Skocz do zawartości

Celtics kontra Heat


ptak

jak to się skończy  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jak to się skończy

    • Celtics vsHeat 4-0
      13
    • Celtics vsHeat 4-1
      14
    • Celtics vsHeat 4-2
      1
    • Celtics vsHeat 4-3
      1
    • Celtics vsHeat 3-4
      1
    • Celtics vsHeat 2-4
      1
    • Celtics vsHeat 1-4
      0
    • Celtics vsHeat 0-4
      1


Rekomendowane odpowiedzi

To jest wręcz niewiarygodne, że Heat grając bez swojego najlepszego zawodnika wyjeżdżają z Bostonu z takim wynikiem. Przy tym jak słaby jest Wschód, spodziewałem się, że Celtics przejadą się kolejno po każdym rywalu bez większego wysiłku, a tymczasem już w G2 na desce rozdzielczej zaświeciła się pierwsza kontrolka. Niby wiele to nie zmienia, bo ciężko wyobrazić sobie Heat wygrywających kolejne 2 spotkania u siebie, ale nawet wygranie jednego spotkania w Miami powoduje, że po powrocie do Bostonu gra zaczyna się od nowa. Ciekawe czy Celtics znajdą jaja i wrócą na G5 by dokończyć formalności, czy też znowu dadzą się wciągnąć w dłuższą serię, niczym rok temu z Hawks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

Nam jest najlepszym graczem Heat 24’ :) nie widzę w tym nic kontrowersyjnego

Serio piszesz to wiedząc kim jest Jimmy? 

Gdyby Butler był zdrowy, pewnie byśmy znów oglądali top5 PO gracza logi w pełnej krasie 

Bam może sobie fajnie wyglądać u Spo, gamę changerem na miarę ECF jest Butler 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim, jeśli oczywiście mnie pamięć nie myli, Celtics byli jebani tymi trójkami już w zeszłym ECF, teraz Heat dalej mają czyste pozycje, a ten figurant pewnie dalej zdziwiony, że trafiają. Nie ma Butlera, to pewnie jakoś serię przepchną, ale z Jimmym to znowu byłaby wojna na żyletki mimo potężnej przewagi talentu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, vero1897 napisał(a):

Napisz jeszcze, że Bam to tegoroczny DPOTY, napewno się przyda w tworzeniu cukierkowej narracji pod tą waszą gierkę.

w dupie mam tę gierkę byku, nie mierz ludzi jaśka miarą :P

jakbym miał pisać pod tezy z begm to bym nie wspomniał słowem o Tatumie :) A on też c***a zagrał w 2 połowie :P 

po prostu Bam jest imo w tym sezonie najlepszym graczem Heat w przekroju całego sezonu po obu stronach parkietu i nie widzę w tym nic kontrowersyjnego 

52 minuty temu, josephnba napisał(a):

Serio piszesz to wiedząc kim jest Jimmy? 

Gdyby Butler był zdrowy, pewnie byśmy znów oglądali top5 PO gracza logi w pełnej krasie 

Bam może sobie fajnie wyglądać u Spo, gamę changerem na miarę ECF jest Butler 

Może byśmy widzieli top5, może top1, a może top50, póki co jedyne co widzimy to Butlera na liście kontuzjowanych, a w RS to Bam był lepszym graczem od Butlera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

 

Może byśmy widzieli top5, może top1, a może top50, póki co jedyne co widzimy to Butlera na liście kontuzjowanych, a w RS to Bam był lepszym graczem od Butlera

Może to Bam byłby w stanie powtórzyć takie granie w innych seriach 

Natomiast Butler rokrocznie w PO, niczym Lil Bow Wow, zakłada magiczne buty Jordana i rozpierdala system ;)

Zgodzimy się że się nie zgadzamy :)

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, karpik napisał(a):

Chyba się za bardzo podpalasz. 

Poczekajmy spokojnie ;) nie takie rzeczy się puszczało w obieg, Kawhi wczoraj wrócił a nawet nie trenował "niby" na kontakcie 

Mi tu coś smierdzi

Shots fired:

 

7 godzin temu, Koelner napisał(a):

lol

nie spodziewałem się, że do nawet tego tematu dostanie się żółta sraczka.

dyskusja o trenerach to jeden z najgłupszych i najbardziej zje***ych tematów jakie można sobie wymyśleć w NBA, rola trenera zawsze będzie overrated ponieważ jest jeden i można na niego zrzucić wszystko a potrzeba wiele lat aby zbudować legacy gdzie będą Cię chwalić.

Hahahahahahaha

No powiem ci stary że jeblem śmiechem xDDDD

Właśnie udowodniłeś, a w sumie szkoda strzępić ryja xD

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

obejrzałem sobie posiadania

Heat trafili tyle trójek, bo nikt im w nich nie przeszkadzał, te mocno contestowane można na jednej ręce policzyć, zero, absolutnie zero doskoku wszystko na stojąco, to samo w ataku, niech ktoś mi powie, że to przez zły gameplan trenera

No tam były same kardynalne błędy w D

Iceowali pick and rolla jak nie powinni, na off ballu w rogu pomagali one pass away, co prawda Spo ich przechytrzył bo poszedł w matematykę i spróbował ich przerzucić po prostu trójkami 

Ale no drugi sezon to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Qcin_69 napisał(a):

w dupie mam tę gierkę byku, nie mierz ludzi jaśka miarą :P

po tym - napisanym na pewniaka - zdaniu aż zajrzałem sprawdzić czy może faktycznie nie masz tego Bama w składzie begeja i po prostu go od tak propsujesz jak porządny user e-nba

 

 

NIESPECJALNIE SIĘ ZDZIWIŁEM! xDDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

obejrzałem sobie posiadania

Heat trafili tyle trójek, bo nikt im w nich nie przeszkadzał, te mocno contestowane można na jednej ręce policzyć, zero, absolutnie zero doskoku wszystko na stojąco, to samo w ataku, niech ktoś mi powie, że to przez zły gameplan trenera

Nie licząc odpuszczania Highsmitha, raz Wrighta i UWAGA zajebywania się w obronie idioty w team defense Browna to daleko do “nikt im nie przeszkadzał” . rzuty Jaqueza, Jovicia, Robinsona, Martina są contestowane. Jak chcesz to możemy nawet przelecieć każdą kolejno trójeczkę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

Nie licząc odpuszczania Highsmitha, raz Wrighta i UWAGA zajebywania się w obronie idioty w team defense Browna to daleko do “nikt im nie przeszkadzał” . rzuty Jaqueza, Jovicia, Robinsona, Martina są contestowane. Jak chcesz to możemy nawet przelecieć każdą kolejno trójeczkę 

Zdecydowana większość tych trójek jest albo wide open - co szczególnie dziwi w przypadku Herro - albo co najwyżej soft contested. Nawet SVG na tym filmiku, który wrzuciłeś mówi, że Celtics odpuszczają rzuty Highsmitha i Martina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, karpik napisał(a):

Zdecydowana większość tych trójek jest albo wide open - co szczególnie dziwi w przypadku Herro - albo co najwyżej soft contested. Nawet SVG na tym filmiku, który wrzuciłeś mówi, że Celtics odpuszczają rzuty Highsmitha i Martina.

to może najpierw ustalmy terminy, co oznacza “nikt nie przeszkadzał”, “mocno contestowanie”, “wide open” , “soft contest”. ja 3 lata temu dowiedziałem od @lorak że Tatum był podwajany a był tam helpandrecover a nie trap. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.