Skocz do zawartości

Spisek przez duże W


konsul

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że nadal nie "zajarzyłeś" ocb, więc z tym kasztanem to rozumiem, że się podpisałeś pod tamtym określeniem?

 

wytłumaczę Ci to łopatologicznie:

Powtarzam nie mam nic do LAL niech sobie zrobią ile chcą ale ustawianie takiego terminarza to nie fair wobec innych druzyn. Nie wiem czemu ale lubię grę fair a jeżeli tego nie rozumiesz to już twój problem.

w czym niby terminarz Lakers jest lepszy od innych?

tylko konkrety proszę...

Mogę. Użytkownik konsul zakłada temat, w którym zwraca uwagę na niezaprzeczalny fakt, jakim jest pewna "inność" terminarza Lakers od reszty, zaznaczając przy tym Osobiście mam to gdzieś czy jakaś drużyna zrobi jakiś rekord czy nie tylko tak mnie to zastanowiło dlaczego LAL rozegrali dramatycznie małą ilość meczy na wyjeździe?. Następnie mówi, że 10W streak Lakers nie jest wcale taki fajny, jeśli gra się tylko w domu.

Nie "inność", ale "lepszość" i to jest tu kluczowe. Bo póki taki wcale-nie-lepszy terminarz nazywany będzie lepszym to Twoje porównanie można o kant dupy rozbić.

Konsul: na całej dzielnicy zimno jak cholera, a u was w kamienicy macie zajebiście, budynek ocieplony i wszystkie okna szczelne....

 

badboys2: odpierdol się antysemito, żal ci dupę ściska?

 

odchodzi Konsul, przychodzi P13TR45

 

P13TR45: czego chciał tej goj?

 

badboys2: mówił, że mamy lepszą kamienicę

 

P13TR45: zazdrości, uważaj na niego tacy pobić cię mogą, albo szubę potłuc. Możliwe, że chce nam ukraść macę.

ale odpowiedzieć w czym ten terminarz jest lepszy to już nie ma komu :lol:

 

jakie to typowe...

No właśnie to miałem na myśli. Nie masz nic do powiedzenia, więc w kółko rzucasz jakimiś pseudoironicznymi tekstami. Normalnie powaliłeś mnie swoją mocą argumentu, liczą mnie teraz do 8, ale chyba nie podniosę się z desek.

i ostatni cytat tyczy się w 100% Ciebie - nie masz nic do powiedzenia, więc w kółko rzucasz pseudoironicznymi tekstami o żydach. Z tym, że Ty mnie nie powaliłeś, bo to nawet śmieszne nie jest tylko żenujące. Dlatego jesteś hipokrytą. Mam nadzieję, że tym razem załapałeś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale odpowiedzieć w czym ten terminarz jest lepszy to już nie ma komu :lol:

 

jakie to typowe...

Napisalem chyba z 10 razy (ok 2 lub 3 razy bo zaraz mi tu zacytujesz wszystko) że nie chodzi mi tutaj o caly terminarz tylko o początek. Jeżeli chodzi o cały terminarz to jest dziwny ale na pewno nie lepszy od innych.

 

piszac "napisal to gosc (...)" chcialem tylko zwrocic uwage, ze przed wami takiego hamstwa nie bylo.

Że niby ja kogoś obraziłem.

 

Czyli rozumiem, że jak powiem, że słyszałem/czytałem wypowiedzi 25 fanów Magic, że Howard jest najlepszym centrem w historii ligi to zgodzisz się ze mną, że fani Magic nie mają o tej grze pojęcia?

Oczywiście że jest najlepszym centrem w historii a jego talent ofensywny jest po stukroć wiekszy od łamańców Hakeema :lol:

 

Póki co tak się składa, że to forum to najlepsza reprezentacja kibiców NBA w Polsce, więc nie wyskakuj tutaj z dyskusjami "spod warzywniaka", bo ludzi mających mierne pojęcie o tej lidze jest wielu i tak jak Ty możesz znać takich 5 co kibicuje Lakers, to ja mogę znać 15 co kibicuje Magic albo innym i jak to niby świadczy o poważnych kibicach tak jak tutaj na forum? nijak.

Poza tym kumpel z osiedla to na pewno nie są fani, więc nadal czekam na cytaty.

Opublikuj tą definicję super mega hiper fana w wikipedi i jako przykład podaj siebie. Nie wiem ile masz lat ale znam kibiców LAL którzy interesowali się koszykówką i posiadają dużą wiedzę na temat koszykówki wtedy kiedy ty jeszcze srałeś w pieluchy. A i dzięki że mnie uświadomiłeś że prawdziwi fani są tylko na tym forum. DObrze że się zarejestrowałem dzięki temu spełniam już 1 warunek tego że jestem fanem.

 

czekam z niecierpliwością. Póki nie wkleisz lepiej się na ten temat nie wypowiadaj.

Widać że panuje tu wolność słowa. A moje opinie mogę wypisywać czy nie?? Czy tylko opinie z którymi ty się zgadzasz?? Może włącz na forum opcję moderacji żeby każda wiadomość musiała być zaakceptowana przez moderatora wtedy będziesz mógł wprowadzić wolność słowa na wzór wietnamu.

 

nie jest wtajemniczony w oczywiste sprawy

Może mega wszystko wiedzący, o nieskazitelnej opinii, o błękitnej krwi, noszący obuwie ze skóry, o symetrycznej twarzy, i trzymający swoje rybki w zamkniętym akwarium, fanie LAL i znawco koszykówki na wszystkich kontynentach wtajemniczyłbyś mnie w następny level wtajemniczenia w te oczywiste sprawy?

 

Chytruz widać czujesz klimat tego tematu. Szacun za poczucie humoru rodem z Monty Pythona :D

 

i ostatni cytat tyczy się w 100% Ciebie - nie masz nic do powiedzenia, więc w kółko rzucasz pseudoironicznymi tekstami o żydach. Z tym, że Ty mnie nie powaliłeś, bo to nawet śmieszne nie jest tylko żenujące. Dlatego jesteś hipokrytą. Mam nadzieję, że tym razem załapałeś.

Trochę luzu Pi3tr45 jestem pewien że Chytruz nie chciał obrazić żydów po prostu ma specyficzne poczucie humoru które akurat mnie bawi. Trochę za poważnie to bierzesz, wyluzuj troche.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie to miałem na myśli. Nie masz nic do powiedzenia, więc w kółko rzucasz jakimiś pseudoironicznymi tekstami. Normalnie powaliłeś mnie swoją mocą argumentu,

 

a co mam opierac sie tak jak ty statystykami z kwietnia 2008 roku? ze zrodla, ktore dla mnie nie jest potwierdzone?

statystyki kazdy sobie moze w sposob dowolny inerpretowac. ja tam widze, ze kb ma najwieksza sr. punktow w tych kluczowych minutach per48. a%? mj mial niemal identyczne % jak kb i nikomu nie przeszkadzalo go nazywanie most klucz. a patrzac np. na finaly'09 nie zauwazylem zeby byl mniej kluczowy niz mj.

 

wiarygodne statystyki, ktore przytoczyl lorak z linku nba.com jakos nie pokazuja tego, zeby kb jakos znaczaco odstawal od reszty klucz scorerow.

 

i tyle. zreszta nie wiem czemu mnie pytasz o to czemu jest klucz skorerem. zapytaj autorow textow z twoich linkow.

 

Że niby ja kogoś obraziłem.

 

piszac was/wami nie mialem na mysli ciebie i chytruza tylko jego i ebasketowcow. teraz obraza sie ebasketowcy:) wiec od razu pisze, ze nikogo nie chcialem urazic, tylko zwrocic uwage na to co bylo nieuniknione i o czym przestrzegalem modow:) choc trzeba przyznac, ze narazie tylko chytruz pokazal prawdziwe oblicze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No właśnie to miałem na myśli. Nie masz nic do powiedzenia, więc w kółko rzucasz jakimiś pseudoironicznymi tekstami. Normalnie powaliłeś mnie swoją mocą argumentu,

 

a co mam opierac sie tak jak ty statystykami z kwietnia 2008 roku? ze zrodla, ktore dla mnie nie jest potwierdzone?

statystyki kazdy sobie moze w sposob dowolny inerpretowac. ja tam widze, ze kb ma najwieksza sr. punktow w tych kluczowych minutach per48. a%? mj mial niemal identyczne % jak kb i nikomu nie przeszkadzalo go nazywanie most klucz. a patrzac np. na finaly'09 nie zauwazylem zeby byl mniej kluczowy niz mj.

 

wiarygodne statystyki, ktore przytoczyl lorak z linku nba.com jakos nie pokazuja tego, zeby kb jakos znaczaco odstawal od reszty klucz scorerow.

 

i tyle. zreszta nie wiem czemu mnie pytasz o to czemu jest klucz skorerem. zapytaj autorow textow z twoich linkow.

 

No tak nie może być tematu bez wywyższenia KB. Już mam następny dialog:

 

Konsul: na całej dzielnicy zimno jak cholera, a u was w kamienicy macie zajebiście, budynek ocieplony i wszystkie okna szczelne....

 

badboys2: odpierdol się antysemito, żal ci dupę ściska?

 

odchodzi Konsul, przychodzi P13TR45

 

P13TR45: czego chciał tej goj?

 

badboys2: mówił, że mamy lepszą kamienicę

 

P13TR45: zazdrości, uważaj na niego tacy pobić cię mogą, albo szubę potłuc. Możliwe, że chce nam ukraść macę.

 

badboys2: A i tak KB jest najlepszy

 

TYPOWA DYSKUSJA Z FANAMI LAL :lol: oczywiście pomyliłeś działy ale nie mogłem z tego nie zażartować :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry, ale mnie argument pana Zdzicha spod warzywniaka nie przekonuje. Jak piszesz jakieś pierdoły o Farmarach albo całej ławce Lakers to zechciej chociazby łaskawie zajrzeć do tematu Lakers gdzie wszyscy, póki nie było Pau, jechali po tej ławce i czekali na powrót hiszpana, jak na zbawianie, żeby Odom grę ławki pociągnął. To że Farmar ostatnimi meczami wyróżnił się na tle reszty ławy to akurat wyczynem nie jest.

 

Jeśli chodzi natomiast o fragment nt. forum, to czytaj dokładnie bo ja nie napisałem, że nie istnieją inni fani poza tym forum, tylko że jest to największe skupisko i dobra reprezentacja fanów i jeśli chciałbyś wypowiedzieć się maxymalnie zgodnie z prawdą to chociaż byś wziął ich zdanie pod uwagę.

 

Trochę luzu Pi3tr45 jestem pewien że Chytruz nie chciał obrazić żydów po prostu ma specyficzne poczucie humoru które akurat mnie bawi. Trochę za poważnie to bierzesz, wyluzuj troche.

a co to ma do rzeczy czy chciał czy nie chciał i kogo obrażał, nie o to chodzi. Ma jakieś obiekcje co do postów bb2, a sam robi to samo i to w tym samym temacie. To jest hipokryzja. Koniec i kropka.

 

TYPOWA DYSKUSJA Z FANAMI LAL :lol: oczywiście pomyliłeś działy ale nie mogłem z tego nie zażartować :lol:

no bo po co trzymać się faktów. Mógłbym napisac w Twoim stylu, że fani Magic mają fakty za nic na Twoim przykładzie, ale nie jestem na tyle głupi i mam zbyt duży szacunek chociażby do Spabloo. Może kiedyś to załapiesz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nadal nie "zajarzyłeś" ocb, więc z tym kasztanem to rozumiem, że się podpisałeś pod tamtym określeniem?

Nie, mówiłem o Tobie.

 

Fajnie, że łopatologicznie wytłumaczyłeś mi meandry swojego umysłu, nie wiem wprawdzie za bardzo po co to zrobiłeś ani też co tam pożytecznego mogę znaleźć, ale skoro już wysmażyłeś takiego pięknego posta to proszę:

 

ale odpowiedzieć w czym ten terminarz jest lepszy to już nie ma komu :lol:

 

jakie to typowe...

Walnąłeś jakiś tekst, żeby pokazać, jaki to jestem niedobry, bo nie uzasadniam. Tzn dopiero teraz wiem, że ten tekst miał pokazać jaki ja jestem niedobry, bo wcześniej myślałem, że to do Konsula, co nie pozostaje bez uzasadnienia, gdyż sam nic nie mówiłem, o tym, że terminarz Lakers jest lepszy.

 

Na koniec wszystko się wyrówna, ale 4 mecze wyjazdowe Lakers wobec 15 Suns czy 14 Raptors wyglądają dziwnie. jeszcze Spurs zagrali tylko 6 meczy na wyjazdach. Niech ktoś do tego dorobi ładną historyjkę (ai3?).

Zacząłem więc od "wszystko się wyrówna", stwierdziłem, że 4 mecze Lakers na wyjazdach "wyglądają dziwnie", a następnie napisałem, żeby ktoś dorobił do tego ładną historyjkę, bo wiem że ludzie lubią mieć problemy z takimi pierdołami. Np historyjkę "Stern chciał, żeby Lakers wygrali 20 pierwszych meczy i ludzie zaczęli pompować balon o biciu rekordu itp itd".

 

Następnie skupiłem się jedynie na reakcji użytkownika badboys2 na teorie użytkownika Konsula, a Ty sobie wymyśliłeś że rozpiszę tu czemu Lakers mają lepszy terminarz od innych.

 

 

wiarygodne statystyki, ktore przytoczyl lorak z linku nba.com jakos nie pokazuja tego, zeby kb jakos znaczaco odstawal od reszty klucz scorerow.

No. A przecież rozchodzi się o to, że jest the clutchest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TYPOWA DYSKUSJA Z FANAMI LAL :lol: oczywiście pomyliłeś działy ale nie mogłem z tego nie zażartować :lol:

no bo po co trzymać się faktów. Mógłbym napisac w Twoim stylu, że fani Magic mają fakty za nic na Twoim przykładzie, ale nie jestem na tyle głupi i mam zbyt duży szacunek chociażby do Spabloo. Może kiedyś to załapiesz.

Wycinasz z kontekstu. Miałem na myśli to że my tu gadamy (piszemy - bo zaraz sie doczepisz że tu sie nie gada tylko pisze) o terminarzu a tu zza roga wyskakuje temat o Kobim. WTF??

 

Zatem tłumaczę jeszcze raz. Po kolei (łopatologicznie)

konsul: zimno

gość: nie masz racji jest gorąco

konsul: nie wydaje mi się

gość2: jakoś niemrawo jest

fan LAL: Kobe jest najlepszy

konsul: a co ma piernik do wiatraka

PITER: gdzie tu fakty i dowody??

 

zaczynam się gubić o co ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę się niektórym z Was te teorie spiskowe nie nudzą ?

 

Nie jestem fanem Lakers, ale niektórzy naprawdę nie wiedzą już na czego karb zrzucić to, że ich ukochane teamy dostają w dupe.

Założyłem ten temat bardziej do jaj. Teoria o o tzw. spisku była zapoczątkowana bardziej żartobliwie niż faktycznie jest. Na początku niektórzy żartowali i o to mi chodziło, ale później zaczęto żądać dowodów, faktów itp. Ludzie którzy byli do siebie mili nagle zrobili się agresywni :D , pojawiły się żarty na temat żydów, powstały różne definicje dla wikipedii itp. Nie o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnąłeś jakiś tekst, żeby pokazać, jaki to jestem niedobry, bo nie uzasadniam. Tzn dopiero teraz wiem, że ten tekst miał pokazać jaki ja jestem niedobry, bo wcześniej myślałem, że to do Konsula, co nie pozostaje bez uzasadnienia, gdyż sam nic nie mówiłem, o tym, że terminarz Lakers jest lepszy.

opuściłeś ten oto cytat, który (gdybyś go przeczytał) rozwiałby Twoje, zacytowane powyżej, wątpliwości:

Mogę. Użytkownik konsul zakłada temat, w którym zwraca uwagę na niezaprzeczalny fakt, jakim jest pewna "inność" terminarza Lakers od reszty, zaznaczając przy tym Osobiście mam to gdzieś czy jakaś drużyna zrobi jakiś rekord czy nie tylko tak mnie to zastanowiło dlaczego LAL rozegrali dramatycznie małą ilość meczy na wyjeździe?. Następnie mówi, że 10W streak Lakers nie jest wcale taki fajny, jeśli gra się tylko w domu.

Nie "inność", ale "lepszość" i to jest tu kluczowe. Bo póki taki wcale-nie-lepszy terminarz nazywany będzie lepszym to Twoje porównanie można o kant dupy rozbić.

Następnie skupiłem się jedynie na reakcji użytkownika badboys2 na teorie użytkownika Konsula, a Ty sobie wymyśliłeś że rozpiszę tu czemu Lakers mają lepszy terminarz od innych.

teorie konsula miały podstawowy błąd w założeniach, bo pisał jakbyśmy tu mieli jakąś przewagę w terminarzu, a tak nie jest. Jest wręcz przeciwnie, co zapewne odczujemy jeszcze nie raz w tym sezonie.

 

a co do Twojej zabawnej historyjki to powinna ona wyglądać tak:

Konsul: patrzcie na tych bogatych, w dupach się poprzewracało, podatku liniowego chcą! takiego wała! zarabiacie najwięcej to i najwięcej będziecie oddawać!

bb2: żal ci dupę ściska, że mniej zarabiasz?

Chytrus: ale to typowe, pieprzona burżuazja, zarabiacie więcej to będziecie więcej płacić!

pietras: ale przy podatku liniowym, zarabiając więcej i tak będziemy płacić więcej.

Chytrus: żadnego liniowego, zarabiacie więcej to będziecie więcej płacić!

pietras: ale 20% od większej sumy to jest więcej niż od mniejszej sumy...

Chytrus: żadnego liniowego, zarabiacie więcej to będziecie więcej płacić!

 

Wycinasz z kontekstu. Miałem na myśli to że my tu gadamy (piszemy - bo zaraz sie doczepisz że tu sie nie gada tylko pisze) o terminarzu a tu zza roga wyskakuje temat o Kobim. WTF??

 

Zatem tłumaczę jeszcze raz. Po kolei (łopatologicznie)

konsul: zimno

gość: nie masz racji jest gorąco

konsul: nie wydaje mi się

gość2: jakoś niemrawo jest

Chytrus: fanie LAL, możesz mi odpowiedzieć o clutchowatości Bryanta?

fan LAL: Kobe jest najlepszy

konsul: a co ma piernik do wiatraka

PITER: gdzie tu fakty i dowody??

 

zaczynam się gubić o co ci chodzi

wiem co miałeś na myśli, tylko zgubiłeś wypowiedź Chytrusa tam gdzie to zaznaczyłem w Twojej wypowiedzi. To właśnie on zaczął w tym temacie wątek clutch Bryanta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dziecinade się nie będę wdawał, ale ciekawi mnie argument BB, który odnosi się do tego, że na zachodzie dłużej się podróżuje i dlatego przy ustalaniu terminarzy aby udogodnić to zachód ma łatwiejszy kalendarz, ale jak widzę cały czas mówimy o LA, czy tyczy się to też innych zespołów z zachodu? Przeglądał ktoś terminarze mniej więcej i porównywał?

 

Lakers fan's to zuo is back

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisalem chyba z 10 razy (ok 2 lub 3 razy bo zaraz mi tu zacytujesz wszystko) że nie chodzi mi tutaj o caly terminarz tylko o początek. Jeżeli chodzi o cały terminarz to jest dziwny ale na pewno nie lepszy od innych.

 

A jeszcze dodam coś, jeżeli coś jest dla każdego takie same w ogóle, dostaniesz 2 jabłka w warzywniaku na początku za to 1 na końcu a twój przeciwnik 1 na początku 2 na końcu czy na koniec nie wyjdzie tyle samo i czy na początku przeciwnik będzie miał gorzej a ty lepiej, a na końcu ty będziesz miał gorzej a on lepiej

 

czy to nie jest = ?

 

Oczywiście że jest najlepszym centrem w historii a jego talent ofensywny jest po stukroć wiekszy od łamańców Hakeema :lol:

 

Czemu ironizujesz skoro twoja wypowiedź została świetnie podważona? Aby zachować twarz czy ocb?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze dodam coś, jeżeli coś jest dla każdego takie same w ogól, dostaniesz 2 jabłka w warzywniaku na początku za to 1 na końcu a twój przeciwnik 1 na początku 2 na końcu czy na koniec nie wyjdzie tyle samo i czy na początku przeciwnik będzie miał gorzej a ty lepiej, a na końcu ty będziesz miał gorzej a on lepiej

 

czy to nie jest = ?

Ile razy mam powtarzać? Piszę nie wyraźnie czy białą czcionką? Chodzi mi o pierwsze mecze. I zastanawiałem się czy terminarz nie został ustawiony po jakiś rekord na starcie.

 

Weźmy np. Minesote w przyszłości, mają super ekipę bronią misia. robią start np 20-0 w tym 15 na wyjeździe. Kończą sezon 69-13.

Teraz teoretycznie LAL robią start 21-0 w tym 3 na wyjezdzie. Koncza sezon 69-13.

 

Rekord należy do LAL czy słusznie?? Tylko o to mi chodzi. Nie o to czy zrobią ten rekord tylko czy to fair czy nie?

 

A jeżeli już zadajesz pytanie o terminarz cały to nie chciałbym żeby np. Orlando miało taki terminarz jak LAL.

 

Czemu ironizujesz skoro twoja wypowiedź została świetnie podważona? Aby zachować twarz czy ocb?

 

Ironizuje bo rozbiło mnie stwierdzenie tych 25 fanów (oczywiście teoretycznych fanów) że DH12 jest najlepszym Centrem w historii, tak mnie to rozbilo ze nie postanowilem tak a nie inaczej to skomentowac. Chyba mogę czy nie mogę??

 

wiem co miałeś na myśli, tylko zgubiłeś wypowiedź Chytrusa tam gdzie to zaznaczyłem w Twojej wypowiedzi. To właśnie on zaczął w tym temacie wątek clutch Bryanta.

 

A no nie zgubiłem tylko chyba źle zrozumiałem lub zbyt szybko przeczytałem i zrozumiałem to tak że BB ma odpisać w tamtym temacie a nie w tym temacie. Ale przeczytałem jeszcze raz i faktycznie nie pisze tam że ma wypowiedzieć sie w tamtym temacie. Dlatego napisałem BB że pomylił działy.

 

W dziecinade się nie będę wdawał ....

A post niżej nie czytając ze zrozumieniem założeń tematu dowalasz kaszane nieziemską. Nie ośmieszaj się.

 

teorie konsula miały podstawowy błąd w założeniach, bo pisał jakbyśmy tu mieli jakąś przewagę w terminarzu, a tak nie jest. Jest wręcz przeciwnie, co zapewne odczujemy jeszcze nie raz w tym sezonie.

 

Teoria była taka czy terminarz nie był ustawiony pod jakis rekordowy start. Więc gdzie ten błąd teorii?? Czy napisałem że ten start ma 82 mecze?????? Już nie wiem ile razy to powtarzałem, piszę niezrozumiale?? bo jeżeli tak to napiszcie bo już sam nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ironizuje bo rozbiło mnie stwierdzenie tych 25 fanów (oczywiście teoretycznych fanów) że DH12 jest najlepszym Centrem w historii, tak mnie to rozbilo ze nie postanowilem tak a nie inaczej to skomentowac. Chyba mogę czy nie mogę??

na tym samy poziomie co pan wiesiek z warzywniaka, albo kumpel z kwadrata. A DH jest tak samo najlepszy w historii, jak ławka Lakers godna jarania się nią (szczególnie jak jeszcze Odoma nie było).

 

No ale jak się nie ma nic do powiedzenia, to pozostaje jedynie ironia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pietras - ale przyznasz, że taka ilość meczy u siebie na starcie sezonu pozwala na: więcej zwycięstw, zwycięstwa nakręcają pewność siebie drużyny i lepszą atmosferę, podleczenie a potem spokojne wprowadzanie kontuzjowanych graczy (vide Gasol) czyli ogólnie lepsze wejście w sezon.

 

A co za tym -można powiedzieć, iż lepsze rozpoczęcie sezonu pozwala na osiągnięcie lepszego wyniku na jego końcu (nie wiem jak to wygląda pod względem statystycznym, zostawiam pole dla tych w statystykach się lubujących). Ale zaryzykuję stwierdzenie, że rekordowy lub bliski rekordowemu start (czy też po prostu bardzo dobry) przybliża do analogicznego bilansu na jego końcu. A rekordowy start ułatwia taka ilość meczy u siebie jaką miało w tym sezonie L.A.

 

Tak więc takie rozplanowanie terminarza wg. mnie daje przewagę L.A.

 

Co oczywiście nie znaczy, że to terminarz wygrał za Lakersów te mecze - o to już się musieli sami postarać. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to teraz powiedz mi jak wpływa na drużynę kiepska passa i trudny terminarz pod koniec sezonu, tuż przed PO.

 

i czy wolałbyś wejść do PO rozpędzony, na fali czy raczej wyhamowany z kiepskim morale w zespole.

 

A przede wszystkim czy ważniejsza jest dobra forma, morale, chemia i właściwe rozegranie na początku RS czy raczej na jego końcu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kiepska passa nie wpływa dobrze w każdej fazie sezonu :)

 

...mając zbudowany dobry bilans w trakcie sezonu na jego zakończenie można sobie pozwolić na granie rezerwami, dać odpocząć najważniejszym zawodnikom przed fazą play-off no i mieć przewagę własnego parkietu aż do finału a chemia wcale nie spadnie gdy zanotujesz na koniec parę porażek przy ponad 60W na koncie. Brzmi nieźle jak dla mnie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.