Skocz do zawartości

beGM wolni agenci po T1 2023/24


karpik

Rekomendowane odpowiedzi

Timberwolves

1.Bol Bol - min

Bulls

Podpisuję jednego (z najwyższym priorytetem) z trójki:

1. Jalen Wilson 

2. Nathan Mensah

3. Jules Bernard.

Każda oferta 1 +1 TO.

Sixers

1. Jared Butler two way contract

2. Jontay Porter two way contract

3. Duane Washington two way contract

4. Jamaree Bouyea two way contract

5.  Tosan Evbuomwan two way contract

Jeżeli ewentualnie chciało by podpisać ze mną więcej niż 2 graczy to jeden z 1,3,4 i jeden z 2,5 wg kolejność.

Max dwóch graczy, bo tyle miejsca.

Grizzlies

Przedłużenia:

Gabe Vincent - 21mln/3lata (6mln/7mln/8mln)

Bruce Brown - 30mln/3lata (10mln/10mln/10mln)

Do tego zwolniłem Wonga z kontraktu ale chcę go na TW to już teraz czy po FA?

Celtics

Extension - De'Anthony Melton

opt out i 60/4 3+1 PO

Spurs

Proszę o głosowanie nad odrzuceniem PO przez OG Annunoby w wysokości 17.348.215

Równocześnie proponuje 140% podwyżki i kontrakt 4 letni.

Czyli 25.962.496$ za rok. 

Kontrakt 103.849.984$/4 z PO w ostatnim roku kontraktu

Jarek Butler - 2 way contract 

Cavs

Proponuję niegwarantowany kontrakt (tzn. gwarantuję 1/3 umowy na 2T, reszta niegwarantowana - decyzja w okienku po 2T) + min. TO:

1z3 wg kolejności:

 1.      Jordan McLaughlin

2.      Jared Butler

3.      Luke Kornet

Proponuję kontrakt two way:

1z2 wg kolejności:

1. Alondes Williams

2. Usman Garuba

Extension:

Quentin Grimes 21,1mln$/3   6 500 000$, 7 020 000$, 7 581 600$

Orlando Robinson 8mln/2     4 000 000$, 4 000 000$

Lakers

 

1. Jontay Porter 1+1 TO min
2. Luke Kornet 1y min

2 jeśli nie 1

3. Jared Butler two-way (jeśli go podpiszę, to konwertuję Strawthera już teraz na umowę 3+1 TO, by mieć 3 miejsce na two-way)

Knicks

1. Toumani Camara - Kontrakt na cztery sezony, przy czym pierwszy sezon to minimum dla gracza z 2 year experience i rosnąco zgodnie ze wzrostem minimum. Ostatni sezon zawiera TO (jeżeli jest to konieczne, to z wyjątku mid-level, którego nie ruszyłem wgl w lato)
2. vlatko cancar - two-way
3. usman garuba - two-way
4. kai jones - two-way
5. cole swider - two-way 
6. Hamidou Diallo - two way
7. kennedy chandler - two-way
8. extension patrick williams 75/4+PO

oferty two-way podpisuje do czasu wyczerpania wszystkich slotów

Hornets

Charlotte Hornets : 

1. Jordan McLaughin 9/2 (4.5,4.5) 1 + TO

2. Mamadi Diakate 4/2 (2.0,2.0) 1 + TO

3. Ish Smith 7/2 (3.5,3.5) 1 + TO

Podpisuje 2 z 3 

Warriors

Dylan Windler two-way

Raptors:

1. Jontay Porter Two Way

2. Dalano Banton Two Way jeśli nie 1

Suns:

1. Luke Kornet 1yr minimum

2. Jontay Porter 1yr minimum jeśli nie 1

3. DeAndre Jordan 1yr minimum jeśli nie 1,2

4. Dalano Banton Two Way 

5. Jared Butler Two Way

Extension: 

Desmond Bane 180mln/5

Thunder

Podpisuje jednego na two way

1. Ibou Badji C (jezeli dostepny)

2. Jared Butler PG

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Alonzo napisał(a):

Chyba tutaj to powinno być Karpik - ja jbc  usunę swój post z tym cytatem. Tam nie ma co zaśmiecać tematu z komunikatami.

Nawiasem mówiąc gratuluje kilku GMom składającym propozycje kontraktów graczom.. którzy są pod kontraktami u nas..

ja kiedyś zostałem obciażony brakiem możliwości składania ofert w kluczowej turze i karą finansową, za złożenie ofert rzekomo wykraczających poza mój wyjątek (gdzie w domyśle rzeczą oczywistą było, że składam oferty do jego wyczerpania).

ale składanie ofert graczom którzy są w innych klubach jak widać to mniejszy kaliber 🤷‍♂️

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

ja kiedyś zostałem obciażony brakiem możliwości składania ofert w kluczowej turze i karą finansową, za złożenie ofert rzekomo wykraczających poza mój wyjątek.

ale składanie ofert graczom którzy są w innych klubach jak widać to mniejszy kaliber 🤷‍♂️

To niestety pokazuje jak kompetentne są czasami bilanse u nas XD

.. a wiesz że złożyłeś propozycję mojemu 2way Swiderowi? :P

Edytowane przez Alonzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Alonzo napisał(a):

.. a wiesz że złożyłeś propozycję mojemu 2way Swiderowi? :P

xd

zasugerowałem sie tematem waivers, gdzie ktoś go tam zwolnił 😅

idzie sie pogubic w tych naszych rozpiskach

3 minuty temu, LAF napisał(a):

Koleś jest OUS 

Niezły ten scouting jest 😅

no wiem, ale chce go sobie zaklepać na przyszłość i pokazać ze mi na nim zalezy

kultura organizacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ozzy110 napisał(a):

@człowiek...morza a Williams w realu przypadkiem nie chciał umowy 20+ za rok?

no były jakieś plotki, a dokładniej jedno zdanie z podcastu lowe'a i nic poza tym. sam williams ani jego agent sie nie wypowiadał. takze ile w tym prawdy kij wie. raczej mało, żeby sie na tym opierać i stwierdzić, że to prawda.

natomiast rzeczą oczywistą jest, że są oderwane od rzeczywistosci rynkowej, zarówno tej realnej jak i begmowskiej (powołałem przykłady zarówno z reala jak i begm. avidja  56/4, h.jones 60/3+PO).

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ozzy110 napisał(a):

@człowiek...morza a Williams w realu przypadkiem nie chciał umowy 20+ za rok?

Chciał i pewnie chce. Przypominam, że Williams i Bulls nie dogadali się do kontraktu, co oznacza że Williams mocno wierzy w swoją wartość. 

Ciężko mu się dziwić. To solidny, młody zawodnik, grający dobrze w defensywie i oferujący w porządku grę na dystansie.

Gdyby nie fakt, że trzeba mu zapłacić 20+ mln za sezon, to wciąż byłby zawodnikiem Blazers.

22 minuty temu, człowiek...morza napisał(a):

no były jakieś plotki, a dokładniej jedno zdanie z podcastu lowe'a i nic poza tym. sam williams ani jego agent sie nie wypowiadał. takze ile w tym prawdy kij wie. raczej mało, żeby sie na tym opierać i stwierdzić, że to prawda.

natomiast rzeczą oczywistą jest, że są oderwane od rzeczywistosci rynkowej, zarówno tej realnej jak i begmowskiej (powołałem przykłady zarówno z reala jak i begm. avidja  56/4, h.jones 60/3+PO).

Oderwane czy nie oderwane to kwestia subiektywna. Dla Ciebie oderwana i masza do tego pełne prawo. Dla Williamsa nieoderwana. 

Lowe odnosił się do swojej rozmowy z Bobby Marksem z ESPN. Coś więc musi być ma rzeczy. 

Za Paul Kasabian z Bleacher Report:

The former Florida State star, who is about to enter his fourth NBA season, just averaged 10.2 points on 46.4 percent shooting (41.5 percent from three-point range) and 4.0 rebounds per game. He played all 82 contests for the Bulls, starting 65.

Lowe mentioned that he believes the recent rookie-extension deal for San Antonio Spurs guard Devin Vassell "was kind of a grenade to these negotiations" for Williams.

Vassell, who played with Williams at Florida State and went 11th overall in the 2020 draft, inked a five-year, $146 million contract in early October.

Williams was certainly an efficient scorer when called upon, but the issue preventing him from getting a monster extension is that he simply doesn't have the level of production like others in his class, such as Vassell.

On the flip side, that isn't necessarily his fault considering that he's on a team led by three usage monsters in DeMar DeRozan, Zach LaVine and Nikola Vučević. Williams simply doesn't get the opportunities to break out a la Vassell, so a massive contract extension could largely be based on his potential.

Williams certainly has enough of that, and there's plenty of room and time for him to grow and develop at the age of 22.

 

Dobrze przeczytać trochę trzeźwej oceny gry Williamsa. Już za nim tęsknię. 

Wierzę, że @człowiek...morza jest na tyle rozsądny, że znacząco poprawi ofertę i Williams będzie grał w NY za pieniądze, które mu się należą.

W takiej sytuacji będzie mi zdecydowanie lżej. 

 

W mojej opinii Williams, nawet u nas w lidze, poczekałby na off-season i powalczyć i jak najlepszy kontrakt. 

W związku z tym, że jest to ceniona marka, pewnie dostanie kontrakt na poziomie 22 - 25 mln za rok gry. 

Właściwie to Williams jest dość oczywistą sprawą. Zastanawia mnie bardziej co na to LaMelo, który czeka na swoją umowę, ale pierw umowę dostaje mniej istotny zawodnik w hierarchii. 

Nie wiem czy jest to aby na pewno osoba wyrozumiała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ashigaru napisał(a):

 

Gdyby nie fakt, że trzeba mu zapłacić 20+ mln za sezon, to wciąż byłby zawodnikiem Blazers.

po pierwsze to nie jest zaden fakt. po drugie popełniłeś podstawowy błąd, ze sam nie sprawdziłes ile jest wart, a to nie moja wina.

ja zaś zrobiłem research wedle którego to dobra i więcej niż uczciwa oferta. dostał więcej niż avidja i do tego z PO. Dostał tyle samo co Jones. A to gracze na tym samym lvl i również podpisali takie kontrakty w ramach extension.

i jest to wiele więcej warte niż jedna teza z podcastu lowe'a, ktora nie została potwierdzona, a jest jedyną informacją na jakiej opiera sie gość z bleacher report (czyli powieleniem źródła w postaci jednego niezwerfyikowanego zdania).

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Ashigaru napisał(a):

W związku z tym, że jest to ceniona marka, pewnie dostanie kontrakt na poziomie 22 - 25 mln za rok gry.

podaj mi prosze gracza, który otrzymał taka umowe notując 10-4.

to jest suma wyrwana z kosmosu, a ty ślepo się za tym zapatrzyłes, zamiast zweryfikować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, człowiek...morza napisał(a):

po pierwsze to nie jest zaden fakt. po drugie popełniłeś podstawowy błąd, ze sam nie sprawdziłes ile jest wart, a to nie moja wina.

ja zaś zrobiłem research wedle którego to dobra i więcej niż uczciwa oferta. dostał więcej niż avidja i do tego z PO. Dostał tyle samo co Jones. A to gracze na tym samym lvl i również podpisali takie kontrakty w ramach extension.

i jest to wiele więcej warte niż jedna teza z podcastu lowe'a, ktora nie została potwierdzona. 

 

BoXUpyeCQAA2WhY.jpg:large

A skąd wiesz, że nie zrobiłem? 

W miejsce braku wiedzy wprowadzasz swoje domniemania. Bardzo nieładnie. 

A co do Twojej wyceny, to jest wiarygodna jak obietnice wyborcze w XXI wieku.

Edytowane przez Ashigaru
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Ashigaru napisał(a):

https://pbs.twimg.com/media/BoXUpyeCQAA2WhY.jpg

A skąd wiesz, że nie zrobiłem? 

W miejsce braku wiedzy wprowadzasz swoje domniemania. Bardzo nieładnie. 

nie. to ty wprowadzasz domniemania na podstawie jednej tezy z podcastu, ktora nie została zweryfikowana (ani agent ani williams tego nie potwierdzili).

ja zaś podałem fakty i umowy jakie gracze na poziomie williamsa w ramach extension otrzymali

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał(a):

@Reikai jest odrzucenie oferty jak jest tylko jeden zespół ? Wydaje mi sie , że wtedy z automatu trafia do zespołu 

Tak, po prostu chcialem wypisac wszystkie oferty w jednym miejscu zeby to ladniej wygladalo. Przyda sie przy glosach i prioryterach.

Choc taki Camara moglby sie zastanawiac czy warto to podpisywac : P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, człowiek...morza napisał(a):

nie. to ty wprowadzasz domniemania na podstawie jednej tezy z podcastu, ktora nie została zweryfikowana (ani agent ani williams tego nie potwierdzili).

ja zaś podałem fakty i umowy jakie gracze na poziomie williamsa otrzymali

Ale też nie zaprzeczyli. Jedynie Williams odpowiadał, że nie zastanawia się nad extension tylko na grze. Ewidentnie więc szykuje grunt po Atak na grubą kasę.

Z ciekawości sprawdziłem i może potwierdzić, że Patrick Williams, Deni Avdia i Herb Jones to nie jedna osoba. 

Traktowanie ich w zbiorze zawodników tożsamych lub substytucyjnych jest błędem logicznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Ashigaru napisał(a):

Ale też nie zaprzeczyli. Jedynie Williams odpowiadał, że nie zastanawia się nad extension tylko na grze. Ewidentnie więc szykuje grunt po Atak na grubą kasę.

Z ciekawości sprawdziłem i może potwierdzić, że Patrick Williams, Deni Avdia i Herb Jones to nie jedna osoba. 

Traktowanie ich w zbiorze zawodników tożsamych lub substytucyjnych jest błędem logicznym.

przemawia przez Ciebie jedynie żal.

bo widzisz ze podałem nadwyraz logiczne argumenty. też mogłeś i teraz to widzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.