Skocz do zawartości

Draft 2026


Wyparlo

Rekomendowane odpowiedzi

37 minut temu, tankathon napisał(a):

Sorber to chyba miał kontuzje wyłączająca z sezonu, więc trudno żeby miał się przebijać.

Kto wie czy od przyszłego sezonu nie wejdzie zamiast szkopa.

JEst taka opcja bo Thunde powinno szukać oszczędności i ogólnie pisałem ,że oni mają fajny model. 3 maksy które moga uzupełniac rukasami a jak któryś będzie chciał większe pieniadze to przehandlują. Mitchell Jaylin Cason wszyscy grają za grosze. Więc pewnie Hartenstein potem Dort ale co do przyszłego sezonu to i tak nie ma znaczenia bo kogo by nie wybrali z tym 12 nr to o ile to nie okaże się nowy Jalen to będzie miał miało minut

Najiwiększy skok jakościowy to zanotuje JAzz i Wizards gdzie jedni i drudzy powinni walczyć o PO po wzięciu swojego TOP 2 draftu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ely3 napisał(a):

Ta jasne. Tak samo była mowa jak w zeszłym roku brali Sorbrera czy jak mu tak było

A niby za kogo on ma wskoczyć w rotacji? Jaylina? Dorta? Nie mówię ,że nie jest dobry ale Thunder ma głębie składu i pozbywali sie nawet niektórych podkoszowych jak Dieng bo nie było dla niego żadnych minut

Oczywiscie landeborg jeszcze nie zagral w nba ani minuty, roznie moze być, ale jego silą jest uniwersalnosc, po trosze potrafi wszystko, jest mega silny, moze grac nawet falszywego centra. Wobec potencjalnej straty Hartensteina bardzo sie okc przyda. To zupepnie inny(lepszy)gatunek gracza niz jednowymiarowi Sorber czy Dieng

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ely3 pytanie z innej beczki 

jazz umówili się na wywiad i test indywidualny z Zuby Ejiofor 

Jazz 2rd nie ma - to oczywiście nic nie znaczy ale ten zawodnik pojawia się w mocks 31-35 bardzo regularnie. 
z racji faktu że WAS ( #1) „oddala” #31 do knicks z #32 w idealnym zasięgu pick posiada MEM to nie jest tu jakieś info że testując gracza jazz może rozważą pozyskać taki pick. 

nic to nie znaczy ale…

MEM Z #3 może sprawdzają opcje pozyskania #2 a Jazz z 3? Brali by Boozera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, ignazz napisał(a):

To po co ten Zuby? 
I skąd kapitał draftowy na niego. Tak myślę. 

Papa Boozer jeszcze w jazz pracuje? 

Jaaz może sprawdzać czy jest sens pozyskać druga rundę

Niemniej nikt nie przesuwa się z 2 na 3 za cene drugiej rundy. Tego to nawet Kings by nie zrobili. Zwłaszcza ,że Jazz potrzebuje graczy z tego draftu którzy będa wybierani 1-2. Wszystko ponizej nie ma dla nich większego sensu

Ewentualnie Wagler jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OStatnie lata pokazują ,że jak jest potrzebna to wybór drugiej rundy można łatwo kupić. Można tez oddać za niego dwie drugiej rundy z następnych lat. Nie słyszałem żadnych plotek ale jestem pewien ,że jak będa chcieli to pozyskają bo to mimo wszystko jest dość tanie do pozyskania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysoki prawie 1rd jest jednak cennym assetem. To moc nabywcza 1rd late ale z brakiem gwarantowania kontraktu. To jest coś co można pozyskać ale 31-35 to nie jest aż takie tanie. 

No ale jasne że łatwiej kupić drugą rundę niż robić fikołek 2 na 3.  Pytałem tak tylko bo mi się z Boozerem skojarzyło gdy Booz senior mi się z jazz kojarzy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIL + słaby kolejny draft spowodowało , że „głęboki draft” już nie jest tak głęboki. Sporo fajnych late 1rd , wczesnych 2rd wycofało się. 
 

Jest grupa graczy, którzy na tym skorzystają jak np Meleek Thomas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co rok się to teraz będzie pokazywać. 
Zastanawiam się nad konsekwencjami takiej zmiany w NCAA bo talent i tak w 100% będzie spływać tylko czasem rok później. To chyba nawet dobrze że będzie więcej czasu na obserwację. No i w cenie mogą być teraz obserwatorzy którzy jeżdżą po prowincjonalnych uczelniach. Bo nadal te wyjątki. ( nie jest tych graczy aż tak dużo jak piszesz) dotyczą bogatych programów uczelnianych. Big Markets w NCAA jest mocniejsze niż w NBA. ;))) 

Dla NBA zmiana na plus 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał(a):

Zastanawiam się nad konsekwencjami takiej zmiany w NCAA

Warto tutaj postawić pytanie czy gracze częściej nie będą wybierać gry na uczelni niż w Europie ? Wszak od kiedy wprowadzili TW tak się dzieje , ale tutaj może być już tak, że zadni nie będą chcieli grać w Europie. 

Rysiek jeszcze tam u Was sprowadza tych graczy z USA? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsunęli go już choć ma wpływ pośredni. 
Konsekwencja dla Europy będzie pewnie utrata jakości tych graczy ale nadal w cenie będzie posiadanie dwóch szybkich i wyskakanych Murzynków w składzie i jednego podkoszowego terminatora. Tu na tym poziomie nic się nie zmieni. 
w NBA po roku adaptacji nowych przepisów liczba prospektów się wyrówna do stanu dzisiejszego. Po prostu rok później wejdą do gry. O rok lepsi też. 

Z perspektywy powrotów do NCAA draft stracił moim zdaniem dwa nazwiska. Reszta to i tak gracze 40-60 w większości przypadków. Będzie w cenie znać peryferia koszykówki i jakieś Santa Clara. 

I trzeba pamiętać że NBA nie lubi pustki. Oni po prostu z tych mniej utalentowanych i tak zrobią rzemieślników. Co rok występują kontuzje i co rok ktoś z tego korzysta. Wejście z draftu do NBA będzie na takiej samej zasadzie. Nie ten to inny zostanie moim Achillesem. 

Czas i energia zostanie zaangażowana w innego gościa. Który parametry ma podobne.  No może mniej lotne nazwisko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, LAF napisał(a):

skorzystają jak np Meleek Thomas

Karaban Joshua Peat to gracze którzy dzięki rezygnacji Allena i spółki dostaną zapewne gwarantowane kontrakty.

Z perspektywy topu zmiany nie aż tak istotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.