Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, RappaR napisał(a):

No i się zaśmiałem. 

Cytowany i wołany do akcji z chillijkami na forum z 200 razy. 

Nawet Monthy Python się z czasem nudzi. 

201*

Taki śmiech przez lzy xD

W kazdym razie wiadomo ze głosowanie w postach bylo z Twojej strony biased as f*** co sam przynajesz.

Dzięki za wyjasnienie.

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

201*

Taki śmiech przez lzy xD

W kazdym razie wiadomo ze głosowanie w postach bylo z Twojej strony biased as f*** co sam przynajesz.

Dzięki za wyjasnienie.

Spoko, nie wiedziałem, że w tej kategorii są obiektywne kryteria.

Wygoogluje następnym razem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, RappaR napisał(a):

Ja lubię kota. Mam kota.

Oglądam filmiki z kotami na instagramie

c*** mogę być NPC, zamiast fiksować się, że uuu kiedyś to były czasy, teraz nie ma Lemurów olbrzymich, teraz nie ma czasów

Well, ja nie powiedziałem, że kiedyś to były czasy. Kompletnie nie w te struny uderzam. Po prostu widzę, że chociażby w zwierzętach zostało to trochę potraktowane pomacoszemu na zasadzie "domowe zwierzę". Ja też mam psa, ale so what. Tu można było puścić wodze fantazji i wybrać naprawdę jakieś zajebiste zwierzątka, ze względu na ich skille czy przekozacki wygląd. W obrazach też liczyłem na większe urozmaicenie na zasadzie, co mi się podoba i chciałbym mieć na ścianie w swoim wymarzonym domu, żeby też nie zamykać się na to, że "to nie, bo żona nie pozwoli, albo niestosowne dla dziecka" Wybory typu Mona Lisa to takie picki na zasadzie wyboru najbardziej znanego/wybitnego dzieła, żeby nie popełnić faux pas. A ten atf miał być o preferencjach, stąd mój overall zawód. Po prostu dość naiwnie wierzyłem, że zobaczę tu coś ciekawego, czego nie ma w zwykłych rankingach preferencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, P_M napisał(a):

Well, ja nie powiedziałem, że kiedyś to były czasy. Kompletnie nie w te struny uderzam. Po prostu widzę, że chociażby w zwierzętach zostało to trochę potraktowane pomacoszemu na zasadzie "domowe zwierzę". Ja też mam psa, ale so what. Tu można było puścić wodze fantazji i wybrać naprawdę jakieś zajebiste zwierzątka, ze względu na ich skille czy przekozacki wygląd. W obrazach też liczyłem na większe urozmaicenie na zasadzie, co mi się podoba i chciałbym mieć na ścianie w swoim wymarzonym domu, żeby też nie zamykać się na to, że "to nie, bo żona nie pozwoli, albo niestosowne dla dziecka" Wybory typu Mona Lisa to takie picki na zasadzie wyboru najbardziej znanego/wybitnego dzieła, żeby nie popełnić faux pas. A ten atf miał być o preferencjach, stąd mój overall zawód. Po prostu dość naiwnie wierzyłem, że zobaczę tu coś ciekawego, czego nie ma w zwykłych rankingach preferencji.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótkie podsumowanie draftu (moje picki + całościowo).

Po pierwsze brawa dla @Pablo81 za uczciwe głosowanie tym razem (widzisz jak można sobie fajnie, po przyjacielsku głosować?), za to moim nowym atfowym nemesis zostaje @ignazz -> i tu tylko pojawia się pytanie czy była to zemsta za podśmiec***ki z wsadu Kobiego, czy faktycznie jest aż takim hipsterem (Włochy na ostatnim miejscu lol, obraz Van Gogha - mimo że sam brał jego inny obraz - na 18, 2x lol), tak czy siak GRATULACJE NOWY WROGU! :P

zupa:

- tu żurek miałem za pewniaka i się nie zawiodłem (drugi najlepiej oceniony wybór w całym drafcie - po Leicester City)
- zaskoczenie to rosół w top3 (tzn to był pewniak do 'upper-half', ale nie dawałem mu szans na top5)
- drugie zaskoczenie to to że flaki nie są na totalnym dnie (c'mon?)
- reszta raczej w normie imho

danie:

- kebab skończył w środku stawki, więc tak jak zakładałem (bo wiadomo było że paru głosujących będzie udawać kulinarnych ą ę), cieszę się jednak że wygrał starcie z burgerem jako lepsza wersja fast foodowej kanapki ❤️
- pizza nr 1 nie dziwi zbytnio (jako pewniak) - chociaż szok że i tak znalazło się dwóch hipsterów dających ją poza top10 (w tym ignazz - czyli może faktycznie to aż taki hipster) i schabowy za nią jako 'lokalny patriotyzm'
- największy szok to fatalna pozycja rolady wołowej....bottom3 dla niej, kiedy c***owy stek zajął top3 uważam za WOŁOWY SKANDAL tego draftu

miasto PL:

- tu miłe zaskoczenie bo na szczęście sporo userów zrobiło fajną przeciwwagę dla ZAKOMPLEKSIONYCH HEJTERKÓW  (czyli wszyscy co dali ją w bottom3, POZDRAWIAM) i skończyło się na przyzwoitym 11tym miejscu
- poza tym bez większych zaskoczeń, ale widać że @ignazz jest lepszym markietingowcem niż @ely3 i Toruń skończył wyżej niż Poznań czy Sopot (co obiektywnie jest niezłym lolem tbh)...albo po prostu rolę gra tu to że chyba z 4-5 grających osób miało związki z tym miastem

kraj:

- liczyłem na wysoką pozycję Włoch i drugie miejsce uznaję za bardzo fajny wynik (a i do pierwszego zabrakło niewiele...trochę mniej hipsterki u ignazza np xD)
- niby tylu postępowców tu na forum, ale jednak dalej POLSKA GUROM 
- trochę skandal że na polskim forum Niemcy nie zajmują ostatniego miejsca z defaultu
- wysokie miejsce Szwajcarii potwierdza tezę flubera że userzy e-nba to nudziarze

zwierzę:

- tu nie liczyłem na dużo, ale myślałem że jakieś top15 będzie (serio nie jaraliście się dinozaurami za dzieciaka? geeez), więc jest zawód
- pies wygrał w cuglach co było do przewidzenia, c***ek kot dość nisko co cieszy!
- pszczoła pokonująca boruska miodożera to też wesoła rzecz.

piosenka:

- tu brałem mocno sentymentalnie, pod 'moment' (tak, też mogłem wziąć coś Queecn - szczególnie że została masa ich piosenek lepsza niż We Will Rock You, ale c'mon) więc nie liczyłem na nic ponad top12-13, ale jednak Pogues za Jolką czy Disturbed to troszkę przypał
- Kashmir tak nisko to też niezły mindfuck imho (szczególnie kiedy w topce są głownie piosenki rockowe)
- Queen dominuje tę kategorię -> aż korci sprawdzić jak głosowali ludzie na mojego Freddiego w poprzednim atfie :P

teledysk:

- biorąc coś Kazika nie liczyłem na absolutną topkę...ale ostatnie miejsce? c'mon lol. Widać że niektórym rankingi za bardzo uderzyły do głowy
- This is America to był najlepszy 'nowy' teledysk który obejrzałem pod ten atf...fakt że to skończyło tak nisko (i to bezpośrednio za jakimiś latającymi ludzikami z World Cupu...) to mocno pojebana sprawa.
- ogólnie jak dla mnie to tutaj była masa c***owych picków, ale dobrze że fluber dostał klapsa za swoje szowinistyczne seksizmowanie w poważnym atfie!

obraz:

- tu liczyłem na więcej, nawet na top3 więc smuteczek. 8me miejsce od LBSa, który sam to próbował picknąć mocno wesołe
- obraz typa w dymie kończący w top3...lol
- ładnie daliście się kupić fluberowi piszącemu smuty o jakichś znaczeniach i odkrywaniu sensu...k**** on wybrał bohomaza. Po prostu -> ten sam poziom bohomaza co u BMFa, tylko ten nie zrobił akcji markietingowej lol.

gra:

- i kolejny zawód, bo w tej grupie wiekowej liczyłem że BG2 to pewniak do top5 z szansami na top3....jednak patrząc na słaby wynik Fallouta 2 to nie ma co narzekać.
- Mass Effect 2 tak nisko to spodziewany - niestety - wynik, pokazujący że ta gra nie jest jakoś mocno w świadomości randomowych ludków...ale ci co grali to dali ją wysoko (ja, Rappar) a ci co nie grali niech żalują

alkohol:

- tutaj mega zaskoczenie na plus, domyślałem się że gin może być wysoko ale też liczyłem się z tym że nie idąc w kanon (tonic) mogę spać o kilka pozycji.
- Finlandia zasłużone pierwsze miejsce -> stosunek ceny, dostępności i jakości topowy, co potwierdzam po świętach! xD

postać fikcyjna:

- tutaj miłe zaskoczenie, że głosujący pokazali że mają resztki godności! Al ofc powinien być na pierwszym, ale drugie miejsce też będzie ok -> szczególnie że nie przegrał że sztampowymi Bondami czy Sherlockami
- fajnie pokarany żarcik jezusowy ❤️
- ciekawe czy Vegetta wygrałby z Son Goku (imho tak!)

akcja sportowa:

- fajnie pokazane działanie atfowego trash talku vs dojrzałość pickujących, gdzie prowodyr trash talku (BMF) umiał i tak uczciwie zagłosować za to największy fan tegoż trash talku (LBS) dał mu się pochłonąć do reszty dając jedną ze słynniejszych bramek w historii na końcu xD. Ciekawe też jak opisywałby swój głos fan futbolu z tamtych lat (MarcusCamby) dający to też na ostatnim miejscu xD
- Maradona, czyli BMFowy pewniak wzięty z googla to top3 wyborów tego draftu (obok żurku i Leicester City)
- ta kategoria pokazuje jak bardzo piłka rządzi - top12 wyborów jest właśnie z niej i tylko jakiś bust qcina jako wybór piłkarski się nie obronił xD

niespodzianka sportowa:

- tutaj też nie czaję tak niskiej pozycji dla najlepszego finału LM w historii :( 
- ten hokejowy mecz z filmu jednak, zgodnie z przewidywaniami, okazał się dość potężnym bustem
- skoki narciarskie w świadomości Polaków to tylko okres Małyszomanii, poza tym to gówno sport jak widać :)

dunk:

- tutaj liczyłem na równą walkę o 1sze miejsce a wyszła 1ka z niezłym zapasem, więc fajnie.
- 3 dunki które dałem na miejscach 1-3 zdominowały konkurencję z czego się cieszę (zdecydowanie najlepsze w kategorii).
- Gimmick value dunku Shaqa jest większe niż podejrzewałem. DAJ też nadspodziewanie wysoko

post:

- tutaj myślałem że będzie walka dwóch postów (Rodman91 i chilijki), które zdominują kategorię....o dziwo doszedł trzeci post, który imho przekroczył granicę totalnej żenady i nawet nie był śmieszny i chilijki nie dostały nawet same drugiego miejsca. Weird shit, ale cieszy że Rodman91 wygrał.
- Zgodnie z przewidywaniami sprzed atfa Rappar zdominował tę kategorię (a swoje posty sam dał na końcu hihi)
- klepsydra Elda poszła nisko i jak widać wiele osób miało tu podobne podejście co ja -> nie wypadało tego brać w tym atfie. Po prostu.

 

ogólnie jestem bardzo zadowolony z wyników, bo w żadnej kategorii nie starałem się pickować 'pod głosowanie' (pozdro Rappar z Mona Lisą, Queen i Jacksonem!) a i tak wyszło trzecie miejsce w generalce, pierwsze w klasyfikacji olimpijskiej i zasłużony tytuł GOATa forumowych atfów! Dziękuję!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The last of us zostało tak zgnojone przez większość głosujących przez długotrwałą ekskluzywność tytułu i brak zaznajomienia się z tytułem czy przez skojarzenia z postępackim ideolo? Wydawało mi się, że pod kątem tego drugiego problemu @jack zagrał bezpiecznie biorąc pierwszą część.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ignazz napisał(a):

@julekstep możesz wierzyć lub nie ale głosowałem ręcznie wysyłając głosy przez PM nie patrząc na nicki zupełnie. 

i serio Włochy uważasz za najgorszy kraj z tych wybranych?  🙃

(tzn. jako hipster dałeś też nisko pizzę, więc coś może być na rzeczy!)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, fluber napisał(a):

Ten Bundy na drugim to jest drugie największe XD w tym atf-ie @julekstep. Zaraz po skandalu z Call on me

Al Bundy mega lepszy pick od pierdyliarda innych postaci serialowych ktore tu zostały pickniete.

Ogólnie ten skręt w postacie serialowe mega dziwny imho a taki Drakula sie ostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.