Skocz do zawartości

ATF Filmy - kategoria dramat


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ja właśnie sobie oglądam Leona.

Portman była niesamowita jak na takie dziecko w tym filmie- dla mnie ścisła topka dziecięcych debiutów all time 

Rano i Oldman tez zajebisci - mogę się zgodzić ze nie do końca jest to dramat, ale nie potrafiłem nie wybrać tego filmu w takim ATFie, wspaniały film od początku do końca 

znów zaczynasz od oglądania własnego filmu?

@RappaR wiesz co z nim zrobić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, julekstep napisał(a):

znów zaczynasz od oglądania własnego filmu?

@RappaR wiesz co z nim zrobić!

zgadza się, w końcu będę mógł obejrzeć film o którym tyle słyszałem! 

Mnie mogę się już doczekać a dojdzie do bajek i w końcu Coco wciągnę ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Qcin_69 napisał(a):

zgadza się, w końcu będę mógł obejrzeć film o którym tyle słyszałem! 

Mnie mogę się już doczekać a dojdzie do bajek i w końcu Coco wciągnę ❤️ 

Coco to jedyny film, gdzie jestem w stanie uwierzyć że widziałeś przed wyborem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

ja właśnie sobie oglądam Leona.

Portman była niesamowita jak na takie dziecko w tym filmie- dla mnie ścisła topka dziecięcych debiutów all time 

Rano i Oldman tez zajebisci - mogę się zgodzić ze nie do końca jest to dramat, ale nie potrafiłem nie wybrać tego filmu w takim ATFie, wspaniały film od początku do końca 

Ja obejrzałem pierwszy raz własnie dzisiaj.

Na razie nie powiem, że zły film, ale jego pozycja? No nie jest dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

mam nadzieje ze oglądałeś wersje reżyserska (30 minut dłuższa) a nie skrócona 

To jest nawet lepsze. Najpierw wybrać film którego się nie widziało. Potem przyznać ze obejrzało się PIERWSZY I JEDYNY  RAZ. PO czym koledze doradzić która wersje wybrać gdy się jednej z nich nie widziało. Dobre. 

6 godzin temu, Qcin_69 napisał(a):

ja właśnie sobie oglądam Leona.

…. ale nie potrafiłem nie wybrać tego filmu w takim ATFie, wspaniały film od początku do końca 

Nie do końca ogarniam jak można brać coś nie mogąc nie brać gdy się nie widziało filmu. Skąd to przekonanie? 

Ogólnie szokujące jest to ze takie stare konie jak tu na forum a dopiero teraz obejrzeli Leona. 

Edytowane przez ignazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał(a):

 

Nie do końca ogarniam jak można brać coś nie mogąc nie brać gdy się nie widziało filmu. Skąd to przekonanie? 

Ogólnie szokujące jest to ze takie stare konie jak tu na forum a dopiero teraz obejrzeli Leona. 

czy Ty w ogóle czytasz ze zrozumieniem Ignazz, czy osiągnąłeś już julkowi stan umysłu? 

Leona widziałem pewnie ze 20 razy i wciąż jest to film do którego chętnie wracam, nie tylko ze względu na to ze akurat trwa ATF lol, tak samo jak lukneliscie jak Pelikany Ben Hura, tak samo tutaj nie grzeszycie nadmierna bystrością, o ile u Julka czy Rappara to jest klasyczny dzien, tak Tobie ewidentnie brak węglowodanów w diecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem ponownie Leona i dość niesmaczny to film, dziwny musi być ten reżyser/scenarzysta. Oldman ok, ale też nie ma go jakoś strasznie dużo, oprócz tego to ze 2-3 dobre sceny i to wszystko. U mnie w rankingu będzie na ostatnim miejscu.

Przed oddaniem głosu odświeżę sobie jeszcze Gran Torino żeby sprawdzić czy przetrwało próbę czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, the_secret napisał(a):

Przed oddaniem głosu odświeżę sobie jeszcze Gran Torino żeby sprawdzić czy przetrwało próbę czasu

Wyszło jeszcze lepesze

 

Teraz, the_secret napisał(a):

Obejrzałem ponownie Leona i dość niesmaczny to film, dziwny musi być ten reżyser/scenarzysta. Oldman ok, ale też nie ma go jakoś strasznie dużo, oprócz tego to ze 2-3 dobre sceny i to wszystko. U mnie w rankingu będzie na ostatnim miejscu.

 

Cytat

Besson's second wife was actress and director Maïwenn Le Besco, whom he started dating when he was 31 and she was 15.[25] They married in late 1992 when Le Besco, 16, was pregnant with their daughter Shanna, who was born on 3 January 1993.[26] Le Besco later claimed that their relationship inspired Besson's film Léon (1994), where the plot involved the emotional relationship between an adult man and a 12-year-old girl.[25] 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem Shawshank. Dobry film, ale nie dałbym 10/10. Na razie lądujemy u mnie na 3 miejscu za Gran Torino(które szczerze uważam za dużo lepszy film) i za 12 gniewnych ludzi.

Ogółem miałem dużo większe oczekiwania co do tej kategorii.

Został Lot nad Kukułczym Gniazdem

I Wrestler

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RappaR napisał(a):

Obejrzałem Shawshank. Dobry film, ale nie dałbym 10/10. Na razie lądujemy u mnie na 3 miejscu za Gran Torino(które szczerze uważam za dużo lepszy film) i za 12 gniewnych ludzi.

Ogółem miałem dużo większe oczekiwania co do tej kategorii.

Został Lot nad Kukułczym Gniazdem

I Wrestler

@RappaR dajesz Gran Torino>12GL? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.