Skocz do zawartości

Nuggets (2) - Wolves (3) WCSF "Payback time..." or "Don't ever underestimate the heart of a champion!"


dannygd

Kto wygra serię?  

52 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wygra serię?

    • Wolves w 4
      4
    • Wolves w 5
      1
    • Wolves w 6
      10
    • Wolves w 7
      7
    • Nuggets w 4
      0
    • Nuggets w 5
      3
    • Nuggets w 6
      15
    • Nuggets w 7
      12


Rekomendowane odpowiedzi

Jak bardzo dla dalszej oglądalności serii i emocji to by nie było szkodliwe to nie bardzo widzę scenariusz, w którym NBA nie zawiesza Murraya. 

On nie raz, ale dwa razy rzucił przedmiotem w kierunku sędziów/na parkiet. Nie odstawił Draymonda gdzieś w ogniu walki co przy jego braku historii by może przeszło bez większych konsekwencji, ale odstawił coś dwa razy co nie tylko mogło się skończyć kontuzja rywala czy kolegi. Brak zawieszenia tutaj może precedens ustanowić z akceptacja rzucania czegoś w sędziów, na parkiet z ławki, a na to sobie NBA pozwolić nie może. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Van napisał(a):

Jak bardzo dla dalszej oglądalności serii i emocji to by nie było szkodliwe to nie bardzo widzę scenariusz, w którym NBA nie zawiesza Murraya. 

On nie raz, ale dwa razy rzucił przedmiotem w kierunku sędziów/na parkiet. Nie odstawił Draymonda gdzieś w ogniu walki co przy jego braku historii by może przeszło bez większych konsekwencji, ale odstawił coś dwa razy co nie tylko mogło się skończyć kontuzja rywala czy kolegi. Brak zawieszenia tutaj może precedens ustanowić z akceptacja rzucania czegoś w sędziów, na parkiet z ławki, a na to sobie NBA pozwolić nie może. 

ale na łapanie z pozycji podłogi nogi będącego w górze 120 kilowego kołka, powodując tym uraz, to już pozwolić może 

śmiała logika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ale na łapanie z pozycji podłogi nogi będącego w górze 120 kilowego kołka, powodując tym uraz, to już pozwolić może 

śmiała logika

Nie jedną dirty play w ogniu walki bez kary ta liga już widziała. Napisałem też, że Murray mający jakiś odpał na parkiecie też zapewne wyszedłby tutaj bez konsekwencji.

Jednak zawodnik będący poza grą rzuca raz ręcznikiem, nie dorzuca po czym poprawia jeszcze ta opaska czy co to tam było tak, że ląduje ona obok skaczących w tym momencie zawodników to jednak inny rodzaj debilizmu. Przecież Joka nawet mógł Ci kontuzjowac, jakby ten sobie coś zrobił to też byś pisał jak to Embida nie zawiesili?

śmiała logika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Murray nie zostanie zawieszony, to dlatego, że 1) szkoda kończyć serię na G3, 2) gościu tak mocno wszedł w tryb budowlańca z tymi cegłami, że nawet w sędziego nie potrafi trafić, więc nikt nie zauważył.

Typa trzeba zacząć oglądać tak jak pisze potężny Kolega ignazz w 4K na 60 calach na zbliżeniu z League Passa żeby wszystkie krzywe akcje wyłapać. 

27 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Post @Strydermyślę potwierdza, że niby każdy zachwyca się tą ofensywną koszykówką, ale w głębi duszy tęsknił za zespołem, który będzie wygrywał defensywą.

Ciężko dziś nie być kibicem Wolves na tym forum dinozaurów :)

Yup, Raptors '19 btw, całkiem podobne teamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Van napisał(a):

to jednak inny rodzaj debilizmu.

jak to zmierzyłeś?  po drugiej stronie masz realną kontuzje i dobrze, że skończyło się tylko na krótkiej przerwie

11 minut temu, Van napisał(a):

jakby ten sobie coś zrobił to też byś pisał jak to Embida nie zawiesili?

chyba nie, jakoś już zaczynam łapać znieczulicę na to co wymyślą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jak to zmierzyłeś? 

Już samo to, że zrobił coś czym mógł kontuzjowac też swojego kolegę chyba stawia go w nieco innej kategorii? Ale jak tam sobie chcesz. Szczerze to nie wiem czy Nuggets by na dobre nie wyszło gdyby go zawiesili, może by ta łydkę zaleczył, a Jokic nie miałby wyjścia musiałaby wziąć G3 na siebie i nie oglądał się na cegłujacego Jamala. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde... Nie ukrywam, że tak Edwards, jak i cała Minnesota zamykają mi trochę japę tymi ostatnimi meczami. Ogląda się ich świetnie i w zasadzie ciężko wskazać w tej drużynie słaby punkt. Aż nie chce mi się wierzyć, że tak beznajdziejnie fitujący rok temu duet jak Towns&Gobert, teraz kompletnie odbiera smak życia przeciwnikom. Jeszcze jakby tego było mało, KAT nie dał się dzisiaj rozjechać Jokicowi, co wydawało się pewne jak amen w pacierzu. Ciągle z tyłu głowy mam to, że Edwards jeszcze przed chwilą przeplatał świetne mecze cegleniem, że KAT przez lata był wyśmiewany za to znikanie w PO i no nie mogę się w 100% do nich przekonać, ale to działa teraz tak dobrze, że nie widzę powodu, dla którego przynajmniej w serii Nuggets miałoby się to zmienić.

Denver z kolei pogubione jak pierwszoroczniacy pierwszego dnia studiów. Nie mogą sobie w spokoju pokozłować, co chwila są osaczani i wręcz napastowani przez watahę wygłodniałych Wilków, a w obronie to oni miewają jedynie momenty i nie są w tym względzie elitarni, a jedynie solidni. Trochę tough call dla Jokica, bo Murray mu odpadł całkowicie, on sam ma gigantyczne problemy, a do tego dzisiaj jeszcze zgasł mu Porter Jr. Trochę nie ma z czego się to Denver odbić, bo tu heroball Jokica i wsadzenie Wilkom 40 punktów niczego nie zmieni. Nawet jeśli wyjdzie raz (a wcale nie musi), to perspektywy na resztę serii są fatalne. Seria z Lakers pokazała, że mistrzowie nie są w tym roku tacy mocni, ale zakładałem, że mają w baku rezerwę, a tu wygląda na to, że już z Lakers dali z wątroby i w drugiej rundzie może się to skończyć nielada sensacją. 

IMHO Denver nie ma jeszcze sensu skreślać długopisem, ale ołówkiem myślę, że zwycięzcę tej serii można powoli zaznaczać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kyle Anderson należą się słowa uznania. Już zacząłem w niego wątplić. W serii z Suns, już myślałem, że całkiem wypadnie z zawężonej rotacji. A tu wchodzi za Goberta do pierwszej piątki, gra długie minuty, świetnie wywiązuje się ze swoich zadań defensywnych, jest aktywny, a dodatkowo rozdaje 8 asyst. Moje uznanie SLOMO. Cichy bohater tego meczu. Byłoby znacznie lepiej gdyby trójka siadła mu w końcu, bo w tym sezonie cieniutko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, BMF napisał(a):

Murray miał słabą serię z Lakers i chyba każdy to widział, jak mamy proven playoff performera, którego zamyka Austin Reaves jakby był jakimś Herbem Jonesem, a potem dalej daje dupy, to raczej wiadomo, że jest coś na rzeczy.

zagral serie ponizej poziomu do jakiego nas przyzwyczail , nikt z tym nie polemizuje , jednak suche statsy nie oddaja jego wplywu , kiedy trzeba bylo jamal sie stawil ,  dal dwa GW , ciezko jest go ocenic , w historii raczej nie bylo takiej sytuacji zeby jakis gracz dwa razy trafial na zwyciestwo a jednoczesnie w calej serii mial slabe % . sprawdzilem same czwarte kwawrty  i juz nie byllo tak slabo , w najwazniejszych momentach jamal nie znikal .  

irving pierwsze polowy ma kiepskie ponizej 30% a  w drugich ma jakies chore % w skali all time .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Chytruz napisał(a):

Ja tez nie widzialem nic nadzwyczajnego.

Ignazz chyba po 35 latach odkryl, ze na defaultowym ujeciu nie widac w ogole physicality i jest w szoku.

Moze tak byc. Ale moze odwróćmy sytuacje i obejrzyj mecz na tych bliskich kamerach? Może Ty będziesz w szoku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100k xD

6 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Screenshot-20240507-210949.png

wez tam mordeczko z tymi stopklatkami dobranymi do narracji sobie odpusc, piekny legalny double team, lepiej byc zrobiony nie mogl

1 stop klatka w momencie podania pilki przez Murraya na samym koncu double teama zatrzymana po swipie na pilke na samym koncu swiping motion

2 stop klatka tak samo po swipie na pilke zatrzymana tylko tym pierwszym

odpusc sobie na prawde

cala akcja 1 minuta w real time

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.