Skocz do zawartości

Golden State Warriors - 23/24 "Zmierzch tytanów"


dannygd

Zmierzch tytanów  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy GSW powinno handlować Greenem za klasowego C?

    • TAK
      25
    • NIE
      19
  2. 2. Czy GSW powinno przedłużać Klaya na kontrakcie minimum 2+1, +30 MLN rocznie?

    • TAK, zasługuje na to
      6
    • NIE, to za dużo kasy
      21
    • Powinni przedłużyć go za max. 20 mln rocznie na 1+1
      17


Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, BMF napisał(a):

Garland, Kuminga, Bitadze, Sexton - ależ pięknie się rozwijają moje beGMowe busty. 🫡

Wizjoner.

Kerr dzban, wiadomo ale sam Kuminga tez potrzebowal czasu. Chociazby po to, zeby nauczyc sie angielskiego, lol.

Jak bedzie wymiatalal w ten sposób jak teraz na postcie,  to jak dodamy jego atletyzm I pierwszy krok, to za jakies 3 sezony chlop moze byc absolutnie nie do zatrzymania.

Koziol juz coraz lepszy ewidentnie, jak poprawi jeszcze rzut I ten koziol to sky is the limit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, kuba2419 napisał(a):

I żadnego nie ma w Twoich Grizzlies które chyba prowadziłeś ,😉

Bitadze, Sexton i Garland to Clippers. Tego Gogi mi było szkoda, zawsze w niego wierzyłem, a ostatecznie ładnie się odnalazł, chyba poziom startera obecnie. To z przymrużeniem oka, bo to nie były dobre wybory, trade up po Kumingę fail (poza Sextonem, on tam chyba poszedł z mid-first, chociaż tam jeszcze był Simons na pewno z drugiej strony). :D 

W Kumingę też wierzyłem, ale hamulcowego Marca Jacksona Steve'a Kerra nie przewidzisz. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, BMF napisał(a):

Bitadze, Sexton i Garland to Clippers. Tego Gogi mi było szkoda, zawsze w niego wierzyłem, a ostatecznie ładnie się odnalazł, chyba poziom startera obecnie. To z przymrużeniem oka, bo to nie były dobre wybory, trade up po Kumingę fail (poza Sextonem, on tam chyba poszedł z mid-first, chociaż tam jeszcze był Simons na pewno z drugiej strony). :D 

W Kumingę też wierzyłem, ale hamulcowego Marca Jacksona Steve'a Kerra nie przewidzisz. :( 

Lmao, Goga który się czasem nie łapie do rotacji przy zdrowym składzie to poziom startera, a Tre Jones to poziom below average back-up pg, niezły trolling. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

Goga który się czasem nie łapie do rotacji przy zdrowym składzie to poziom startera, a Tre Jones to poziom below average back-up pg

Tak. 

4 minuty temu, BMF napisał(a):

Tak. 

Aczkolwiek pewnie nie utrzyma Bitadze tego poziomu, więc Tre to below average back-up PG, a Bitadze będzie miał szczęśliwą karierę jako back-up center.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, BMF napisał(a):

Tak. 

Aczkolwiek pewnie nie utrzyma Bitadze tego poziomu, więc Tre to below average back-up PG, a Bitadze będzie miał szczęśliwą karierę jako back-up center.

Tre to legit starter, chyba nawet proven w ost 10’meczach. No, nie dogadamy się ale mniejsza, on bedzie jeszcze lepszy jak bedzie dostawał szanse. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legit starter tankera, tak. Ale to brzmi jak gdyby źle byłoby być legit starterem tankera/below average back-up PG w skali NBA - a wiadomo, to większe osiągnięcie niż cokolwiek co zrobili userzy e-nba ever zawodowo, najprawdopodobniej, tak że szacuneczek dla potężnego Tre Jonesa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, BMF napisał(a):

Legit starter tankera, tak. Ale to brzmi jak gdyby źle byłoby być legit starterem tankera/below average back-up PG w skali NBA - a wiadomo, to większe osiągnięcie niż cokolwiek co zrobili userzy e-nba ever zawodowo, najprawdopodobniej, tak że szacuneczek dla potężnego Tre Jonesa.

Dołącz do nas. Pare klubów ma wakat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękny meczyk, aczkolwiek boli kolejna porażka w końcówce (to juz 6?). Warriors i Lakers to obecnie bardzo bardzo podobny poziom. Raczej niezbyt wybitny poziom jak na dzisiejszą ligę, muszę dodać. Ale w PO doświadczenie może zrobić swoje (ja tam jakoś w te Minnesoty i OKC niespecjalnie wierzę jeśli chodzi o ten sezon).

Szkoda też Stepha, bo gdyby sędziowie mieli jaja i gwizdnęli ewidentne kroki Lebrona, to by był wspaniały game-winner.  A tak, odejdzie na zawsze w zapomnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.01.2024 o 11:42, Reikai napisał(a):

Bitadze wygladal swietnie w listopadzie czy grudniu jako starter Magic jak robili 8W z rzedu, fani prosili o zostawienie go w s5. Z tego co widze on po 20 min teraz gra, wiec ocb @RonnieArtestics

Jako backup bardzo przyzoity grajek.

Chhba przez cały sezon jest poza rotacja jak Wagner i Carter obaj są zdrowi, robi sobie te 6/6 w sezonie wiec nie jest to na pewno poziom startera jak pisał bmf. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zimny napisał(a):

Szkoda też Stepha, bo gdyby sędziowie mieli jaja i gwizdnęli ewidentne kroki Lebrona, to by był wspaniały game-winner.  A tak, odejdzie na zawsze w zapomnienie...

Gdyby sędziowie mieli jaja ogwizdać nielegalną zasłonę Draymonda to tego "game-winnera" by nawet nie było.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ten faul 14.7 s do końca w 4Q na Davisie to już znak że Draymond wraca powolutku :). Powinien być flegrant 2. Davis ma piłkę na dole a on go w machę z nadmierna siłą. Stawiam ze jeszcze 10 meczy i Draymond będzie znowu zawieszony. Leczenie nic nie dało. A tak w ogóle to sprawa Draymonda to case LAL czyli wyciągamy na silę za uszy do PO GS tak jak LAL

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.