Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem olbrzymi problem z najlepszym obrazem ale wybrałem jeden z obrazów artysty którego prace( i muzem) wywarły na mnie olbrzymie wrażenie. Kto ma okazje gorąco polecam wizyte w https://www.hrgigermuseum.com/  i przy okazji zwiedzenie zamku de Gruyeres . Piwko w knajpie naprzeciwko muzeum też spoko przez klimat.

2 minuty temu, RappaR napisał(a):

Ale to chyba w 3-4 osobowym drafcie

Wielkanoc, Bożenarodzenie, Pascha, Nowy Rok, Noc Kupały, Swieto Peruna i wiele innych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, MarcusCamby napisał(a):

Chodzi o to, czy fasolka po bretońsku może być uznana jako zupa

Tylko w wypadku gdy bigos to zupa 🤯

12 godzin temu, LAF napisał(a):

No jedyne piwko jakie lubię to Desperados 

A nie lepsze piwo z sokiem? 

12 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

Kebab to jest

u mnie kebab ścisła topka. Tam jest spore pole między gównianą masą mięsną ze zwiędniętymi frytkami do jakościowego kebaba z zajebistymi dodatkami

Ale się burdel w tym ATF zrobił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Gregorius napisał(a):

Wielkanoc, Bożenarodzenie, Pascha, Nowy Rok, Noc Kupały, Swieto Peruna i wiele innych

dokładnie, dodatkowo na świecie np Chiński Nowy Rok - liczebnie całkiem popularne święto, obchodzone nie tylko w Chinach ale też w innych grajach Azji Wschodniej, święto dziękczynienia w USA,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał(a):

Pls, ta wersja Disturbed to straszny efekciarski shit, oryginał chyba nr 1 u mnie.

1 to nie, ale oryginał na pewno lepszy od tej gównianej przeróbki

 

zatem fluberowi wrzucam przeróbkę skoro tak chciał! xD (Whiskey in the Jar poszła przeróbka przeróbki, więc nie ma żadnych 'coverowych' przeciwwskazań ;) )

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P_M napisał(a):

Fluber wybierający Sound of Silence 2 dni później xDDDDDDDDDDD

Miał iść Sokół, jego nie ma w żadnym rankingu, ale nie będę wybierał po Rapparze:/

7 minut temu, julekstep napisał(a):

raczej nikt nie odpalił nawet tego co wrzuciłeś tbh :) 

Ale to jest właśnie mało znany fakt, że oryginał jest średniawy i piosenka dopiero w tej wolniejszej wersji zrobiła się popularna. Ale nie mogłem znaleźć w dobrej jakości dźwięku tej wersji ( a to ważne przy słuchaniu piosenki, sorry), więc wrzuciłem tę koncertową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jack napisał(a):

Mi to się niestety z jednym kojarzy

Tak, pseudodramatyzm tego coveru pasuje do takich okoliczności. 

14 minut temu, julekstep napisał(a):

1 to nie, ale oryginał na pewno lepszy od tej gównianej przeróbki

Odrzucając (mój) rockowy bias top3 to Lennon, Bohemian Rhapsody i to. 

Szczęśliwie poszedł w drafcie bardzo ładny case dlaczego czasami less is more. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał(a):

Większość zna wersję koncertową. Wersja z 1964 została kompletnie zignorowana.

Obaj nie macie racji. :)

In 1965, the song began to attract airplay at radio stations in Boston and throughout Florida. The growing airplay led Tom Wilson, the song's producer, to remix the track, overdubbing electric instruments and drums. This remixed version was released as a single in September 1965. Simon & Garfunkel were not informed of the song's remix until after its release. The remix hit No. 1 on the Billboard Hot 100 for the week ending January 1, 1966, leading the duo to reunite and hastily record their second album, which Columbia titled Sounds of Silence in an attempt to capitalize on the song's success. The remixed single version of the song was included on this follow-up album.

Chyba, że masz na myśli, że ta wersja koncertowa to ta zremiksowana wersja, wtedy tak, masz rację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.