Skocz do zawartości

Iverson i Niedźwiadki, czyli spieprzaj dziadu


josephnba

Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego nikt tu nie pomyśli o najistotniejszym czynniku?

Czynniku ludzkim 8)

Co z kibicami któzy wydali ciezko zarobione $$$$ w czasach kryzysu na koszulinę z Logo Grizz i nazwiskiem Iverson?

Gdzie oni teraz w niej pójdą?

na mecz?

świniom jeść dawać?

Iverson miał przyciągnąc rzeszę kibiców i zwiększysc sprzedaż pierdół związanych z klubem.

No i co teraz z tym ludzmi i ich pieniedzmi? co ze mną? zamówiłem 6 sztuk na każdy dzien tygodnia (niedziela biała koszula). Jak Iverson moze tak traktować swoich fanów?

Qrwa Oddawaj moje dolary panie Iverson.

Olał nas kibiców, fanów. Tak się nie czyni :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wszystko masz podporządkowane pod sport, to chcialoby się w tym sporcie jakies wynki osiągać, a nie tylko klepac co drugą noc piłkę, rzucac jakies punkty i raz na 4 mecze schodzić z parkietu jako zwycięzca.

Czyli sugerujesz że większość wybitnych koszykarzy takim jakim jest niewątpliwie AI powinni lepiej odejść na emeryturę niż grać? Gary Payton jakoś nie narzekał. Nie chce mi się myśleć ile takich zawodników było ale oni pokazali że mają charakter. Przez swój poroniony charakter stracił możliwość grania dla jakiejś drużyny która miałaby szansę na gre o misia. Ale upokorzenie nawet na osiedlowym podwórku wychodzi z ławki :lol::lol: Takiego UPADKU jeszcze nie widziałem.

 

AI zawsze broniłem (ale już nie będę). Wg mnie jeden z największych talentów ostatnich lat. Niestety u niego głupota jest wprost proporcjonalna do jego ogromnego talentu. No cóż nie każdy z tego wyrasta. Kobiemu się udało więc widać można. Ciekaw jestem czy Bronkowi też się uda. Trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sarkazm zamiast być śmiesznym, jest żałosny, bo nie chodzi o same minuty (te są niewiele mniejsze od Conley'a), tylko o fakt grania końcówek spotkań, które AI spędzał na ławce jak to rezerwowy,

ups. nie wiedziałem .jesteś geniuszem!

Spoko, nie bez powodu byłem w dwóch czy trzech ostatnich Forum Awards "najbardziej pomocnym forumowiczem" - zawsze służę pomocą 8)

 

No i co teraz z tym ludzmi i ich pieniedzmi? co ze mną? zamówiłem 6 sztuk na każdy dzien tygodnia (niedziela biała koszula). Jak Iverson moze tak traktować swoich fanów?

Qrwa Oddawaj moje dolary panie Iverson.

Olał nas kibiców, fanów. Tak się nie czyni :cry:

Co za żenada, nie kupiłeś białej koszulki Iversona na niedzielę? Mam nadzieję, że masz chociaż z nim piżamę. Pomyś trochę, jeszcze nie ogłoszono że AI nie wróci do Grizzlies, a jak ktoś ma oddać ci dolary to może klub, który go sprowadził tylko by zarobić, a nie nim grać?

 

 

 

Chytruz takie teksty (akurat teraz) to sobie kady pismak może wymyślić, już pisałem, co o nich sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co myślisz że wróci? bo widzę ze sporo wiesz na ten temat. Wiesz który pismak zmyśla który piszę prawdy stawiając siebie jako wyznacznik prawdomównosci odnośnie postępowania naszego guru.

To co kupic też koszulinę na niedzielę, skoro iver ma wrócić? (pidżamy mam w serduszka-pudło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę nieprofesjonalne podejście obu stron. Albo przynajmniej zbyt cwane (na którym się przejechali). Jedna strona zlekceważyła drugą.

 

Wiadomo, że Iverson chciał grać, więc po co Grizzlies trzymają go na ławie, skoro cały czas była o tym mowa? Chcieli go wykorzystać do sprzedaży biletów i koszulek, ale woleli ogrywać młodszych, innych itd. To błąd ze strony Memphis. Świnię podłożyli też sezon temu Blazers, kontraktując nie wiadomo po jaką cholerę Milesa. No, ale biznes to biznes, nie jest zabronione, jest dozwolone.

 

Z kolei błąd i przegięcie ze strony AI polegały na tym, że chciał się "redeemować" na koszt Grizzlies. Myślał, że rozłożą mu dywan i będzie mógł szaleć w drużynie bez aspiracji (w tym momencie). Nie brał pod uwagę czegoś takiego, jak zdobywanie miejsca w piątce, zgrywanie się, wchodzenie stopniowe do składu czy w ogóle udowadnianie czegoś. To, plus jego ego = wyszło tak, jak widzimy.

 

Iverson miał/ma więcej do stracenia, stąd ja winię bardziej jego. Powinien mieć więcej rozumu. Jak miał takie ambitne plany, to powinien mądrzej to rozegrać. Zastosować dialag wewnątrz drużyny, a nie monolog w stronę mediów. Jakby miał równiej pod sufitem, to by wyczekał dłużej, a nie marne 3 mecze. Co to niby ma być? :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie bez powodu byłem w dwóch czy trzech ostatnich Forum Awards "najbardziej pomocnym forumowiczem" - zawsze służę pomocą 8)

Szacunek!

 

 

 

Zawodnik winien słuchać trenera obojętnie jakie posiada przeszłość czy CV. Zawsze wina leży pośrodku ale tutaj więcej widać jej po stronie Iversona. Po pierwszych meczach robić awanturę to trzeba być naprawdę lekko pierdolniętym i mieć nie równo pod sufitem. Monty wspomniał ,rzucił coś o powrocie do miśków. W jakiej formie? Jako 35mpg ,starter,clutch,star itp itd ?

Dla mnie temat zamknięty chyba ,że Allankowi przejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komentarz Vana jest bliski mojej opinii. To już przestaje być kwestia jego charakteru, lecz czystej głupoty. Już dawno rozmienił się dzięki temu na drobne, teraz tylko się pogrąża. Stereotypy są z natury rzeczy krzywdzące, ale on jeden z nich potwierdza bez żadnych wątpliwości.

 

Współczuje jego loverom, bo tego nie da się obronić, a takie próby ocierają się role komediowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie nic o AI i Grizz nie piszą ostatnimi dniami, ale piszą za to co innego.

Tinsley jest łączony z Memphis. Pytanie tylko po co w sytuacji kiedy mają tylu niskich graczy szukaja wzmocnien dodatkowo na PG? A może mają, albo wiedzą, ze będą mieć jednego mniej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam te komentarze

Memphis 1-9 Conley gra hujnie, Marcus Williams go zastepuje, trener bez pojecia , maja zamiar sciagnac Tinsleya a wszyscy pisza jaki to Iverson jest pojebany bo nie chce grac rezerwowego w takim swietnym klubie z aspiracjami

a gdzie ja napisałem cyt "jaki to Iverson jest pojebany bo nie chce grac rezerwowego w takim swietnym klubie z aspiracjami"

 

Zastanawiam sie jedynie jaki sens ma zapychanie rosteru kolejnym guardem, skoro to nie jedyny, a czasami nawet najmniejszy problem tego zespołu. Gdybym ja tam rozdawał karty nie szukałbym wzmocnienia na PG/SG, tym bardziej mając tylu graczy mogacych biegac po 20+ mpg

Ale karty sie jakos dziwnie układają i zaczyna to wszystko ciekawie wyglądać, bo sorry jeśli juz nawet zawierzyć tym wszelkim gadkom o "personal reasons" to ile to jeszcze potrwa? Do lutego? Do kwietnia?

 

Jak dla mnie to mówią zdecydowanie mniej niz wiedzą, ale poczekam z szacunku i jeszcze jakiś pozostałosci sympatii dla AI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam te komentarze

Memphis 1-9 Conley gra hujnie, Marcus Williams go zastepuje, trener bez pojecia , maja zamiar sciagnac Tinsleya a wszyscy pisza jaki to Iverson jest pojebany bo nie chce grac rezerwowego w takim swietnym klubie z aspiracjami

 

Co nie zmienia faktu że wrócił po kontuzji zagrał w 3 meczach i zaczeły się jaja. Nawet biorąc pod uwagę stytuację którą opisałeś i fakt że może rzeczywiście powinien grać więcej i nie z ławki to mając w pamięci ostatni sezon i to jak jak to się odbiło na jego karierze, i fakt że musiał podpisać kontrakt z MEMPHIS, mógł dłużej poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam te komentarze

Memphis 1-9 Conley gra hujnie, Marcus Williams go zastepuje, trener bez pojecia , maja zamiar sciagnac Tinsleya a wszyscy pisza jaki to Iverson jest pojebany bo nie chce grac rezerwowego w takim swietnym klubie z aspiracjami

Iverson jest pojebany bo sam doprowadził do tego, że gra w takim klubie a nie innym. Co on nie wiedział z kim kontrakt podpisuje ? przecież gdyby był normalny to grałby teraz w jakimś klubie myślącym poważnie o tytule.

 

Jak często się zdarza by były MVP ligi, gracz przez wielu uważany za jednego z najlepszych w historii kiedy fizycznie jeszcze nie jest skończony był nie chciany przez żaden liczący się klub i to kiedy kasa nie stanowi problemu ? ile było takich przypadków ? bo ja jakoś nie pamiętam żadnego.

Te wszystkie próby bronienia go, czy usprawiedliwiania były kiedyś jeszcze śmieszne teraz są już tylko żałosne, z tego co widzę z jego zwolenników jeden Joseph przejrzał na oczy reszta jak ślepa była tak jest dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van blagam twoja wiedza zaczyna sie i konczy na podcieraniu dupy wiec przestan sie tu madrzyc o Iversonie

 

dziwnym trafem Scotta wywalaja po pierwszych dwu tygodniach sezonu podczas gdy w polowie zeszlego sezonu bylo juz wiadomo ze Scott jest na wymiane

Riley liczy ze podpisze Bosha Wade i Lebrona podczas gdy kazdy zarzada 120 milionowego kontraktu

Donnie Walsh i D'Antoni prowadza Knicks z wiadomym skutkiem

Nelson jest trenerem, robi co chce i smieje sie wszystkim w twarz robiac zupelnie na odwrot niz sie wszystkim wydaje ze tak byc powinno

Lionel Hollins po raz drugi jest trenerem Memphis i po raz drugi ''niespodziewanie'' nie wygrywa

Raptors podpisali za 50 milionow Turkoglu a Wizards podpisali za 120 milionow Arenasa gdy nie wiadomo bylo czy wyzdrowieje a jak wyzdrowieje to w jakim bedzie stanie

Minnesota zatrudnila Kurta Rambisa a trenerem Clippers jest polczlowiek pol idiota Mike Dunleavy

a i na koniec sam miszcz nad miszcze Darko over Melo, Gordon i Villanueva za 100 milionow, co rok to niespodzianka one and only Joe Dumars

i tak oto wychodzi ze 8/30 GM ligi to idioci, kolejnych 8 mogloby sie bardziej postarac i ci ludzie mowia ze Iverson to Iverson tamto czy tez SJax ma kase i jest niezadowolony

wiadomo ze podwarzam teraz autorytety ludzi lekko bardziej w biznesie ode mnie ale jak dla mnie Iverson trafil na kryzys ekonomiczny przez co odpadlo mu Miami i Charlotte, potem Lakers, Spurs Celtics sa pelni na PG/SG plus nie wiele druzyn chcialo i chce wstrzymac rozwoj mlodych kosztem Iversona (nawet glupi Conley gra) plus wiele sie przestraszylo komentarzy o startowaniu

przy czym jestem pewien ze z normalnym trenerem w normalnej druzynie komunikujacej sie z aspiracjami a nie w takiej gdzie nikt niczego nie kontroluje Iverson nie mialby problemu z graniem po 25-30 minut z lawki jako 6 th man

ciezko mi uwierzyc w zakonczenie kariery w taki sposob szczegolnie ze mial to byc sezon w ktorym sie udowdni na nowo, podpisanie Tinleya wskazuje wlasnie albo na trejd z jego udzialem albo na koniec kariery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kryzys ekonomiczny?

interesujący argument zważywszy jak wielu FA tego lata negocjowało kontrakty i jak wielu (wszyscy wazni i srednio wazni) znalazło pracodawce przed AI!!!!!

KRYZYS JAK CHOLERA

 

Dziwisz się, ze GMowie sie boją? AI w niecały rok rozpieprzył swoją karierę na drobne, zniszczył, ok przyczynił sie do zniszczenia najbardziej zgranego zespołu tej Ligi, gdzie owszem mógł sporo osiągnąć, nie tytuł, ale sporo

 

Teraz wpada do Memphis, zespołu, w którym wiedział, ze liczy sie jutro, nie dziś, ze nikt nie będzie forsował gry pod niego, bo zależy im na ogrywaniu młodziezy

Miał być mentorem, uczyć i tworzyc atmosferę, po czym po trzech powtórzę to i to dośc dosadnie TRZECH spotkaniach sie wypiął na chłopaków czym zajebiście im posłuzył za przykład profesjonalnego zachowania

Na koniec wyjechał "w rodzinnych sprawach" i tyle o nim wiemy jak na razie

 

Tak, byc moze gdyby AI zagrał u pretendenta to by sie zamknął i zaczął robić to co potrzeba, ale...

widać nie ma aż takiego idioty wśród pretendentów (tam GMowie wiedzą jak budować zespołu, nie sądzisz) zeby zaryzykować wszystko, tak WSZYSTKO dla jednego znanego nazwiska więcej w rosterze

 

Mówisz, ze Celci mieli full opcję na G. A nie prawda, bo tam rezerwowym PG jest House, który o rozgrywaniu wie tyle co i ja, a mało tego zatrudnili Danielsa, zeby wzmocnic siłę ławki, zwłaszcza w ataku (czy nie idealne zadanie dla strzelca w typie Iversona?)

 

Dalej mamy magic, którzy zatrudnili Williamsa bez kolan po tym jak nie udało im sie żadnego sensownego PG złowić, gdzie backupem jest też johnson, od którego wolniejszy jest tylko Brad Miller.

 

Cavs i kolejna ciekawostka- Delonte z gównem zamiast głowy, który hmmm jak by tu powiedzieć woli postrzelać niż porzucać

 

Z drugiej strony Ameryki

 

Lakers z Sashą, Farmarem i jeszcze jakimś wynalazkiem bez rzutu, gdzie na upartego AI w roli wchodzącego na szybko zmiennika Fisha mógłby odciągnąc uwage od KB, Gasola, mało tego przy nich też miałby od cholery okazji do gry, bo słyną z umiejętności odgrywania z podwojeń, tym bardziej pod Jaxem, który chyba jako jedyny byłby w stanie okiełznać dzisiejszego Answera

 

SAS, gdzie z parkerem stworzyli by chyba najszybsze duo w Lidze, gdzie defensor nie miałby nawet minuty odpoczynku od uganiania sie za PG, aż wreszcie padłby na pysk i prosił, zeby go dobić. Jakos w ewentualnej 7-meczowej serii nie potrafię w głowie znaleźc ani jednego defensora, który byłby w stanie etatowo 48mpg latać za Ai czy parkerem. Nie ma bata

 

 

Faktycznie nie było możliwości dogadać sie z pretendentem...bo kryzys, a jednak jakoś kazdy sie wzmacniał, handlował, bo konkurenci robili to samo i trzeba było im kroku dotrzymać. Każdy z zespołów liczących się w walce bardzo mocno pracował w to lato!!!!!

I ty mi smiesz mówic, ze kryzys zmusił AI do gry w Memphis.

A moze powodem był raczej brak innych poważnych ofert, przecież sam AI w wywiadach wspominał, ze sfrustrowany jest brakiem zainteresowania jego osobą.

 

Zeby było przykładem podparte- przypomnij sobie (o ile to mozliwe) rok 1999, kiedy po odejściu z Bulls Rodman szukał pracy. Zrobiono ankietę wśród HC pozostałych 28 ekip. Wszędzie mówiono to samo- boimy się o dobro zespołu, Rodman nie pasuje do naszych koncepcji...

Podejrzewam, ze w tym przypadku jest dokładnie tak samo. Nikt nie zaryzykował z AI, bo sie bał. Magic zatrudnili emeryta, ale nie AI, Celci woleli nie wchodzić po raz drugi w układ z jakimis podstarzałymi PG/SG o wybujałym ego

Nie chciałbym pisac tego co pisze, bo niestety długo wierzyłem w AI...zbyt długo

 

PS: AI o tym, ze nie chce grać z ławki mówił przed offseason, w offseason mówił, ze będzie grał tam gdzie będzie potrzeba!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van blagam twoja wiedza zaczyna sie i konczy na podcieraniu dupy wiec przestan sie tu madrzyc o Iversonie

 

wyjątkowo chamskie....

 

styl obrony masakrycznie głupiego zachowania AI na poziomie równym ww zachowania

 

nie łatwiej przyznać się ze wyjatkowo takim obrotem sprawy nawet Ty Wielki Fan AI jestes zdegustowany?

podpisanie tych milionów i olanie sprawy jest wyłudzeniem za który bym wytoczył proces "na szczęście" umowa zbiorowa tego zabrania.

 

równie fajnie wygląda argument obronny dla AI "głupi Conley gra"

 

co do listy "GM idiotów" to dla mnie bardziej licza sie układy, dobre relacje z agentami graczy niz ich wizerunek na zewnatrz

 

mozna się spytać co robisz w zyciu i jak zarabiasz na życie?

 

bo ci idioci zarabiają grube miliony zielonych ogladając NBA z pierwszych rzędów ( a bilety taki są w cenie) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

van blagam twoja wiedza zaczyna sie i konczy na podcieraniu dupy wiec przestan sie tu madrzyc o Iversonie

 

dziwnym trafem Scotta wywalaja po pierwszych dwu tygodniach sezonu podczas gdy w polowie zeszlego sezonu bylo juz wiadomo ze Scott jest na wymiane

Riley liczy ze podpisze Bosha Wade i Lebrona podczas gdy kazdy zarzada 120 milionowego kontraktu

Donnie Walsh i D'Antoni prowadza Knicks z wiadomym skutkiem

Nelson jest trenerem, robi co chce i smieje sie wszystkim w twarz robiac zupelnie na odwrot niz sie wszystkim wydaje ze tak byc powinno

Lionel Hollins po raz drugi jest trenerem Memphis i po raz drugi ''niespodziewanie'' nie wygrywa

Raptors podpisali za 50 milionow Turkoglu a Wizards podpisali za 120 milionow Arenasa gdy nie wiadomo bylo czy wyzdrowieje a jak wyzdrowieje to w jakim bedzie stanie

Minnesota zatrudnila Kurta Rambisa a trenerem Clippers jest polczlowiek pol idiota Mike Dunleavy

a i na koniec sam miszcz nad miszcze Darko over Melo, Gordon i Villanueva za 100 milionow, co rok to niespodzianka one and only Joe Dumars

i tak oto wychodzi ze 8/30 GM ligi to idioci, kolejnych 8 mogloby sie bardziej postarac i ci ludzie mowia ze Iverson to Iverson tamto czy tez SJax ma kase i jest niezadowolony

wiadomo ze podwarzam teraz autorytety ludzi lekko bardziej w biznesie ode mnie ale jak dla mnie Iverson trafil na kryzys ekonomiczny przez co odpadlo mu Miami i Charlotte, potem Lakers, Spurs Celtics sa pelni na PG/SG plus nie wiele druzyn chcialo i chce wstrzymac rozwoj mlodych kosztem Iversona (nawet glupi Conley gra) plus wiele sie przestraszylo komentarzy o startowaniu

przy czym jestem pewien ze z normalnym trenerem w normalnej druzynie komunikujacej sie z aspiracjami a nie w takiej gdzie nikt niczego nie kontroluje Iverson nie mialby problemu z graniem po 25-30 minut z lawki jako 6 th man

ciezko mi uwierzyc w zakonczenie kariery w taki sposob szczegolnie ze mial to byc sezon w ktorym sie udowdni na nowo, podpisanie Tinleya wskazuje wlasnie albo na trejd z jego udzialem albo na koniec kariery

misiaczku złociuchny, zejdź na ziemię

 

powiedz mi, kto w, jak to nazywasz 'normalnej drużynie z aspiracjami' potrzebuje undersized SG nijak nie rokującego na przyszłość, z konfliktami w przeszłości z wieeeloma trenerami [taaaa, ale wszyscy to byli debile, no oczywiście], z beznadziejnym podejściem ['we talking 'bout practice / thanxgiving' ], nie grającego w obronie i w dodatku nieakceptującego swojej mocno zniżkującej formy ? [wchodzenie z ławki to nie dla mnie]?

 

od razu Ci mówię, że żadna mocna drużyna z aspiracjami go nie potrzebowała,

dla Twojej informacji - o rok młodszy Andre Miller, żaden tam wymiatacz, dostaje kontrakcik 22/3 od drużyny z aspiracjami i luzik

 

Allen dostaje 3/1, nie prowadząc zaawansowanych rozmów z żadną inną drużyną, żadnej kolejeczki nie było, tylko buraki z memphis..... więc nie pierdol głupot co by to on gdzie nie zrobił

 

zanim następnym razem coś napiszesz o Iversonie to otwórz sobie okno, zrób 20 przysiadów i pomyśl

 

bo ogólnie jesteś fajny chłopak ale o Iversonie lubisz pi*****ić głupoty i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.