Skocz do zawartości

ATF - kinematografia


RappaR

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, julekstep napisał(a):

ja zagłosowałem publicznie w odpowiednim temacie jbc

a czemu tak skoro były inne ustalenia (wysyłanie głosów anonimowo)?

 

ponieważ:

 

czyli złamałeś regulamin i ładujesz na ostatnim miejscu w tej kategorii (u mnie o tak wylądowałeś bo Braveheart ma tyle wspólnego z epickoscia co Tom Cruise z NBA, a Mel Gibson ma najbardziej wkurwiajacy ryj na świecie xd)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

Mel Gibson ma najbardziej wkurwiajacy ryj na świecie xd)

popatrz w lustro mordko

6 minut temu, Qcin_69 napisał(a):

czyli złamałeś regulamin i ładujesz na ostatnim miejscu w tej kategorii 

czyli za swoją karę chcesz się mścić akurat na tej osobie która chciała żeby Cię nie traktować jak pariasa (którym jesteś)

typowy cygański resentyment

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, RappaR napisał(a):

W sumie zdałem sobie sprawę, że nie poszedł Kosmiczny Mecz. Tylko hejter Jordana nie dałby tego filmu w top3

Dla fanów koszykówki to ciekawy film. W przekroju historii kina no name. Mimo ze i na Jordanie ktoś chciał zarobić extra i nawet to wyszło. Oceniając sam warsztat mocno średnio.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Dla fanów koszykówki to ciekawy film. W przekroju historii kina no name. Mimo ze i na Jordanie ktoś chciał zarobić extra i nawet to wyszło. Oceniając sam warsztat mocno średnio.  

Dla fanów koszykówki to nie jest ciekawy film.
Dla pokolenia 80's/90's, którzy byli wychowani na Jordanie, i oglądali jako dzieciaki głównie tvp/tvnowskie skróty meców. Film ten oczywiście działa na nas niesamowitym sentymentem, a nie jeden fan MJ'a uroni łezkę widząc powracającego na parkiet Jordana na koniec filmu. Warsztatowo, ktoś kiedyś ten film określił 1,5 godzinną reklamą :)
Jeżeli chodzi o wykorzystanie animek w real life, lepiej było to zrobione w "Kto wrobił królika Rogera?" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
8 minut temu, RappaR napisał(a):

@the_secret @RonnieArtestics @julekstep @BMF @ernie9005 @Qcin_69

Jak stoicie z komediami? Wszyscy się wyrobicie do niedzieli z głosowaniem?

annie hall nie oglądałem - ale widziałem wystarczająco Woddyego Allena by być pewnym, ze będzie c***owe i Strangerlove - ale to może łyknę do niedzieli jak mi się uda jutro normalnie skończyć prace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Qcin_69 napisał(a):

annie hall nie oglądałem - ale widziałem wystarczająco Woddyego Allena by być pewnym, ze będzie c***owe i Strangerlove - ale to może łyknę do niedzieli jak mi się uda jutro normalnie skończyć prace ;)

O ile Twoje obserwacje są słuszne, to jednak dalej dodaj sobie do kolekcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.