Skocz do zawartości

Celtics kontra Heat


ptak

jak to się skończy  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jak to się skończy

    • Celtics vsHeat 4-0
      13
    • Celtics vsHeat 4-1
      14
    • Celtics vsHeat 4-2
      1
    • Celtics vsHeat 4-3
      1
    • Celtics vsHeat 3-4
      1
    • Celtics vsHeat 2-4
      1
    • Celtics vsHeat 1-4
      0
    • Celtics vsHeat 0-4
      1


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, josephnba napisał(a):

Koniec

@Alonzo mam nadzieję że to trochę utemperuje twój wyniosły i irytujący ton wypowiedzi 

 

Choć zapewne nie 

 

Idę spać, nie lubię gwałtów zbiorowych 

Los w tych playoffs Heat został przesądzony po kontuzji Jimmiego. Fajnie, że chłopaki powalczyli, ale jedyną szansą w serii z Celtics było to że gracze Celtics się wyłożą - na co były raczej nikłe szanse. Super, że Heat wyrwali g2 w Bostonie - przez moment zrobiło się ciekawie. Nie wiem, który z moich postów odczytałeś jako butę, ale pewnie ironizowałem. 

Młodzi powalczyli, ale kontuzje zrobiły niestety swoje. Jeszcze wypadł im Rozier, Duncan grał z kontuzją, a teraz nie zagrał Jaquez. Fajnie, że Herro i Bam mieli możliwość poczuć się jak liderzy przez chwilę i w s5 grał regularnie Jovic jako pf  - bo do tej pozycji  przez ostatnie lata nie mieliśmy szczęścia. Obaczymy jakie Heat podejmą decyzje w offseason, gdyż chyba jednak będą coś zmieniać - ta formuła się raczej wyczerpała.

Gratulacje Celtics! 

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

Kto przyjmie Herro?

Może w s&t za DeRozana lub Duranta? Wydaje mi się, że będą chcieli kogoś Jimmiemu dokoptować, a Rozier fajnie się sprawdzał jak grał.

.. ale nie ma co teraz tworzyć wątku FA, pogadamy o tym po playoffs ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Derozan<->Hierro? 

Ta opcja już któryś raz zatacza kręgi 

Kto wie, może coś jest na rzeczy. Tylko czy Riley jest na tyle zdesperowany żeby dać 4/150? 

Wątpię 

Wątpię też że DDzr taką kasę dostanie gdziekolwiek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał(a):

Kto przyjmie Herro?

Dawaj go do Sacramento, przyda się tam trochę takiego Heat culture.

 

Obejrzałem wczoraj ze 3Q tego meczu, pewnie dlatego dzisiaj wstałem taki niewyspany jak na kacu. Poza Adebayo to nie dało się tam na nikogo patrzeć w tym Heat. Oni czekali juz tylko na egzekucję i koniec tych męczarni, dlatego też nie rozumiem po co tak długo Celtics grali jeszcze starterami. Tam w pewnym momencie Celtics mieli z ponad 10 skutecznych akcji punktowych z rzędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta seria to były 4xblowout i jedna porażka po wyrównanym meczu przy rekordowej ilości trafionych 3 Heat w PO. Seria była po prostu nudna z wyjątkiem G2. 

Najważniejsze że Celci kontrolowali sytuację przez całą serię. Kubeł zimnej wody w G2 był im potrzebny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opublikowano (edytowane)
3 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja mu wierzę

A ja nie. Nie żebym podważał jego osiągnięcia, ale odkleił się nieźle. W zeszłym roku przeszli dużo słabszy Boston 4-3 przy czym 7 mecz Tatum grał na pół gwizdka z powoduje urazu kostki. Teraz Celtics mają lepszy skład a Heat gorszy w porównaniu z zeszłym sezonem. W pełnych składach wynik byłby podobny

Będę złośliwy. Tak by przeszli jak Pogoń wygrała puchar.

Bostonian@ tak z ciekawości, po ile są bilety? Bo w TD Garden nie ma chyba wolnych miejsc 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ptak napisał(a):

 Heat gorszy w porównaniu z zeszłym sezonem. 

.. a to jest akurat bzdura. 

Oczywiście Celtics byli lepsi i zasłużenie wygrali, jednak ze zdrowym Miami z tym rosterem który mają/mieli to by była zupełnie inna seria. Jednak było jak było i jeszcze raz graty dla Celtics.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ptak napisał(a):

Bostonian@ tak z ciekawości, po ile są bilety? Bo w TD Garden nie ma chyba wolnych miejsc 

Game 1 dosyc tanio na razie wyglada. Okolice $130 za najtanszy bilet. Magic czy Cavs nie wzbudzaja za duzych emocji.

Potencjalne conf finals z Knicks beda sie zaczynac od 250-300.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.