Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Zdrowia, licze na Denver w 7, ale Minnesota imponuje, wiec nie zdziwi nic, choć Denver to dużo trudniejszy matchup niż Suns, przede wszystkim pod koszem jest ktoś lepszy niż Nurkic.

Minnesota rok temu dała trudna serie po tej całej aferze na ławce, ścianie McDanielsa i braku Reida, teraz jest jeszcze silniejsza i moim zdaniem ma największe szanse na pokonanie Denver w całej lidze. To może być przedwczesny finał nie tylko Zachodu, ale i całej ligi, oby wygrany zdobył tytuł, nawet jak to nie będzie Denver.

I byle bez kontuzji, niech wygra lepszy zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szykuje się świetna seria.
Edwards może nią wjechać do ścisłego top ligi, nie tam jakieś top15. 
Murray jesli miał trudną 1 serie to teraz potencjalnie może mieć zajebiscie trudna. Porter musi zagrać tak samo dobrze jak vs lakers. A Jokic? Chyba przede wszystkim uważać na faule bo swoje cyferki pewnie normalnie wykreci. 
 

rozum nuggets, serce wolves. 4-2 dla wolves ostatecznie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo tutaj będzie zależało od samego Fincha i tego jak się teraz zachowa. Trener jest po operacji. Jeśli wejdzie na ławkę w pierwszym meczu i on będzie głównym trenerem, może dać potrzebnego dodatkowego kopa swojej drużynie. Jeśli nie pojedzie z drużyną, co nie będzie przecież jakieś dziwne, to może opaść drużynowy entuzjazm. A atmosfera w szatni w tym roku jest bez zastrzeżeń. Gdzieś czytałem, że Finch prowadził już jakiś trening, ale nogę musi trzymać cały czas wyprostowaną w ortezie. Wierzę, że Trener pokaże waleczny charakter, co przełoży się na atmosferę w drużynie.

Denver to wyjadacze. Wyglądają bardzo mocno i nie wiem kto ma się stać celem w pierwszym meczu, aby dać sobie największe szanse na zwycięstwo. Murray jak już wcześniej, pokazał, że cały mecz może pudłować, ale najważniejsze rzuty trafi. Może celem powinien być MPJ, trash talk Edwardsa, może na niego siądzie. Jokera powstrzymać się nie da, spowolnić za bardzo też nie. Gdzieś muszą szukać przewag, no i te kilka minut bez Jokera na boisku muszą optymalnie wykorzystać.

Timberwolves mają dłuższą ławkę. Muszą męczyć zawodników Denver od pierwszego gwizdka, często zmieniać obronę na Jokiciu i Murray aby nie złapali rytmu, aby jak najmniej sił im zostało na ostatnią kwartę. W pierwszej rundzie SLOMO był mało używany, a w tej serii jego rola może być kluczowa. Mam wrażenie, że Timberwolves nie są skazani na pożarcie w tym starciu. 

Ostrze sobie zęby na tą serię. A wiadomo lepiej się ogląda, gdy kibicuje się jednej z drużyn. Chodź te play-offy przynoszą masę ciekawych meczy i nie można się nudzić.

 

Edytowane przez DamianOItalianO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozum mówi Denver może w 7 (byłoby super) ale ciężko nie kibicować ANT-owi. Gość ma to coś w sobie. Jak będzie w stanie wygrać z Denver i zagrać serię na podobnym poziomie co z PHX to wejdzie na lvl superstar i rozmowy o najlepszym w lidze.

Z drugiej strony Jokic, który jest cheat codem i którego bardzo lubię. Dla mnie już nie będzie lepszej serii w tych playofach niech więc trwa 7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nuggets przeciwko Lakers wyglądali na zblazowanych. Z jednej strony tutaj dannygd słusznie przypomina powiedzenie o sercu mistrza, a z drugiej przypomina mi się czemu tak rzadko kluby potrafią obronić tytuł. To może jeszcze nie jest etap Lakers 2011, ale brakuje mi energii i zęba po stronie Jokica i spolki. Nie ma dzika Browna, KCP też moim zdaniem dużo słabszy w obronie. Jeśli Wolves będą grali z taką pasją i energią, tak dobrze zmieniali krycie to nie sądzę by najlepsze indywidualne popisy Jokica, gorący Porter i clutch Murray dali radę.

Zwłaszcza że Wolves w ataku mają jeszcze rezerwy i nie muszą wcale potrzebować, aż tak mocnej serii Edwardsa. 

To może być zmiana warty na Zachodzie. Myślę że kto weźmie tą serie, weźmie i cały Zachód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Nuggets przeciwko Lakers wyglądali na zblazowanych. Z jednej strony tutaj dannygd słusznie przypomina powiedzenie o sercu mistrza, a z drugiej przypomina mi się czemu tak rzadko kluby potrafią obronić tytuł. To może jeszcze nie jest etap Lakers 2011, ale brakuje mi energii i zęba po stronie Jokica i spolki. Nie ma dzika Browna, KCP też moim zdaniem dużo słabszy w obronie. Jeśli Wolves będą grali z taką pasją i energią, tak dobrze zmieniali krycie to nie sądzę by najlepsze indywidualne popisy Jokica, gorący Porter i clutch Murray dali radę.

Zwłaszcza że Wolves w ataku mają jeszcze rezerwy i nie muszą wcale potrzebować, aż tak mocnej serii Edwardsa. 

To może być zmiana warty na Zachodzie. Myślę że kto weźmie tą serie, weźmie i cały Zachód. 

Mam sporo podobnych obaw, ale próbuje może samego siebie oszukać, że to efekt znudzenia meczami z Lakers i może ich trochę już tak traktowali? Było parę takich dziwnych porażek też w sezonie regularnym, ale no 12 czy tam ile kolejnych W z jednym zespołem może trochę w głowie namieszać.

Jak Denver znów będzie na stojąco grać to Minnesota to wykorzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądając serię Nuggets z Lakers i Wolves z Suns trudno mi upatrywac w Nuggets faworyta. 

Wiadomo każda seria to też inna historia, ale tutaj też w obronie Nuggets wydają się mieć spoko warunki do ograniczenia atutów Nuggets. Jeżeli na serię stawi się takie Denver jak przez większość serii z Lakers, a nie ostatnich paru minut większości meczow to widzę nie tylko wygrana Wolves, ale może nawet w 5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, MarcusCamby napisał(a):

Nuggets przeciwko Lakers wyglądali na zblazowanych. Z jednej strony tutaj dannygd słusznie przypomina powiedzenie o sercu mistrza, a z drugiej przypomina mi się czemu tak rzadko kluby potrafią obronić tytuł. To może jeszcze nie jest etap Lakers 2011, ale brakuje mi energii i zęba po stronie Jokica i spolki. Nie ma dzika Browna, KCP też moim zdaniem dużo słabszy w obronie. Jeśli Wolves będą grali z taką pasją i energią, tak dobrze zmieniali krycie to nie sądzę by najlepsze indywidualne popisy Jokica, gorący Porter i clutch Murray dali radę.

Zwłaszcza że Wolves w ataku mają jeszcze rezerwy i nie muszą wcale potrzebować, aż tak mocnej serii Edwardsa. 

To może być zmiana warty na Zachodzie. Myślę że kto weźmie tą serie, weźmie i cały Zachód. 

Od 5 lat kluby nie potrafią nawet obronić mistrza konferencji, to już daje do myślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Tombou napisał(a):

Od 5 lat kluby nie potrafią nawet obronić mistrza konferencji, to już daje do myślenia

No, to wyjątkowo miła odmiana od tych okropnych czasów gdy 4 lata z rzędu mieliśmy ten sam skład Finałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że coraz więcej osób podobnie jak ja po rozczarowującej serii z Lakers upatruje możliwej porażki Denver. Znając życie Joker w takim razie pokaże kto tu jest MVP i Denver zawinął serię i tytuł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Stryder napisał(a):

Widzę, że coraz więcej osób podobnie jak ja po rozczarowującej serii z Lakers upatruje możliwej porażki Denver. Znając życie Joker w takim razie pokaże kto tu jest MVP i Denver zawinął serię i tytuł.

Nie wygląda na to żeby był w formie dominatora. Przynajmniej pod względem fizycznym. Rzutowo mam wrażenie że też w poprzednim był w lepszej formie,, choć nie mam wątpliwości że na serię się stawi, Jamal Murray Też nie jest kopią z zeszłego sezonu. A powinien grać tak jak trzy lata temu z utah

Edytowane przez Tombou
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic miał w tych trzech meczach z wolves w marcu i kwietniu 36,32,41 pkt na 41/66fg 5/9 za trzy 21/26 ft wiec biorąc dodatkowo pod uwagę historie wczesniejszych pojedynków z MVP z DPOTY  to imo dopóki Gobert nie wyjdzie z kieszeni Jokica, dopóty nawet Nowy Michael Jordan nie da rady wygrać serii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jokic miał w tych trzech meczach z wolves w marcu i kwietniu 36,32,41 pkt na 41/66fg 5/9 za trzy 21/26 ft wiec biorąc dodatkowo pod uwagę historie wczesniejszych pojedynków z MVP z DPOTY  to imo dopóki Gobert nie wyjdzie z kieszeni Jokica, dopóty nawet Nowy Michael Jordan nie da rady wygrać serii. 

Tylko ze wyniki rs nie do konca sie przekladaja na po. Patrz minny suns

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolves wszyscy kochają. Rok temu zapłacili frycowe i byli teamem, którego jeśli nie pokonasz, to i tak sami się pokonają - teraz powinno być dużo lepiej, low-key mają już trochę doświadczenia i czas zrobić następny krok i grać "o coś". Jedyna niewiadoma to Towns, bo on raczej ze swoich odpałów nigdy się nie wyleczy i nie wiem czy można mu ufać, że w serii, gdzie decydują pojedyncze possessions nagle mu się mózg nie wyłączy w najgorszym momencie. Margines błędu na tym poziomie i z takim rywalem jest niewielki.

No i kwestia jak poradzą sobie z Jokicem, który dotąd był tatusiem Goberta. Tatusiem każdego kogo przed nim postawili właściwie, ale Goberta szczególnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej serii możemy mieć niezłe fajerwerki. Sota wygląda dużo mocniej niż w poprzednim sezonie. I to nie tylko bilans w RS, głównie mam tu na myśli, że tym razem Wolves będą w pełnym składzie, napompowani po świetnej serii vs Suns.

Jokic wiadomo, zrobi swoje, może nawet dorzuci coś ekstra (nawet jak na swoje standardy jeśli sytuacja będzie tego wymagała), natomiast mnie ciekawi jak Edwards i McDaniels poradzą sobie z Murrayem i Porterem Jr.

Jeśli Nuggets obronią przewagę parkietu w pierwszych dwóch meczach, to seria skończy się w 5 meczach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.