Skocz do zawartości

Clippers 23/24 - przepis na katastrofe czy wielki sukces


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

Early 00s/00s to chyba GOAT-era NBA logos, nie? Myślałem, że ja mam jakieś 'campowe' poczucie estetyki, w które te nuggetsowe górki czy raptorsowy dinozaur się jakoś wpisywały, ale widzę, że ludzie chyba overall tak sądzą. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, pitrekk napisał(a):

Ja tam najbardziej szanuje Bulls za to że nie zmieniają byczka. Niestety chyba tylko za to w tym momencie...

Jeszcze za kolejny sezon najliczniejszej publiki w lidze można 

 

Masochisci 

Logo Pistons było najlepsze ze wszystkich pozostałych 29 ekip 

Bulls poza konkurencją oczywiście 

Kolorowe Raptors też było piękne 

Jazz zajebiste 

 

Na drugim biegunie

Aktualne Pelicans, Clippers, Lakers w tej kolejności 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Chytruz napisał(a):

Koszulki i czcionka bardzo fajne. Ogolnie podobaly mi sie bardzo ich stroje w erze Lob City, zanim zrobili ostatni rebranding w MS Paint, wiec dobry powrot.

Logo takie 5/10.

Hala zapowiada sie zajebiscie.

 

Logo może faktycznie trochę trąca myszką ale wreszcie jest w nim nawiązanie do nazwy klubu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, BMF napisał(a):

Early 00s/00s to chyba GOAT-era NBA logos, nie? Myślałem, że ja mam jakieś 'campowe' poczucie estetyki, w które te nuggetsowe górki czy raptorsowy dinozaur się jakoś wpisywały, ale widzę, że ludzie chyba overall tak sądzą. ;] 

Te logo Pistons oraz Chicago Blackhawks z NHL to legendarne loga i pozostałym daleko do nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dobrze że Westbrook wraca, wiadomo - ma swoje wady, ale jego brak źle wpływa na Clippers. Może wyrwie ich z letargu, bez Russela brakuje energii, zwłaszcza Kawhi i Harden mają tendencje do snucia się po parkiecie.

Fajnie jakby udało im się wrócić do tego co grali w grudniu/styczniu, wg mnie są jedyną drużyną na zachodzie która może powalczyć z Denver.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers od dłuższego czasu fatalnie bronią, jeśli akurat siedzi im rzut to są w stanie to zamaskować, jeśli nie to robi się problem. W styczniu mieli najlepszy atak w lidze(124.6 rtg) i przyzwoitą obronę (114.4 def rtg, 10. miejsce). Ostatnie 15 gier wrócili na ziemie jeśli chodzi o skuteczność(117.7 rtg, 7. miejsce), za to obrona jest 4.(!) od końca.

Można pewnie analizować rotacje, taktykę itd. ale przede wszystkim tam brakuje zaangażowania i woli walki. Za każdym razem jak grają mecz w południe(a zdarza się to często bo trzeba ustępować Lakersom/LA Kings) to zaczyna się od jakiegoś 15-0 dla rywali. Potem próba zrobienia comebacku, czasem się uda, ale na dłuższą metę nie da się ich brać na poważnie. Harden jest kołkiem w obronie, nikt nie zastawia, transition defense nie istnieje, Kawhi ewidentnie gra na zaciągniętym hamulcu oszczędzając się na playoffy(albo raczej play-iny, jeśli Suns się ogarną).

O ile jestem skłonny uwierzyć, że Kawhi jak co roku znów będzie top3 graczem w playoffach, to coraz mniej mam przekonania do pozostałych. Przynajmniej będzie ciekawie latem, dużo się może zadziać w kontekście odejścia Paula George'a.

Edytowane przez Domin0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, PZGNW napisał(a):

Po tygodniu wciąż aktualne. Nie da się patrzeć na parówę

Paul George to samo. Wczoraj usmieszki I mega zadowolony po kompromitacji.

Harden chociaz wkurwiony wyszedl z szatni. George jest usmiechniety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.