Skocz do zawartości

ATF Filmy - kategoria dramat


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, julekstep napisał(a):

masz specyficzny gust jeśli chodzi o polskie komedie

albo używasz poza-słownikowych definicji słówek 'absolutnie' / 'genialny'

ot komedia jakich wtedy masę kręcono po sukcesie Kilera i Chłopaki nie płaczą, które tego Nikosia deklasują o kilka długości

No bez jaj, obie nie mają startu. Chłopaki nie płaczą to top3 przereklamowanych polskich filmów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Ty serio chcesz Wrestlera na 9 miejscu, a już oglądając go myślałem, ze to nie bust

duch Pablo wiecznie żywy!

głosuj jak uważasz -> ja i tak głosuję publicznie nie patrząc kto pickował i co pisał* :) 

 

* pewnie przy jakichś tie-breakerach 'unconscious bias' (jak to teraz się modnie nazywa w korpo-lingo) może odgrywać jakąś tam rolę, ale na to już nic nie poradzę :( 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, julekstep napisał(a):

masz specyficzny gust jeśli chodzi o polskie komedie

albo używasz poza-słownikowych definicji słówek 'absolutnie' / 'genialny'

ot komedia jakich wtedy masę kręcono po sukcesie Kilera i Chłopaki nie płaczą, które tego Nikosia deklasują o kilka długości

O to to

Nikos to nie wiem, czy jest poziom czasu surferow nawet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał(a):

Dajcie spokój z tymi kilerami i chlopakami nie płaczą. Tu nie poszły kultowe rzeczy w stylu samych swoich, jak rozpętałem, czy nawet kogel mogel. Kiler i chłopaki nawet nie są śmieszne... 

Jak rozpętałem poszedł i zjada i Kilera, i chłopaki nie płaczą.

12 minut temu, Braveheart22 napisał(a):

Zaraz Rappar napisze jeszcze, że film z Pazurą > serial z Wilhelmim :D

Nie widziałem, więc tylko mogę podejrzewać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, julekstep napisał(a):

duch Pablo wiecznie żywy!

głosuj jak uważasz -> ja i tak głosuję publicznie nie patrząc kto pickował i co pisał* :) 

 

* pewnie przy jakichś tie-breakerach 'unconscious bias' (jak to teraz się modnie nazywa w korpo-lingo) może odgrywać jakąś tam rolę, ale na to już nic nie poradzę :( 

Chłopaki nie płaczą.

Już dość wysłałeś łez, Przyjacielu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kat film epicki otrzymalem glosy od:

P_M / RappaR / Kily / Qcin_69 / the_secret / lorak / RonnieArtestic / Gregorius / ernie9005

W dramcie troche dramatyczna aktywnosc xD glosy narazie od:

the_secret / Gregorius / ernie9005

@RappaR do kiedy dealine?

Rozumiem ze @BMF (wszystko daje do SS wiec powinno byc w miare banalne do zliczenia) zaglosuje jak bedzie mial czas a @julekstep wysle swoje glosy do bma przy podliczaniu, bo nie sadze ze ktokolwiek bedzie scrolowal forum w poszukiwaniu tychze.

Pozdrawiam uczestnikow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały dwa do obejrzenia, pewnie wyślę jutro wieczorem swoje głosy a może z dwudniowym wyprzedzeniem. Jaka kategoria jest nastepna? Bo w tej miałem aż 5 nieobejrzanych/obejrzanych tak dawno ze nic nie pamiętałem. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, agresywnychomik napisał(a):

W kat film epicki otrzymalem glosy od:

P_M / RappaR / Kily / Qcin_69 / the_secret / lorak / RonnieArtestic / Gregorius / ernie9005

W dramcie troche dramatyczna aktywnosc xD glosy narazie od:

the_secret / Gregorius / ernie9005

@RappaR do kiedy dealine?

Rozumiem ze @BMF (wszystko daje do SS wiec powinno byc w miare banalne do zliczenia) zaglosuje jak bedzie mial czas a @julekstep wysle swoje glosy do bma przy podliczaniu, bo nie sadze ze ktokolwiek bedzie scrolowal forum w poszukiwaniu tychze.

Pozdrawiam uczestnikow

Do jutra. Ja jeszcze muszę skończyć American Beauty i jutro oddam na bank, no miałem 6 filmów do nadgonienia i trochę w życiu do zrobienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.