Skocz do zawartości

Spisek przez duże W


konsul

Rekomendowane odpowiedzi

Ironizuje bo rozbiło mnie stwierdzenie tych 25 fanów (oczywiście teoretycznych fanów) że DH12 jest najlepszym Centrem w historii, tak mnie to rozbilo ze nie postanowilem tak a nie inaczej to skomentowac. Chyba mogę czy nie mogę??

na tym samy poziomie co pan wiesiek z warzywniaka, albo kumpel z kwadrata. A DH jest tak samo najlepszy w historii, jak ławka Lakers godna jarania się nią (szczególnie jak jeszcze Odoma nie było).

 

No ale jak się nie ma nic do powiedzenia, to pozostaje jedynie ironia.

No tutaj może przesadziłem z tym jaraniem się.

 

Z resztą się zgadzasz czy nie bo mierzi mnie ta dyskusja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opuściłeś ten oto cytat, który (gdybyś go przeczytał) rozwiałby Twoje, zacytowane powyżej, wątpliwości:

Mogę. Użytkownik konsul zakłada temat, w którym zwraca uwagę na niezaprzeczalny fakt, jakim jest pewna "inność" terminarza Lakers od reszty, zaznaczając przy tym Osobiście mam to gdzieś czy jakaś drużyna zrobi jakiś rekord czy nie tylko tak mnie to zastanowiło dlaczego LAL rozegrali dramatycznie małą ilość meczy na wyjeździe?. Następnie mówi, że 10W streak Lakers nie jest wcale taki fajny, jeśli gra się tylko w domu.

Nie "inność", ale "lepszość" i to jest tu kluczowe. Bo póki taki wcale-nie-lepszy terminarz nazywany będzie lepszym to Twoje porównanie można o kant dupy rozbić.

A ja i tak ani raz nie powiedziałem, że Lakers mają lepszy terminarz, a to że konsul mówił mało mnie obchodzi, tak samo jak mało mnie obchodzi, że chcesz abym to ja uzasadniał tezy konsula.

 

A moja teoria o zydach nie jest o kant dupy potłuc, właściwie wbijając tu jak wściekły czterolatek w krwawej furii tylko ją potwierdziłeś. Mówię jednemu "żydowi", że nic im nie można powiedzieć, bo zaraz jest szał i zarzuty o antysemityzm, po czym wbija drugi, próbuje coś krzyczeć i zarzuca mi wymyślone przez siebie tezy i na dodatek się tego wypiera. That's classic. Właściwie całkiem dobre na skecz kabaretowy.

 

Buzziam i loffciam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja i tak ani raz nie powiedziałem, że Lakers mają lepszy terminarz, a to że konsul mówił mało mnie obchodzi, tak samo jak mało mnie obchodzi, że chcesz abym to ja uzasadniał tezy konsula.

 

A gdzie ja do q**** nędzy powiedziałem że jest lepszy? Powiedziałem tylko że pierwsze mecze (ok. 20) rozgrywają głównie w domu. Jeżeli dla was pierwsze 20 meczów to od razu cały terminarz to ja już nic nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

A ja i tak ani raz nie powiedziałem, że Lakers mają lepszy terminarz, a to że konsul mówił mało mnie obchodzi, tak samo jak mało mnie obchodzi, że chcesz abym to ja uzasadniał tezy konsula.

 

A gdzie ja do q**** nędzy powiedziałem że jest lepszy? Powiedziałem tylko że pierwsze mecze (ok. 20) rozgrywają głównie w domu. Jeżeli dla was pierwsze 20 meczów to od razu cały terminarz to ja już nic nie rozumiem.

Skrót myślowy. Proszę:

 

"To, że P34TR45 uważa, że konsul powiedział, ze Lakers mają lepszy terminarz mało mnie obchodzi".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...kiepska passa nie wpływa dobrze w każdej fazie sezonu :)

 

...mając zbudowany dobry bilans w trakcie sezonu na jego zakończenie można sobie pozwolić na granie rezerwami, dać odpocząć najważniejszym zawodnikom przed fazą play-off no i mieć przewagę własnego parkietu aż do finału a chemia wcale nie spadnie gdy zanotujesz na koniec parę porażek przy ponad 60W na koncie. Brzmi nieźle jak dla mnie :wink:

ok, tylko bądźmy konsekwentni, jak na początku mówimy o starcie 18-3, to końcówka w wykonaniu rezerw byłaby pewnie 5-15, a Lakers przystępowaliby kompletnie bez gazu do PO i z kiepskimi humorami. Z resztą myślę, że na prawdę nie muszę Ci tego tłumaczyć.

 

A ja i tak ani raz nie powiedziałem, że Lakers mają lepszy terminarz, a to że konsul mówił mało mnie obchodzi, tak samo jak mało mnie obchodzi, że chcesz abym to ja uzasadniał tezy konsula.

 

A moja teoria o zydach nie jest o kant dupy potłuc, właściwie wbijając tu jak wściekły czterolatek w krwawej furii tylko ją potwierdziłeś. Mówię jednemu "żydowi", że nic im nie można powiedzieć, bo zaraz jest szał i zarzuty o antysemityzm, po czym wbija drugi, próbuje coś krzyczeć i zarzuca mi wymyślone przez siebie tezy i na dodatek się tego wypiera. That's classic. Właściwie całkiem dobre na skecz kabaretowy.

 

Buzziam i loffciam.

ale ja nigdzie nie napisałem, że Ty dosłownie napisałeś.

Po prostu Twoje niby śmieszne historyjki o żydach opierają się na błędnym założeniu. No chyba, że uważasz, że nie powinno się / nie można bronić się przed niesłusznym zarzutem (czy jakkolwiek to nazwiesz). Rozumiem, że Ty nigdy tego nie robiłeś, więc Cię oświecę - gdyby zarzut konsula (że terminarz jest nie fair) był zgodny z prawdą, wtedy Twoja historyjka byłaby trafiona w 10. Skoro nie jest i sam nie jesteś w stanie udowodnić inaczej to skończ z tym kabaretem i tyle.

 

A gdzie ja do q**** nędzy powiedziałem że jest lepszy? Powiedziałem tylko że pierwsze mecze (ok. 20) rozgrywają głównie w domu. Jeżeli dla was pierwsze 20 meczów to od razu cały terminarz to ja już nic nie rozumiem.

napisałeś tak, że wszyscy na około (nie tylko kibice Lakers) zrozumieli to jako zarzuty wobec całego terminarza, bo widocznie nikt nie przywiązuje takiej wagi do super startu jak np. do mistrzostwa, dobrego wejścia w PO itp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałeś tak, że wszyscy na około (nie tylko kibice Lakers) zrozumieli to jako zarzuty wobec całego terminarza, bo widocznie nikt nie przywiązuje takiej wagi do super startu jak np. do mistrzostwa, dobrego wejścia w PO itp.

I tutaj się mylisz drogi przyjacielu Kaziu.

 

Kilka osób potraktowało to z przymrużeniem oka tak jak chciał konsul zakładając ten temat.

Poważna dyskusja i wzajemne zarzucanie zaczęło sie jak ty i bb2 wzięliście to za bardzo do siebie, i dlatego historyjka o żydach ma jakiś tam sens. A że Chytremu nieźle wychodzi podkurwianie to i efekt jest taki że reakcja na historyjk.ę właściwie tylko ta historyjkę robi bardziej autentyczną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym samy poziomie co pan wiesiek z warzywniaka, albo kumpel z kwadrata. A DH jest tak samo najlepszy w historii, jak ławka Lakers godna jarania się nią (szczególnie jak jeszcze Odoma nie było).

 

No ale jak się nie ma nic do powiedzenia, to pozostaje jedynie ironia.

ZAGADKA

Zgadnij kto to napisał i gdzie:

"...od powrotu gasola wiatr w zagle zlapal jordan farmar, odom zaczyna grac swoje, brown tez.

ostatnio phil daje takze kilka minut sashy i joshowi. i o dziwo sasha zaliczyl drugi pozytywny wystep pod rzad. josh slabiej, ewidentnie potrzebuje wiekszej ilosci minut by byc produktywnym."

 

"wynika tez troche z 3 a wlasciwie z powrotu pau. wyzszy bieg wrzucil farmar ale i fisher, odom i chyba sasha. szczegolnie brakowalo takiej gry farmara. w ostatnich 7 spotkaniach 5-krotnie mial wiecej niz 10 punktow. w kazdym meczu trafial minimum 1 trojke i co najwazniejsze gra madrze. jak wazne jest posiadanie dobrze grajacego farmara w kontekscie walki w po nie musze chyba nikomu wyjasniac."

 

jaranie się czy nie?

 

chyba mnie pomyliłeś ze swoim "przyjacielem" Kaziem :lol:

 

Tyle masz do powiedzenia. wow. już wiem czemu masz tyle postów. A mnie zarzucałeś że ironizuje. Ile masz lat? bo wydaje mi sie że z dziecmi w przedszkolu można się lepiej dogadać.

 

napisałeś tak, że wszyscy na około (nie tylko kibice Lakers) zrozumieli to jako zarzuty wobec całego terminarza, bo widocznie nikt nie przywiązuje takiej wagi do super startu jak np. do mistrzostwa, dobrego wejścia w PO itp.

 

dowód nr 1 - wypowiedź PH#1 załączona poniżej:

Kilka osób potraktowało to z przymrużeniem oka tak jak chciał konsul zakładając ten temat.

Poważna dyskusja i wzajemne zarzucanie zaczęło sie jak ty i bb2 wzięliście to za bardzo do siebie, i dlatego historyjka o żydach ma jakiś tam sens. A że Chytremu nieźle wychodzi podkurwianie to i efekt jest taki że reakcja na historyjk.ę właściwie tylko ta historyjkę robi bardziej autentyczną.

Używasz wszyscy na około. Zobacz na pierwszą stronę tego archiwum. Wszystko zaczęło się od BB gdy powiedział że mi żal dupę ściska co podkreśliłem że tak nie jest.

 

Jeżeli wszyscy to ty i BB ...

 

Temat nie brzmiał "waga dobrego startu a miś".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAGADKA

Zgadnij kto to napisał i gdzie:

"...od powrotu gasola wiatr w zagle zlapal jordan farmar, odom zaczyna grac swoje, brown tez.

ostatnio phil daje takze kilka minut sashy i joshowi. i o dziwo sasha zaliczyl drugi pozytywny wystep pod rzad. josh slabiej, ewidentnie potrzebuje wiekszej ilosci minut by byc produktywnym."

 

"wynika tez troche z 3 a wlasciwie z powrotu pau. wyzszy bieg wrzucil farmar ale i fisher, odom i chyba sasha. szczegolnie brakowalo takiej gry farmara. w ostatnich 7 spotkaniach 5-krotnie mial wiecej niz 10 punktow. w kazdym meczu trafial minimum 1 trojke i co najwazniejsze gra madrze. jak wazne jest posiadanie dobrze grajacego farmara w kontekscie walki w po nie musze chyba nikomu wyjasniac."

 

jaranie się czy nie?

 

nie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAGADKA

Zgadnij kto to napisał i gdzie:

"...od powrotu gasola wiatr w zagle zlapal jordan farmar, odom zaczyna grac swoje, brown tez.

ostatnio phil daje takze kilka minut sashy i joshowi. i o dziwo sasha zaliczyl drugi pozytywny wystep pod rzad. josh slabiej, ewidentnie potrzebuje wiekszej ilosci minut by byc produktywnym."

 

"wynika tez troche z 3 a wlasciwie z powrotu pau. wyzszy bieg wrzucil farmar ale i fisher, odom i chyba sasha. szczegolnie brakowalo takiej gry farmara. w ostatnich 7 spotkaniach 5-krotnie mial wiecej niz 10 punktow. w kazdym meczu trafial minimum 1 trojke i co najwazniejsze gra madrze. jak wazne jest posiadanie dobrze grajacego farmara w kontekscie walki w po nie musze chyba nikomu wyjasniac."

 

jaranie się czy nie?

nie.

Jakbyś uważnie czytał tego posta to byś zauważył chociażby taki fragment trochę wyżej: "[...]choc trzeba wziac pod uwage nasz specyficzny terminarz. 85% to mecze u siebie i raczej ze slabymi przeciwnikami.".

 

Tyle masz do powiedzenia. wow. już wiem czemu masz tyle postów. A mnie zarzucałeś że ironizuje. Ile masz lat? bo wydaje mi sie że z dziecmi w przedszkolu można się lepiej dogadać.

no koleś ewidentnie pisał do jakiegoś Kazia. O ile mnie pamięć nie myli to nie jest póki co mój nick, więc do mnie nie pisał, widocznie źle zacytował. Może Ty jesteś kazio?

 

dowód nr 1 - wypowiedź PH#1 załączona poniżej:

Kilka osób potraktowało to z przymrużeniem oka tak jak chciał konsul zakładając ten temat.

Poważna dyskusja i wzajemne zarzucanie zaczęło sie jak ty i bb2 wzięliście to za bardzo do siebie, i dlatego historyjka o żydach ma jakiś tam sens. A że Chytremu nieźle wychodzi podkurwianie to i efekt jest taki że reakcja na historyjk.ę właściwie tylko ta historyjkę robi bardziej autentyczną.

Używasz wszyscy na około. Zobacz na pierwszą stronę tego archiwum. Wszystko zaczęło się od BB gdy powiedział że mi żal dupę ściska co podkreśliłem że tak nie jest.

 

Jeżeli wszyscy to ty i BB ...

 

Temat nie brzmiał "waga dobrego startu a miś".

taaa...

wszędzie są równi i równiejsi

ja bym na to spojrzał inaczej- pod koniec RS kiedy będzie zaostrzony wyscig LAl będą mieli miej spotkań u siebie... nie wiem czy wolałbym na początku RS grać u siebie czy pod koniec kiedy o rozstawieniu moze decydować jeden, dwa mecze...

Czy terminarz LAL nie był tworzony pod jakiś rekord 20-0 na początek sezonu?

A czy to teraz wazne?

A tak całkiem poważnie to Lakers wcale nie mają tak wspaniale. Czeka ich zaraz 5 meczów z rzędu na wyjeździe, na przełomie stycznia i lutego 8 (sic!!!), a w marcu znowu 5. Porównując np. do Magic, którzy mają tylko jedną 5-cio meczową wycieczkę (na której właśnie są), terminarz Lakers jest... chory.

no rzeczywiście to posty moje i bb2 tylko, fakt.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie są równi i równiejsi

Czy terminarz LAL nie był tworzony pod jakiś rekord 20-0 na początek sezonu?

A czy to teraz wazne?
no rzeczywiście to posty moje i bb2 tylko, fakt.

Jeżeli uważasz że post Kao chen i Tomaszana odnosiły się do całego terminarza to dalsza dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu. (co do spablo i josepnba to wypowiedzieli sie na temat calego terminarza)

 

Gdybyś był Talibem to byłbyś najgroźniejszym z nich. Takiego ograniczonego i z klapkami na oczach człowieka jeszcze nie poznałem.

 

no koleś ewidentnie pisał do jakiegoś Kazia. O ile mnie pamięć nie myli to nie jest póki co mój nick, więc do mnie nie pisał, widocznie źle zacytował. Może Ty jesteś kazio?

to po jakiego diabła na niego odpowiadałeś jak nie był do Ciebie??

 

Pozdrawiam Cię serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(co do spablo i josepnba to wypowiedzieli sie na temat calego terminarza)

 

Tak, ale różnica polega na tym że zaznaczyli:

 

 

ja bym na to spojrzał inaczej- pod koniec RS kiedy będzie zaostrzony wyscig LAl będą mieli miej spotkań u siebie... nie wiem czy wolałbym na początku RS grać u siebie czy pod koniec kiedy o rozstawieniu moze decydować jeden, dwa mecze...

 

A tak całkiem poważnie to Lakers wcale nie mają tak wspaniale. Czeka ich zaraz 5 meczów z rzędu na wyjeździe, na przełomie stycznia i lutego 8 (sic!!!), a w marcu znowu 5. Porównując np. do Magic, którzy mają tylko jedną 5-cio meczową wycieczkę (na której właśnie są), terminarz Lakers jest... chory.

no rzeczywiście to posty moje i bb2 tylko, fakt.

 

Także jednak nie wszyscy zrozumieli konsula tak jak twierdzisz.

 

no koleś ewidentnie pisał do jakiegoś Kazia. O ile mnie pamięć nie myli to nie jest póki co mój nick, więc do mnie nie pisał, widocznie źle zacytował. Może Ty jesteś kazio?

 

Pietrasku kochany piszę do Ciebie:

 

Był sens łapania za słówka czy robisz z siebie idiotę? Wiesz dobrze że było to do Ciebie ale bądź pewien że teraz za każdym razem będę podkreślał że to do Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli uważasz że post Kao chen i Tomaszana odnosiły się do całego terminarza to dalsza dyskusja z Tobą nie ma najmniejszego sensu. (co do spablo i josepnba to wypowiedzieli sie na temat calego terminarza)

akurat post Kao Chena był tak krótki, że ciężko stwierdzić czego tak na prawdę dotyczył. Nie zmienia to jednak faktu, że parę osób jednak tak to odczytało. Najistotniejsze jednak jest to, że temat początku terminarza i całego terminarza rozdzielić nie można, bo początek terminarza ma wpływ na jego resztę. Tacy przykładowi Lakers zaczynają od 21 łatwych gier u siebie to potem będą mieli ciężką końcówkę itp i doskonale Ci to napisał Joseph. Także jeżeli uważasz, że początek terminarza Lakers jest nie fair to uważasz również, że terminarz Lakers jest nie fair. A jeśli uważasz, że terminarz Lakers jest nie fair, bo jest zbyt łatwy to (z tego co pamiętam to mówiłeś, że nie chciałbyś żeby Magic mieli taki terminarz, więc chyba nie) przeczytaj post Spabloo np. Tak się składa, że dla Lakers ten sezon może zakończyć się tylko w 1 sposób aby był uznany za udany i równomiernie ułożony kalendarz temu sprzyja. Ciężkie 2/3 sezonu nie.

 

to po jakiego diabła na niego odpowiadałeś jak nie był do Ciebie??

czemu? bo mnie zacytował, więc mu napisałem, że się pomylił. Nie było to zbyt skomplikowane.

 

@PH#1

przeczytaj jeszcze raz te cytaty (ten ze Spabloo najlepiej w oryginale, bo skopiowałem tylko część) to zrozumiesz, że nie masz racji. W przypadku cytatu Josepha możesz posilić się tym co pisałem wyżej do konsula.

 

Był sens łapania za słówka czy robisz z siebie idiotę? Wiesz dobrze że było to do Ciebie ale bądź pewien że teraz za każdym razem będę podkreślał że to do Ciebie.

wybacz, ale przezywanie w stylu Kaziu itp wyszło z mody jakoś w podstawówce. Jak piszesz na tym poziomie to ja mam lepsze rzeczy do roboty niż wymyślanie xywki dla Ciebie, sorry.

 

PS. nudzi mnie już ta przepychanka, która z dyskusją ma niewiele wspólnego. Co chciałem (że Lakers nie mają łatwiej od innych) to udowodniłem (a przynajmniej przekonałem) więc stąd spadam jeśli nikt nie ma nic konstruktywnego do dodania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. nudzi mnie już ta przepychanka, która z dyskusją ma niewiele wspólnego. Co chciałem (że Lakers nie mają łatwiej od innych) to udowodniłem (a przynajmniej przekonałem) więc stąd spadam jeśli nikt nie ma nic konstruktywnego do dodania.

udowodniłeś?? chyba sam sobie że żyjesz w własnym chorym świecie. Idź do psychologa może ci pomoże. Widzę że żadne argumenty do Ciebie nie trafiają zatem dalsza dyskusja z Tobą nie ma sensu. Pozdrawiam i życzę udanych wizyt u psychologa. Pamiętaj w naszych czasach wizyta u psychologa to nie wstyd a może ci pomoże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

widocznie masz jakieś rozdwojenie jaźni:

Jeżeli chodzi o cały terminarz to jest dziwny ale na pewno nie lepszy od innych.

A jeżeli już zadajesz pytanie o terminarz cały to nie chciałbym żeby np. Orlando miało taki terminarz jak LAL.

więc to chyba Ty powinieneś odwiedzić lekarza, ale idź od razu do psychiatry...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

widocznie masz jakieś rozdwojenie jaźni:

Jeżeli chodzi o cały terminarz to jest dziwny ale na pewno nie lepszy od innych.

A jeżeli już zadajesz pytanie o terminarz cały to nie chciałbym żeby np. Orlando miało taki terminarz jak LAL.

więc to chyba Ty powinieneś odwiedzić lekarza, ale idź od razu do psychiatry...

Cieszę się że mi udowodniłeś to co napisałem na samych początku :lol: Przecież napisałem, że początek terminarza mógłbyć zrobiony dla jakiegoś rekordu - i o to w tym temacie chodziło - a Ty dalej swoje o całym terminarzu co zresztą też napisałem że mają nieciekawy więc co ty udowodniłeś??? Poważnie żyjesz w własnym niezrozumiałym dla innych świecie i pomoc specjalisty wydaje się być nieunikniona.

 

Jedyne co udowodniłeś to że pomoc specjalisty jest niezbędna dla Ciebie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.