Skocz do zawartości

Dickriderujemy


Julius

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości sprawdziłem. Nie zanotował ani jednego.

Wolę kogoś kto jest dobry w jednym fachu niż we wszystkim po trochu. Jak zmierzyłeś to IQ?

1.Może rzeczywiscie lekko podkolorowalem , ale jestem pewny ,że były mecze w których był blisko osiagniecia triple dobule. To ze zabraklo mu 1 zbr czy czegokolwiek innego , nie zmienia faktu ze potrafi cos zdzialac jak pilka jest grana na niego.

2. Linijką...

Czasami pojawiają się różne artykuły na nba.com itp itd po prostu wystarczy przeczytac co jest w nich napisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Face it. Diaw jest przeciętnym zawodnikiem bez rzutu, żaden gtg, żaden difference maker.

teraz to mnie rozbawiłeś. Czy ktoś w ogóle tu mówi o Diawie jako gtg albo difference makerze? :lol:

Skoro przyznajesz, że nie jest difference makerem to o czym my tu rozmawiamy w ogóle ? Własnie przyznałeś że Diaw jest co najwyżej pożyteczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Móglby mi ktos powiedziec z jakiej strony sa te statystyki?

Z gory dzieki.

 

Potem do usuniecia

http://www.nba.com/hotspots/

Czasami pojawiają się różne artykuły na nba.com itp itd po prostu wystarczy przeczytac co jest w nich napisane.

I Ty to traktujesz jak prawdy objawione?

 

Oglądałem trochę tego Diawa w życiu i jakoś nie udało mi się zaobserwować tego jego mega IQ. Może fajnie podaje, ale traci sporo piłek. Zbyt sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik -> Tej , skoro mówią że tak jest to czemu mam im zaprzeczyć? Nie traktuje tego jako "prawdy objawione" , ale biore to na poważnie. Co do IQ to raczej nie wymagasz od niego że przy rzucie będzie obliczał kąt lotu piłki? Co do strat to rzeczywiście muszę sie z toba zgodzic bo lekko przegina w tym aspekcie, ale to nie znaczy ze jest słaby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karpik -> Tej , skoro mówią że tak jest to czemu mam im zaprzeczyć? Nie traktuje tego jako "prawdy objawione" , ale biore to na poważnie. Co do IQ to raczej nie wymagasz od niego że przy rzucie będzie obliczał kąt lotu piłki? Co do strat to rzeczywiście muszę sie z toba zgodzic bo lekko przegina w tym aspekcie, ale to nie znaczy ze jest słaby.

IQ nie ma za wiele do rzeczy, koszykarskie IQ jak najbardziej.

 

Theo - skoro nie leszczem (ale i ja tak nie uważam) to kim ? Nastawiałeś tez o tym co potrafi, ile to mu szans odbierano i piszesz kim nie jest ,ale to do niczego nie prowadzi. Powiedz kim wg Ciebie w tej lidze jest Boris Diaw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest niezłym pf, o jednak większym niż niezłym potencjale, który dzięki swoim umiejętnościom podawania i lekkości zdobywania punktów na lowpost, uniwersalności i przy znalezieniu odpowiedniej dla niego roli przez trenera może pełnić w każdym, powtarzam w każdym zespole bardzo przydatną rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest niezłym pf, o jednak większym niż niezłym potencjale, który dzięki swoim umiejętnościom podawania i lekkości zdobywania punktów na lowpost, uniwersalności i przy znalezieniu odpowiedniej dla niego roli przez trenera może pełnić w każdym, powtarzam w każdym zespole bardzo przydatną rolę.

Jego range wyklucza przydatność w każdym zespole. No i nie wiem też jaka to miałaby być rola. W Atlancie był klasyfikowany swojego czasu jako PG, ale wiemy że to żart. W suns grał chyba na każdej możliwej pozycji, potem w cats, w innym systemie. Co jest pożytecznego w zawodniku, któremu trzeba na siłę szukać roli w której może rozwinąć skrzydła ? W swojej karierze grał już tyle różnych opcji, a Ty ciągle piszesz o odpowiedniej roli. Dla mnie on byłby rewelacyjny jako 7 zawodnik, właśnie ze względu na jakąś tam wszechstronność, tylko że jego pensja (jest mocno overpaid) to wyklucza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogo zrobił wymiataczem?

[/url]

No w pytę... Obniżył JJ'owi skuteczność z osobistych... To ja już wolę Bibbiego :twisted:
Zrobiłeś z siebie głupca.

 

 

Ad. Bast - Umówmy się, w systemie w którym Nash jest głównym wykonawcą te numerki nie są wcale tak imponujące. Ofensywa kosztem defensywny, świetny spacing, masa shooterów, Nash tylko rozdawał piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.