Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Kubbas napisał(a):

+1 wiadomo gdzie jest gra Gordona który itak widać że pracuje mega nad sobą, osobiste, zaczal trafiać pull upy Gobert mu odebrał cała grę bo nie miał przewagi atletyzmu, zamknął go na deskach, a rzucic nad nim też ciężko bo dłuższy większy 

Nie rozumiem czemu się tak uruchamiasz obraziłem cie czy coś?xd spokojnie tak miałeś prawo napisać po przegranym meczu gdzie gość zrobił 39 19 7 że nie pokonał w karierze 50win teamu czy pokonał jeden czy dwa whatever

Bardzo to było dobre i w czas

Bo przecież przegrał 

@Denis Bad Boy Załęcki czy to co zrobiłem zalicza się jako podpruwanie?

Czy jako że airmax sie podpruł pierwszy do Jokica i to była tylko moja odpowiedź na podpruwanie to mogę mieć pewność że nic mi nie przybiją a Porter Junior nie dotrze na wagę?

Nie chce mieć przybitego jakiegoś białka że jestem prujdupa za bronienie gracza nie swojej drużyny 

Przecież Porter ma upside w c***, to że w Denver gra opcje spot up shootera to tylko kwestia tego jak druzyna jest ułożona 

Wiadomo że do tego dochodzi przepłacenie plus jakieś dalsze zapytania co do zdrowia czy się kiedyś gość nie rozleci zwłaszcza jak go bardziej obciążysz i będzie musiał grać heavy minutes z heavy Ofensywna rola zamiast stać na 45 koło Jokica grającego picka 

No MPJ rozwinal sie bardzo, w obronie nie jest juz kolkiem,  zaczal atakowac basket.

Ale z tym upsidem to nie wiem. Chlop za miesiac konczy 26 lat, wchodzi w swoj prime, a jego glownym skillem jest to ze jest wysoki i rzuca po podaniach goat wysokiego playmakera.

Playmakerem jest zadnym

Self creation no to tez nie za bardzo, bo on w Nuggets gra na kilku kozlach. Raczej nikt sobie nie wyobraza, ze chlop sie nagle przepoczwarzy w ballhandlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał(a):

Jaki system? Dziwnej wariancji helio-ofensywy w read&react wydaniu wokół GOAT-passing bigmana możliwy tylko dzięki posiadaniu ~GOAT-ofensywnego gracza, który może w playoffach grać na 30-13-9 volume? 

No oczywiście że tak. To też trzeba umieć, poustawiać odpowiednich rolesow dookoła, dodać fajne sety na pickach, inverty pickow itd, wprowadzać każdego nowego grajka dobrze w ten system.

Wrzucić Gordona w dunker spot

Ustawić MPJa i temperować jego shot selection

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to jest uogólnienie, bo patrząc całościowo, to Porter dołożył sporą cegiełkę do tego wszystkiego, na tle takiej Soty się spalił, ale całościowo patrząc bardzo pomógł wygrać kilka serii, a i w rs generalnie był bardzo skuteczny

Nie no, wiadomo, że nie jest to poziom Tobiasa Harrisa, dlatego też zaznaczyłem, że nie chcę robić z MPJ kozła ofiarnego. Po prostu jeśli Nuggets chcą się wzmocnić, to Porter wydaje się być pierwszym do odstrzelenia, bo waży dla Denver mniej niż Jokic i Murray, a ma kontrakt, który można na coś konkretnego zamienić. Może przesadziłem z tym "największym problemem Nuggets", bo MPJ jest w sumie lepszy niż zakładałem, że będzie, ale jeśli czyjś kontrakt blokuje ewentualne ruchy mogące wzmocnić roster, to prędzej jego niż Gordona czy KCP :)

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Kubbas napisał(a):

No oczywiście że tak. To też trzeba umieć, poustawiać odpowiednich rolesow dookoła, dodać fajne sety na pickach, inverty pickow itd, wprowadzać każdego nowego grajka dobrze w ten system.

Wrzucić Gordona w dunker spot

Ustawić MPJa i temperować jego shot selection

Znalezienie spot up shooterów - ballhandlera-scorera - typa dającego vertical spacing: to byle manager playoffowego teamu z beGM ogarnie. ;]

'System' w ofensywie to można było wymyślać w czasach ofensyw kamienia łupanego, Nuggets ot co b. dobrze-nie świetnie obudowali (O)GOATa. Dobry coachu z tego szalonego Majka, ale nie ma co przypisywać mu zasług, których nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, BMF napisał(a):

Znalezienie spot up shooterów - ballhandlera-scorera - typa dającego vertical spacing: to byle manager playoffowego teamu z beGM ogarnie. ;]

'System' w ofensywie to można było wymyślać w czasach ofensyw kamienia łupanego, Nuggets ot co b. dobrze-nie świetnie obudowali (O)GOATa. Dobry coachu z tego szalonego Majka, ale nie ma co przypisywać mu zasług, których nie ma.

No tak pewnie wystarczy wrzucić 3 spacerów i gramy, na pewno. Przecież oni grają tyle zajebistych setów 

Pierwszy z brzegu filmik

 

3 minuty temu, Chytruz napisał(a):

Oj juz nie smutaj, wiadomo ze to nie ich wina, ze grali w epoce kamienia.

Tyle mi wystarczy, dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubbas napisał(a):

No tak pewnie wystarczy wrzucić 3 spacerów i gramy, na pewno. Przecież oni grają tyle zajebistych setów 

Eee, napisałeś o 'stworzonym idealnym systemie wokół Jokicia przez MM', a potem piszesz, że mają dobry fit i fajne sety. Ale może inaczej definiujemy co jest 'systemem ofensywnym', bo dobry fit i fajne sety mieli Cavs '17, a Lue miał reputację wuefisty. Prawda jest gdzieś pośrodku i pewnie kończy się na 'Lue/szalony Majk to dobrzy coache', LeBron/Jokic to (inny) system. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kubbas napisał(a):

@Denis Bad Boy Załęcki czy to co zrobiłem zalicza się jako podpruwanie?

Czy jako że airmax sie podpruł pierwszy do Jokica i to była tylko moja odpowiedź na podpruwanie to mogę mieć pewność że nic mi nie przybiją a Porter Junior nie dotrze na wagę?

Nie chce mieć przybitego jakiegoś białka że jestem prujdupa za bronienie gracza nie swojej drużyny 

 

Moim zdaniem wszystko ok, nie ma mowy o pruciu, nawet podprucia nie stwierdzam. Generalnie wyjaśnijcie to sobie kulturalnie w 4 oczy, bo @airmaxteż charakterny gość 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Chytruz napisał(a):

Moze wygladal gorzej przez te zjebane przepisy, ze na post upie nie mozna bylo pomiziac obroncy. Jakby go przeniesc w czasy Shaqa i Hakeema i dac inne zjebane przepisy, tzn. ze mozna grac 1 na 1 bez podwojenia i wypierdolic obronce barkiem w kosmos, to by wygladal lepiej? 🤔

pewnie tak, ale też straciłby w D. do tego aby grać lepiej w ataku w 90s to i tak musiałby poprawić skilla, więc w sumie to byłby inny gracz - i m. in. dlatego moim zdaniem takie przenoszenie zawodników w czasie jest bez sensu. najważniejsze i tak jest to, że kiedyś po prostu poziom był niższy i za X lat też pewnie będzie wyższy niż teraz (choć nie będzie to też trwało wiecznie, bo w końcu NBA zanotuje regres).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał(a):

pewnie tak, ale też straciłby w D. do tego aby grać lepiej w ataku w 90s to i tak musiałby poprawić skilla, więc w sumie to byłby inny gracz - i m. in. dlatego moim zdaniem takie przenoszenie zawodników w czasie jest bez sensu. najważniejsze i tak jest to, że kiedyś po prostu poziom był niższy i za X lat też pewnie będzie wyższy niż teraz (choć nie będzie to też trwało wiecznie, bo w końcu NBA zanotuje regres).

Tak tylko udawalem, ze daje mu jakis benefit of a doubt, a tak naprawde chcialem dojebac Shaqowi i Hakeemowi, bo tez grali w cyrku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

https://www.instagram.com/p/C7NVqsKvHZj/?igsh=NHNtY2V3NnRtMGgx
 

Heh dobry stat 

Edit: tylko czy to nie jest znowu fake? Brown Tatum i Luka oraz Kyrie zarabiają mniej? 

Kyrie i Luka zarabiaja mniej, ale to pewnie sa jakies minimalne roznice, Tatum tez na pewno on ma chyba jeden z najlepszych kontraktow w lidze akurat

Browna ten nowy dopiero wchodzi w 24/25 i on bedzie zarabial duzo wiecej niz Tatum przez nastepne 2 lata

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz (na raty) obejrzalem do konca game 7. 

Ogolnie niezly collapse Nuggets.

Jestes mistrzem, masz prowadzenie 3-2 w serii, masz obecnego MVP w skladzie robiacego chore liczby (as usual) i w meczu nr 7 u siebie twoj sidekick ma dzien konia - jakies 24 pkt w pierwszych 2 kwartach, w efekcie prowadzisz do przerwy 15 pkt (gdzie najwiekszy comeback w historii dla game 7 to 11 pkt), na poczatku 3 kwarty zwiekszasz przewage do 20 pkt, kibice szaleja, i ...tak to przepierdzielasz...

I to jeszcze z kim? Z Wolves. Gdzie twoje big3 to unproven Edwards (majacy Kobesque game7), mięciutki KAT i drewniany w ataku Gobert.

Nie czytalem wszystkich postow w temacie, ale chyba za luźno weszlo te zwyciestwo Wolves w game 7.

Dla mnie momentum tego meczu to to, co sie dzialo w 3q po timeoucie na 7:24 do konca przy prowadzeniu 12 pkt i piłce nuggets:

Nikola Jokic misses a 26-foot three-pointer

Jamal Murray misses a 26-foot three-pointer

Michael Porter Jr. misses a 26-foot three-pointer

Jamal Murray misses a 26-foot three-pointer

Zadnego easy 2. Z 12 zrobiło się 6, a później to już (piękna) historia.

Miło widzieć Twolves w finałach konferencji. Finał ligi mamy chyba już jedna za sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrała drużyna, której koncepcja budowy było pokonanie konkretnego rywala. Timberwolves zostali tak zbudowani, aby pokonać Denver. I okazało się to bardzo trudne zadanie, wykonalne, ale bardzo trudne. W zeszłym sezonie, mieli za dużo kontuzji, za mało doświadczenia. Nawet w pełni zdrowi, w zeszłym sezonie nie byli na to gotowi. Dopiero w tym sezonie, po tym jak Denver straciło głębie składu, sami rozegrali w miarę zdrowy, sezon i nauczyli się ze sobą grać i przygotowali się należycie do tego, okazało się to możliwe. Było ciężko. Za kilka lat, ktoś pewnie wspomni, że Timberwolves pokonali mistrzów Denver tylko dlatego, że Ci nie mieli nikogo na ławce rezerwowych. Nie zgodzę się z tym, bo Timberwolves zrobili w tym sezonie olbrzymi progres. Finch jako trener również się wiele nauczył od zeszłych PO. W tym cały urok, otwierają się okienka i tylko to jak jesteś w danych momentach przygotowany spowoduje, że wykorzystasz nadarzającą się szansę lub nie. Cieszę się tą chwilą, 20 lat minęło od takich sukcesów, ale nie byłbym sobą, aby nie zastanowić się czy w przyszłym sezonie ta rywalizacja miałaby szansę zakończyć się w podobny sposób? Zależy to od wielu zmiennych czynników, ale na tą chwilę myślę, że nie. Denver też są już mądrzejsi o to starcie, znają swoje braki i przygotują się do tej rywalizacji. W Minnesota też w przyszłym sezonie kogoś straci z obecnego składu, ale będzie bogatsza w doświadczenia. Mam nadzieje, że ta rywalizacja potrwa, przez najbliższych kilka lat. Ta seria była niesamowita, świetna dla kibiców i.... obyśmy w kolejne lata znów mogli obserwować ich bezpośrednią rywalizację na takim poziomie. Uczta dla kibiców.

Denver w przyszłym sezonie będzie równie mocne co w tym sezonie. Dodatkowo jeszcze bardziej zmotywowane i rządne zwycięstwa.

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Josh Kroenke on the second luxury tax apron and the roster building limitations it comes with: “When Nikola Jokic is on your roster, you’re going for it. We have the best player in the world. We have a responsibility to him to try and go for it.”

skapnął się jebany po pięciu latach 

z innych ciekawych rzeczy, Malone na pytanie o WCF powiedział, że nie ogląda tego syfu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.