Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

51 minut temu, Reikai napisał(a):

No dlatego od poczatku krytykowalem to 10/2 dla scruba Reggiego. Fatalne lato po mistrzostwie Barylek.

dobra już też nie przeginajmy w drugą mańkę, bo ta fatalna głębia walnie przyczyniła się do wyjścia na 3:2, bardziej bym miał jednak pretensje do 7/24 i 2/8 za 3 trio MPJ-AG-KCP mając Jokcia na parkiecie praktycznie cały mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka:

Cytat

Towns has played for seven general managers and five head coaches in his nine seasons.

Chyba nikt nie zebrał tyle hejtu co on przy takich warunkach w jakich funkcjonował w ostatnich latach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Koelner napisał(a):

c*** z tym rolersami. wiadomo że kochamy Bruce Browna ale to ciągnięcie fiuta przez Portera Jr i Gordona wyjebało nuggets z klapek. Można chcieć mieć wszystko ale bez tego też trzeba wygrywać. zaraz pewnie ktoś wejdzie z mądrościami że Malone to c*** nie trener. 

Malone (to c*** nie trener) ciagle sie pruje i jest mega irytujacy, a znajac zycie to jest HC dlatego, bo jego stary byl w lidze 30 lat asystentem. Za to podpruwanie sie na konferencjach do dziennikarzy i glupiomadre, agresywne, niemerytoryczne wypowiedzi na poziomie pijanego trenera WFu w podstawowce, powinien zostac schowany do wora. Inni trenerzy potrafią zachować klasę i nie maja mentalnosci 15letniego wkurwionego dzieciaka, na normalne pytanie odpowiada: "next question man, seasons over, fuck being up 20, seasons over you dont understand that seasons over, STUPID ASS QUESTIONs xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dobra już też nie przeginajmy w drugą mańkę, bo ta fatalna głębia walnie przyczyniła się do wyjścia na 3:2, bardziej bym miał jednak pretensje do 7/24 i 2/8 za 3 trio MPJ-AG-KCP mając Jokcia na parkiecie praktycznie cały mecz

taki Gordon to przeciw obronie Wolves zagrał serię na śrenich z RS, to chyba dobrze / bardzo dobrze.

Rozumiem że zjebau G7, ale na przestrzeni serii trudno się czepiać

 

MPJ oczywiście trudno bronić za serię z Minny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, rw30 napisał(a):

Rozumiem że zjebau G7, ale na przestrzeni serii trudno się czepiać

jeśli przegrywasz 3 mecze u siebie, gdzie zwykle wszyscy mówią o dodatkowej przewadze (swoją drogą chyba można już z tym skończyć) to jednak można mieć pretensje do starterów za to, że w tym G7 zagrali na fatalnej skuteczności, tym bardziej, że te 4 celne rzuty więcej najpewniej by do zwycięstwa wystarczyły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, steve napisał(a):

Malone (to c*** nie trener) ciagle sie pruje i jest mega irytujacy, a znajac zycie to jest HC dlatego, bo jego stary byl w lidze 30 lat asystentem. Za to podpruwanie sie na konferencjach do dziennikarzy i glupiomadre, agresywne, niemerytoryczne wypowiedzi na poziomie pijanego trenera WFu w podstawowce, powinien zostac schowany do wora. Inni trenerzy potrafią zachować klasę i nie maja mentalnosci 15letniego wkurwionego dzieciaka, na normalne pytanie odpowiada: "next question man, seasons over, fuck being up 20, seasons over you dont understand that seasons over, STUPID ASS QUESTIONs xD

 

 

 

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jeśli przegrywasz 3 mecze u siebie, gdzie zwykle wszyscy mówią o dodatkowej przewadze (swoją drogą chyba można już z tym skończyć) to jednak można mieć pretensje do starterów za to, że w tym G7 zagrali na fatalnej skuteczności, tym bardziej, że te 4 celne rzuty więcej najpewniej by do zwycięstwa wystarczyły

dla mnie, jesli gość przeciw najlepszej obronie w lidze utrzymuje srednie z RS to i tak gra bardzo dobrze, ale oczywiście możemy mieć odmienne zdanie i dla Ciebie pozostałych 6 meczy może nie mieć znaczenia a liczyć się tylko G7. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, rw30 napisał(a):

dla mnie, jesli gość przeciw najlepszej obronie w lidze utrzymuje srednie z RS to i tak gra bardzo dobrze, ale oczywiście możemy mieć odmienne zdanie i dla Ciebie pozostałych 6 meczy może nie mieć znaczenia a liczyć się tylko G7. 

ale co w  pozostałych 6ciu? on w dwóch ostatnich miał śrenio 8 punktów (z 6FGA) to, że do G5 grał ponad stan, to chyba nie znaczy, że koniecznie musi teraz dobić do średniej rs, bo się coś zgadzać nie będzie?

Cytat

Out of the top-15 highest paid players this season, only ONE made the conference finals. And that’s Rudy Gobert. (via @ginnitti)

well...

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Lucas napisał(a):

Ja też w trakcie offseason i potem w sezonie się nad tym zastanawiałem, ale też pytanie na ile Denver mogło być mocniejsze i mieć szerszą rotację w tych ograniczeniach wydatkowo-assetowych?

Browna utrzymać się nie dało, wymianę też ciężko było jakoś skleić. Może też w drafcie ten pick + kontrakt Zeke jakoś dałby szansę na kogoś do grania.

Więc z tym, że Denver nie zrobiło rosterowo kroku do przodu oczywiście zgoda, pytanie czy miało jak go zrobić.

Nie chcę się bawić w GM-a z poziomu kanapy, bo bez bicia przyznaję, że średnio ogarniam na co przed sezonem mogło pozwolić sobie Denver, natomiast jeśli Twoim jedynym backupem na centrze jest DeAndre Jordan, a scoring z ławki ma zapewnić Reggie Jackson, to mocno ograniczasz sobie pole manewru.

Dla mnie największym problemem Nuggets jest od dłuższego czasu MPJ, który zarabia zbyt dużą kasę jak na to, co daje zespołowi w zamian. Rozmienienie go na dwóch zawodników wydaje mi się sensowniejsze niż trzymanie trzymanie w payrollu gościa zgarniającego za sezon tyle co nieporówywalnie ważniejszy dla zespołu Murray. Nie robię z MPJ kozła ofiarnego, ale jeśli gdzieś szukać sposobu na wzmocnienie drużyny, to w pierwszej kolejności spoglądałbym właśnie w kierunku Portera, którego zastąpić jest relatywnie łatwo.

Edytowane przez Hoolifan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hoolifan napisał(a):

Dla nie największym problemem Nuggets jest od dłuższego czasu MPJ, który zarabia zbyt dużą kasę jak na to, co daje zespołowi w zamian.

to jest uogólnienie, bo patrząc całościowo, to Porter dołożył sporą cegiełkę do tego wszystkiego, na tle takiej Soty się spalił, ale całościowo patrząc bardzo pomógł wygrać kilka serii, a i w rs generalnie był bardzo skuteczny

na pewno jednak jest pierwszym do wymiany z racji tych zarobków i okoliczności porażki, tylko, że tak ja pisze @Reikaimoże nie być zbyt wielu chętnych, choć z drugiej strony, to jest bardzo dobry teamnate ze wzorową etyką pracy, zagrał praktycznie full sezon mimo sporych red flagów w przeszlości, może przy niskiej cenie ktoś się jednak skusi, bo wciąż nawet na warunki samego rs, nie ma zbyt wielu równie skutecznych strzelb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, RonnieArtestics napisał(a):

Kubbas porównał wlasnie Hall of famera do szeregowego rookie centra z 2nd all rookie team aby wykazac ze w tamtych czasach centrzy tez mieli skilla  ? XD 

No tak specjalnie to zrobiłem bo przecież umniejszanie już tak poszło grajkom z tamtych czasów że są nazywani tak jak to Chytry opisał i latają teksty typu że by się do rotacji nie łapali bo są z ery kamienia łupanego 

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

640px-Paris_Tuileries_Garden_Facepalm_st

fajnie było nawet, ale chyba już wystarczy

@Kubbas może teraz zanim zagłaskasz Jokicia, to przydałaby się jakaś analiza jak to @ely3 miał racje i Gobert zajebisty? ;]

Ale co nie rozumiem? Gdzieś nagle się coś zmieniło i Gobert potrafi kryć Jokica czy moze został w g7 przesunięty na Gordona?

4 godziny temu, airmax napisał(a):

Z czymś jakim? Co było nieprawdą w tym co napisałem wcześniej?

aha czyli zakaz wbijania szpilek bo najlepszego gracza ostatnich lat podwajali XD legit podejście byku 👍

Po prostu chciałeś się przyjebać na siłę do gościa który był podwajany cały mecz i mimo to zagrał zajebiscie, dobry moment na wbijanie szpilki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MPJ zarabia

35.8 w nastepnym sezonie

38.3

40.8 w ostatnim

Opcja w stylu rozbijmy MPJ na 2-3 mniejsze kontrakty, ktore dadza tez fajnego shootera plus cos jeszcze to idealna opcja dla Nuggets, ale nie jestem sobie w stanie wyobrazic kto mialby chciec go na takim kontrakcie, z ograniczonym jednak pod pewnymi wzgledami skillsetem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sachs napisał(a):

Ciekawostka:

Chyba nikt nie zebrał tyle hejtu co on przy takich warunkach w jakich funkcjonował w ostatnich latach. 

No ja rok temu byłem tu obsmiewany jak całe playoffy mówiłem że Towns najlepiej krył Jokica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Kubbas napisał(a):

Ale co nie rozumiem? Gdzieś nagle się coś zmieniło i Gobert potrafi kryć Jokica czy moze został w g7 przesunięty na Gordona?

no chyba nie jest winą Goberta, że został wysłany do krycia Joka, zamiast grać z pomocy, tym bardziej po G2 gdzie Towns robił na nim świetną robotę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, steve napisał(a):

Malone (to c*** nie trener) ciagle sie pruje i jest mega irytujacy, a znajac zycie to jest HC dlatego, bo jego stary byl w lidze 30 lat asystentem. Za to podpruwanie sie na konferencjach do dziennikarzy i glupiomadre, agresywne, niemerytoryczne wypowiedzi na poziomie pijanego trenera WFu w podstawowce, powinien zostac schowany do wora. Inni trenerzy potrafią zachować klasę i nie maja mentalnosci 15letniego wkurwionego dzieciaka, na normalne pytanie odpowiada: "next question man, seasons over, fuck being up 20, seasons over you dont understand that seasons over, STUPID ASS QUESTIONs xD

 

Jest irytujący to chyba oczywiste ale bym nie płynął tak daleko że c***owy trener

Stworzył idealny system dla Jokica, robi dobre adjustments, potrafi zbudować jakiegoś młodego grajka, robi dobre zmiany ogólnie

Plus to co opisaliście wyżej o byciu wkurwiajacym itd to on idealnie przecież wie jak dotrzeć do baryłek, podpuszcza ich na media, rzuca jakimiś tekstami żeby ich podpalić jak trzeba

Dostali 2-0 wygrali 3 mecze z rzędu i to w jaki sposób a potem przegrali g7 który mógł iść w 2 strony

Jakbym się o coś dojebał to że przy plus 20 nie szukał właśnie chwili oddechu dla Jokica i nie dał szansy komuś z ławki na parę minut, w takiej sytuacji w domu gdzie rolesi grają lepiej przy komfortowym prowadzeniu jest szansa że taki Watson przy plus 20 by wszedł z ławki zajebał putbacka, walnął trójkę a Jokic by odetchnął 

Fajna dyskusja się rozwinęła nawet jak się z kimś nie zgadzam to daliście mi do myślenia chyba peak forum co do dyskusji w tych po

Poza dwoma zdaniami Chytruza o szczaniu na grób itd po tym jak wrzuciłem hajlajty z lat 70 gdzie Jerry West rzuca pull upy których by się Murray w serii z Lakers nie powstydził jakby je trafił 

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no chyba nie jest winą Goberta, że został wysłany do krycia Joka, zamiast grać z pomocy, tym bardziej po G2 gdzie Towns robił na nim świetną robotę

No nie jest od początku serii pisałem że role Goberta trzeba zmienić albo mu ograniczyć trochę minuty bo jako primary defender nie może kryć Jokica

Dlatego uważam Fincha za topke trenerow w NBA bo Darvin Ham by włożył ręce do kieszeni a Finch tym ruchem zabrał Nuggets którzy mają płytka rotacje 20 punktów Gordona i cały dunker spot plus miał w jakimś stopniu pod kontrolą to gdzie Jokic się znajduje bo KAT go przynajmniej fizycznie odsunął od painta stąd ta ilość trójek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kubbas napisał(a):

Po prostu chciałeś się przyjebać na siłę do gościa który był podwajany cały mecz i mimo to zagrał zajebiscie, dobry moment na wbijanie szpilki

moment dobry, bo przegrał :)

zresztą k****, ty masz chyba jakiś problem z pojęciem słowa pisanego. GDZIE NAPISAŁEM NIEPRAWDĘ albo GDZIE NAPISAŁEM ŻE ZAGRAŁ SŁABO?

Napisałem, że nigdy w karierze nie pokonał w PO zespołu, który wygrał 50 meczów w RS (kilka lat temu pokonał 2 z pacem na 50W) gdzie tu jest nieprawda i o co ty się prujesz tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, rw30 napisał(a):

taki Gordon to przeciw obronie Wolves zagrał serię na śrenich z RS, to chyba dobrze / bardzo dobrze.

Rozumiem że zjebau G7, ale na przestrzeni serii

+1 wiadomo gdzie jest gra Gordona który itak widać że pracuje mega nad sobą, osobiste, zaczal trafiać pull upy Gobert mu odebrał cała grę bo nie miał przewagi atletyzmu, zamknął go na deskach, a rzucic nad nim też ciężko bo dłuższy większy 

2 minuty temu, airmax napisał(a):

moment dobry, bo przegrał :)

zresztą k****, ty masz chyba jakiś problem z pojęciem słowa pisanego. GDZIE NAPISAŁEM NIEPRAWDĘ albo GDZIE NAPISAŁEM ŻE ZAGRAŁ SŁABO?

Napisałem, że nigdy w karierze nie pokonał w PO zespołu, który wygrał 50 meczów w RS (kilka lat temu pokonał 2 z pacem na 50W) gdzie tu jest nieprawda i o co ty się prujesz tutaj?

Nie rozumiem czemu się tak uruchamiasz obraziłem cie czy coś?xd spokojnie tak miałeś prawo napisać po przegranym meczu gdzie gość zrobił 39 19 7 że nie pokonał w karierze 50win teamu czy pokonał jeden czy dwa whatever

Bardzo to było dobre i w czas

Bo przecież przegrał 

@Denis Bad Boy Załęcki czy to co zrobiłem zalicza się jako podpruwanie?

Czy jako że airmax sie podpruł pierwszy do Jokica i to była tylko moja odpowiedź na podpruwanie to mogę mieć pewność że nic mi nie przybiją a Porter Junior nie dotrze na wagę?

Nie chce mieć przybitego jakiegoś białka że jestem prujdupa za bronienie gracza nie swojej drużyny 

38 minut temu, Reikai napisał(a):

Tylko kto moglby chciec MPJ na tym kontrakcie?

I po co?

Przecież Porter ma upside w c***, to że w Denver gra opcje spot up shootera to tylko kwestia tego jak druzyna jest ułożona 

Wiadomo że do tego dochodzi przepłacenie plus jakieś dalsze zapytania co do zdrowia czy się kiedyś gość nie rozleci zwłaszcza jak go bardziej obciążysz i będzie musiał grać heavy minutes z heavy Ofensywna rola zamiast stać na 45 koło Jokica grającego picka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Kubbas napisał(a):

Stworzył idealny system dla Jokica

Jaki system? Dziwnej wariancji helio-ofensywy w read&react wydaniu wokół GOAT-passing bigmana możliwy tylko dzięki posiadaniu ~GOAT-ofensywnego gracza, który może w playoffach grać na 30-13-9 volume? 

Ale ten Malone to nie jest zły coach (jak swego czasu tutaj to przedstawiał chyba julekstep), po prostu jest bucem, którego chciałoby się zobaczyć w Hornets do emeryturki robiącego 33-49 z Milesami Bridgesami, nothing less, nothing more. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, rw30 napisał(a):

 

 

dla mnie, jesli gość przeciw najlepszej obronie w lidze utrzymuje srednie z RS to i tak gra bardzo dobrze, ale oczywiście możemy mieć odmienne zdanie i dla Ciebie pozostałych 6 meczy może nie mieć znaczenia a liczyć się tylko G7. 

 

53 minuty temu, rw30 napisał(a):

 

 

dla mnie, jesli gość przeciw najlepszej obronie w lidze utrzymuje srednie z RS to i tak gra bardzo dobrze, ale oczywiście możemy mieć odmienne zdanie i dla Ciebie pozostałych 6 meczy może nie mieć znaczenia a liczyć się tylko G7. 

trzeba poprosic S-Jaxa o liste prawilnych i not dumb questions, jakie mozna zadac po wpierdolu w game 7 

nie żeby było tak, że o co, by nie zapytali naburmuszonego Mike'a na konferencji i jak delikatnie nie ubrali tego w słowa to i tak obraza majestatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Kubbas napisał(a):

Dlatego uważam Fincha za topke trenerow w NBA bo Darvin Ham by włożył ręce do kieszeni

tak i nie, bo jednak po powrocie Goberta rzucił go zpowrotem na Joka, choć wszyscy chyba widzieli, że najlepiej do tego nadaje się KAT, tak samo z Reidem, najlepiej to wyglądało dopiero w G7, oczywiście daleki jestem od krytykowania go skoro finalnie wygrał, ale też nie robiłbym z niego top-topów jeszcze, bo jednak prawie to przegrał, choć miał wszystko jak na dłoni + dwie wyjazdowe wygrane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.