Skocz do zawartości

East 1st round: (2)New York Knicks vs (7)Philladelphia 76ers


vero1897

Kto i w ilu?   

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?

    • Knicks w 4
      0
    • Knicks w 5
      0
    • Knicks w 6
    • Knicks w 7
    • 76ers w 7
    • 76ers w 6
    • 76ers w 5
      0
    • 76ers w 4
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.04.2024 o 23:30

Rekomendowane odpowiedzi

Ch...ja prawda, nikt tu nigdzie nie napisał że Embiid nie powinien wylecieć za faule, szczególnie ten na Robinsonie. Ale ja tam się będę upierał, że te osobiste jakie rzucał w tym meczu to z dupy jednak nie były.

A NY te dwa pierwsze mecze, a szczególnie ten drugi, wygrał większą agresją  i chciejstwem wygranej więc 76ers musieli odpowiedzieć tym samym.

Tylko Embiid wziął to do siebie ciut za bardzo :)

I teraz za to zbierze swoje w NY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beckham na MŚ 98 za o wiele mniej agresywny ruch wyleciał z boiska bez żadnej weryfikacji video, ogólnie w nożnej jakikolwiek taki ruch to jest praktycznie pewne czerwo 

a w NBA 50 kamer w 8k, jakieś centrum powtórek, a jest festiwal chowania głowy w dupie

tymczasem

 

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ten mecz i k**** jakixto jest pet jebany to aż się nóż w kieszeni otwiera 

Szmata 

Nikomu nie życzę urazów ale za coś takiego mam nadzieję że rozjebie sobie kolano jeszcze tej nocy  

No i oczywiście pierdyliard FT 

 

Ciekawe ile by miał prób gdyby grał w lal 🤔

Tylko w taki sposób te pizdy z Philadelphii mogą cokolwiek wygrać! 

Sędziowie się skompromitowali do cna 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie podsumowanie Twojej słownej twórczości 

9 godzin temu, josephnba napisał(a):

Nikomu nie życzę urazów

 

9 godzin temu, josephnba napisał(a):

mam nadzieję że rozjebie sobie kolano jeszcze tej nocy

O tym pierdyliard FT to już mi się nawet nie chce polemizować, bo mam nieodparte wrażenie, że jesteś na tym forum by pisać o Lakers i Joelu a jak to połączysz to jesteś w siódmym niebie.

Zwykły hejter.

Miłego weekendu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, josephnba napisał(a):

Obejrzałem ten mecz i k**** jakixto jest pet jebany to aż się nóż w kieszeni otwiera 

Szmata 

Nikomu nie życzę urazów ale za coś takiego mam nadzieję że rozjebie sobie kolano jeszcze tej nocy  

No i oczywiście pierdyliard FT 

 

Ciekawe ile by miał prób gdyby grał w lal 🤔

Tylko w taki sposób te pizdy z Philadelphii mogą cokolwiek wygrać! 

Sędziowie się skompromitowali do cna 

 

Sędziowie to się skompromitowali w meczu numer dwa odbierając Philly zwycięstwo. 

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Dziuseppe napisał(a):

Sędziowie to się skompromitowali w meczu numer dwa odbierając Philly zwycięstwo. 

Tak bardzo sędziowie się skompromitowali w G2, że dopóki karpik nie wrzucił tu raportu L2M, to nikt nawet nie poruszył tu tematu złego sędziowania w końcówce, takie to były ewidentne błędy. Gdzie to porównywać z tym co odwalił Embiid w G3, gdzie od razu każdy zgodnie uznał, że powinien za to chamstwo wylecieć? Daj pan spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał(a):

Takie podsumowanie Twojej słownej twórczości 

 

O tym pierdyliard FT to już mi się nawet nie chce polemizować, bo mam nieodparte wrażenie, że jesteś na tym forum by pisać o Lakers i Joelu a jak to połączysz to jesteś w siódmym niebie.

Zwykły hejter.

Miłego weekendu.

Dobra to zapytam tak 

Czy do tej pory w tym topicku napisałem coś negatywnego o Joelu?

Czy zachowanie Embiida z g.3 i te potencjalnie kontuzjogenne sytuacje są przez ciebie akceptowane? 

Rozumiem że popierasz jego wywrotki które kończą się dziesiątkami gwizdków i co gorsze kolejnymi urazami innych graczy. 

Robinson opuścił hale w bucie ortopedycznym! 

Mogę być hejterem, mam to bardzo głęboko w poważaniu. Skoro nazywanie szmaty szmatą to bycie hejterem, będę z dumą nosił ten tytuł 

 

 

Godzinę temu, Dziuseppe napisał(a):

Sędziowie to się skompromitowali w meczu numer dwa odbierając Philly zwycięstwo. 

Odebrał je też Embiid waląc te cegły w końcówce 

Edytowane przez josephnba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, josephnba napisał(a):

Dobra to zapytam tak 

Czy do tej pory w tym topicku napisałem coś negatywnego o Joelu?

Czy zachowanie Embiida z g.3 i te potencjalnie kontuzjogenne sytuacje są przez ciebie akceptowane? 

Rozumiem że popierasz jego wywrotki które kończą się dziesiątkami gwizdków i co gorsze kolejnymi urazami innych graczy. 

 

Nie popieram, to jasne, ze Embiid powinien wylecieć, ale w drugą stronę też sędziowie odjebali swoje.

Ja tym 76 nawet nie kibicuję, niech przegrają, ale po dobrej 7 eczowej wymianie. To jest mimo wszystko najlepsza seria tych playoffow jak dla mnie.

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Czy do tej pory w tym topicku napisałem coś negatywnego o Joelu?

Zawsze o Joelu i Lakers piszesz negatywnie. 

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Czy zachowanie Embiida z g.3 i te potencjalnie kontuzjogenne sytuacje są przez ciebie akceptowane? 

Nie, pisałem już o tym. I można oczywiście o tym pisać normalnie a można vel szmata, k**** itd. Ja tylko stwierdzam, że to świadczy o kulturze wypowiedzi.

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Rozumiem że popierasz jego wywrotki które kończą się dziesiątkami gwizdków i co gorsze kolejnymi urazami innych graczy. 

Nie. Wmawiasz sobie coś, czyli prawdopodobnie nie rozumiesz jaka jest różnica między uzasadnioną krytyka a zwykłym hejtem. Krytyka jest związana mniej lub bardziej z faktami a hejt jest zaślepieniem gdzie fakty nie mają żadnego znaczenia. Tak samo oczywiście jak fanatyzm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

Beckham na MŚ 98 za o wiele mniej agresywny ruch wyleciał z boiska bez żadnej weryfikacji video, ogólnie w nożnej jakikolwiek taki ruch to jest praktycznie pewne czerwo 

a w NBA 50 kamer w 8k, jakieś centrum powtórek, a jest festiwal chowania głowy w dupie

tymczasem

 

biid to pajac, ktorego ciezko lubic, niemniej, claxton zachowal sie w tej sytuacji jak zwykly luj. takie przechodzenie nad nogami grajkow jest malo eleganckie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tecu napisał(a):

1

Zawsze o Joelu i Lakers piszesz negatywnie. 

.

2.

Nie. Wmawiasz sobie coś, czyli rawdopodobnie nie rozumiesz jaka jest różnica między uzasadnioną krytyka a zwykłym hejtem. Krytyka jest związana mniej lub bardziej z faktami a hejt jest zaślepieniem gdzie fakty nie mają żadnego znaczenia. Tak samo oczywiście jak fanatyzm.

1 zawsze czyli gdzie w tym topicku napisałem o nim źle? Poza tym że nie odrywa się od ziemi i słabo broni (w tej serii) 

"Zawsze" to takie fajnie określenie na coś na co się nie ma żadnych dowodów 

Czekam więc gdzie w tym topicku napisałem o nim źle 

 

2. Krytyka za bycie szmatą to nazwanie go szmatą. Koleś już któryś kolejny raz doprowadza do bardzo groźnych sytuacji,które u kolejnego gracza powodują uraz 

To wbieganie w innych, uderzanie ich łapami czy przewracanie się im pod nogi to sk****syństwo 

Ten polmózg waży 130 kg! 

 

Więc gdzie tu hejt skoro są podstawy żeby go tak nazywać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, josephnba napisał(a):

zawsze czyli gdzie w tym topicku napisałem o nim źle? Poza tym że nie odrywa się od ziemi i słabo broni (w tej serii) 

Nie napisałem, że w tym topicku. Napisałem, że zawsze piszesz o nim i o Lakers źle.

 

12 minut temu, josephnba napisał(a):

Krytyka za bycie szmatą to nazwanie go szmatą

Nikt nie jest szmatą, to tylko przymiotnik w określaniu kogoś a nie rzeczownik. Innymi słowy, szmatą jest ktoś kogo nazwiesz szmatą a nie, że jest nim przed nazwaniem go tak.

Czyli nie możesz nazwać kogoś szmatą,bo jest szmatą, bo nim nie jest póki go tak nie nazwiesz 😉

15 minut temu, josephnba napisał(a):

Więc gdzie tu hejt skoro są podstawy żeby go tak nazywać?

 

7 godzin temu, josephnba napisał(a):

Mogę być hejterem, mam to bardzo głęboko w poważaniu. Skoro nazywanie szmaty szmatą to bycie hejterem, będę z dumą nosił ten tytuł 

Nie, nazwanie kogoś szmatą nie jest podstawą do określenia kogoś hejterem.

Nieustanne i nie zawsze związane z faktami obrażanie kogoś jest wg mnie hejtem.

Prośba do moda o wyrzucenie tego wątku (przynajmniej moich wpisów, bo za inne nie odpowiadam) lub przesunięcia do random shot by nie rozwalały tematu. 

Za zaśmiecanie przepraszam. Miałem swoją misję 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Tecu napisał(a):

Nie napisałem, że w tym topicku. Napisałem, że zawsze piszesz o nim i o Lakers źle.

 

Nikt nie jest szmatą, to tylko przymiotnik w określaniu kogoś a nie rzeczownik. Innymi słowy, szmatą jest ktoś kogo nazwiesz szmatą a nie, że jest nim przed nazwaniem go tak.

Czyli nie możesz nazwać kogoś szmatą,bo jest szmatą, bo nim nie jest póki go tak nie nazwiesz 😉

 

Nie, nazwanie kogoś szmatą nie jest podstawą do określenia kogoś hejterem.

Nieustanne i nie zawsze związane z faktami obrażanie kogoś jest wg mnie hejtem.

Prośba do moda o wyrzucenie tego wątku (przynajmniej moich wpisów, bo za inne nie odpowiadam) lub przesunięcia do random shot by nie rozwalały tematu. 

Za zaśmiecanie przepraszam. Miałem swoją misję 😉

Embiid nie je szmatą jest bezjajeczną cipą. Przebiegnie obok niego przy koleś ważący 70kg a on przewraca się od podmuchu wiatru. Wymusza faule jak Hardej za najlepszych czasów (ale nie tak profesjonalnie) płacze z byle powodu. A ile jest wart w PO pokazały serie z Celtics.

Żeby nie było, nie lubię żadnego z tych zespołów, gdyby nie Emcip to nawet wolałbym 76ers.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.