Skocz do zawartości

beGM wolni agenci po T1 2023/24


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

przemawia przez Ciebie jedynie żal.

bo widzisz ze podałem nadwyraz logiczne argumenty. też mogłeś i teraz to widzisz.

Nah. Uważam, że po prostu na siłę szukasz danych porównywalnych, by uargumentowac Twój low ball ofertę. 

Słowo Ball użyte celowo.

Z całą pewnością wiedziałeś, że Williams będzie oczekiwania solidnej umowy. Więc biorąc go musiałeś być świadomy, że to zostanie wyciągnięty fakt, że Williams będzie chciał 20mln i więcej. 

Jeśli jest inaczej to czemu się nie dogadali z Bulls? 

Oczywiście nie będę robił wyjątkowej kampanii na rzecz Williamsa, choć uważam że chciałby umowy na poziomie 20 mon plus. 

Decyzję pozostawiam innym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Ashigaru napisał(a):

Chciał i pewnie chce. Przypominam, że Williams i Bulls nie dogadali się do kontraktu, co oznacza że Williams mocno wierzy w swoją wartość. 

Ciężko mu się dziwić. To solidny, młody zawodnik, grający dobrze w defensywie i oferujący w porządku grę na dystansie.

Gdyby nie fakt, że trzeba mu zapłacić 20+ mln za sezon, to wciąż byłby zawodnikiem Blazers.

Oderwane czy nie oderwane to kwestia subiektywna. Dla Ciebie oderwana i masza do tego pełne prawo. Dla Williamsa nieoderwana. 

Lowe odnosił się do swojej rozmowy z Bobby Marksem z ESPN. Coś więc musi być ma rzeczy. 

Za Paul Kasabian z Bleacher Report:

The former Florida State star, who is about to enter his fourth NBA season, just averaged 10.2 points on 46.4 percent shooting (41.5 percent from three-point range) and 4.0 rebounds per game. He played all 82 contests for the Bulls, starting 65.

Lowe mentioned that he believes the recent rookie-extension deal for San Antonio Spurs guard Devin Vassell "was kind of a grenade to these negotiations" for Williams.

Vassell, who played with Williams at Florida State and went 11th overall in the 2020 draft, inked a five-year, $146 million contract in early October.

Williams was certainly an efficient scorer when called upon, but the issue preventing him from getting a monster extension is that he simply doesn't have the level of production like others in his class, such as Vassell.

On the flip side, that isn't necessarily his fault considering that he's on a team led by three usage monsters in DeMar DeRozan, Zach LaVine and Nikola Vučević. Williams simply doesn't get the opportunities to break out a la Vassell, so a massive contract extension could largely be based on his potential.

Williams certainly has enough of that, and there's plenty of room and time for him to grow and develop at the age of 22.

 

Dobrze przeczytać trochę trzeźwej oceny gry Williamsa. Już za nim tęsknię. 

Wierzę, że @człowiek...morza jest na tyle rozsądny, że znacząco poprawi ofertę i Williams będzie grał w NY za pieniądze, które mu się należą.

W takiej sytuacji będzie mi zdecydowanie lżej. 

 

W mojej opinii Williams, nawet u nas w lidze, poczekałby na off-season i powalczyć i jak najlepszy kontrakt. 

W związku z tym, że jest to ceniona marka, pewnie dostanie kontrakt na poziomie 22 - 25 mln za rok gry. 

Właściwie to Williams jest dość oczywistą sprawą. Zastanawia mnie bardziej co na to LaMelo, który czeka na swoją umowę, ale pierw umowę dostaje mniej istotny zawodnik w hierarchii. 

Nie wiem czy jest to aby na pewno osoba wyrozumiała...

nikt nie chciał zaoferować Caruso oferty wyższej niż full MLE, ale Knicks mają płacić Williamsowi 20 baniek, bo Tobie będzie wtedy lżej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ashigaru napisał(a):

Nah. Uważam, że po prostu na siłę szukasz danych porównywalnych, by uargumentowac Twój low ball ofertę. 

Słowo Ball użyte celowo.

Z całą pewnością wiedziałeś, że Williams będzie oczekiwania solidnej umowy. Więc biorąc go musiałeś być świadomy, że to zostanie wyciągnięty fakt, że Williams będzie chciał 20mln i więcej. 

Jeśli jest inaczej to czemu się nie dogadali z Bulls? 

Oczywiście nie będę robił wyjątkowej kampanii na rzecz Williamsa, choć uważam że chciałby umowy na poziomie 20 mon plus. 

Decyzję pozostawiam innym. 

to co wyżej, trudno nie nazwać inaczej jak kampanią.

niemniej wola agentura w lato zweryfikuje.

oferty dla williamsa, bane'a nieważnie i innych ewentualnych rookie z 2020 draftu nieważne. minał termin w październiku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nikt nie chciał zaoferować Caruso oferty wyższej niż full MLE, ale Knicks mają płacić Williamsowi 20 baniek, bo Tobie będzie wtedy lżej?

Caruso, Williams, to czas na argument z czapy.

Tak, bo Payton Pritchard był wybrany u nas w 2nd r i ma taki kontakt, a nie inny, a w RL był wybrany pierwszej rundzie.

4 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

to co wyżej, trudno nie nazwać inaczej jak kampanią.

niemniej wola agentura w lato zweryfikuje.

oferty dla williamsa, bane'a nieważnie i innych ewentualnych rookie z 2020 draftu nieważne. minał termin w październiku.

 

Przedstawiam inna perspektywę, tylko tyle.

Wolna agentura zweryfikuje, owszem. Fajnie posłuchać takich oczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

jeszcze żeby typ grał dobrze przez większość kariery, ale on dwa miesiące temu był wpisany w zakładkę "wasched"

To wina umiejętności zawodnika czy tego jak jest wykorzystywany?

Jaka jest Twoja opinia?

Dla kolegi pytam, przed następnymi głosowaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał(a):

To wina umiejętności zawodnika czy tego jak jest wykorzystywany?

Jaka jest Twoja opinia?

Dla kolegi pytam, przed następnymi głosowaniami.

powiedz lepiej czy tyler johnson dalej ma u Ciebie miejsce w s5.

bo widze na forum jedynie sie aktywizujesz jak przychodzi do walki z knicks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Ashigaru napisał(a):

To wina umiejętności zawodnika czy tego jak jest wykorzystywany?

Jaka jest Twoja opinia?

Dla kolegi pytam, przed następnymi głosowaniami.

dla mnie jedynie śmierdzi to rzucaniem kupy pod buty z wątpliwych pobudek, zwłaszcza, że jest to pierwsza oferta i nie wynosi ona 10 baniek na sezon jak w przypadku Browna np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

dla mnie jedynie śmierdzi to rzucaniem kupy pod buty z wątpliwych pobudek, zwłaszcza, że jest to pierwsza oferta i nie wynosi ona 10 baniek na sezon jak w przypadku Browna np.

Nie takie było pytanie. 

A ja chciałem przedstawić nieco inna perspektywę. Tylko tyle i aż tyle.

@człowiek...morza wiedzial, ze wyciagne ten argument i doceniam, że chcial wymieniac sie argumentami.

3 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

powiedz lepiej czy tyler johnson dalej ma u Ciebie miejsce w s5.

bo widze na forum jedynie sie aktywizujesz jak przychodzi do walki z knicks.

Oczywiście, że ma.

Co to w ogóle za pytanie?

Tyler Johnson Blazer starter 4 life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Ashigaru napisał(a):

Nie takie było pytanie. 

A ja chciałem przedstawić nieco inna perspektywę. Tylko tyle i aż tyle.

@człowiek...morza wiedzial, ze wyciagne ten argument i doceniam, że chcial wymieniac sie argumentami.

perspektywa jest taka, że Wililams na takie pieniądze nie zasłużył, jakbyś nie zrozumiał przykładu z Caruso - on wziął o wiele mniejsze pieniądze u szczytu swojej kariery, choć od kilku sezonów daje niewspółmierny do Williamsa impact, ja nie zakładam definitywnie, że on ostatecznie będzie w tej lidze bardzo dobry, słabe jest jednak takie stawianie sprawy, po tym jak wielkie były do typa pretensje, a te oczekiwania 20 baniek budziły tylko grymas politowania

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

perspektywa jest taka, że Wililams na takie pieniądze nie zasłużył, jakbyś nie zrozumiał przykładu z Caruso - on wziął o wiele mniejsze pieniądze u szczytu swojej kariery, choć od kilku sezonów daje niewspółmierny do Williamsa impact, ja nie zakładam definitywnie, że on ostatecznie będzie w tej lidze bardzo dobry, słabe jest jednak takie stawianie sprawy, po tym jak wielkie były do typa pretensje, a te oczekiwania 20 baniek budziły tylko grymas politowania

 

Może masz rację, a może nie masz. 

Zostawię innym do oceny.

Bede wdzieczny za odpowiedź na moje pytanie:

Williams gra tak bo jest źle wykorzystywany czy brakuje mu umiejętności? 

Chce znać Twoja perspektywę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Ashigaru napisał(a):

Williams gra tak bo jest źle wykorzystywany czy brakuje mu umiejętności? 

nie potrafię odpowiedzieć, za mało widziałem Bulls, ale nawet jakby tak było, to nie jest argument ku temu by dawać mu siano takie, jakie pewnie dostałby grając w lepszych warunkach

ogólnie u nas sporą pułapką jest dawanie sytych kontraktów graczom drużyn typu Bulls, że przypomnę Jonesa z Wizards i głosy, że zasługuje na 18 baniek czy tam ile - co z tego, że to dobry gracz jak się go odpowiednio nie sprzeda w drużynie walczącej o coś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie potrafię odpowiedzieć, za mało widziałem Bulls, ale nawet jakby tak było, to nie jest argument ku temu by dawać mu siano takie, jakie pewnie dostałby grając w lepszych warunkach

ogólnie u nas sporą pułapką jest dawanie sytych kontraktów graczom drużyn typu Bulls, że przypomnę Jonesa z Wizards i głosy, że zasługuje na 18 baniek czy tam ile - co z tego, że to dobry gracz jak się go odpowiednio nie sprzeda w drużynie walczącej o coś

Oooo, to Tyus w Grizzlies się nie sprzedał się już ? Czy koszulka Wizzards, która działa jak reset pamięci i cyk?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

Oooo, to Tyus w Grizzlies się nie sprzedał się już ? Czy koszulka Wizzards, która działa jak reset pamięci i cyk?

no na pewno bardziej niż Williams :) dalej nie dałbym 18+ komuś, kto związał się kontraktem z Wizards, jeśli dojdzie do PO nie masz co liczyć, że jego impact będzie choćby zbliżony do tego co grał w Grizz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

no na pewno bardziej niż Williams :) dalej nie dałbym 18+ komuś, kto związał się kontraktem z Wizards, jeśli dojdzie do PO nie masz co liczyć, że jego impact będzie choćby zbliżony do tego co grał w Grizz

Na siłę brniesz w dziwną teorię :) W poprzednim sezonie Miśki notowały super bilans pod nieobecność Moranta, w czym duża zasługa Tyusa, plus grając z ławki też udowadniał swoją wartość w drugiej siłę Zachodu. Już nie wspominając, że nawet w takiej zbieraninie kasztanów , jak Wizards notuje super as/to ratio. 

To ile tam skilla odejmujemy za grę w tankerze? 20%? Albo jak ktoś gra w ekipie w której są kontuzje? Nagle wraz z urazem kolegów spada mu skill?

Edytowane przez Pablo81
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Na siłę brniesz w dziwną teorię :) W poprzednim sezonie Miśki notowały super bilans pod nieobecność Moranta, w czym duża zasługa Tyusa, plus grając z ławki też udowadniał swoją wartość w drugiej siłę Zachodu. Już nie wspominając, że nawet w takiej zbieraninie kasztanów , jak Wizards notuje super as/to ratio. 

To ile tam skilla odejmujemy za grę w tankerze? 20%? Albo jak ktoś gra w ekipie w której są kontuzje? Nagle wraz z urazem kolegów spada mu skill?

To przybijasz tym samym, ze niesłusznie dostał extension grubo poniżej przyszłorocznego full MLE i to od drużyny, w której nie zagrał ani jednego meczu, która w dodatku handluje nawet gwiazdami jak skarpetami na jarmarku? 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.