Skocz do zawartości

Golden State Warriors - 23/24 "Zmierzch tytanów"


dannygd

Zmierzch tytanów  

44 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy GSW powinno handlować Greenem za klasowego C?

    • TAK
      25
    • NIE
      19
  2. 2. Czy GSW powinno przedłużać Klaya na kontrakcie minimum 2+1, +30 MLN rocznie?

    • TAK, zasługuje na to
      6
    • NIE, to za dużo kasy
      21
    • Powinni przedłużyć go za max. 20 mln rocznie na 1+1
      17


Rekomendowane odpowiedzi

Goatziemski, dobre 🫡

Team pod wzgledem talentu jest najwyzej taki sobie, a pod wzgledem size i atletyzmu bardzo slaby. Normalnie moze by mogli celowac z tym w 5-6 seed, ale Klay i Wiggins graja naprawde bardzo wysokiej klasy sabotaz, co jest glownym powodem dlaczego wyglada to jak wyglada. Green jest nieco lepszy niz przez poprzednie kilka sezonow, ale pewnie offsetuje ten niewielki bonus z nawiazka na polu intangibles, swoimi odpalami i wkurwianiem ludzi. Chyba tez wlasnorecznie oddal co najmniej dwa wygrane mecze przeciwnikom, z tego co pamietam.

Mszcza sie te wszystkie zmarnowane picki w draftach i slabe decyzje w offseasonach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał(a):

To pokazuje ze jak nie ma gotowego produktu z NCAA ( a nie ma w top draftow) to warto handlować te picki. Golden przespali hype na 2 wybór w drafcie. Mogli mieć kokosy a trafili FO klubu kokosa. 

To pokazuje, że jak ma się słabo wybierać w drafcie to lepiej handlować pickami - ale to jest nauczka z poziomu 'lepiej kupić wyborową niż zgubić 50 złotych'. 

Dla Warriors te top picki to było złoto, bo raz, że mogli sobie przedłużyć contenderowanie, a dwa, złapać dużo oddechu pod względem salary (bierzesz mocnych graczy i masz potem paru starterów na kontraktach poniżej MLE przepłacając tych Klayów), a że się zesrało, to nauczka, że nie zawsze Ci będzie żreć.

Chyba, że jesteś Spurs, wtedy dostaniesz kolejny 1st pick po alltimerski talent na centrze, badumtss. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.12.2023 o 18:08, iglo13 napisał(a):

Morant za recydywę dostał 25. Nie uważam żeby 10-15 to było pójście na ostro

W sumie to zawieszenie Draymonda jest blizej nieokreślone bo próbuje odszukać szczegóły kto i w jaki sposób oceni czy Draymond może wrócić do gry. Wiadomo ,ze zawieszono ,że nie może być w czasie meczu nawet na hali. W ostatnich treningu drużyny nie uczestniczyłem. Drużyna na razie próbuje ogarnąć jak mu pomóc ale ostatnia konferencja Kerra czy Dunlewyego pokazują ,ze klub stracił cierpliwość i przzestali udawać ,że nie ma problemu.

Nie wiem jak będzie wygląda ta komisja zdrowia psychicznego , które zrobi kontrolne badania zanim przywróci zdolnośc do pracy ale trzeba pamiętać ,że Greenowi kończy się umowa i może w takiej sytuacji kolejnej nie dostać. Ciekawe też czy on przy takim zawieszeniu otrzymuje pieniądze bo pamiętam ,ze taki Irving nie otrzymywał . Nie żeby z tego powodu miał bankrutować ale niewiątpliwie to może być bolesne dla jego finansów

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał(a):

ale trzeba pamiętać ,że Greenowi kończy się umowa i może w takiej sytuacji kolejnej nie dostać

To za 4 sezony dopiero.

Warriors zaplacili prawie 200 baniek Klayowi, on polowe tego kontraktu spedzil w szpitalu, a druga polowe sabotujac ich na boisku. Smiesznie by bylo, jakby teraz placili Draymondowi 100 baniek za slinienie sie i jedzenie galaretki u czubkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, ely3 napisał(a):

W sumie to zawieszenie Draymonda jest blizej nieokreślone bo próbuje odszukać szczegóły kto i w jaki sposób oceni czy Draymond może wrócić do gry

Dokładnie. To jest czas nieokreślony, w praktyce prawdopodobnie więcej niż 25 meczów, myślę że do końca sezonu co najmniej.

Edytowane przez Behemot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chytruz napisał(a):

To za 4 sezony dopiero.

Dięki za zwrócenie uwagi bo jakoś zapomniałem o tym przedłużeniu

 

Teraz, Chytruz napisał(a):

100 baniek za slinienie sie i jedzenie galaretki u czubkow

Właśnie tego nie jestem pewien bo widziałem info ,że to  zawieszenie będzie też skutkować brakiem wypłat coś ala Irving w czasie Covidu.. Ale w sumie to nie wiem jak to jest na poziomie CBA

Bo widziałem info od Kendry Adrews ,że jeśli zawieszenie będzie mniejsze niż 20 meczów to traci 150tys ale jak dłuiższe to 200tys za każdy mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ely3 napisał(a):

Właśnie tego nie jestem pewien bo widziałem info ,że to  zawieszenie będzie też skutkować brakiem wypłat coś ala Irving w czasie Covidu

Zaoszczedzenie na jego wyplatach to c***, oni chca byc competitive, a maja 120+ baniek w salary zmarnowane na sabotazystow, wariatow i geriatrykow, ktorzy moze daja do kupy value dwoch przecietnych starterow na ten moment.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Chytruz napisał(a):

Zaoszczedzenie na jego wyplatach to c***, oni chca byc competitive,

To oczywiste tylko ,że odniosłem do samego zdania ,ze będa mu płacił 100 baniek za siedzenie w wariatkowie...

Golden tak czy siak będie musiało spakowac albo Wiiginsa z Kumingą lub Moodym plus jakies pierwse rundy za gwiazdę drugiego sortu. Klaya raczej nie oddzadzą,. Draymonda nikt nie będzie chciał

Jakiś OG Anunoby

Draymond pewnie się oganie może nawet w styczniu. I wróci do zespołu ale Wiggins z Klayem wyglądają cora częśćiej jak emeryci Klayem handlować nie będą moim zdaniem ale Wiigginsem jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

55 minut temu, ely3 napisał(a):

Klayem handlować nie będą moim zdaniem ale Wiigginsem jak najbardziej

chcieć to oni mogą, tylko komu on się przyda jako roles z przeyebanie wielkim kontraktem do 2027? sporo będą musieli dopłacić w razie czego

 

może jeszcze coś szarpną - a może nie, nie wiadomo.

Ale jakby nie (a to zdaje się bardziej prawdopodobno opcjo), to tam czasem najlepszo opcjo może być czekanie aż się kontrakty pokończo w 2027 i zaczynanie od 0 niż paniczne próby dnia Stephkowi jednego miszczowskiego runu & zayebanie salary na kolejne lata

meanwhile in Detroit:

https://www.basketball-reference.com/players/w/wisemja01.html

 

jak myślicie, kierunek Chiny czy może jeszcze gdzieś mu dzadzo szanse? 12MPG w takim teamie to naprawdę osiągnięcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chytruz napisał(a):

Zaoszczedzenie na jego wyplatach to c***, oni chca byc competitive, a maja 120+ baniek w salary zmarnowane na sabotazystow, wariatow i geriatrykow, ktorzy moze daja do kupy value dwoch przecietnych starterow na ten moment.

W sumie GS już się nawygrywało. Inni też chcą. GS miało trochę wysokich numerów draftu które przep.. o i to się mści. A rzadko tak dobrym zespołom udaje się mieć tak wysoki draft. 2021 7 i 14 zmarnowane na Kuminge i Moodego. A 2020 z 2ka wybierają Wisemana i tu nie potrzeba komentarzu. Zespól nie dostał wystarczająco młodej krwi aby się nie stoczyć. Zmarnowane pieniądze na kontrakty to już wiadomo. Maja 4 pierścionki i wystarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie nie zgodze, ze Warriors tak fatalnie draftowali. Ok Wiseman to bust, ale Kerr to beton ktory nie gra mlodymi/nie rozwija ich.

Ostatnio jest zmuszony nimi grac przez brak Greena i kontuzje GP2 I nagle wygladaja fajnie. Kuminga, Jackson, Podziemski, Moody.

 

 

 

Mlodym trzeba pozwolic popelniac bledy, a on zdejmuje ich po kazdym malym bledzie i sadza na 2 mecze, podczas gdy Klay napierdala ceglami 3 tygodnie I jest ok.

CP3 tez pewnie zadowolony ze w koncu ma lob threat.

To zawieszenie Draymonda moze wyjsc im na dobre, odblokuje mlodych I moze Kerr zacznie czaic baze ze 21 letni Kuminga czy Jackson beda popelniac bledy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Reikai napisał(a):

A ja sie nie zgodze, ze Warriors tak fatalnie draftowali. Ok Wiseman to bust, ale Kerr to beton ktory nie gra mlodymi/nie rozwija ich.

Ostatnio jest zmuszony nimi grac przez brak Greena i kontuzje GP2 I nagle wygladaja fajnie. Kuminga, Jackson, Podziemski, Moody.

Sam Wiseman to już fatalne draftowanie, trafiony drugi pick mógł im spokojnie dać przedłużenie dynastii, a nic im nie dał, więc waga tej wtopy mocno przytłacza wszystko inne.

Poole bdb pick. Dwa inne 28 nietrafione, ale to loteria na tym etapie oczywiście, więc częściej się nie trafi niż trafi.

Kuminga i Moody przyzwoite picki, ale tam byli dostępni Sengun, Franz Wagner czy Trey Murphy. Takie 5/10.

Podziemski i Jackson super, ale to już nowy GM. 

 

To, że Kerr jest czasem betonem, to się zgadzam, ale Jordan Bell, Podziemski czy Poole u niego grali szybko duże role (czy nawet GPII, nie rookie i nie taki młody, ale gracz bez doświadczenia), więc nie wiem o co mu tam chodzi z Kuminga i Moodym. Moodym przede wszystkim, bo mam wrażenie, że zawsze kiedy go widziałem na meczu wyglądał dobrze i do teraz nie przekładało się to na minuty.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Chytruz napisał(a):

Sam Wiseman to już fatalne draftowanie, trafiony drugi pick mógł im spokojnie dać przedłużenie dynastii, a nic im nie dał, więc waga tej wtopy mocno przytłacza wszystko inne.

Poole bdb pick. Dwa inne 28 nietrafione, ale to loteria na tym etapie oczywiście, więc częściej się nie trafi niż trafi.

Kuminga i Moody przyzwoite picki, ale tam byli dostępni Sengun, Franz Wagner czy Trey Murphy. Takie 5/10.

Podziemski i Jackson super, ale to już nowy GM. 

 

To, że Kerr jest czasem betonem, to się zgadzam, ale Jordan Bell, Podziemski czy Poole u niego grali szybko duże role (czy nawet GPII, nie rookie i nie taki młody, ale gracz bez doświadczenia), więc nie wiem o co mu tam chodzi z Kuminga i Moodym. Moodym przede wszystkim, bo mam wrażenie, że zawsze kiedy go widziałem na meczu wyglądał dobrze i do teraz nie przekładało się to na minuty.

Imo moody jest bardzo nierówny właśnie. Jak na wybór z loterii to takie 6/10 max. To spoko roles, ale nic więcej niż typek na 20minut. Czasem się nim jaram, a czasem kasztani. Ale on tak samo grał (czytaj miał przebłyski) jak teraz, już w rookie year, więc zgadzam się że zdecydowanie powinien dostawać więcej szans w pierwszych dwóch latach, może teraz byłby właśnie bardziej consistent. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.