Skocz do zawartości

ATF NAJ


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

@julekstep ja wybieram alkohol za Maca, a potem robię własny ranking bo widzę, że nawet z 16 wyborami we wszystkich spokojnie jestem w stanie się załapać do top8 xD 

nie no jak wybierasz to wybieraj sobie, a ja jakoś inaczej sobie poradzę.

W sumie chyba ktoś w alko wybrał Sprite czy sok jabłkowy a to już spoko. Kiedyś nawet prosiłem na jakiś wyjściach o sok jabłkowy w kuflu od piwa, żeby właśnie inni mysleli, że pije piwo (podobny kolor).

Jednak tłumaczenie tego kelnerom było zazwyczaj podobnie nie komfortowe jak tłumaczenie czemu nie pije piwa innym osobom, więc odpuściłem.

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

Niech weźmie piwo bezalkoholowe. 

No to już totalny lol. W sumie jutro w nocy minie dokładnie 10lat od mojego ostatniego piwa :D  (pamiętam dokładnie datę bo była to impreza mikołajkowa UW).

Mój ulubiony napój to coś smakowo z energy drink, w sumie nadaje się na drink imprezowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BMF napisał(a):

Aaa, jeszcze Gregorius nie wybrał, do skasowania spoilery o Łodzi, sorry, myślałem, że tylko ja zostałem. ;] 

Luz. To tylko zabawa. Mam dwa-trzy miasta pomiedzy ktorymi wybieram. Lodzi i Katowic nie mam na liscie ale Katowice maja swoje plusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LAF napisał(a):

No i super wybór @BMF

Krakow , Wawa , Katowice moje TOP 3 tego ATF

Kolejny tier to Poznań , Sopot /  Gdańsk ( waham sie ) 

Kolejny tier : Wrocław/Gdynia , Toruń 

W sumie skoro to luźny ATF, co może przetestujemy głosowanie TIERami?

Może wpłynie to na frekwencje głosów, bo dużo łatwiej imo wsadzić coś w tier, niż anal i zować czy coś co dla nas ma małe znaczenie ma być wyżej/niżej od innego podobnego czegoś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, mac napisał(a):

Nadal widoki w samym Zakopanem deklasują wiekszosc miast tutaj wzietych.

Natomiast rzeczywiscie Zakopane ma chyba zla prase w ostatnim czasie.

Ciekawi mnie z czego to wynika.

 

Mysle ze duzo czynnikow. Pazerność gorali. Tlok przy Krupówkach,  zla jakość powietrza i usług.  Natomiast to miasto jest super z dala od czesci turystycznej.  Dom należący do rodziny jest przy samych gorach ale w cichej i spokojnej okolicy.  Przyroda, piękno gor (szczegolnie poza sezonem) trudno przebic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, agresywnychomik napisał(a):

 

@DRK ciekawe co Tobą kierowalo, ja napewno bym nie pomyślał.

Bo:

-byłem, podobało mi się (fajnie, że sporo miejscowych Polaków wciąż tam mozna spotkać)

-fituje u mnie z wieloma pickami (tak trochę od początku pod to grałem) rozwinę w krótkim opisie 

- historia RON to takie moje małe hobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

 Zdziwił mnie Wrocław aż tak nisko, ale jak nie byłeś to ok. 

Btw, czy nie oceniasz miast tylko przez pryzmat dyskotek i drink barów (takie luźne domysły, patrząc na Twoje wpisy)? :D

Nie tylko , ale to też ma wpływ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Gregorius napisał(a):

Mysle ze duzo czynnikow. Pazerność gorali. Tlok przy Krupówkach,  zla jakość powietrza i usług.  Natomiast to miasto jest super z dala od czesci turystycznej.  Dom należący do rodziny jest przy samych gorach ale w cichej i spokojnej okolicy.  Przyroda, piękno gor (szczegolnie poza sezonem) trudno przebic

przede wszystkim od zawsze trzeba omijać terminy gdy ferie ma Warszafka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.