Skocz do zawartości

[2042] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, julekstep napisał(a):

Wes jest lepszy od Gordona (bonpoza scoringiem umie tez w inne rzeczy), ale wiek i potencjal psuja value.

Jefferson jednak mocno wiekowy i imho tutaj jest najwiekszy potencjal na zjazd

a Rubio to max player luznym siusiakiem - top5 pg ligi w dobrym wieku i z mega plastycznym skillsetem

Rubio po ostatnich campach na pewno dostanie maxa. Przecież on przeskoczył lekko ten tier Kemba Walkerów itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, kuba2419 napisał(a):

Dlaczego ma się udupic? Jak ktoś ma ogarnięte finanse I miejsce w salary na takiego maca to czemu nie?

serio na poważnie bierzesz posty o scrubach GMa co ma w salary Kałaja i zaraz będzie maxował DeMarkusa?

pls

59 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Rok temu, nie dostał do 3 czy 4 tury ZADNEJ oferty i podpisał za 10 na rok, bo tyle potrzeba było do dopięcia dealu Cavs - Spurs.

aż sprawdziłem

oczywiście to że kłamiesz mnie jakoś specjalnie nie zdziwiło (od emesa dostawał oferty co turę + parę osób jeszcze mu oferowało gówno kontrakty w 1szej i 2giej rundzie)

zobaczyłem teraz salary Spurs i już widzę skąd te histeryczne posty :)

oj chyba poszuka nowej chawirki Gordon ❤️ 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał(a):

Wiemy doskonale jak wyglądał Twój podobno fachowy ranking TOP 15 PG ligi. Także powoływać się na niego tak średnio bym powiedział. 🤓

Innych pozycji się nie czepiam ( póki co bo jestem ciekaw następnego rankingu TOP 15 SG ligi )

to gdzie mam wsadzić tego Middletona żeby było wystarczająco fachowo...top3 styknie?

:P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, eMeS napisał(a):

Ala Jeffersona brakuje, od Gordona pewnie wolalbym Matthewsa a za Dindiłindi to pewnie Collisona. Rubio imo spokojnie na maksa sie nadaje

Jak ktoś zacznie licytować Dinwiddie czy Collisona to dam od razu maxy bo jeszcze mogę:)

#kulturaorganizacji

Edytowane przez profesora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, julekstep napisał(a):

a Wy jak to widzicie?

Max dla Rubio zaczyna sie od 16.2 mln
Max dla Howarda zaczyna sie od 18.9 mln
Rubio moze nadalby sie na 2-3 lata takiego kontraktu, ale bez podwyżej, Howard na ani jeden rok.
Jedyne maxy jakie moga byc to oczywiscie Nurkic i raczej Zach z powodu biedy na obwodzie.

brakuje mi na liscie wymienianego tez Monroe oraz jesli znalazlo sie miejsce dla Dinwiddie to tez Derozana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Cichy napisał(a):

Rubio moze nadalby sie na 2-3 lata takiego kontraktu, ale bez podwyżej, Howard na ani jeden rok.

Rubio w zeszłym sezonie był top4 rozgrywajkiem w lidze - i to się raczej utrzyma przez 4-5 lat - luźny 'średni' max

Howard nawet po minusowych campach dalej będzie pewnie najlepszym centrem w lidze - jak to nie zasługuje na maxa to nie wiem co zasługuje tbh

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

Howard nawet po minusowych campach dalej będzie pewnie najlepszym centrem w lidze - jak to nie zasługuje na maxa to nie wiem co zasługuje tbh

Na 18.9mln bedzie zaslugiwal Nurkic w piatym roku kontkratu, a nie Howard w pierwszym podpisujac kontrakt w wieku 33 lat;)

Howard bedac najlepszym centrem w lidze nie sprawil ze Grizz zrobili cos szczegolnego.

18.9mln w pierwszym roku nalezaloby sie moze 33 letniemu Curremu lub Hardenowi czy Westbrookowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cichy napisał(a):

Na 18.9mln bedzie zaslugiwal Nurkic w piatym roku kontkratu, a nie Howard w pierwszym podpisujac kontrakt w wieku 33 lat;)

Howard bedac najlepszym centrem w lidze nie sprawil ze Grizz zrobili cos szczegolnego.

18.9mln w pierwszym roku nalezaloby sie moze 33 letniemu Curremu lub Hardenowi czy Westbrookowi

to już pretensje do Grizzlies nie do Howarda :)

Howard na 2letnim maxie to byłby bardzo uczciwy kontrakt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, julekstep napisał(a):

serio na poważnie bierzesz posty o scrubach GMa co ma w salary Kałaja i zaraz będzie maxował DeMarkusa?

pls

aż sprawdziłem

oczywiście to że kłamiesz mnie jakoś specjalnie nie zdziwiło (od emesa dostawał oferty co turę + parę osób jeszcze mu oferowało gówno kontrakty w 1szej i 2giej rundzie)

zobaczyłem teraz salary Spurs i już widzę skąd te histeryczne posty :)

oj chyba poszuka nowej chawirki Gordon ❤️ 

no kalaj spadajacy praktycznie bralem, i nie dalem maxa noelowi tym bardziej nie dam cuzowi, serio lulek nie sadz wszystkich swoją miarą, czy tez miara kontraktu AK 😋 

a scrubio jak i kemba maxa wart nie jest, taka moja skromna opinia

7 minut temu, julekstep napisał(a):

 jak to nie zasługuje na maxa to nie wiem co zasługuje tbh

twoja ułomnosć😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, elwariato napisał(a):

no kalaj spadajacy praktycznie bralem, i nie dalem maxa noelowi tym bardziej nie dam cuzowi, serio lulek nie sadz wszystkich swoją miarą, czy tez miara kontraktu AK 😋 

nie sądzę

nikt z tak potężnym genem przegrywa jak Ty nigdy by nie poszedł w takie ryzyko jak AK i zdobył dzięki temu misia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał(a):

nie sądzę

nikt z tak potężnym genem przegrywa jak Ty nigdy by nie poszedł w takie ryzyko jak AK i zdobył dzięki temu misia

tego misia z* to ty zdobyłeś dzieki fartowi nie dzięki ak, po tylu latach w simce to nawet ja bym uciułał wiecej tytułów, mozesz mnie sprawdzić, mam bezpieczny zapas jakichs 10 lat 😄😋

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, elwariato napisał(a):

tego misia z* to ty zdobyłeś dzieki fartowi nie dzięki ak, po tylu latach w simce to nawet ja bym uciułał wiecej tytułów, mozesz mnie sprawdzić, mam bezpieczny zapas jakichs 10 lat 😄😋

Ten mistrz Magic to uczciwie przyznajmy, najbardziej legitny tytuł nowożytnej historii simki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, julekstep napisał(a):

serio na poważnie bierzesz posty o scrubach GMa co ma w salary Kałaja i zaraz będzie maxował DeMarkusa?

pls

aż sprawdziłem

oczywiście to że kłamiesz mnie jakoś specjalnie nie zdziwiło (od emesa dostawał oferty co turę + parę osób jeszcze mu oferowało gówno kontrakty w 1szej i 2giej rundzie)

zobaczyłem teraz salary Spurs i już widzę skąd te histeryczne posty :)

oj chyba poszuka nowej chawirki Gordon ❤️ 

Jakie oferty dostawał od Cavs i innych, jak jesteś tak skrupulatny? :)

W tamtym roku (oprócz 10x 1 pod wymianę) dostał najlepszą ofertę 5mln x1y, a w tym roku wg wujka ma dostać 15mln x3y.

OJP!

@julekstep dopisek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Pablo81 napisał(a):

Jakie oferty dostawał od Cavs i innych, jak jesteś tak skrupulatny? :)

W tamtym roku (oprócz 10x 1 pod wymianę) dostał najlepszą ofertę 5mln x1y, a w tym roku wg wujka ma dostać 15mln x3y.

OJP!

@julekstep dopisek.

dostawał oferty inne niż "żadne"

6 minut temu, MarcusCamby napisał(a):

Ten mistrz Magic to uczciwie przyznajmy, najbardziej legitny tytuł nowożytnej historii simki.

mądrego dobrze poczytać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.