Skocz do zawartości

beGM wolni agenci po T1 2023/24


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

To przybijasz tym samym, ze niesłusznie dostał extension grubo poniżej przyszłorocznego full MLE i to od drużyny, w której nie zagrał ani jednego meczu, która w dodatku handluje nawet gwiazdami jak skarpetami na jarmarku? 

Ty masz do mnie pretensje? ;)

Btw Pacers to mają core na lata i od lat taki sam - niezmienny :)

Btw 2, rozjebales mnie jak rozwodziłeś się nad umowa Randla, a potem wziąłeś Aytona :)

Gratuluję bilansu i czekam na zapowiadany atak na PO ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

To przybijasz tym samym, ze niesłusznie dostał extension grubo poniżej przyszłorocznego full MLE i to od drużyny, w której nie zagrał ani jednego meczu, która w dodatku handluje nawet gwiazdami jak skarpetami na jarmarku? 

Tylko czy Tyus jest warty az tyle wiecej?

Dostal 11 mln, ile by dostal na FA?13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 minut temu, Reikai napisał(a):

Tylko czy Tyus jest warty az tyle wiecej?

Dostal 11 mln, ile by dostal na FA?13?

tylko ze ty chyba byłeś w grupie która była mocno przeciwna temu extension. Co świadczy o tym, ze gra w tankerze jednak ma negatywny wpływ na ocene wartości zawodnika i chyba LBS ma tu trochę racji. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@człowiek...morza

Już pomijając, że oferta nieważna, nie ma szans, żeby młody grajek podpisał 4+1 za taką kwotę. 

Btw, patrząc na letnie oferty u nas dla RFA Huntera (który jest kilka lat starszy od takiego Williamsa i w sumie dawno zatrzymał się w rozwoju, tak dodając na marginesie), to ciężko będzie klepać tym młodym extension poniżej 20mln per year, nawet jeśli rzeczywiście ich wartość realna aż tak duża nie jest. Brutalność rynku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ty masz do mnie pretensje? ;)

Btw Pacers to mają core na lata i od lat taki sam - niezmienny :)

Btw 2, rozjebales mnie jak rozwodziłeś się nad umowa Randla, a potem wziąłeś Aytona :)

Gratuluję bilansu i czekam na zapowiadany atak na PO ;)

Yup, a Ty mnie rozjebales jak tak mocno wysmiales moja propozycje bilansu 13:15 a sam dałeś mi 12:16. No i wyszło prawie na moje, gdyby nie dwaj pseudo eksperci, to by pewnie wyszło na moje. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Na siłę brniesz w dziwną teorię

to nie jest teoria tylko suchy fakt

Tyus pomimo tego, że generalnie gra raczej dobrze patrząc na procenty, to nawet ma je rekordowe, to i tak nie da się przesłonić, że on w adv stats wygląda na dziś tak

https://www.nba.com/stats/player/1626145/advanced

dodatkowo w on/off jest -5.6

więc o ile na rs można przyjąć, że to spoko grajek za takie siano, to w PO nie będzie Tobie robił różnicy na poziomie gry w Memphis czy to się Tobie podoba czy nie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Ale nie wyszło :)

Ale co w tym było takiego śmiesznego, ze daje sobie lekko zawyżony bilans jak walczę ? I co w tym było takiego śmiesznego jak sam dałeś mi jedno zwycięstwo mniej? 

11 minut temu, Reikai napisał(a):

Tylko czy Tyus jest warty az tyle wiecej?

Dostal 11 mln, ile by dostal na FA?13?

Jakie 13 jak full MLE wyniesie więcej. Najgłupsze extension ever, mógł testować rynek latem spokojnie, gdzieś MLE by dostał. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

Ale co w tym było takiego śmiesznego, ze daje sobie lekko zawyżony bilans jak walczę ? I co w tym było takiego śmiesznego jak sam dałeś mi jedno zwycięstwo mniej? 

Jakie 13 jak full MLE wyniesie więcej. Najgłupsze extension ever, mógł testować rynek latem spokojnie, gdzieś MLE by dostał. 

Imo byly gorsze I beda. To jest mniej wiecej jego wartosc, moze troche ponizej podpisal.

Ktos by mu rzucil full mle, hajs za Caruso, KCP? Ja watpie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Ale co w tym było takiego śmiesznego, ze daje sobie lekko zawyżony bilans jak walczę ? I co w tym było takiego śmiesznego jak sam dałeś mi jedno zwycięstwo mniej? 

12-16 to prawie 14-14 - tak, tak :)

Tylko bez napadów szału proszę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

@człowiek...morza

Btw, patrząc na letnie oferty u nas dla RFA Huntera (który jest kilka lat starszy od takiego Williamsa i w sumie dawno zatrzymał się w rozwoju, tak dodając na marginesie), to ciężko będzie klepać tym młodym extension poniżej 20mln per year, nawet jeśli rzeczywiście ich wartość realna aż tak duża nie jest. Brutalność rynku. 

ten hunter to jakies totalne nieporozumienie u nas i ludzi pojebało za oferty dla niego. to jest imo byc moze nawet najgorszy podpis ostatnich paru lat u nas.

mysle, ze avidja i jones to były lepsze odniesienia.

mcdaniels podpisal u nas 105/4+PO a cieszy sie raczej lepsza renoma od Williamsa.

ale szanuje argument.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

to nie jest teoria tylko suchy fakt

Tyus pomimo tego, że generalnie gra raczej dobrze patrząc na procenty, to nawet ma je rekordowe, to i tak nie da się przesłonić, że on w adv stats wygląda na dziś tak

https://www.nba.com/stats/player/1626145/advanced

dodatkowo w on/off jest -5.6

więc o ile na rs można przyjąć, że to spoko grajek za takie siano, to w PO nie będzie Tobie robił różnicy na poziomie gry w Memphis czy to się Tobie podoba czy nie

 

Zobaczymy, jak latem liga go wyceni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Napisałem „13-15 lub 14-14 „ w swoim opisie, czy nie napisałem ? 
 

Już trochę Nudny się robisz trochę z tymi swoimi napadami szału, zieeew :) 

A tak w ogóle, to uważasz, że Ayton zapomniał, jak gra się w kosza w momencie wymiany do Blazers?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

A tak w ogóle, to uważasz, że Ayton zapomniał, jak gra się w kosza w momencie wymiany do Blazers?

Hm, robił w momencie wymiany te same statystyki co Nurkic, a dostałem jeszcze nesmitha. Może martw sie serio o siebie I motywy swoich działań,  bo tylko w jedno lato podpisałeś z randle za ćwierć miliarda, oddales Derozana na najlepszym kontrakcie w lidze, żeby moc zachować mega przeplaconego keldona, o którym ludzie na tym forum piszą ze nie nadaje się nawet na startera w poważnym zespole, a teraz jeszcze próbowałeś się wjebac w hielda, który jest po prostu słabiutkim graczem, na szczęście trafiła ci się okazja z tym, ze Regis na ostatniej prostej okienka postanowił przytankować. 

imo z derozanem zamiast Keldona byłbyś serio w gronie walczacych o najwyzsze cele, ale spierdoliles ten sezon koncertowo, wiec martw się lepiej o siebie, nie o pacers. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RonnieArtestics napisał(a):

Opowiedz ten sam zart jeszcze 30 razy, nie rusza mnie to :( 

 

Ja naprawdę nie żartuję. Już jesteś zły. Nie bądź zły. Rozstrzygnijmy to w sportowej walce na bilans na koniec sezonu. Przed sezonem chciałeś się zakładać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.