Skocz do zawartości

Spisek przez duże W


konsul

Rekomendowane odpowiedzi

weź już skończ bo przykre to się robi jak za każdym razem zmieniasz wersję, nie czytasz moich postów (przynajmniej ze zrozumieniem) i odpowiadasz wybiórczo na to co Ci akurat pasuje (czyt. na to na co umiesz).

Pisałeś, że terminarz Lakers jest nie fair (skoro nie odniosłeś się nawet 1 słowem do fragmentu o nierozerwalności pojęć początku terminarza i całego terminarza to rozumiem, że się z tym zgadzasz, fajnie), ja się nie zgodziłem z tym, a Ty potem napisałeś, że takiego terminarza jak Lakers nie chciałbyś dla swoich Magic (co zacytowałem) i mi to pasuje.

 

Ponadto:

Ironizuje bo rozbiło mnie stwierdzenie tych 25 fanów (oczywiście teoretycznych fanów) że DH12 jest najlepszym Centrem w historii, tak mnie to rozbilo ze nie postanowilem tak a nie inaczej to skomentowac. Chyba mogę czy nie mogę??

na tym samy poziomie co pan wiesiek z warzywniaka, albo kumpel z kwadrata. A DH jest tak samo najlepszy w historii, jak ławka Lakers godna jarania się nią (szczególnie jak jeszcze Odoma nie było).

 

No ale jak się nie ma nic do powiedzenia, to pozostaje jedynie ironia.

No tutaj może przesadziłem z tym jaraniem się.

 

Z resztą się zgadzasz czy nie bo mierzi mnie ta dyskusja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś, że terminarz Lakers jest nie fair (skoro nie odniosłeś się nawet 1 słowem do fragmentu o nierozerwalności pojęć początku terminarza i całego terminarza to rozumiem, że się z tym zgadzasz, fajnie)

Pisałem że początek terminarza jest nie fair w stosunku do innych drużyn w kontekscie bicia rekordu startu. Pisałem to 10 razy. Lepiej ty czytaj z zrozumieniem. A co ma nierozerwalność terminarza do rekordu startu?? Zresztą nie chce mi sie już z Tobą dyskutować bo masz klapki na oczach i dalsza dyskusja doprowadza tylko do tego że zniżam się do twojego poziomu.

 

Zatem masz we wszystkim absolutną rację tzn. TWOJĄ RACJĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, ze sie nie dogadacie

 

ja mimo, że w poście zażartowałem o tym, ze "Lakersi maja łatwiej bo nie grają z lakersami" chyba zrozumiałem właściwie

 

dyskusja zaczęłą się od ( patrząc na cyferki nawet do potwierdzenia) wskazania faktu, ze początkowy terminarz Lakers był na tyle łatwy, ze moznabyło zrobic rekord otwarcia

 

na dalszy plan zeszły wnioski, ze skoro było łatwiej będzie trudniej

 

chodziło o to, czy czasem nie zrobiono tego specjalnie aby ( znajac marketingową stronę NBA) nakręcić pogoń ze stanu 23-0 na rekord końcowy tylko 9 porażek

 

późniejsza dyskusja przechodziła w strone porównania całościowego terminarza a oczywiste jest wyrównanie rachunku łatwego z poczatku trudnym na końcu

 

IMO coś w tym jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche nie na to samo, wirakocza nie sra do swojego gniazda :D

a pozatym to chyba bylo nawiazanie do jude-historyjki chytruza

Więc ja sram do jego i naszego przy okazji :roll: :twisted:

A historyjka - hmm, dokładnie można to obrócić - co czynimy nagminnie my - Polacy, doszukujący się w każdej wypowiedzi, nie po naszej myśli, antypolonizmu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

probujac jeszcze wrzucic cos wartosciowego do tego tematu, moze m ktos napisac kiedy po raz ostatni mistrzowie nba zaliczyli lepszy sezon niz w momencie gdy zdobywali tytul rok wczesniej?

o ile pamietam bulls z repeatow tylko raz w 91/92 zaliczyli lepszy sezon niz w 90/91 poza tym zaliczali gorsze sezony,

boston rok temu spadl z 66W na 62

spurs w 99/00 zaliczyli 10% mniej zwyciestw

w o3/04 spadek z 60 na 57

w 05/06 z 59 na 63 ale misia nie zdobyli

w 07/08 z 58 na 56

 

lakers spadali z 67 na 56, wzrost do 58 i spadek do 50

w latach 80 tez spadali 65-62-57

wsponiane chicago 61-67-57-55 i 72-69-62

rockets 58-47-48

miami 52-44

pistons 54-54, 63-59-50 w latach 80

 

reasumujac,

abstrac***ac od kontuzji i czynnikow losowych w wiekszosci przypadkow mistrzowie zaliczali gorsze sezony, poza nielicznymi wyjatkami 1xbulls, 1xspurs, 1xrockets,1xlakers.

 

i tu przechodzimy do tego do czego chcialem nawiazac. zasada bij mistrza. zawsze sie o tym mowi, ale wydaje mi sie, ze w ogole nie przywiazujemy do tego uwagi. a to powoduje (patrz mecze c's sprzed roku czy teraz lakers), ze przeciwnicy koncentruja sie mocniej na te mecze. wystarczy spojrzec na jazz, ktorzy w sobote wygladali masakrycznie by dzis przegrac w timberwolves.

 

pytanie dnia. czy w ogole a jezeli tak, to jaki wplyw ma ta koncentracja na postawe.bilans zespolow ktore bronia tego mistrzostwa. w ilu spotkaniach na 82 rywal zagra mozniej niz z pozostalymi 29 ekipami i czy w ogole to ma jakis policzlny wplyw czy nie?

 

srednio z tego co widze bilans obroncow jest gorszy o 3-4W. czy to jest ten policzalny wplyw koncentracji ekip na wynik mistrzow??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie tutaj piszemy że LAL mają łatwy terminarz :lol: a tu Boston po cichu zrobiło już 10-0 w last 10 games. Do tego Garnet 72% z gry 18 pkt/g :twisted: Nie jest dobrze w perspektywie spotkania ich w PO. Do tego mają fajnie zbilansowany atak. Obrona na poziomie 91 pkt. (ostatnie 10 g 93 pkt) Różnica zdobytych do straconych 10.8 pkt. jedynie LAL mają więcej ani oni się nie liczą bo mieli łatwy terminarz ostatnio :lol: Teraz 3 mecze w domu i może być 13-0 potem Magic i dopiero PHO przy 16-0.

 

Na dzień dzisiejszy Boston w finale.

 

srednio z tego co widze bilans obroncow jest gorszy o 3-4W. czy to jest ten policzalny wplyw koncentracji ekip na wynik mistrzow??

Wydaje mi się że na każdego kontendera mobilizują się podobnie. Przecież na taki Boston też pewnie się mobilizują i to konkretnie. Pokonać taki team jak Boston czy LAL czy też nawet Cleveland i Magic to zawsze dodatkowy kop.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.