Skocz do zawartości

Spisek przez duże W


konsul

Rekomendowane odpowiedzi

Powtarzam nie mam nic do LAL niech sobie zrobią ile chcą ale ustawianie takiego terminarza to nie fair wobec innych druzyn. Nie wiem czemu ale lubię grę fair a jeżeli tego nie rozumiesz to już twój problem.

w czym niby terminarz Lakers jest lepszy od innych?

tylko konkrety proszę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrde wy naprawde nie zauwazacie ze Lakers maja latwiejszy kalendarz od wszystkich pozostalych 29 ekip?

 

Nie widzicie tego?

Czy nie chcecie?

 

Przeciez to oczywiste!

 

Lakers na sezon 2009/2010 maja najlatwiejszy kalendarz poniewaz:

 

Nie musza grac z Lakers ;-)

To istotna roznica!

 

2 duzo latwiejsze mecze wzgledem ekip wschodu I az 4 wzgledem zachodu!

 

Powinni tez zagrac z Lakers I to conajmniej raz na wyjezdzie!

 

Jak mozna to przeoczyc....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam nie mam nic do LAL niech sobie zrobią ile chcą ale ustawianie takiego terminarza to nie fair wobec innych druzyn. Nie wiem czemu ale lubię grę fair a jeżeli tego nie rozumiesz to już twój problem.

w czym niby terminarz Lakers jest lepszy od innych?

tylko konkrety proszę...

Po pierwsze primo temat który założyłem był raczej tematem bardziej żartobliwym i luźnym bez żadnych złośliwości.

 

Po drugie primo mówiłem tylko o pierwszych meczach terminarza, później mają przechlapane (z tego co pamiętam marzec mają 90% na wyjeździe). Ale wydaje mi się że ten terminarz tzn. pierwsze mecze były zrobione pod jakiś rekord startu. Powtarzam nie czepiam się całego terminarza tylko początku i uważam że był ustawiony po rekord startu.

 

Po trzecie primo tak jak kolega ignazz zauważył LAL w tym sezonie ani razu nie gra z LAL (czy to nie dziwne??) Poza tym nie muszą się martwić kto pokryje KB.

 

Nie uważasz że jest przynajmniej maciupeńkie prawdopodobieństwo że tak właśnie jest jak piszę?? Poza tym wszystkie teorie spiskowe są oparte na mniej lub bardziej prawdopodobnych przypuszczeniach. Tak samo jak teoria że za zamachami na WTC wcale nie stali talibowie (akurat z tą teorią się zgadzam)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro wszyscy zgadzamy się, że to i tak się kiedyś wyrówna (jak to konkretnie przedstawił Spabloo) to po co ta napinka?

 

a czy terminarz był ustawiony pod rekord czy wylosowany bardziej przypadkowo to kogo to obchodzi? Wątpię, żeby co poważniejsi kibice Lakers (w tym także ja) jarali się super startem nawet gdybyśmy zrobili 20-1, bo ani to ani pobicie najdłuższego winning streaka nic nam nie da bez mistrzostwa i każdy skupia się właśnie na tym. Ale w każdej chwili może przyjść jeden z drugim i po texcie jednego czy dwóch kibiców Lakers, że Farmar wreszcie zagrał cokolwiek, napisze że wszyscy się nim jarają :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to skoro wszyscy zgadzamy się, że to i tak się kiedyś wyrówna (jak to konkretnie przedstawił Spabloo) to po co ta napinka?

 

a czy terminarz był ustawiony pod rekord czy wylosowany bardziej przypadkowo to kogo to obchodzi? Wątpię, żeby co poważniejsi kibice Lakers (w tym także ja) jarali się super startem nawet gdybyśmy zrobili 20-1, bo ani to ani pobicie najdłuższego winning streaka nic nam nie da bez mistrzostwa i każdy skupia się właśnie na tym. Ale w każdej chwili może przyjść jeden z drugim i po texcie jednego czy dwóch kibiców Lakers, że Farmar wreszcie zagrał cokolwiek, napisze że wszyscy się nim jarają :lol:

Jeżeli masz takie nastawienie to spoko tylko tych kibiców co się tak jarają jest trochę więcej na dodatek są to kibice którzy po odejściu kobiego przerzucą się na inny team.

 

Ale nie zaprzeczysz, że gdyby zrobili jakiś start 21-0 to zapisali by się w historii trochę mysle ponieważ jakaś drużyna kiedyś miałaby problem z pobiciem tego przy normalnym terminarzu. Potem taka myla historia się tworzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy jesteście jak żydzi, nic nie można powiedzieć bo od razu jest się antysemitą.

 

napisal to gosc, nalezacy do fali exbaskeowcow, ktorzy zalali to forum miesiac temu.

mozesz rozszerzyc watek o porownaniu nas do zydow? czyzby zaczynalo sie szufladkowanie kibicow lakers, za to, ze sa kibicami lakers? skad ja to znam? i czemu spodziewalem sie, ze wczesjiej czy pozniej do ego dojdzie?

 

konsul to jest oczywiste, ze terminarze sa tworzone pod tv. dlatego magic jako finalisci beda czesto w prime time we wtorki, czwartki czy niedziele by pokazac to w naional tv, ak jak dzis gdy grali w SLC. jednak na takie lepsze trakowanie trzeba sobie zasluzyc, albo graniem. knicks sa przeciez w NYC a ich spotkan jednek nie jest tak duzo w naional tv, bo kto chce ich ogladac. na terminarze maja tez wplyw inne czynniki. bulls graja chyba w styczniu czesto serie wyjazdowe bo maja jakis cyrk u siebie.

 

w tym momencie terminarz lakers jest bardzo sprzyjajacy. ale jak spojrzysz na te pozniejsze sesje wyjazdowe, i fakt, ze 40/60 spotkan rozegraja na wyjazdach, to juz nie wyglada to tak ciekawie.tymbardziej, ze dopiero w swieta spotkaja sie po raz pierwszy z kims z wielkiej 4, co tesz wcale nie jest fajne.

 

pomijam juz fakt, ze w ogole druzyny zachodu maja gorszy terminarz od wschodu.

zachod zajmuje swoja objeoscia nieco iwecej niz 2/3 usa, wschod 1/3

jak wiadomo z druzynami ze swojej konferencji gra sie 3-4 razy. zatem druzyny zachoduduzo wiecej czasu spedzaja w samolotach. bo co innego podrozowac w trojkacie chicago-boston-miami a co innego w kwadracie portland-la-memphis-minneapolis.

Dołączona grafika

 

wiec jak juz tak dyskuujemy na temat sprawiedliwosci to moze najpierw wyjdzmy od tego:)

np. takie utah jazz dzis gralo 2b2 u siebie po meczu z lakers z... magic. gdzie do lozek weszli pewnie ok 3-4 w nocy czasu miejscowego. itd id.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wy jesteście jak żydzi, nic nie można powiedzieć bo od razu jest się antysemitą.

 

napisal to gosc, nalezacy do fali exbaskeowcow, ktorzy zalali to forum miesiac temu.

:jump:

 

Jaki jedno ma związek z drugim, że używasz figury "i to mówi ktoś, kto..." bo nie bardzo rozumiem.

 

mozesz rozszerzyc watek o porownaniu nas do zydow?

Mogę. Użytkownik konsul zakłada temat, w którym zwraca uwagę na niezaprzeczalny fakt, jakim jest pewna "inność" terminarza Lakers od reszty, zaznaczając przy tym Osobiście mam to gdzieś czy jakaś drużyna zrobi jakiś rekord czy nie tylko tak mnie to zastanowiło dlaczego LAL rozegrali dramatycznie małą ilość meczy na wyjeździe?. Następnie mówi, że 10W streak Lakers nie jest wcale taki fajny, jeśli gra się tylko w domu.

 

Chwilę później wpada poruszony użytkownik badboys2 i pisze:

 

moze od razu zmienic nazwe tematu na

"Żal mi dupe ściska bo lakers maja 17-3"

albo

"konsulowi żal dupe ściska bo lakers zrobili 17-3"

 

Teraz wersja, w której konsul jest polakiem, a badboys2 żydem:

 

Konsul: na całej dzielnicy zimno jak cholera, a u was w kamienicy macie zajebiście, budynek ocieplony i wszystkie okna szczelne....

 

badboys2: odpierdol się antysemito, żal ci dupę ściska?

 

 

Dziękuję za uwagę.

 

Możesz przy okazji jak jesteś na forum odpisać mi na posta z tematu o clutch scorerach, bo jak tam w końcu zażądałem jakichś faktów i uzasadnień to przepadłeś jak kamień w jezioro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę. Użytkownik konsul zakłada temat, w którym zwraca uwagę na niezaprzeczalny fakt, jakim jest pewna "inność" terminarza Lakers od reszty, zaznaczając przy tym Osobiście mam to gdzieś czy jakaś drużyna zrobi jakiś rekord czy nie tylko tak mnie to zastanowiło dlaczego LAL rozegrali dramatycznie małą ilość meczy na wyjeździe?. Następnie mówi, że 10W streak Lakers nie jest wcale taki fajny, jeśli gra się tylko w domu.

Nie "inność", ale "lepszość" i to jest tu kluczowe. Bo póki taki wcale-nie-lepszy terminarz nazywany będzie lepszym to Twoje porównanie można o kant dupy rozbić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wersja, w której konsul jest polakiem, a badboys2 żydem:

 

Konsul: na całej dzielnicy zimno jak cholera, a u was w kamienicy macie zajebiście, budynek ocieplony i wszystkie okna szczelne....

 

badboys2: odpierdol się antysemito, żal ci dupę ściska?

 

Hahahha dobre i coś w tym jest :lol::lol:

 

Powiem tak gdyby Orlando Magic miało taki terminarz to bym powiedział: "no macie racje terminarz z początku był ustawiony pod jakiś mega rekord start ale później mamy przechalapane"

 

Z mapki wynika że do LA Clippers to mają w h.. daleko :D - joke.

 

zachod zajmuje swoja objeoscia nieco iwecej niz 2/3 usa, wschod 1/3

 

Ale co ma odległość LAL do innych teamów?? Czy ten inny team nie przebył takiej samej drogi jak LAL polecieliby do ich hali? Być może inne teamy wykorzystują dziury w czasoprzestrzeni i się tak nie męczą :lol: Ale fakt że jednak mają dalej ale to dalej nie tłumaczy dlaczego oni grali u siebie a nie na wyjeździe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak gdyby Orlando Magic miało taki terminarz to bym powiedział: "no macie racje terminarz z początku był ustawiony pod jakiś mega rekord start ale później mamy przechalapane"

No skoro miałbyś dowody to mógłbyś się z taką pewnością wypowiadać. Chętnie posłucham jakie masz w tej sprawie.

 

Ja nie mam żadnych, a konkretniej leje na ten początek, ewentualny rekord itp, dlatego napisałem tak:

a czy terminarz był ustawiony pod rekord czy wylosowany bardziej przypadkowo to kogo to obchodzi?

PS. Jeszcze przy okazji walnij tak z 5 cytatów co do tego, żeby nie było wątpliwości (tylko podpisz je nickami forumowiczów, żeby nie było wątpliwości czyje to):

Fani będą się podniecać backupem że w ostatnich meczach dają mega wsparcie itd. Już się jarają Farmarem.

a po dzisiejszym meczu możesz zacząć zbierać cytaty co do całej ławki Lakers jak to ją będziemy wychwalać. Czekam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijam juz fakt, ze w ogole druzyny zachodu maja gorszy terminarz od wschodu.

Jak pomijasz, jak nie pomijasz.... 8)

 

Poza tym, co ma odleglosc pomiedzy druzynami w diwizjach do ich terminarza? Kazdy gra taka sama ilosc meczow w dywizji i konferencji. A dywizje tez nie sa ulozone przeciez przypadkowo...

 

bb2, myslisz, ze z Portland do Minnesoty lecisz (lacznie z odprawa) ile dluzej niz np. z Bostonu do Toronto ?

 

 

 

Wracajac do tematu; to dosc prawdopodobne, ze LAL zawdzieczaja tak dobry bilans tym kilku meczom u siebie wiecej niz reszta, ale co to ma wlasciwie za znaczenie?

 

Anyway, nawet jesli Stern cos maczal paluchy w tym ich jakze podejrzanym terminarzu, to co w tym byloby wogole dziwnego? Przeciez to NBA. Juz nie takie walki i teorie spiskowe tam przechodzily. Poza tym przeciez chodzi glownie o marketing, a LAL to najwartosciowszy, najpopularniejszy i najlepiej rozpoznawalny znak tej ligi w ostatnich 10 latach. Trzeba ich jeszcze dodatkowo nakrecac i promowac, dla dobra ligi. That´s how things work here.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po dzisiejszym meczu możesz zacząć zbierać cytaty co do całej ławki Lakers jak to ją będziemy wychwalać. Czekam.

A to tylko tutaj prawdziwi fani Lakers są? czyli taki np. kumpel co pod kioskiem spotkam to nie fan? mam go nagrywać na dyktafon i umieszczać na jutubie?

 

No skoro miałbyś dowody to mógłbyś się z taką pewnością wypowiadać. Chętnie posłucham jakie masz w tej sprawie.

Po otrzymaniu oficjalnego pisma od Dawida ws ustawienia terminarza, które spodziewam się lada chwila, niezłocznie umieszczę linka do skanu pisma.

 

Błogosławieni którzy nie zobaczyli a uwierzyli :lol:

 

Mam wrażenie że piszesz tonem człowieka któremu zabiłem ukochaną rybkę w akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to tylko tutaj prawdziwi fani Lakers są? czyli taki np. kumpel co pod kioskiem spotkam to nie fan? mam go nagrywać na dyktafon i umieszczać na jutubie?

Czyli rozumiem, że jak powiem, że słyszałem/czytałem wypowiedzi 25 fanów Magic, że Howard jest najlepszym centrem w historii ligi to zgodzisz się ze mną, że fani Magic nie mają o tej grze pojęcia?

Póki co tak się składa, że to forum to najlepsza reprezentacja kibiców NBA w Polsce, więc nie wyskakuj tutaj z dyskusjami "spod warzywniaka", bo ludzi mających mierne pojęcie o tej lidze jest wielu i tak jak Ty możesz znać takich 5 co kibicuje Lakers, to ja mogę znać 15 co kibicuje Magic albo innym i jak to niby świadczy o poważnych kibicach tak jak tutaj na forum? nijak.

Poza tym kumpel z osiedla to na pewno nie są fani, więc nadal czekam na cytaty.

 

Po otrzymaniu oficjalnego pisma od Dawida ws ustawienia terminarza, które spodziewam się lada chwila, niezłocznie umieszczę linka do skanu pisma.

czekam z niecierpliwością. Póki nie wkleisz lepiej się na ten temat nie wypowiadaj.

 

Mam wrażenie że piszesz tonem człowieka któremu zabiłem ukochaną rybkę w akwarium.

Nie, piszę tonem człowieka, który musi się po raz kolejny użerać z kimś kto nie dość, że nie jest wtajemniczony w oczywiste sprawy to nie zadaje sobie trudu, żeby trzymać się faktów. To nie boli.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsul: na całej dzielnicy zimno jak cholera, a u was w kamienicy macie zajebiście, budynek ocieplony i wszystkie okna szczelne....

 

badboys2: odpierdol się antysemito, żal ci dupę ściska?

 

odchodzi Konsul, przychodzi P13TR45

 

P13TR45: czego chciał tej goj?

 

badboys2: mówił, że mamy lepszą kamienicę

 

P13TR45: zazdrości, uważaj na niego tacy pobić cię mogą, albo szubę potłuc. Możliwe, że chce nam ukraść macę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pieras juz wiesz o czym pisalem, gdy mowa byla o laczeniu forum klubowych i zalewie "ebasketowego klimatu"?

jak tak dalej pojdzie o to forum upadnie tak samo jak tamto, bo sie odechce pisac.

 

piszac "napisal to gosc (...)" chcialem tylko zwrocic uwage, ze przed wami takiego hamstwa nie bylo.

 

twojego wywodu polsko-zydowskiego nawet nie bede komenowal bo szkoda sensu.

 

co do kluczowatosci kobego. oczywiscie masz racje. kobe jest przeceniony. jest w tej lidze obecnie ponad 60 gosci, korzy lepiej od niego trafiaja klucze i sa oni od niego lepsi. przed jamesem jes ok 20. itd. kobe w ogole jest do dupy graczem.

 

co do odleglosci. bo to jes chyba glowny watek dot. tytuly tego tematu.

tommason uwazam, ze sa dobre 2-3 godziny roznicy pomiedzy czasem dotarcia z portland do minny w porownaniu z boston-toronto. do tego dochodza chyba 2 godziny roznicy w strefie czasowej. wiec gdy np. po meczu u siebie skonczonym o 22 wsiadasz w samolot, przyjmijmy, ze o 23, lecisz 2-3h i na miejscu jestes o 1-2 w nocy. dodaj do tego zmiane czasy to jest 4-5 zanim dotrzesz do hotelu. grasz na drugi dzien o 20, wiec praktycznie jak wstajesz nie masz treningu rannego rzutowego, tylko od razu jedziesz na hale, tam masz krotki rzutowy trening, jesz obiad, pozniej odprawa przedmeczowe, rozgrzewka i mecz. tak to mniej wiecej wyglada.

 

zatem roznicy (matematycznej) w podrozach do przeciwnej konferencji nie ma. oczywiscie te sesje rozbija sie na serie, nie wraca sie do swojego miasta po kazdym meczu, przyjmijmy jednak, ze kazdy zespol odwiedza 15 miast drugiej konferencji i wychodzi na to samo. ale wewnatrz swojej konferencji gra sie 1 albo 2 wyjazdy, do tego serie wyjazdowe wew. swojej wlasnej konferencji sa rzadkoscia. max 1-2 spotkania i powrot, stad wieksze odleglosci. o ile dobrze kojarze, z wlasna dywizja gra sie 2 wyjazdy, z druga tez 2 a z trzecia 1. z tym, ze ta dywizja, z ktora gra sie 1 mecz jest rotacyjna. nie wiem co ile, ale wiem, ze np lakers w jednym sezonie graja 2-krotnie w ESA, a w innym tylko 1 raz.

 

wezmy tylko takie miami i portland. golym okiem widac, ze gracze portland musza przeleciec 1/4, 1/3 wiecej wew. swojej konferencji niz gracze miami wew. swojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do kluczowatosci kobego. oczywiscie masz racje. kobe jest przeceniony. jest w tej lidze obecnie ponad 60 gosci, korzy lepiej od niego trafiaja klucze i sa oni od niego lepsi. przed jamesem jes ok 20. itd. kobe w ogole jest do dupy graczem.

No właśnie to miałem na myśli. Nie masz nic do powiedzenia, więc w kółko rzucasz jakimiś pseudoironicznymi tekstami. Normalnie powaliłeś mnie swoją mocą argumentu, liczą mnie teraz do 8, ale chyba nie podniosę się z desek.

 

pieras juz wiesz o czym pisalem, gdy mowa byla o laczeniu forum klubowych i zalewie "ebasketowego klimatu"?

jak tak dalej pojdzie o to forum upadnie tak samo jak tamto, bo sie odechce pisac.

 

piszac "napisal to gosc (...)" chcialem tylko zwrocic uwage, ze przed wami takiego hamstwa nie bylo.

 

 

YEAH.

 

Cały ebasket razem: WOOF WOOF WOOF WOOF WOOF!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.