Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał(a):

nie spodziewałem się też top5 zwłaszcza #1 w piosence

Przeciez bohemian rapsody zbiera praktycznie zawsze 1 miejsce na liscie vh1 na koniec roku. W trójce tez chyba wygrywa (na zmiane z Dire straits? Ale to juz strzelam)? No brainer do wysokiej pozycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, P_M napisał(a):

Smutno, miała być ankieta preferencji i gustów, a wszędzie safe picki wygrały.

ja właśnie przez preferencyjne picki wyżej nie byłem, nie przesadzał bym z taką diagnozą, Polacy lubio schabowego

Teraz, karl napisał(a):

Przeciez bohemian rapsody zbiera praktycznie zawsze 1 miejsce na liscie vh1 na koniec roku. W trójce tez chyba wygrywa (na zmiane z Dire straits? Ale to juz strzelam)? No brainer do wysokiej pozycji.

do wysokiej tak, no ale nie spodziewałem się, pewny byłem tylko psa, no ale ciężko zjebać pierwszy pick

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Sylvinho. napisał(a):

Trochę nierówny draft ale fajnie, że udało się być w górnej połowie tabeli :) 

Twój teledysk to jedyny, którego nie przewijałem na poglądzie, tylko w spokoju obejrzałem :)

Swoją drogą często zastanawiałem się czym chcieli ująć niektórzy z wyborami teledysków. W niektórych kompletnie nic się nie działo.

Tak czy siak dzięki za zabawę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fluber napisał(a):

Nie rozumiem jak mój dali jest drugi a dali @BMFgdzieś totalnie w dole. Rappar wziął kotowate które mu anulowano z pierwszym pickiem a w głosowaniu ustawił lwa za niedźwiedziem i delfinem. Jest trochę absurdów;)

na chwilę obecną mój ulubiony to to, że Twoje c***owe disturbed dostało wysokie noty tylko od userów u których można podejrzewać traktowanie tej piosenki jako antypisowskiego protest songa xDDD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BMF napisał(a):

Dobra, jednak nie chce mi się sprawdzać tego Deltusia, bo musiałbym potem zamieniać jeszcze głosy Qcina (i swoje w niektórych kategoriach), a podium by pewnie zostało takie same i tak, bo duże te różnice. ;] 

@agresywnychomikklepnął największego sweepa w historii ATF-ów tak na oko. 

ATF Z GWIAZDKĄ, dlatego julek tak wysoko, a ja nisko, wyjaśniło się. ;] 

Dziekuje wszystkim za udział i @BMF za jak zwykle świetną gale, w nastepnym takim ATF wezme udzial za 50 lat, trzeba dać innym szanse.

P.s. @BMF na prezydenta. :) po przeliczeniu nawet lepszy wynik ale nie udalo sie niestety zejść ponizej 90 pkt xD

 

Cheers

 

images.jpeg

Edytowane przez agresywnychomik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał(a):

ja właśnie przez preferencyjne picki wyżej nie byłem, nie przesadzał bym z taką diagnozą, Polacy lubio schabowego

Well, myślałem, że ten atf miał na celu co nieco nas pokazać co lubimy. Jakieś generyczne wygrane psa w ulubionym zwierzęciu itp. to totalny zawód dla mnie, jeżeli chodzi o ten atf. Tak sobie myślę, że już ciekawszym byłby wybór chociażby tygrysa szablozebnego czy innego mamuta, bo ma w sobie taki wybór coś wyjątkowego, a tak nuda do potęgi i muszę się zgodzić z fluberem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, P_M napisał(a):

Well, myślałem, że ten atf miał na celu co nieco nas pokazać co lubimy. Jakieś generyczne wygrane psa w ulubionym zwierzęciu itp. to totalny zawód dla mnie, jeżeli chodzi o ten atf. Tak sobie myślę, że już ciekawszym byłby wybór chociażby tygrysa szablozebnego czy innego mamuta, bo ma w sobie taki wybór coś wyjątkowego, a tak nuda do potęgi i muszę się zgodzić z fluberem :(

No ale kurczę, ludzie lubią psy, a nie tygrysy szablozębne;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, P_M napisał(a):

Well, myślałem, że ten atf miał na celu co nieco nas pokazać co lubimy. Jakieś generyczne wygrane psa w ulubionym zwierzęciu itp. to totalny zawód dla mnie, jeżeli chodzi o ten atf. Tak sobie myślę, że już ciekawszym byłby wybór chociażby tygrysa szablozebnego czy innego mamuta, bo ma w sobie taki wybór coś wyjątkowego, a tak nuda do potęgi i muszę się zgodzić z fluberem :(

Czytając tak zupełnie z boku Twoje wypowiedzi i wybory podczas różnych " Ateefów" , w których tak chętnie bierzesz udział, dochodzę do wniosku, że prędzej Michael Porter Żunior wygra kiedyś klasyfikację asyst, niż Ty jakiegokolwiek ateefa 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Ociep napisał(a):

Czytając tak zupełnie z boku Twoje wypowiedzi i wybory podczas różnych " Ateefów" , w których tak chętnie bierzesz udział, dochodzę do wniosku, że prędzej Michael Porter Żunior wygra kiedyś klasyfikację asyst, niż Ty jakiegokolwiek ateefa 😁

No i? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rasizm wobec Latynosów na forum był oczekiwany, więc 19 miejsce pięknej i wspaniałej Kolumbii, nie dziwi, o tyle Gliwice się spodziewałem tak na ~13-14 pozycji.

Post LAFa nawet wyżej niż myślałem, słaby pick dałem strasznie. Tym bardziej, że post który potem wyczaiłem dałby mi pewnie podium w zabawie.

Kot byłem pewien, że top3, serio szok.

 

Z innych akcja BMW w topie? U mnie chyba druga połówka, myślałem że nisko pójdzie.

 

11 godzin temu, P_M napisał(a):

Well, myślałem, że ten atf miał na celu co nieco nas pokazać co lubimy. Jakieś generyczne wygrane psa w ulubionym zwierzęciu itp. to totalny zawód dla mnie, jeżeli chodzi o ten atf. Tak sobie myślę, że już ciekawszym byłby wybór chociażby tygrysa szablozebnego czy innego mamuta, bo ma w sobie taki wybór coś wyjątkowego, a tak nuda do potęgi i muszę się zgodzić z fluberem :(

Ja lubię kota. Mam kota.

Oglądam filmiki z kotami na instagramie

c*** mogę być NPC, zamiast fiksować się, że uuu kiedyś to były czasy, teraz nie ma Lemurów olbrzymich, teraz nie ma czasów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RappaR napisał(a):

O ile rasizm wobec Latynosów na forum był oczekiwany, więc 19 miejsce pięknej i wspaniałej Kolumbii, nie dziwi, o tyle Gliwice się spodziewałem tak na ~13-14 pozycji.

Post LAFa nawet wyżej niż myślałem, słaby pick dałem strasznie. Tym bardziej, że post który potem wyczaiłem dałby mi pewnie podium w zabawie.

Kot byłem pewien, że top3, serio szok.

 

Z innych akcja BMW w topie? U mnie chyba druga połówka, myślałem że nisko pójdzie.

 

Ja lubię kota. Mam kota.

Oglądam filmiki z kotami na instagramie

c*** mogę być NPC, zamiast fiksować się, że uuu kiedyś to były czasy, teraz nie ma Lemurów olbrzymich, teraz nie ma czasów

Takie pytanie (zaznaczam) bez złośliwości, patrząc jak głosowałeś na naj posty. Czy Ty naprawde nie widzisz chu***** swoich postów czy moze jakaś głębsza taktyka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

Takie pytanie (zaznaczam) bez złośliwości, patrząc jak głosowałeś na naj posty. Czy Ty naprawde nie widzisz chu***** swoich postów czy moze jakaś głębsza taktyka?

Tak napisałem posty po alkoholu i grubszym melanżu. Wstydzę się ich i na trzeźwo bym nie napisał.
Coś jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Tak napisałem posty po alkoholu i grubszym melanżu. Wstydzę się ich i na trzeźwo bym nie napisał.
Coś jeszcze?

Nom, nie potrafie zrozumiec jak obiektywnie glosujacy uczestnik dał te posty na pozycjach 14-19.

Edytowane przez agresywnychomik
14 nie 15 6 pozycji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

Nom, nie potrafie zrozumiec jak obiektywnie glosujacy uczestnik dał te posty na pozycjach 14-19.

Ja nie potrafię z kolei zrozumieć jak ktoś w ogóle sądzi, że istnieje takie zjawisko na świecie jak bycie obiektywnym we własnej sprawie. 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, agresywnychomik napisał(a):

Jak sie wyciagnie kij z dupy i popatrzy na sprawe z dystansu to można się nawet zasmiać xD ale do tego trzeba dorosnąć.

No i się zaśmiałem. 

Cytowany i wołany do akcji z chillijkami na forum z 200 razy. 

Nawet Monthy Python się z czasem nudzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.