Skocz do zawartości

Seriale


n_i_m_h

Rekomendowane odpowiedzi

Skończyłem Atlante i mam mieszane odczucia, nie wiem co jest w tym serialu, ale przyciąga moją uwagę, nie ma w nim fajerwerków nie wiadomo czego, troche mi to przypomina rap z przekazem na starych podkładach mówiący o problemach pierwszego świata.

Główna postać mnie irytuje (Donald G) za to jego kuzyn i ziomek Darius świetne, podobnie jak jego ex girl odcinek o wartości kobiety spoko. Macie jakies rozkminy o tym serialu? Kto mi powie dlaczego pochłaniam jeden za drugim odcinkiem? pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Atlante i mam mieszane odczucia, nie wiem co jest w tym serialu, ale przyciąga moją uwagę, nie ma w nim fajerwerków nie wiadomo czego, troche mi to przypomina rap z przekazem na starych podkładach mówiący o problemach pierwszego świata.

Główna postać mnie irytuje (Donald G) za to jego kuzyn i ziomek Darius świetne, podobnie jak jego ex girl odcinek o wartości kobiety spoko. Macie jakies rozkminy o tym serialu? Kto mi powie dlaczego pochłaniam jeden za drugim odcinkiem? pozdro;)

 

Miałem podobnie, tzn. jest tam jakiś niepodrabialny klimat. Nie ma monotonii, jest ogólna fabuła, ale każdy z odcinków równie dobrze mógłby być jakimś osobnym filmem krótkometrażowym czy coś, np. dziewiąty odcinek ma ujęcia jak żywcem wyjęte z filmów Spike;a Lee.  Poza tym lubię czarny slang, kreatywność w kaleczeniu angielskiej gramatyki, wpierdalanie nigga co drugie słowo itd., no bawi mnie to nieziemsko. Odcinki z Migos i klubem to moje ulubione, honorable mention dla talk show Montague (k**** i te reklamy). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Innymi słowy, kto żałuje, że nie urodził się murzynem powinien obejrzeć Atlantę ?

Pytam, bo jako że jestem z Kielc, to chcąc nie chcąc, lubiąc nie lubiąc, byłem skazany na mantry Borixona i jestem dumny, że moja skóra jest biała.

 

Legion po 3 odcinkach dalej kozak.

Edytowane przez Findek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga część jest zupełnia inna, większa dynamika bez zbędnego pitu pitu. Jak odpaliłem 6 epizod to pół nocy siedziałem aby zobaczyć jak się skończy. Raczej się nie zawiedziesz.

 

skończyłem i nie zawiodłem się:) obawy odnośnie 2s zupełnie niepotrzebne. zarówno 1 jak i 2 na tym samym poziomie zajebistości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.