Skocz do zawartości

Golden State Warriors - 23/24 "Zmierzch tytanów"


dannygd

Zmierzch tytanów  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy GSW powinno handlować Greenem za klasowego C?

    • TAK
      25
    • NIE
      19
  2. 2. Czy GSW powinno przedłużać Klaya na kontrakcie minimum 2+1, +30 MLN rocznie?

    • TAK, zasługuje na to
      6
    • NIE, to za dużo kasy
      21
    • Powinni przedłużyć go za max. 20 mln rocznie na 1+1
      17


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, josephnba napisał(a):

Chyba nie przesadzę pisząc iż każdy kibic chciałby takiej "sprawiedliwości" dla swojego zespołu 

 

Przykro oglądało się ten mecz, zwłaszcza że człowiek się przyzwyczaił do tego żeby dobrze życzyć Warriors jak również do tego że w krew weszlo iż gsw= contender  

Curry rozbity psychicznie, bezsilny. Green będący cieniem i w sumie groteską. 

Klaya mi szkoda najbardziej. Nie kumam jak ludzie po nim tak jadą. Chłopak przez lata robił cud na boisku. Po dwóch tak dewastujących kontuzjach, jedna po drugiej i tak cud że jeszcze w 2022 był w stanie dać to co dał Warriors w ostatnim tańcu 

Jednakże kiedy kolejne trójki o milę chybialy obręcz to tak trochę umierałem w środku bo z całego core'u Warriors zawsze najbardziej lubiłem jego grę 

Curry to top2 gracz ever po Jordanie ale to połączenie gry ofensywnej i zamykania rywali w obronie Thompsona lubiłem najbardziej oglądać 

No i trochę zawsze liczyłem że Green w oldschool owym stylu coś odwali 

Teraz nawet te jego próby i prowokacje wyglądają jak szczekanie bezzębnego stsrego psa 

No strasznie nudna się zrobiła liga bez Warriors w finałach ,.Tyle sezonów było wiadomo kto wygra już przed pierwszą kolejką, niemiecki porządek, tak jak w Bundeswerlidze, a teraz się zrobił w NBA syf i bałagan 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

No strasznie nudna się zrobiła liga bez Warriors w finałach ,.Tyle sezonów było wiadomo kto wygra już przed pierwszą kolejką, niemiecki porządek, tak jak w Bundeswerlidze, a teraz się zrobił w NBA syf i bałagan 

Teraz też już "wiadomo" kto wygra, chociaż PO jeszcze się nie zaczęły 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zimny napisał(a):

Teraz też już "wiadomo" kto wygra, chociaż PO jeszcze się nie zaczęły 

No to ja nie mam takiej wiedzy., Wiem tylko w którym temacie będzie najwięcej narzekań na pasiaków, dodatkowy mecz w grudniu, minutę i sześć sekund po awarii zegara i 5280 innych powodów niepowodzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zimny napisał(a):

Teraz też już "wiadomo" kto wygra, chociaż PO jeszcze się nie zaczęły 

Poczytaj wpisy choćby vana o tym że Lakers mają szanse to zmienisz zdanie 

23 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

A po co ten cancer Spurs? 

@MarcusCamby @mac ci się wjebał na konto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie było last dance jakiego by oczekiwali kibice. W przyszłym sezonie Curry będzie miał 37, ale nie ma już tej szybkosci w ataku, a w obronie bez Klaya w formie, delikatnie mówiąc nie domaga. Klay choć 2 lata młodszy, to po Achillesie nie jest już 2way player i moim zdaniem nadaje się na niskim kontrakcie 2+1 (za zaslugi) do roli scorera z ławki.

Wiggins po problemach osobistych, trochę wrócił do lepszej gry, ale.to też nie jest ten sam zawodnik co sezon temu, a będzie miał 30 lat.

Green niestety psychicznie się spała, bo chyba nie potrafi się pogodzić z dostawaniem łomotu od gorszych, młodszych ekip i też będzie mial 35 lat.

Na C Looney to co najwyzej backup.

W tym roku nie ma picku, więc nie było sensu tankować, ale za rok chyba powinni, bo oni nie mają za bardzo assetow, żeby próbować jeszcze zrobić contendera.

Z młodych mamy fajnie prosperującego naszego rodaka, który ma zadatki na 2way SG z bdb zbiórka i choć nie wróżę mu kariery gwiazdy NBA, to liga lubi takich rolsów (Brown, Hart, DDV) ktorzy czasami staja sie gwiazda jak D.Murray. Moody ma potencjał klasowego 3&D i może zastąpić Klaya w S5, Kuminga zrobił ogromny postęp O, a wg mnie to jeszcze nie ostatnie słowo, bo i O i szczególnie D ulegnie poprawie On ma dopiero 21 lat... Na C mają TJD, który ma wprawdzie 24 lata, a zaliczył dopiero (bdb) rookie season.

Co powinni zrobić GSW? Na początek spienieżyc na ile się da Wigginsa i Greena (myślę, że spokojnie znajdą się chętni nawet z 1 runda) oraz wydłużyć Kuminge z Moodym.

Przyszły rok poświęcić na tankowanie i rozwój młodych oraz dogrywanie kariery Kury i Klaya, ale w mniejszej roli, bardziej mentorsko.

W drafcie muszą celować w PG i/lub C, bo choć lubię TJD, to póki co on jest dla mnie bardziej solidnym rolsem z ławki, niż S5, i zaczynać przebudowę, być może w wersji soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ignazz napisał(a):

Tankować będąc w podatku i w drugim roku wyczekiwanych przenosin do centrum SF???

Oni wszystko sklecą ponownie i będą grać ile będą móc. 

Jaki tank? Wiesmann vibes 

Eeeeyyy jaki podatek? CP3 ma niegwarantowany, Looney tylko 1 mln gwarantowany, nawet gdyby dali Klayowi 60 w formule 2+1, gdzie 3 jest niegwarantowany to nie wchodzą w żaden podatek...  a do tego ja pisze o oddaniu Greena i Wigginsa. 

A co do "klecenia" to serio uważasz, że po tym sezonie, kiedy i Curry i Klay byli nad wyraz zdrowi, to będą iść w podatek, żeby o PI walczyć?

BTW. Podziemski, Moody, Kuminga i TJD choc na małej próbce maja +23 Net, a większość 3man linups tej 4 ma cirka +10 do +14 net... tak więc wcale zmiana nie musi oznaczać tankowania, ale mogłaby. Wiseman to w sumie jeden z nielicznych złych wyborów ich od lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, steve napisał(a):

easy

A był top 15 w tym roku?

Jokic, Doncic, Shai, Embiid, Giannis, Tatum, Durant, Wemby, LeBron, Brunson, Haliburton, PG, Khawi, Edwards/KAT, Davis.

Nie był.

Jak wymieniać, to teraz.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Behemot napisał(a):

A był top 15 w tym roku?

przed ASG to był chyba nawet top5

19 minut temu, Behemot napisał(a):

A był top 15 w tym roku?

Jokic, Doncic, Shai, Embiid, Giannis, Tatum, Durant, Wemby, LeBron, Brunson, Haliburton, PG, Khawi, Edwards/KAT, Davis.

Nie był.

Jak wymieniać, to teraz.

PG, Davis to drugie opcje. Do ASW Curry grał zajebiscie i na pewno był w top10 jak nie wyzej, w styczniu 28-6-4, w lutym do asw 30-5-5, potem słabiej. W top 15 bym go dał za cały sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Behemot napisał(a):

W tym rzecz, z Currym jako pierwszą opcją ciężko będzie o play in na zachodzie. PESEL go dopadł niestety. Memphis, Rockets, a może nawet SAS będą wyżej.

Co z tego że 36 latka dopadł spodziewany i oczywisty post prime. Zapewne nikt się nie spodziewał. Za to będzie jeszcze kilka lat zarabiał niemalże najwięcej w lidze. Nawet pod 60 baniek. Więc nic TYLKO opierać na nim najbliższą przyszłość (....)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Behemot napisał(a):

A był top 15 w tym roku?

Jokic, Doncic, Shai, Embiid, Giannis, Tatum, Durant, Wemby, LeBron, Brunson, Haliburton, PG, Khawi, Edwards/KAT, Davis.

Nie był.

Jak wymieniać, to teraz.

Nie wymienia się takiego gracza jak Curry z zaslugami dla zespołu 

Chyba że sam o to poprosi, żeby jeszcze powalczyć o tytuł 

Wyobraźmy sobie reakcję kibiców Warriors i to powinno wystarczyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.