Skocz do zawartości

[2042] Draft i Free Agency - Komentarze


julekstep

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Julka33 napisał(a):

Dzień dobry :)

jest to mój pierwszy post na forum więc chciałabym przywitać wszystkich serdecznie. 

Nie bardzo orientuję się jeszcze w ligach wirtualnych i chciałabym zapytać gdzie mogłabym dołączyć, by zbierać doświadczenie w prowadzeniu drużyny? Czy jest może jakiś temat zbiorczy z samouczkiem? Może ktoś potrzebuje asystentki( :) ) ? 

 

z góry dziękuję za odpowiedzi. 

pozdrawiam. 

@matek sprawdzisz czyje to multi? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SzuLcU napisał(a):

szybkie przypomnienia, jak zastrzegę zawodnika i będę na minusie. To będę mógł złożyć, tylko Mle itp. czy normalne oferty też? 

Jesli w danym etapie jestes na minusie (czy to kontraktami czy to birdami) to tylko oferty birdowe, wyjatki i minima

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, julekstep napisał(a):

Tak

W sensie mozna dawac MLE

 

W dniu 19.07.2023 o 21:48, julekstep napisał(a):

 

  • MLE - Mid Level Exception. Przysługuje tylko klubom, które mają mniej niż 4 500 000$ wolnego salary. Podpisywany na 1 rok. Wartość kontraktu - 4 500 000$. Dostępne raz na sezon. Podpisanie MLE daje w następnym sezonie prawo do MLE*. MLE nie przysługuje drużynom, które przekroczyły wyżej wymienione granice z powodu rezerwacji praw Birda.
  • LLE - Low Level Exception. Przysługuje tylko klubom, które mają mniej niż 1 200 000$ wolnego salary. Podpisywany na 1 rok. Wartość kontraktu - 1 200 000$. Dostępne raz na sezon. Podpisanie LLE daje w następnym sezonie prawo do LLE*. LLE nie przysługuje drużynom, które przekroczyły wyżej wymienione granice z powodu rezerwacji praw Birda.

Tu chyba Komisz chce zmieniać zasady FA:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Cichy napisał(a):

 

Tu chyba Komisz chce zmieniać zasady FA:p

SALARY CAP

Przekroczenie granicy Salary Cap jest możliwe jedynie za pomocą ofert: minimum, Bird Rights, MLE, LLE, MLE* i LLE*.

 

 

Birdy to wirtualnie zarezerwowane pieniądze które i tak znikają po ostatniej turze. Jeżeli masz Birdy i z nimi przekroczysz luxury(80mln) to automatycznie zmniejszasz sobie możliwości złożenia oferty dla gracza z birdami, dając wcześniej oferty z tytułu wyjątków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba2419, nie odnosisz się do tego co napisalem i co zacytowałem.  Nawet nie wiem po co piszesz o tym luxie. Wiem że Birdy są wirtualne,ale też zawsze czytając temat przed fa widziałem te słowa:

"MLE nie przysługuje drużynom, które przekroczyły wyżej wymienione granice z powodu rezerwacji praw Birda"

i jestem przekonany że na taką nielegalna ofertę jakimś komentarzem reagowałby @MarcusCamby albo waśnie  @eMeS 

Edytowane przez Cichy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.