Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

HEJ HEJ, TU NBA !

Odpoczeli troche od ostatnich  maratonow ATF? Jesien Was dobija? Laska do ktorej podbijacie Was olewa? Przychodze do Was z ratunkiem. Mam nadzieje, ze nie wbijam sie za bardzo w parade ATF filmowemu, ale wydaje mi sie ze oba sa tak rozne, ze raczej dyskusja o X nie przeszkodzi nikomu w ogladaniu filmow.

Snilo mi sie dzisiaj, ze robilismy na forum nowy ATF xD Bog/Latajacy Potwor Spaghetti/Los  podpowiedzial nam, ze czas na nowy ATF. Co lepsze, ten sen i ten ATF byl taki, o jakim kilka miesiecy temu rozmawialem z @fluber . Chodzi o ATF dotyczasy gustow i upodoban forumowiczow. Tu moze byc fajne pole do dyskusji.

ATF NAJ

To, co wedug Was jest najlepsze, najladniejsze, naj naj naj.

Przyklady kategorii?

-Najladniejsza strzelona bramka
-Najbardziej wzruszajacy moment w sporcie
-Najlepsza zupa/posilek/deser
-Najlepsze polskie miasto
-Najlepsze zwierze
-Najlepszy teledysk
-Najlepszy obraz

Sprawdzmy gusta uzytkownikow i pokocmy sie o ulubione zupy. Slucham propozycji kategorii i zbieram chetnych do udzialu.

1. Reikai

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Ja jakoś w simkę gram mimo, że jesteś komisarzem i przytrafiają ci się ekhm... "błędy" :)

błędy w taktykach, które sam poprawiam (po sobie* a czasem i po innych)?

czy masz na myśli to że ci pomagałem z dobroci serca w sezonach gdzie zdobywałeś misie? Tu bym się chyba nawet zgodził :) 

11 minut temu, Pablo81 napisał(a):

W ostatnim atf też były histerie, że inni źle glosowali. Ich też ma nie być? Beta-graczy?

serio nie odróżniasz atfowego trash-talku od sytuacji gdzie dostałeś przekrojową zjebę 'od flubera po ely'ego'? Czy tylko tak się wygłupiasz? 

 

* btw @Pablo81 jak bardzo - w skali od 1 do 10 - zapiekło Cię to że w sytuacji z Kwame wrzuciłeś swojego posta z histerią minutę po tym jak ja już napisałem co i jak? Dwie minuty wcześniej i te Twoje teorie spiskowe miałyby o TYYYYLE więcej mocy. Smuteczek nie? xD

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał(a):

błędy w taktykach, które sam poprawiam (po sobie a czasem i po innych?

czy masz na myśli to że ci pomagałem z dobroci serca w sezonach gdzie zdobywałeś misie? Tu bym się chyba nawet zgodził :) 

serio nie odróżniasz atfowego trash-talku od sytuacji gdzie dostałeś zjebę od 'flubera po ely'ego'? Czy tylko tak się wygłupiasz? 

Spoko, mogę nie głosować. Z chęcią pooglądam, jak inni są obiektem twoich histerii, jak to są Beta-graczami, jak to zaniżają i głosują pod siebie :)

Ty po ostatniej histerii też dostałeś zjebę :)

W każdym ATF jest histeria i retoryka bycia ofiarą. W każdym!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pablo81 napisał(a):

W każdym ATF jest histeria i retoryka bycia ofiarą. W każdym!

a na sam koniec po drafcie pełnym trash-talku (który Ty nazywasz histerią) są uczciwe głosy niezależnie od sympatii / samego przebiegu trash-talku / wyników wcześniejszych głosowań

 

mógłbyś się czegoś z tej historii nauczyć

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, julekstep napisał(a):

a na sam koniec po drafcie pełnym trash-talku (który Ty nazywasz histerią) są uczciwe głosy niezależnie od sympatii / samego przebiegu trash-talku

 

mógłbyś się czegoś z tej historii nauczyć

Jak moje córki walą focha jest podobnie. Nic nowego nie prezentujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

Jak moje córki walą focha jest podobnie. Nic nowego nie prezentujesz.

W sensie że jak Twoje córki 'walą focha' to dalej są w stanie obiektywnie podejść do sprawy i nie zachowywać się jak małostkowy siusiak?

To może poducz się trochę od nich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał(a):

W sensie że jak Twoje córki 'walą focha' to dalej są w stanie obiektywnie podejść do sprawy i nie zachowywać się jak małostkowy siusiak?

To może poducz się trochę od nich!

W sensie, że nie są czasem w stanie zaakceptować, że coś idzie nie po ich myśli :) One tak mają czasami. Ty masz poczucie krzywdy co ATF :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał(a):

W sensie, że nie są czasem w stanie zaakceptować, że coś idzie nie po ich myśli :) One tak mają czasami. Ty masz poczucie krzywdy co ATF :)

 

aha

że Ty jeszcze teraz próbujesz w tym przypadku odwrócić kota ogonem jest trochę przykre, ale też trochę godne podziwu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai przypiął/eła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.