Skocz do zawartości

Clippers 23/24 - przepis na katastrofe czy wielki sukces


Kubbas

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, the_secret napisał(a):

Potencjalna parada mistrzowska Clippers to byłby piękny content.

Najebany Harden, kibice Lakers pojawiający się na paradzie tylko po to by gwizdać i Westbrook który by ich wyzywał do walki

Kibice Lakers by im dziękowali, że nie dali Bostonowi zgarnąć osiemnastego tytułu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie słaby streak zaraz po pozyskaniu Hardena, to LAC mogliby mieć najlepszy bilans w lidze. Wg mnie kluczem było poukładanie rotacji. 

Jeśli zdrowie dopisze to mogą namieszać na zachodzie. Póki co widzę tylko zagrożenia ze strony Denver, którzy nie dość że im nie leżą to jeszcze Duo Murray & Jokic jest zabójcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Clippers od Świąt są 13-2 i mają najlepszy atak w lidze i 6-7 obronę. Z czego atak mają z każdym tygodniem lepszy ale z drugiej strony to nie wiem czy oni sa tak dobrzy jak ich zdecydowane wygrane z Bostonem czy wcześniej Thunder czy może jednak to trochę wciąż przypadek

Bo jednak jak widze ,że po kontuzji Zubaca z Plumlee w s5 notują chore +31 net rtg z kosmicznym atakiem i mega dobrą obroną mając Hardena ze Śliwką to nie wiem czy to jednak nie jest przypadek. 

Właściwie od Świąt ich jedyne porażki to derby z Lakers ( nie widziałem więc nie wiem) i mecz z Sotą gdzie głupkowate heheszki Westbrooka chyba weszły na ambicję Gobertowi bo im zagrał taką 4 kwartę ,że ich trochę pozamykał ale szczerze to wątpie by tak wybitny mecz Gobert powtórzył versus niski skład Clippers. Wtedy udało mu się zamykać Kawhi na obwodzie. I jeszcze wracać pod kosz. Do tego zmuszał rywali by go faulowali pod koszem . Łapał wszystkie podania i trafiał wolne. Znam Goberta od lat więc może być mu ciężko o jeszcze jeden tak udany mecz po obu stronach

 

Niski skład w wykonaniu Clippers jest po prostu zabójczy choć z tego co widze to Lue cały czas trzyma to jako opcje atomową i bardzo rzadko go używa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
52 minuty temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Czy gdzieś ktoś się rozjebał, dlaczego George od kilku meczów zaczął grać okrojone minuty? Siedzi z czymś na kolanie podczas przerw, nie jest w stanie nikogo minąć i zamiast 20 kilka punktów robi kilkanaście więc zakładam że to pewnie kłopoty zdrowotne, a że jest ten limit do nagród to ciśnie... Jest w stanie ktoś to zweryfikować?

Ciezko powiedziec, bo poki co nikt sie nie rozprul o zadnej kontuzji. Przybijaja mu jakis minor groin injury, ale kto wie na ile to farmazon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Przyjdą PO, to trzeba będzie uciąć minuty Westbrooka oraz znaleźć piąty grywalny element do smallballu (Coffey wydaje się niezłym typem), trochę czasu na poszukiwania jest

bynaj,mniej. westbrook nieraz juz ratowal dupe liderom clippers. beda grac, jak sie od nich oczekuje, russel nie bedzie potrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

Z Detroit Pistons pewnie ratował albo innymi Raptors. Wczoraj już był typowym sobą w ważnym meczu, Lue to zbyt mądry gość, żeby go nie zregulować do 15 mpg gdy zacznie się duża koszykówka

jedno nie wyklucza drugiego. wszystkie atuty w swych rekach ma 'wielka 3'...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Denis Bad Boy Załęcki napisał(a):

O to chodzi, Westbrook na tym etapie kariery jest z grubsza niegrywalny poza rolą energizera z ławki na kilka/kilkanaście minut, jak akurat złapie flow. Żeby obnażyć Goberta trzeba mieć pięciu niskich z rzutem, tak to ten smallball tylko budzi politowanie, bo Francuz dalej pilnuje pomalowanego i można żyć z tym, że po drugiej stronie parkietu jego jedynym skillem jest 215 cm wzrostu 

426126694_2146198692414129_3184440207613

Efekt Westbrooka

 

Gobert go tutaj kryl przez 4 minutowy stretch jakby co

"kryl"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będzie naciągane i spokojnie możecie się nie zgodzić

ale nawet jak on jest na boisku, a na tym poziomie (top tier teams) bez piłki jest rakiem, można by go jakoś lepiej ustawiać niż w rogu 2 metry od swojego teammate

nie wiem, też może sam się tam ustawił, ale to naprawdę prawie że najgorsze miejsce na boisku gdzie może stać

i wiem, mało jest dobrych, zwłąszcza jak Gobert(lub jemu podobni) jest naprzeciwko

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rw30 napisał(a):

to będzie naciągane i spokojnie możecie się nie zgodzić

ale nawet jak on jest na boisku, a na tym poziomie (top tier teams) bez piłki jest rakiem, można by go jakoś lepiej ustawiać niż w rogu 2 metry od swojego teammate

nie wiem, też może sam się tam ustawił, ale to naprawdę prawie że najgorsze miejsce na boisku gdzie może stać

i wiem, mało jest dobrych, zwłąszcza jak Gobert(lub jemu podobni) jest naprzeciwko

Był w 3 kwarcie wszędzie 

W rogu na 45 na topie z piłka 

Jak miał piłkę na topie to Gobert sobie siedział w paincie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.