juz dluzej uzalezniona od mojej osoby i kazdy z redaktorow mogl samodzielnie wprowadzac zmiany, w zwiazku z tym zwracam sie w tym miejscu z prosba do osob obeznanych w php: michalik, pietras, anyone? o pomoc w zrobieniu odpowiednich skryptow do edycji stronki.

 

Czekam na kazda oferte pomocy.

 

Pisac tu, na maila, PM, obojetnie...

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od grafiki i html'a nikogo akurat nie potrzeba. Grafika zajmuje sie marcool, z kolei - mam nadzieje - michalik pomoze mi ogarnac stronke tak, zeby znajomosc htmla nie byla potrzebna do aktualizowania najistotniejszych elementow. To co najwazniejsze to swieze informacje, bo to glownie dla nich ludzie odwiedzaja strone, wiec do pisania potrzeba jak najwiecej osob.

 

Mysle, ze z relacjami spotkan poradzimy sobie wspolnie z Vanem i Adamem (o ile wyrazi chec ponownej wspolpracy) + kore z doskoku + jeszcze jedna osoba (piiti, badboys, graboś)? Natomiast stronka przez ostatnie miesiace (jak jeszcze byla w miare aktualizowana) kulala pod wzgledem informacji o takich duperelach jak kontuzje, plotki transferowe itd. Mysle, ze jak podzielimy obowiazki to kazdy z redakcji cos tam skrobnie od czasu do czasu, ale najlepiej jakby byla 1-2 osoby, ktore by sie zajmowaly tylko tym. Do tego akurat nie potrzeba wolnego czasu z samego rana, bo nic sie wielkiego nie stanie jak info pojawi sie po poludniu czy nawet wieczorem, dlatego pytanie do pittiego czy reflektowalby na zajmowanie sie pisaniem w takim charakterze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się od php staram trzymać z daleka, bo to mało przyszłościowe i teraz już mało kto robi jakieś większe projekty w php, ale jak trzeba pomóc to się zmuszę :P gadałem już z Mich@likiem i będę do dyspozycji 8)

 

 

PS. też mogę i chętnie pomogę w grafice :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja się od php staram trzymać z daleka, bo to mało przyszłościowe i teraz już mało kto robi jakieś większe projekty w php, ale jak trzeba pomóc to się zmuszę :P gadałem już z Mich@likiem i będę do dyspozycji 8)

 

 

PS. też mogę i chętnie pomogę w grafice :D

bardzo przydalaby mi sie pomoc, jestem caly zawalony projektami i sam nie dam rady, jesli mozesz to bardzo fajnie, zglaszaj si pod moje gg dam ci to co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalik pracuje ostro nad panelem administracyjnym, grafa tez się robi, ale jeszcze minie trochę czasu zanim będziemy gotowi do wystartowania, dlatego proponuje, żebyśmy na rozgrzewkę zaczęli już teraz aktualizować stronkę.

 

Przy okazji będę mógł przetestować zdolności pisarskie osób, które się zgłosiły do pomocy przy merytorycznym zapełnianiu serwisu.

 

A więc jeszcze raz proszę o potwierdzenie, że nadal chcecie pomagać przy lakers.e-nba.pl. Chciałbym, żebyśmy od poniedziałku zaczęli pisać.

 

A więc proponuje tak:

Relacje ze spotkań: van, badboys2, graboś i ja.

Codzienne newsy, ploty, transfery, kontuzje itd.: pitti_8 na etacie + reszta (może zrobić dyżury jak na e-nba.pl?

 

o kims zapomnialem?

 

Kore, jak z Toba? Musze wiedziec, czy na prawde chcesz pomagac, bo ostatniego newsa to chyba z rok temu napisales... Moze dolaczlbys do pittiego? Napisanie krotkiej notki zbyt wiele wysilku nie wymaga, a bardzo bys tym pomogl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.