Skocz do zawartości

East 1st round: (2)New York Knicks vs (7)Philladelphia 76ers


vero1897

Kto i w ilu?   

31 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto i w ilu?

    • Knicks w 4
      0
    • Knicks w 5
      0
    • Knicks w 6
    • Knicks w 7
    • 76ers w 7
    • 76ers w 6
    • 76ers w 5
      0
    • 76ers w 4
      0

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 22.04.2024 o 23:30

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.04.2024 o 15:23, Tombou napisał(a):

Lider knicks 25 procent skuteczności 14/55 i jest 2-0.......

A "wszyscy" mówili ..... Jak Brunson nie wejdzie na wyższy level to nie ma szans na pokonanie phily..... A tu proszę otttniespodzianka .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa tabela - ale fakt, że przyznać trzeba że Leon Rose buduje już nie tylko dobry zespół a faktycznie tożsamość w nawiązaniu do twardej obrony z lat 80/90. Tu ogromny szacun, pomału ( choć wcale nie wolno ) idzie w fajnym kierunku ..... Ps. Pomyślałem ale aż boje się zapytać ..... Co z naszym szurnietym właścicielem ? Ma w umowie z Leonem 10 mln kary gdy tylko otworzy do niego usta ? Czy o co chodzi, że jest "emocjonalnie niedostępny"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LukaszKopys napisał(a):

Ciekawa tabela - ale fakt, że przyznać trzeba że Leon Rose buduje już nie tylko dobry zespół a faktycznie tożsamość w nawiązaniu do twardej obrony z lat 80/90. Tu ogromny szacun, pomału ( choć wcale nie wolno ) idzie w fajnym kierunku ..... Ps. Pomyślałem ale aż boje się zapytać ..... Co z naszym szurnietym właścicielem ? Ma w umowie z Leonem 10 mln kary gdy tylko otworzy do niego usta ? Czy o co chodzi, że jest "emocjonalnie niedostępny"?

 

Gdzieś kiedyś czytałem ze sie w końcu odpierdolił ale jakie tego powody byly nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, agresywnychomik napisał(a):

Gdzieś kiedyś czytałem ze sie w końcu odpierdolił ale jakie tego powody byly nie pamiętam.

Dolan przeniósł swoje talenty na zachód .,Najpierw kupił Forum w LA , a teraz ma nową zabawkę w Vegas.,Na dodatek ma spore kłopoty z prawem i to na poważnie bo sprawa dotyczy przestępstw federalnych, w skrócie można powiedzieć że robił za alfonsa dla Weinsteina -tamten już pierdzi w pasiaki Dolan ma szansę dołączyć do swojego kumpla.,Na razie cicho siedzi i nie odpierdala szopek w MSG bo każdy taki wyskok może mu zaszkodzić .,Zresztą widać po tym jak ludzie z listy A celebrytów i byli gracze NYK wrócili do MSG i nikt ich siłą nie wyprowadza z Garden jak Oakleya

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cóż, już pomijając że te faule Hartensteina na Embidzie były dyskusyjne (szczególnie trzeci), to Joel za to, co zrobił Robinsonowi powinien był wylecieć z boiska. jak ktoś nie potrafi panować nad emocjami i stwarza zagrożenie dla zdrowia, to IRL idzie do więzienia, a w NBA nie powinno być dla niego miejsca na parkiecie. no ale też jak to w życiu, są równi i równiejsi ; ]

PS

mecz był na bardzo dobrym poziomie, ale powyższe psuje jego odbiór, bo nie o to chodzi w sporcie.

Edytowane przez lorak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwy, mały prostaczek 

przecież to można dowolną kontuzje wywołać, nawet nie złapał tego typa co mu łokcia sprzedał 

"uzależniony od rywalizacji" haha

ta liga jest popsuta

bali się go wyjebać po tym co było w G2? naprawienie błędu błędem? gratulacje

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lorak napisał(a):

cóż, już pomijając że te faule Hartensteina na Embidzie były dyskusyjne (szczególnie trzeci), to Joel za to, co zrobił Robinsonowi powinien był wylecieć z boiska. jak ktoś nie potrafi panować nad emocjami i stwarza zagrożenie dla zdrowia, to IRL idzie do więzienia, a w NBA nie powinno być dla niego miejsca na parkiecie. no ale też jak to w życiu, są równi i równiejsi ; ]

PS

mecz był na bardzo dobrym poziomie, ale powyższe psuje jego odbiór, bo nie o to chodzi w sporcie.

Dwie minuty wcześniej tez zrobił flagranta ale zaliczyli tylko jako offensive foul. 
 

 ciężko się ogląda tego chłopa, wywraca się co chwile, ma fatalne body language, pruje się o wszystko do sedziów, bo go przyzwyczaili już ze za każdym razem dostaje faul. Jestem może i już uprzedzony, ale rzygam tym Embiidem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

"uzależniony od rywalizacji" haha

Czy Ty wlasnie smiejesz sie z mojego tekstu dotyczacego tego, ze wymysilles sobie ze on boi sie matchupow, bo go sztab medyczny nie dopuscil do jakiegos meczu, co okazalo sie sluszne bo w nastepnym meczu sie polamal na amen i polaczyles to z tym, ze robil jakies glupie rzeczy w tym meczu? :D

Jak udalo Ci sie jedno z drugim polaczyc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Reikai napisał(a):

Czy Ty wlasnie smiejesz sie z mojego tekstu dotyczacego tego, ze wymysilles sobie ze on boi sie matchupow, bo go sztab medyczny nie dopuscil do jakiegos meczu, co okazalo sie sluszne bo w nastepnym meczu sie polamal na amen i polaczyles to z tym, ze robil jakies glupie rzeczy w tym meczu? :D

Jak udalo Ci sie jedno z drugim polaczyc?

o ile pamiętam, to chodziło o to, że Ty nie wierzyłeś, że on sobie wybiera mecze, a przecież to niemożliwe, bo on jest uzależniony od rywalizacji 

jak jest uzależniony to widzimy, jest w tym niebezpieczny dla otoczenia, nawet dla swoich kolegów, a o dobieraniu sobie spotkań to akurat PaTBav potwierdził, że to prawda, w takim sensie, że on miał problemy z kolanem już długo przed tamtym skandalem, ale pomimo tego na mecze z tankerami naciskał powtarzając "muszę zaliczyć 65 gier"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

o ile pamiętam, to chodziło o to, że Ty nie wierzyłeś, że on sobie wybiera mecze, a przecież to niemożliwe, bo on jest uzależniony od rywalizacji 

jak jest uzależniony to widzimy, jest w tym niebezpieczny dla otoczenia, nawet dla swoich kolegów, a o dobieraniu sobie spotkań to akurat PaTBav potwierdził, że to prawda, w takim sensie, że on miał problemy z kolanem już długo przed tamtym skandalem, ale pomimo tego na mecze z tankerami naciskał powtarzając "muszę zaliczyć 65 gier"

 

Wciaz podziwiam za polaczenie tych dwoch meczow.

A Biidowi wiadomo co, wiadomo gdzie za takie akcje. Zycze 4:1 w dziure.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

 

jak jest uzależniony to widzimy, jest w tym niebezpieczny dla otoczenia, nawet dla swoich kolegów,

Tia, wierzysz że ta k**** ma kolegów ? Olo Żwirski by najlepiej podsumował Joela 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tecu napisał(a):

Embiid powinien wylecieć z boiska.

To było słabe i chamskie.

Czy to była ochrona swojego zdrowia, nie sądzę.

Ale nazywanie go tak jak go nazywacie, życzenie mu tego czego Wy życzycie, świadczy tylko o Waszej kulturze.

No i to jest normalna, zdrowa reakcja fana Embiida. Niestety mojemu starszemu bratu, który też jest fanem sixers brakuje tego chłodnego racjonalizmu i jako odpowiedź na moje komentarze napisał mi, że „mój” Jokic też połamał kiedys Morrisa w frustracji albo ze brat Jokica napierdalał innego kibica na hali, więc też nie jest święty,  hehehehee xD 

na co ja mu w emocjach napisałem, że Jokic wymierzył frajerowi sprawiedliwość sam, choć było to nieeleganckie to życzę Embiidowi, żeby jemu ktoś tez kiedyś wymierzył tak sprawiedliwość, może w końcu się nauczy :) 
Co oczywiscie nie jest fajnym myśleniem ale biore to na klate.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.