Skocz do zawartości

Celtics kontra Heat


ptak

jak to się skończy  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. jak to się skończy

    • Celtics vsHeat 4-0
      13
    • Celtics vsHeat 4-1
      14
    • Celtics vsHeat 4-2
      1
    • Celtics vsHeat 4-3
      1
    • Celtics vsHeat 3-4
      1
    • Celtics vsHeat 2-4
      1
    • Celtics vsHeat 1-4
      0
    • Celtics vsHeat 0-4
      1


Rekomendowane odpowiedzi

wiem, że jak nie ja to nikt tego nie zrobi, więc odpalilem kompa i cos skrobnę.

nie traktuję tego jako rewanżu za zeszły sezon tylko jak coś co trzeba zrobić żeby dojść do finału.

nie wiadomo co z Butlerem ale nawet z nim powinno być łatwo i szybko, oddanie jednego meczu to dla mnie będzie obciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałem 200 zł na Heat dzisiaj. Nie, że wierzę czy coś.

Ale nie gram w zakłady w ogóle, a że jestem mocno przekonany o wyniku walk Tyson-Usyk i Tyson-Paul, to chciałem zrobić combo korzystając z ichnich freebetów. Okazało się, że nie mogę na nie postawić, to dałem te 200 zł na stracenie, śmiesznie będzie jeśli Heat wygra.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, josephnba napisał(a):

No to takzaskoczony nie jestem ale masz jakieś przemyślenia co do zasadności twojej tezy? 

Gdzie, poza HC upartujesz przewag Heat w tej serii?

Heat nic nie muszą bez Jimmiego. 

Heat mogą. Grają bez presji

To Celtics muszą.

Mamy nowe rozdanie i żeby coś z tego wyszło Bam, Herro i Jaquez muszą wejść w buty liderów. Obaczymy też co Spo przygotuje. Mądrzejszy będę po g1 - teraz to tylko wróżenie z fusów tak jak głosy w ankiecie, która jest tajna. Więc tam nie zagłosowałem tylko w poście. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Alonzo napisał(a):

Heat nic nie muszą bez Jimmiego. 

Heat mogą. Grają bez presji

To Celtics muszą.

Mamy nowe rozdanie i żeby coś z tego wyszło Bam, Herro i Jaquez muszą wejść w buty liderów. Obaczymy też co Spo przygotuje. Mądrzejszy będę po g1 - teraz to tylko wróżenie z fusów tak jak głosy w ankiecie, która jest tajna. Więc tam nie zagłosowałem tylko w poście. 

 

W sąsiednim temacie też Lakers mogą, Nuggets muszą 

Ale czy to oznacza że Lakers grają bez presji? 

Heat jak pisałem przy okazji meczu z Bulls, to typowy PO team i nie uważam że oni co najwyżej "mogą". Wobec nich też są zawsze jakieś oczekiwania i nie jest nim sam awans z ósmego miejsca 

Presja jest, może nie tak duża jak w przypadku Celtics ale pisanie o braku presji w PO jest trochę niepoważne 

 

Pytałem też gdzie widzisz przewagi Heat nad C's 

Trener jak najbardziej, ławka słaba, lidera na razie brak, w środku na remis z lekkim wskazaniem na Celtów 

 

Bez Butlera to może być krótka seria, choć Heat w przeszłości dał się poznać jako jedna z najbardziej nieprzewidywalnych drużyn w Lidze więc liczę na niespodziankę i co najmniej sześć spotkań, tyle że z wynikiem w drugą stronę niż Twoje przewidywania 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj obecnie jest tak różnica pierwszej 5, siła i talent, że Celtics każdy mecz muszą lekko wygrać i przejść Heat 4:0 bez problemów. Natomiast jak Boston odpadnie w pierwszej rundzie czy nawet do jakiegoś g7 doprowadzi, to serio Tatum i Brown powinni dać sobie spokój z koszykówką, a cała organizacja do rozwiązania w trybie natychmiastowym.

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie to się zapowiada, że pierwszy test dla Celtics to będzie dopiero w ECF. Obecni  Heat bez ikry i dodatkowo bez Butlera a później Cavs lub Magic, to wyjątkowo lajtowy zestaw na początek. Kto ma w tym Heat ich w tej serii pociągnąć? Herro? Adebayo? No nie ma nikogo. Pytanie raczej czy Celtics coś ewentualnie przegrają na samym starcie ze względu na dłuższą przerwę od gry, czy przy domykaniu serii na Florydzie się zbyt nie rozluźnia. Imho po zeszłym roku spodziewam się, że będą chcieli upokorzyć Heat i jak najszybciej przejść dalej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Holiday-White-Brown-Tatum-Porzingis, sami topowi gracze, do tego wszyscy na bank wypoczęci bo te 2-3 ostatnie tygodnie, to Celtics ciągle rotowali składem, większość ich meczów to było gwałcenie rywali, a po drugiej stronie Heat bez Butlera. Patrzysz na skład Miami: Martin, Jovic, rookie JJJ i Herro, który jest firanką w obronie, ten jeden Bam tam niewiele zdziała, tutaj serio powinno być 120-90 dla Celtics w pierwszym meczu i mocny statement Celtów, że takich jaj jak rok temu nie będzie i was rozjedziemy w każdym meczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie że wyrobili sobie przewagę przez 3q ale w 4q znowu zjazd. Według mnie jak Butler wróci zdrowy to jeszcze może trochę zamieszać. Jak nie teraz to może to się odbić przy ewentualnej serii z NYK, którzy wyrwali dzisiaj zwycięstwo z 76ers

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pomijając szanse na jego powrót, to po co ma sobie Butler dodatkowo niszczyć zdrowie i ryzykować pogłębienie urazu dla przegranej sprawy? Kontuzje kolan są wyjątkowo niebezpiecznie i lepiej nie kusić losu... Tegoroczni Heat nie mają w tym momencie do C's żadnego podjazdu i to widać z daleka. Brak zeszłorocznych rolesów jest u nich aż nadto widoczny a ci nowi jeszcze nie wpasowali się w system lub są  zbyt mało otrzaskani w lidze. Heat stać w tej serii maksymalnie na jakieś honorowe zwycięstwo na Florydzie i tyle. Celtics są na misji i trudno będzie ich komuś za Wschodu zatrzymać. Może obecni Knicks się im mocniej postawią jak ewentualnie dotrą do ECF... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mowilem ze tu bedzie ciekawie

jeszcze niedlugo pewnie Butler wroci skoro mial tylko strain tego MCL

sprowadzili Boston do grania Iso i chyba odebrali im trojki z ktorych zyja?

c***owy trener vs najlepszy trener w NBA

widzimy podobna konfrontacje w serii Nuggets Lakers i widzimy jak to sie zazwyczaj konczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.