Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2023/24 - po wielkiej k****, musi przyjsc masa!


memento1984

Pozycja Cavs w konferencji wschodniej na koniec sezonu  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. in-season tournament?

    • Cavs mistrzem nic nie znaczacego turnieju
    • nope
  2. 2. kto bedzie mial wiecej punktow w klasyfikacji kanadyjskiej

  3. 3. czy Garland bedzie znowu all-starem?

  4. 4. pozycja Cavs w konferencji wschodniej na koniec RS

  5. 5. kto bedzie najlepszy z 3 druzyn?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, memento1984 napisał(a):

Kolejny tydzien bycia Janosikiem, zabierajac bogatym i oddajac biednym.

Dobry seed absolutnie imperatyw zeby myslec o gladkim wypadzie w 2giej rundzie. Nie widze moich Cavs w zadnej serii do 4-ech zwyciestw w drugiej rundzie. Nadal mocno powyzej przecietnej kadrowo i trener ponizej sredniej ligowej. co najgorsze, lubiany przez zawodnikow, zawodnikow ktorzy nie beda darli szat po przegranej w 2giej rundzie - klatwo niskich samo-wymagan, posrod mlodych multi-milionerow trwaj w najlepsze!

Hm ale jakby nie patrzeć ten drugi rebuild post-lebronowy świetnie się udał. W drafcie garland, Mobley (który zawodzi w tym sezonie ale bym go jeszcze nie skreślał, mysle ze taki Chris Bosh kariera spokojnie go może czekać), jedynie ten Okoro się nie udał ? 

później ładnie trafiony Jarrett allen, sprowadzenie Mitchella. 
 

Potem jeszcze dobre podpisy rolesów typu Niang i Struś
 

jak na to ze to cleveland to chyba 55W w RS i wylot w drugiej rundzie powinieneś brać w ciemno 😛 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okoro? Dawać go do spurs i zobaczysz ze kawał z niego grajka 

On robi grę na małych minutach ale jego per 36 jak i % 50/39,9 za trzy robią robotę. Nie wiem czemu akurat jego oznaczyłeś bo mimo mniejszych minut rozgrywa najlepszy sezon 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Okoro? Dawać go do spurs i zobaczysz ze kawał z niego grajka 

On robi grę na małych minutach ale jego per 36 jak i % 50/39,9 za trzy robią robotę. Nie wiem czemu akurat jego oznaczyłeś bo mimo mniejszych minut rozgrywa najlepszy sezon 

Jak na topowy pick to meeh straszny ogolnie dobry roles na 15-20min i nic więcej. Ale jako 5 wybór w drafcie trochę słabo i o to mi chodziło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał(a):

Okoro? Dawać go do spurs i zobaczysz ze kawał z niego grajka 

On robi grę na małych minutach ale jego per 36 jak i % 50/39,9 za trzy robią robotę. Nie wiem czemu akurat jego oznaczyłeś bo mimo mniejszych minut rozgrywa najlepszy sezon 

to jego najlepszy sezon, mimo wszystko (poprzednie sezony) powinni w niego zainwestowac, chyba ze ma jakies wymagania z kosmosu.

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Hm ale jakby nie patrzeć ten drugi rebuild post-lebronowy świetnie się udał. W drafcie garland, Mobley (który zawodzi w tym sezonie ale bym go jeszcze nie skreślał, mysle ze taki Chris Bosh kariera spokojnie go może czekać), jedynie ten Okoro się nie udał ? 

później ładnie trafiony Jarrett allen, sprowadzenie Mitchella. 
 

Potem jeszcze dobre podpisy rolesów typu Niang i Struś
 

jak na to ze to cleveland to chyba 55W w RS i wylot w drugiej rundzie powinieneś brać w ciemno 😛 
 

rebuild jest super, tylko czasami moze tak jeszcze dodatkowo pyknac, ze sie fani beda ludzili do nastepnego PO - w Cavs brakuje ogolnie twardosci, Garland, Mobley i Allen to bardzo mieciutkie ziutki, topka ligowa. jak np trafia w 2giej rundzie bedac rozstawionym seedem na NYK to bedzie lekkie 2:4 i czesc i czolem. to moze zadzialac, ale ogladajac Cavs ciezko w to uwierzyc

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał(a):

Jak na topowy pick to meeh straszny ogolnie dobry roles na 15-20min i nic więcej. Ale jako 5 wybór w drafcie trochę słabo i o to mi chodziło.

to prawda, ale zobacz ile tam bylo gruzu przed nim:

Wiseman, Pat Williams czy szklany Ball. 

Hayes, Topin, Avdija tuz za nim <- Yikes!.

Wypalil Haliburton z 12, Maxey z 21, moze Quickley (25) czy Bane (30).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ignazz napisał(a):

Spurs się mogą nabrać. Zach Collins i zestaw niezłych picks 

Lub topowy z 2024 

Jestem na tak. Dobrze rzucający nie wożący się z piłką PG to jest dla nas odpowiedni kandydat.

Edytowane przez marceli73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ignazz napisał(a):

Spurs się mogą nabrać. Zach Collins i zestaw niezłych picks 

Lub topowy z 2024 

poziom abstrakcji Lakersowy : )

czyli poor-mans Cedi Osman + pick, za proven ~15 PG w lidze, wkraczajacego w swoj prime, locked-in na dlugim kontrakcie?

haahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, memento1984 napisał(a):

poziom abstrakcji Lakersowy : )

czyli poor-mans Cedi Osman + pick, za proven ~15 PG w lidze, wkraczajacego w swoj prime, locked-in na dlugim kontrakcie?

haahahahaha

Zwlaszcza, ze Mitchell zaraz robi papa z Cleveland. Ostatnie czego potrzebuja, to Handel Garlanda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ignazz napisał(a):

Jakby spurs wylosowali #1 to słaba oferta? Lub Picki Hax unprotected?

draft jest slaby, plus wysoki pick to zadna gwarancja ze wyciagniesz lepszego goscia niz proven commodity? w wypadku Garlanda to jest potrzebny dobry 3&D wysoki na teraz o troche mniejszej wartosci, z dupnej druzyny ktora nie jest consensus top4 w swojej konferencji + picki (pewnie 2 pierwszo rundowe z okolic ~10).

ja rozumiem, ze takiego dealu to pewne nie ma, ale proponowanie goscia <Osmana ktorego wyjebalismy na zbity pysk (aka NBA'jowe nie przedluzamy z toba kontraktu bo masz dla nas zadna wartosc) + pick w slabym drafcie?

5 minut temu, Reikai napisał(a):

Zwlaszcza, ze Mitchell zaraz robi papa z Cleveland. Ostatnie czego potrzebuja, to Handel Garlanda.

tego nie wiemy, ale trzeba sie z tym liczyc. Zastapic teraz Garlanda Zachiem Collinsem i potencjalnie ziutkiem z draftu (czytaj 3 lata rozwoju) to niezly trolling z druzyny ktora kreci sie w top4 wschodu.

 

================================================================================

*z kompletnie innych newsow moj znienawidzony braciak Morris przynajmniej wygladal legitnie - takiego buraka nam teraz potrzeba do naszych pluszakow (Garland / Mobley / Allen)

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie ja wyskoczyłem z garlandem że chce kupić. Na info że chcecie go pogonić dałem przyzwoitą ofertę. Nie to nie.  
 

Oczywiście że dając Zacha nawet do 3 klubu trzeba dopłacić. Można z Keldonem kombinować. O Osmanie nic nie pisałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ignazz napisał(a):

Ale to nie ja wyskoczyłem z garlandem że chce kupić. Na info że chcecie go pogonić dałem przyzwoitą ofertę. Nie to nie.  
 

Oczywiście że dając Zacha nawet do 3 klubu trzeba dopłacić. Można z Keldonem kombinować. O Osmanie nic nie pisałem. 

To nie jest przyzwoita oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Reikai napisał(a):

To nie jest przyzwoita oferta.

Przecież to był zarys kierunku. I jest przyzwoita. 

Bo można ją przemodelować jak zespół który ma fajnego SF nie chce Garlanda tylko assety od spurs 

Np Nets lub Hax. 

I piszemy w kontekście że Garland odchodzi z jakiegoś powodu. 

Cavs gra guards undersized. Moim zdaniem może to się nie udać w PO. RS to inna bajka. W PO to będzie systemowe szukanie słabości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, memento1984 napisał(a):

poziom abstrakcji Lakersowy : )

czyli poor-mans Cedi Osman + pick, za proven ~15 PG w lidze, wkraczajacego w swoj prime, locked-in na dlugim kontrakcie?

haahahahaha

Ależ my komentujemy i reagujemy na ten post the_secret poniżej.

 

18 godzin temu, the_secret napisał(a):

Garland jest tragiczny, niech go wymieniają latem póki jest szansa że ktoś sie nabierze

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, ignazz napisał(a):

Pooglądamy w kwietniu. Jako fani spurs do maja będziemy mieć mnóstwo wolnego czasu. 

Oferta z Zachiem jak napisali inni, nieprzyzwoita. Jezeli ktos zaoferuje poziom Garlanda na SFie, ale moze starszy, krotszy kontrakt to jakas minimalna doplata 1szo rundowym ze srodka. Ale takich zawodnikow nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Garland tragedia ostatnio

nie wiem ocb z nim czy te kontuzje wytrąciły go z formy w tym sezonie?

poza radarami zapowiadał się bardzo zacnie, raczej etatowy all-star

ogolnie ciezko sie oglada ten paździerz 

mobley mocne wejscie w mecz w 1 kwarcie, a potem w zasadzie bez żadnych akcji. tak nie można.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.