Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

To co? Jak będzie/jak powinno być:

MVP - Jokic

50/50 z SGA, ale już wiadomo, że dostanie komfortowo (dużo lepsze nazwisko) jeśli się nie połamie, tak że nie ma o czym dyskutować, trzecie miejsce można dać płaczkowi Tatumowi (tzn. dalej nie zasługuje ale aż mi się przykro zrobiło słuchając jak to musi poświęcać statsy). 

DPOTY - Gobert

Easy, nie ma konkurencji pod względem minut/poziomu w D/statsów, ciekawe czy Wembanyama zrobi podium, w teorii powinien.

COTY - Daigneault 

Powinni wyróżnić Fincha, ale coache młodych teamów zawsze dostają bonusa, bo na talencie robią wyniki najbardziej powyżej oczekiwań - Finch miał dobry burdel do posprzątania i musiał zrobić z Wolves niestandardową ekipę pod względem stylu gry, a świetnie mu to wyszło. Pewnie się wykoleją w playoffach, więc tym bardziej mogliby go wyróżnić.

MIP - Maxey

Powinien chyba Jalen W. stricte sportowo, ale obok SGA ma za słabego boxa, tutaj sporo fajnych opcji: Sengun, Barnes, może Kuminga. Maxey zaczął fajnie, ale aż tak fajny nie jest, ludzie jeszcze nie ogarniają jak potężny talent mają Thunder. 

ROTY - Wemby 

Ciekawe w ilu sezonach Holmgren by nie zasługiwał na ROTY, może z jeden w XXI w. tak na oko (aczkolwiek nie jest rookie). 

6th man - Monk

Fajna historia, ale jeśli zagra większość meczów z ławki to powinien nagrodę dostać wspaniały Horford (nie wiem jakie są kryteria pod względem % meczów z ławki). 

NBA clutch player of the year - Steph

Najlepsze cyferki, jakieś clutch rzuty - Jokic i SGA jako alternatywa za bilanse, tu fajnie, bo Curry ma niesłusznie opinię nie-clutch gracza.

---

W dniu 3.03.2024 o 15:02, BMF napisał(a):

Ale tu generalnie ciekawie będzie obserwować na bazie Wemby'ego/Holmgrena/Mobleya na ile współcześnie w ogóle można robić defensywnie damage, może ten Davisek miał pecha, że się minął z ofensywami z ery kamienia łupanego.

Rookie AD:

On: 111.0 DRTG (28th)

Off: 110.0 DRTG (28th)

Wemby odkąd gra jako center (36 meczów):

Wemby on: 111.9 DRTG (-3.1 rDRTG, 6th)
Wemby off: 122.2 DRTG (+7.2 rDRTG, 30th)
Spurs: 116.9 DRTG (+1.9 rDRTG, 22nd)

lol

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, BMF napisał(a):

MVP - Jokic

50/50 z SGA, ale już wiadomo, że dostanie komfortowo (dużo lepsze nazwisko) jeśli się nie połamie, tak że nie ma o czym dyskutować, trzecie miejsce można dać płaczkowi Tatumowi (tzn. dalej nie zasługuje ale aż mi się przykro zrobiło słuchając jak to musi poświęcać statsy). 

ja tam cały czas mam z tyłu głowy, że Thunder skończą przed Nuggets, z dużą prawdopodobieństwem na czele konfy, bo Sota już zaczyna odwalać te swoje firmowe mecze, gdzie rzuca 88 punktów, a KAT pudłuje 10 rzutów pod rząd

dodatkowo SGA jest na dobrej drodze do 1st all-nba def, co w połączeniu z bilansem i z tym, że rok temu był w 1st all-nba powinno dać mu mocnego boosta u głosujących, zobaczymy jak Nuggets podejdą do końcówki sezonu, bo mam wrażenie, że dla nich najważniejsze mieć HCA przed ekipami doświadczonymi jak Suns, LAC i reszta, a dziecaków z Minny czy OKC to muszą brać jako obowiązek do przejścia dalej, choć wcale to nie musi być taki spacerek i pewnie nie będzie

mam tysiaczka do zgarnięcia za SGA, więc ja się tam nie obraże, ale no póki co rzeczywiście jest to 50/50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, BMF napisał(a):

To co? Jak będzie/jak powinno być:

MVP - Jokic

50/50 z SGA, ale już wiadomo, że dostanie komfortowo (dużo lepsze nazwisko) jeśli się nie połamie, tak że nie ma o czym dyskutować, trzecie miejsce można dać płaczkowi Tatumowi (tzn. dalej nie zasługuje ale aż mi się przykro zrobiło słuchając jak to musi poświęcać statsy). 

DPOTY - Gobert

Easy, nie ma konkurencji pod względem minut/poziomu w D/statsów, ciekawe czy Wembanyama zrobi podium, w teorii powinien.

COTY - Daigneault 

Powinni wyróżnić Fincha, ale coache młodych teamów zawsze dostają bonusa, bo na talencie robią wyniki najbardziej powyżej oczekiwań - Finch miał dobry burdel do posprzątania i musiał zrobić z Wolves niestandardową ekipę pod względem stylu gry, a świetnie mu to wyszło. Pewnie się wykoleją w playoffach, więc tym bardziej mogliby go wyróżnić.

MIP - Maxey

Powinien chyba Jalen W. stricte sportowo, ale obok SGA ma za słabego boxa, tutaj sporo fajnych opcji: Sengun, Barnes, może Kuminga. Maxey zaczął fajnie, ale aż tak fajny nie jest, ludzie jeszcze nie ogarniają jak potężny talent mają Thunder. 

ROTY - Wemby 

Ciekawe w ilu sezonach Holmgren by nie zasługiwał na ROTY, może z jeden w XXI w. tak na oko (aczkolwiek nie jest rookie). 

6th man - Monk

Fajna historia, ale jeśli zagra większość meczów z ławki to powinien nagrodę dostać wspaniały Horford (nie wiem jakie są kryteria pod względem % meczów z ławki). 

NBA clutch player of the year - Steph

Najlepsze cyferki, jakieś clutch rzuty - Jokic i SGA jako alternatywa za bilanse, tu fajnie, bo Curry ma niesłusznie opinię nie-clutch gracza.

---

Rookie AD:

On: 111.0 DRTG (28th)

Off: 110.0 DRTG (28th)

Wemby odkąd gra jako center (36 meczów):

Wemby on: 111.9 DRTG (-3.1 rDRTG, 6th)
Wemby off: 122.2 DRTG (+7.2 rDRTG, 30th)
Spurs: 116.9 DRTG (+1.9 rDRTG, 22nd)

lol

Z ciekawości 

Gdzie waszym zdaniem w głosowaniu na MIP wyląduje White? 

Będzie top3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 17:09, BMF napisał(a):

MIP - Maxey

Powinien chyba Jalen W. stricte sportowo, ale obok SGA ma za słabego boxa, tutaj sporo fajnych opcji: Sengun, Barnes, może Kuminga. Maxey zaczął fajnie, ale aż tak fajny nie jest, ludzie jeszcze nie ogarniają jak potężny talent mają Thunder.

Najpierw zniszczony Wembalama, teraz triple double z Clippers: takie 1,6 przy over/under kariera Sabonisa na over tbh, ale pewnie i jemu zabraknie jumperka. 

AD się zapłacze na widok tych wszystkich euro-centrów: kolejny będzie go do emerytury gwałcić z winy Hama hehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada. 

Były sytuacje w NBA gdy ktoś zrobił coś wbrew zwyczajom ale to była jednorazowa akcja gdzie mogło się załączyć coś automatycznie. Tu mamy zrealizowanie 2 akcji w sposób kunktatorski parszywy.  

Bardziej kwalifikowany występek przeciw dobrej praktyce. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.03.2024 o 17:46, josephnba napisał(a):

Z ciekawości 

Gdzie waszym zdaniem w głosowaniu na MIP wyląduje White? 

Będzie top3?

Dla mnie zasługuje na bank , dosyć dobrze wykorzystał brak Smarta, Ale największy improvement poczynił w swoim image.,Chyba wziął na serio to jak Shaq i Sir Charles nabijali się z jego fryzury w studio J, plus te wszystkie memy w internetach i przed weselem drastycznie zmienił wygląd 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mayor napisał(a):

Dla mnie zasługuje na bank , dosyć dobrze wykorzystał brak Smarta, Ale największy improvement poczynił w swoim image.,Chyba wziął na serio to jak Shaq i Sir Charles nabijali się z jego fryzury w studio J, plus te wszystkie memy w internetach i przed weselem drastycznie zmienił wygląd 

To nie o tego Whita chodzilo mordo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mayor napisał(a):

Dla mnie zasługuje na bank , dosyć dobrze wykorzystał brak Smarta, Ale największy improvement poczynił w swoim image.,Chyba wziął na serio to jak Shaq i Sir Charles nabijali się z jego fryzury w studio J, plus te wszystkie memy w internetach i przed weselem drastycznie zmienił wygląd 

E58-DB942-BF43-4707-9-C5-B-C2238-AACB89-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mayor napisał(a):

Serio ? O k****!  Mnie się wydawało że im zawsze chodziło o tego

 

I'm tak, Josephowi jako fanowi Bulls o tego drugiego.

 

5 minut temu, julekstep napisał(a):

Oba White'y mialy dziwna fryzure, ten z Bulls sie nie obcial?

Nah, dalej lata z afro. Derrick sie obcial, poddal sie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lorak napisał(a):

fajnie, że Wembanyama ma taki mental:

 

Mi na razie podpadl tym, jak spial dupe przez to ze ktos pomylil literke z nazwiska na jego koszulce i powiedzial, ze ma nadzieje ze zwolnia ta osobe.

To Francuz, wiec jest potencjal na zadufanego gnojka. Fajnie, moze bedzie za co go hejtowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli ktoś bierze kasę za to aby się koszulki zgadzały a dla gracza nazwisko jest ważne to nie robiłbym afery akurat u gracza. Tylko tego patafiana który nic innego nie ma do roboty. 

Może jest luźny jak każdy do pewnego stopnia ale nazwisko to przekroczenie jego granic? Nie wiem. 

W dzisiejszej dobie krytyki każdego jasne ze można strzelać do gracza. Ale nie wiemy nic poza tym ze jakiś bałwan pomylił literki. Może wcześniej się nabijał i poległ od własnej broni?

Kij wie. Zatrudnić takiego co literek nie pomyli. Ma 15 nazwisk pod opieka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał(a):

Jezeli ktoś bierze kasę za to aby się koszulki zgadzały a dla gracza nazwisko jest ważne to nie robiłbym afery akurat u gracza. Tylko tego patafiana który nic innego nie ma do roboty. 

Może jest luźny jak każdy do pewnego stopnia ale nazwisko to przekroczenie jego granic? Nie wiem. 

W dzisiejszej dobie krytyki każdego jasne ze można strzelać do gracza. Ale nie wiemy nic poza tym ze jakiś bałwan pomylił literki. Może wcześniej się nabijał i poległ od własnej broni?

Kij wie. Zatrudnić takiego co literek nie pomyli. Ma 15 nazwisk pod opieka. 

hahaha ignazz jak broni swojego francuzika!

 

HWDW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.