Skocz do zawartości

[2042] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, Krzemo napisał(a):

Były płacze, że za słaby draft, a cały czas idą jeszcze użyteczni grajkowie. 😋

Przeciez Camby tak pakuje te drafty ze bez komiszowej interwencji to za rok w asg tylko gracze przez niego stworzeni by grali :P

Na szczescie komisze czuwaja - mozecie spac spokojnie!

Nie dla dopingu!

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, julekstep napisał(a):

Przeciez Camby tak pakuje te drafty ze bez komiszowej interwencji to za rok w asg tylko gracze przez niego stworzeni by grali :P

Na szczescie komisze czuwaja - mozecie spac spokojnie!

Nie dla dopingu!

Takie kozackie drafty robię, a Payton II już zwolniony. Monte Morris z 9 pickiem to nigdy nie będzie nawet poziom startera.

Porozmawiajmy o max playerach jak Elfrid Payton czy Christian Wood i ich rzeczywistych odpowiednikach z RL NBA. Twoje dysproporcje względem RL NBA są ogromne, u mnie najwyższy poziom realizmu.

Ucz się, synek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Pablo81 napisał(a):

@julekstep

Po picku wraz z wirtualnymi graczami będę >80mln (ale bez nich <80mln). Jutro zrobię wymianę, w której zejdę z salary. Czekac z pickiem do jutra, czy już wybierać?

Wybieraj (jak qcin potwierdzi ofc)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Chyba poszedł największy steal draftu - Collin!

tia trochę chamsko bo chciałem go @Reikai doradzić (imho byłby super pick dla nich)

zero gościnności

 

sam go w sumie z 21 rozważałem (było on vs Graham), ale wybrałem tego bardziej 'true' PG

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, SlaKB napisał(a):

W c*** mocny drafty generalnie

Z 20+ to zazwyczaj odpady były, a tu przy szczęściu można dorwać potencjalnego allstara lub solidnego rolesa

Po prostu taki rocznik. Mieliśmy już takie przypadki gdy z podobnymi numerami szli Wes Matthews, Ty Lawson, Bojan Bogdanovic czy Bismack Biyombo.

Aczkolwiek nie wydaje mi się, by ktoś z 20+ był w stanie dawać impact all-stara, może ten Marvin Bagley, którego osobiście rozważałem dużo wyżej.

Draft idzie tą samą metodyką co przykładowo dwa lata temu, gdzie z 15 miejscem poszedł Thon Maker czy z 19 Marquesse Chriss. Po prostu tu była duża głębia i od początku było wiadome, że draft będzie długi. Ja sam miałem big boarda na 19 nazwisk, a dwa jeszcze nawet nie poszły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.