Skocz do zawartości

[2042] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, kuba2419 napisał(a):

Bull również się to tyczy 😉 Soncis po burdach będą niecałe 78mln, Heat również over 80 a jeszcze wybrali w drafcie grajka, Spurs również na chwilę obecną będą over80

Ale problemem nie jest dawanie MLE mając +80baniek z birdami. Problemem jest dawanie mle jak nie masz w realnych kontraktach salary minus 4.5mlm

2 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Czemu @Cichy skasowałeś komentarz?

Chciałem go poprawić i dodać że wciągnąłem Ciebie w dyskusje, bo wydawało mi się że cytowany przepis o mle nie jest martwy i ktoś zwrocilby na niego uwagę (np ty, tak mi się wydaje ;))

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cichy napisał(a):

Chciałem go poprawić i dodać że wciągnąłem Ciebie w dyskusje, bo wydawało mi się że cytowany przepis o mle nie jest martwy i ktoś zwrocilby na niego uwagę (np ty, tak mi się wydaje ;))

Wydaje mi się, że nie masz racji. To byłaby podwójna kara dla Clippers, gdyby zastrzegając Hassana Whiteside nie mogli korzystać z full MLE.

W RL NBA wyjątki mają znaczenie na wysokość wyjątku - full MLE dla klubów z mniejszym capspace lub room MLE dla klubów bez capspace.

Oczywiście jak ktoś zabierze Hassana Clippers, to tracą oni prawa do full MLE i tak samo odbywa się to w RL NBA.

Swoją drogą, kiedy @kolader możemy się spodziewać wyboru?

Palce mnie już świerzbią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MarcusCamby napisał(a):

Wydaje mi się, że nie masz racji. To byłaby podwójna kara dla Clippers, gdyby zastrzegając Hassana Whiteside nie mogli korzystać z full MLE.

No to sie mylilem;)

Niemniej nie rozumiem dlaczego ma być to traktowane jako kara.

Intencją idącą za dodaniem najpierw luxa a później innych przepisów było to by sprawić, że liga będzie ciekawsza, ciężej będzie zbudować super ekipę za +100 mln.

Dlatego najpierw wprowadzono luxa a później wprowadzano inne zasady które utrudniały utrzymywanie u siebie zawodników oraz ściąganie zbyt łatwo innych.

Pewnie nie odkopiemy dyskusji z e-basketu, ale takie przepisy jak ten z MLE imo byly wprowadzane po to by nie bylo zbyt latwo w simce.

Dlatego wydawalo mi sie ze sciaganie MLE dzieki wirtualnym birdom jest zabronione ( jest wbrew intencjom, ktore przyswiecaly kiedy tworzone byly te wszystkie przepisy;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na czym w końcu stanęło, ale w ostatnich dwóch latach znalazłem dwa przypadki podobne do mojego.
40 76 po birdach są na minusie, zkładają MLE i MLE* brak informacji o nieważność oferty. 
41  Jazz podobnie jak 76 w 40 i w dodatku podpisują z LLE Hensona. 

dalej nie szukam bo mi się nie chce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, eMeS napisał(a):

Julek znowu przepisy nagina. Będziesz siedział! Będziesz siedział! (i simował)

przydałoby się podsumowanie przepisów siepnąć, bo się stare wersje z rzeczywistością mijają

Przecież @SzuLcU dał dwa przykłady z poprzednich lat zgodne z RL NBA. Nie rozumiem bicia piany, bo wychodzi, że nikomu to przez lata nie przeszkadzało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, eMeS napisał(a):

przydałoby się podsumowanie przepisów siepnąć, bo się stare wersje z rzeczywistością mijają

to niech @Krzemo ogarnia karnie za 3peat

nie na darmo jest w końcu CFO od przepisów!

16 minut temu, eMeS napisał(a):

Julek znowu przepisy nagina.

 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.