Skocz do zawartości

MVP, DPOTY, COTY - NBA Awards 2023/2024


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, ignazz napisał(a):

Jezeli ktoś bierze kasę za to aby się koszulki zgadzały a dla gracza nazwisko jest ważne to nie robiłbym afery akurat u gracza. Tylko tego patafiana który nic innego nie ma do roboty. 

Może jest luźny jak każdy do pewnego stopnia ale nazwisko to przekroczenie jego granic? Nie wiem. 

W dzisiejszej dobie krytyki każdego jasne ze można strzelać do gracza. Ale nie wiemy nic poza tym ze jakiś bałwan pomylił literki. Może wcześniej się nabijał i poległ od własnej broni?

Kij wie. Zatrudnić takiego co literek nie pomyli. Ma 15 nazwisk pod opieka. 

Nie no, blagam.

Sa jakies granice bycia biased :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Koelner napisał(a):

Ma c***owe murzyńskie nazwisko to niech się nie dziwi 

My Polacy akurat powinnismy zrozumieć irytację gdy ktoś przekręca nasze nazwisko, mi się w Holandii zdarza to często, a moje nazwisko to tylko 7 liter do ogarnięcia,  więc mnie to strasznie wkurwia. Wiec tym razem team ignazz, @Reikai sam wczoraj chyba nabijał się z ludzi co popełnili literówki na pomniku kobe, a teraz nabija się z wemby jak przekręcili jego imie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@Reikai sam wczoraj chyba nabijał się z ludzi co popełnili literówki na pomniku kobe, a teraz nabija się z wemby jak przekręcili jego imie. 

??? Chyba o czyms nie wiem

Nabijam sie z tego, ze milioner jest na tyle zadufany w sobie, ze chce zwalniac ludzi zarabijacych pewnie 3k dolarow na miesiac, bo pan gwiazda sie poczul urazony bledem.

No I z bycia biased Ignazza, bo gdyby chlop gral w Lakers to by byl fikolek :P

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

My Polacy akurat powinnismy zrozumieć irytację gdy ktoś przekręca nasze nazwisko, mi się w Holandii zdarza to często, a moje nazwisko to tylko 7 liter do ogarnięcia,  więc mnie to strasznie wkurwia. Wiec tym razem team ignazz, @Reikai sam wczoraj chyba nabijał się z ludzi co popełnili literówki na pomniku kobe, a teraz nabija się z wemby jak przekręcili jego imie. 

rozumiem, mnie nigdy to nie wkurwialo ponieważ nie spotkałem się aby ktoś to robił z premedytacją więc raczej to mnie bawiło 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie znamy całej historii.  Może gość coś innego miał za uszami. Podrywał siostrę lub inne bzdety. 

Nie masz tak ze czasem po prostu ktoś nie pasuje tobie? Tak na dzień dobry? 

Może tez być oznaka bufonady i nad reakcji. To co wiemy to niewiele. 

Idzie kryzys. O robotę w USA tez trudniej. Mógł gość starać się lepiej. To wiemy. Reszta domysły. 

1 godzinę temu, julekstep napisał(a):

hahaha ignazz jak broni swojego francuzika!

 

HWDW!

Bo to fajny chłopak którego wszyscy polubili jak tylko zjawił się w San Antonio. Sporo osób właśnie akcentuje ze on normalny uśmiechnięty i nie gwiazdorzy a koleżeński i pracowity. Ułożony grzeczny gdzie daleko mu do głupoty dzisiejszych gwiazd. Sporo czytający książki, wysławiający się w bardzo komunikacyjnym stylu i kulturalnie. Ot miły chłopak z sąsiedztwa. Stad można wyciągnąć wnioski patrząc na całokształt ze coś było na rzeczy. Sporo osób mających do niego bezpośredni dostęp wypowiada się w superlatywach. Wiec jezeli ktoś ma wzorowa opinie można go wesprzeć w tak głupawej sprawie. O tym drugim gościu nic nie wiemy poza tym ze nie dopilnował swojej roboty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mowa o tym?

Nie wiem jak wy, ale gdy Wemby pierwszy raz powiedział, że to jest 'shame' to pojawił mu się uśmiech na twarzy, który zrobił się jeszcze większy gdy mówił "I don't know if somebody get fired", więc wyczuwam tu bardziej sarkzam niż ból tyłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Pepis21 napisał(a):

Mowa o tym?

Nie wiem jak wy, ale gdy Wemby pierwszy raz powiedział, że to jest 'shame' to pojawił mu się uśmiech na twarzy, który zrobił się jeszcze większy gdy mówił "I don't know if somebody get fired", więc wyczuwam tu bardziej sarkzam niż ból tyłka.

to sa niebezpieczne sytuacje. on tego wyraznie nie zaakcentowal (ze mu to nie robi 'krzywdy'). miejmy nadzieje, ze z tak blachego powodu nikt roboty nie straci 😀...

...te koszulke powinni puscic na jakiejs aukcji. pojdzie za gruby hajs!...

Edytowane przez joe dumars
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pepis21 napisał(a):

Mowa o tym?

Nie wiem jak wy, ale gdy Wemby pierwszy raz powiedział, że to jest 'shame' to pojawił mu się uśmiech na twarzy, który zrobił się jeszcze większy gdy mówił "I don't know if somebody get fired", więc wyczuwam tu bardziej sarkzam niż ból tyłka.

Daj spokój to na pewno był bucowaty uśmieszek 

Teraz, Reikai napisał(a):

Ktory wielokrotnie wysmiewal go?

Akurat nie ma bycia bardziej biased niz Ty, wiec kiepski przytyk :P

Każdy chce być jak ja, ty ewidentnie też 

 

VW przynajmniej nie zlecał kasować filmiku jak go chłopczyk w horse pokonuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinien dać ten jersey na aukcję i chajsy przekazać na charity's., Kiedyś Dirkowi wprasowali na koszulkę Nowitkzi i tak zrobił .,Equipment management każdego teamu w trakcie sezonu musi przygotować około tysiąca takich koszulek, to taka pomyłka ma prawo się zdarzyć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Kubbas napisał(a):

Ciekawe kiedy Shaiowi skończy się mandat na osobiste 

Ale to że dużo mu dają FT?

Poszukam statystyk że wcale nie dostaje nadliczbowej ilości przy równoczesnym pokazaniu skąd rzuca. 

 

SGA has a foul called on 9.6% of his drives which is 14th out of 77 qualifying players (min 8 drives/g) Really not that much of a foul merchant, just drives way more than everyone else.
 



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.