Skocz do zawartości

Dickriderujemy


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Ad. Bast - Umówmy się, w systemie w którym Nash jest głównym wykonawcą te numerki nie są wcale tak imponujące. Ofensywa kosztem defensywny, świetny spacing, masa shooterów, Nash tylko rozdawał piłki.

imponujace ? k**** kto tu mowi o imponowaniu, przeciez wiadomo ze bez defensywy Nash nikomu nie zaimponuje. juz wole Dereka Fishera zamiast niego, on przeciez gra w contenderze i ma 4 pierscionki a Nash nie byl nawet w finalach. oczywiscie ze ma lepszych teammates ale to dlatego ze czyni ich lepszymi, a Nash swoich partnerow ogranicza! Suns majac sklad z Richardsonem i Amare to powinni z miejsca contenderowac, a zamiast tego sa trzymani przez Nasha blisko granicy playoffs. k**** z takimi starterami jak Channing Frye i Grant Hill to ja nie wiem jak mogli jeszze nie wygrac tytulu :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad. Bast - Umówmy się, w systemie w którym Nash jest głównym wykonawcą te numerki nie są wcale tak imponujące. Ofensywa kosztem defensywny, świetny spacing, masa shooterów, Nash tylko rozdawał piłki.

imponujace ? k**** kto tu mowi o imponowaniu, przeciez wiadomo ze bez defensywy Nash nikomu nie zaimponuje. juz wole Dereka Fishera zamiast niego, on przeciez gra w contenderze i ma 4 pierscionki a Nash nie byl nawet w finalach. oczywiscie ze ma lepszych teammates ale to dlatego ze czyni ich lepszymi, a Nash swoich partnerow ogranicza! Suns majac sklad z Richardsonem i Amare to powinni z miejsca contenderowac, a zamiast tego sa trzymani przez Nasha blisko granicy playoffs. k**** z takimi starterami jak Channing Frye i Grant Hill to ja nie wiem jak mogli jeszze nie wygrac tytulu :shock:

Niepotrzebna ironia, ale niepotrzebne jest też przecenianie Nasha.

 

Ja nie twierdzę, że on ma zajebisty support. Wręcz przeciwnie, gra z Amare fajnie ale Amare nie jest kimś kto może ukryć jego defensywną c***owatość. Josh Smith zamiast Amare i myślę, że Suns w okreśie swojej świetnosci zdobyliby min. 1 tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wut? J-smoove połowy akcji by nie skończył.

W okresie świetności to akurat Suns mogli zdobyć tytuł, ale jak wiemy Robet Horry...etc...etc..

3/4 akcji jakie grali Nash - Amare Josh skończyłby tak samo. Biegałby z Marionem na kontry, ale przede wszystkim maskowałby nieudolność Nasha, stanowiłby sam w sobie barierę defensywną jakiej nie swotrzyłoby 3 Amarów. No i pomyśl, nawet jeżeli straciliby odrobinę ofensywnie, to defensywnie - niebo a ziemia. Grając dokładnie tym samym systemem, w tym samym tempie. Dokładnie tego im brakował. Help defense i jeden z najlepszych i najbardziej wszechstronnych 1v1 obrońców w lidze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie j-smoove jest ofensywnym retardem. A z kolei Amare z '07 to był ofensywny potwór. Po pierwsze potrafił znaleźc się w tłumie i nieraz akcje kończył dunkami przebijając się przez trzech defensorów, dawał niesamowitą enegrię. Nie do końca zawsze było tak, że Nash mu dał piłę na tacy i wystarczyło skończyć. Amare jest świetnym graczem w offense. Do tego ma jumpera co jest bardzo ważne.

 

J-smoove świetnie broni, hustluje, ale na jego atak to żal patrzeć. Niby ma jakieś lowpost moves ale prawie z nich nie korzysta, dobrze chociaż że w tym sezonie ogranicza swe beznadziejne rzuty. Jak dla mnie nie mógłby spełniać roli "tego drugiego" w ataku w żadnej druzynie walczącej o misia. To nie jest gwaizdor ani druga opcja to jest świetny zawodnik, ale zadaniowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darren Collison.

 

Warto teraz na niego zwrócić uwagę, już wcześniej w tym sezonie kiedy Paul opuścił kilka meczów, chłopak pokazał, że ma papiery na bycie kimś w tej lidze. Teraz prawdopodobnie będzie startrem na PG w Hornets i myślę, że nierz zachwyci. W każdym będzie razie będę go obserwował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.