Skocz do zawartości

Cleveland Cavaliers 2023/24 - po wielkiej k****, musi przyjsc masa!


memento1984

Pozycja Cavs w konferencji wschodniej na koniec sezonu  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. in-season tournament?

    • Cavs mistrzem nic nie znaczacego turnieju
    • nope
  2. 2. kto bedzie mial wiecej punktow w klasyfikacji kanadyjskiej

  3. 3. czy Garland bedzie znowu all-starem?

  4. 4. pozycja Cavs w konferencji wschodniej na koniec RS

  5. 5. kto bedzie najlepszy z 3 druzyn?


Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ely3 napisał(a):

@memento1984 Ty lepiej powiedz co się dzieje z Mobleyem. Bo niektórzy tu okrzykiwali go przyszłym franchise playerem. Przyszłą super gwiazdą po obu stronach parkietu a ja kolejny raz widze ,że bez allena on jest zagubiony. 

Właściwie to od początku kariery nie wiem czy zrobił jakiś postęp . MAm wrażenie ,że on jest nawet gorszy niż był. 

Dziś meczu nie widziałem jeszcze ale poprzednie grał strasznie słabo. Zapowiadał się niesamowice a teraz właściwie ma problem by coś ustawić w ataku 

Też mi trochę zaczyna to wyglądać na Myles Turner 2.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, josephnba napisał(a):

Pytanie 

Wiadomo że cavs nie oglądam bo jestem z miasta 

Co się tam u nich wyprawia że mają 2-4? 

Przecież roster się znacząco nie zmienił 

Kontuzje 3 z S5 na dzien dobry.

tez jestem z Warszawy, ale to small town, na peryferiach “swiata” ;)

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, memento1984 napisał(a):

Kontuzje 3 z S5 na dzien dobry.

tez jestem z Warszawy, ale to small town, na peryferiach “swiata” ;)

Joaeph jest z bialoleki. Wolałbym być z Bydgoszczy. Nie rozumiem takiego przytyku do Ohio. To nawet nie jest Warszawa. 

https://noizz.pl/design/warszawa-patodeweloperka-na-bialolece/ltlkmql
 

 

Podłączyli już Ciebie do kanalizacji czy nadal XIX wiek?😂😂😂😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Joaeph jest z bialoleki. Wolałbym być z Bydgoszczy. Nie rozumiem takiego przytyku do Ohio. To nawet nie jest Warszawa. 

https://noizz.pl/design/warszawa-patodeweloperka-na-bialolece/ltlkmql
 

 

Podłączyli już Ciebie do kanalizacji czy nadal XIX wiek?😂😂😂😂

Kanalizacja jest dla rozleniwionych paniusi 

Ja mam szambo jak każdy prawdziwy facet 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał(a):

Nie rozumiem takiego przytyku do Ohio. 


Nie chodzi o Ohio tylko konkretnie o Cleveland., Cleveland to jest pośmiewisko całej Ameryki, tak jak w Polsce jest miasto Wąchock koło którego są Starachowice.,Cleveland było swego czasu piątym co do wielkości populacji miastem USA,z prawie milionem mieszkańców wyprzedzając San Francisco,. Obecnie to jest pipidówa na zadupiu , która nie łapie się nawet do pierwszej 50 miast w US, populacja zmniejszyła się trzy razy do 300 tysięcy.,Trudno znaleźć nawet w PL miasto , które by się tak wyludniło.,To nie jest też jedyny powód dla którego Amerykanie cisną bekę z Cleveland.,Jeżeli chodzi o Ohio to Stan nie jest pośmiewiskiem , są w Ohio też fajne miasta, które się rozwijają np. trzy razy większe Columbus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mayor napisał(a):

Nie chodzi o Ohio tylko konkretnie o Cleveland., Cleveland to jest pośmiewisko całej Ameryki, tak jak w Polsce jest miasto Wąchock koło którego są Starachowice.,Cleveland było swego czasu piątym co do wielkości populacji miastem USA,z prawie milionem mieszkańców wyprzedzając San Francisco,. Obecnie to jest pipidówa na zadupiu , która nie łapie się nawet do pierwszej 50 miast w US, populacja zmniejszyła się trzy razy do 300 tysięcy.,Trudno znaleźć nawet w PL miasto , które by się tak wyludniło.,To nie jest też jedyny powód dla którego Amerykanie cisną bekę z Cleveland.,Jeżeli chodzi o Ohio to Stan nie jest pośmiewiskiem , są w Ohio też fajne miasta, które się rozwijają np. trzy razy większe Columbus

LOL - w Cleveland wszystko sie rozlalo na przedmiescia, tak jak w wielu miastach, problem byl ten sam - niekontrolowana przestepczosc. nawet w DC byl kompletny syf a teraz te nie-tak-dawne biedne dzielnie (w miescie) rosna, bo ludzia maja zaufanie (ze sie nie spierdoli) i potrzebna jest "centralizacja". Zobacz jak wyglada rozmiar Cleveland metro area i nie pierdol glupot. Columbus to tak jak Poznan i chcialbys go porownac z Wroclawiem/Gdanskiem.

2 godziny temu, mayor napisał(a):

 Obecnie to jest pipidówa na zadupiu , która nie łapie się nawet do pierwszej 50 miast w US, populacja zmniejszyła się trzy razy do 300 tysięcy.,Trudno znaleźć nawet w PL miasto , które by się tak wyludniło.,To nie jest też jedyny powód dla którego Amerykanie cisną bekę z Cleveland.,Jeżeli chodzi o Ohio to Stan nie jest pośmiewiskiem , są w Ohio też fajne miasta, które się rozwijają np. trzy razy większe Columbus

The city anchors the Cleveland metropolitan area, the 33rd-largest in the U.S. at 2.18 million residents, as well as the larger Cleveland–Akron–Canton combined statistical area, the most populous in Ohio and the 17th-largest in the country with a population of 3.63 million in 2020.

Edytowane przez memento1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu w pelnym skladzie (Okoro nie licze, wiadomo). Nie pasuja te puzzle do siebie, ale jest nagromadzona duza ilosc talentu.

Mobley zawodzi bo sa gigantyczne oczekiwania, a on poprostu tak naprawde nie ma nawet wystarczajacej ilosci ofensywnych posiadan/touches, a jak ma, to nie jest zadnym mega game-changerem, obiektywnie. Ta druzyna od niego w sumie bedzie oczekiwac energii glownie po bronionej stronie i gotowosci na ochlap ze stolu Mitchell/Garland. obaj z Garlandem to maja talent top ale to sa dwie "bety" - Mitchell to ma troche mniej umiejetnosci ale to taki bezczel, samson, co 1 na 4 sobie przykozluje w swoja stope/kolano - IQ boiskowe malutkie ale stat liney sie u niego zawsze beda w RS zgadzac. fajny gosc, ale chyba zadna druzyna nie wygra z nim pierscienia jako 1-nka. chcialbym sie mylic.

Niang to kompletny "dud", cale szczescie ze Tristan wyglada jak tegoroczne znalezisko ze smietniska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, ignazz napisał(a):

Ale to padł tam jakiś przemysł ze ludzie zawineli się? 
w Polsce przebija się informacja o Detroit czy Baltimore. 

Wskaźnikach przestępczości w Memphis. O bezdomnych w Zphilly czy teraz w centrum SF. 

To ze CLE nazywane jest dziura wiem ale skąd upadek. 

Te wszystkie "informacje" w Polsce to propaganda, która ma odwrócić uwagę od naszych problemów i poprawić samopoczucie narodu. Dobrze się sprzedaje bo ludzie  chcą wierzyć ,że ojciec dyktator do spółki z ojcem dyrektorem i wujkiem kłameuszem urządzili nam raj na ziemi .,A Cleveland jest pośmiewiskiem Ameryki nie tylko przez utratę populacji , na taką opinię składa się wiele czynników., Upadek przemysłu stalowego to tylko pierwsza kostka domina., Było bogactwo to robili dobry grunt pod interesy, jak ktoś odkręcił kran w kiblu to z niego płynął Johny Walker, a z kibla do rzeki ,aż ta rzeka się zapaliła., Mają też w Dayton muzeum lotnictwa k**** jego mać .,Zresztą z tego lotnictwa są dumni, a reszta Ameryki się śmieje. Ja jeździłem służbowymi autami na tablicach z Ohio i czasem słyszałem żarty z grafiki na tych tablicach.,Każdy Stan ma na tablicach jakiś slogan -motto przewodnie .Ohio szczyci się narodzinami lotnictwa,(zresztą do spółki z NC) , gdyż bracia Wright mieli shop w Dayton, ale te 12 sekund które zmieniły świat miało miejsce w Karolinie Północnej.,Dlatego W OH mają na tablicach slogan- Birthplace of Aviation a w NC First in Flight .,Śmieszna jest grafika, która pokazuje transparent z tym sloganem ciągnięty za samolotem Flyer zarówno w pierwszej jak i drugiej poprawionej wersji, w pierwszym wydaniu to co wydaje się być ogonem samolotu, jest przodem przy pomocy którego pilot koryguje lot , a w drugim poprawionym wydaniu jest jeszcze gorzej bo z tyłu było śmigło Ohio.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, mayor napisał(a):

,Każdy Stan ma na tablicach jakiś slogan -motto przewodnie .Ohio szczyci się narodzinami lotnictwa,(zresztą do spółki z NC) , gdyż bracia Wright mieli shop w Dayton, ale te 12 sekund które zmieniły świat miało miejsce w Karolinie Północnej.,Dlatego W OH mają na tablicach slogan- Birthplace of Aviation a w NC First in Flight .,Śmieszna jest grafika, która pokazuje transparent z tym sloganem ciągnięty za samolotem Flyer zarówno w pierwszej jak i drugiej poprawionej wersji, w pierwszym wydaniu to co wydaje się być ogonem samolotu, jest przodem przy pomocy którego pilot koryguje lot , a w drugim poprawionym wydaniu jest jeszcze gorzej bo z tyłu było śmigło Ohio.jpeg

no to jest normalnie boki zrywac, nie to co w NY!

apropo "rzeki w ogniu", to akurat jest ciekawa historia:

https://www.smithsonianmag.com/history/cuyahoga-river-caught-fire-least-dozen-times-no-one-cared-until-1969-180972444/

Cytat

For more than a century, the Cuyahoga River had been prime real estate for various manufacturing companies. Everyone knew it was polluted, but pollution meant industry was thriving, the economy was booming, and everyone had jobs.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trzeba się naprawdę postarać, żeby mając jednego z najlepszych finisherów w lidze i ballhogując całą grę, notować na nim mniej niż asystę na mecz.

Jak to jest możliwe, że Strus w tym względzie jest dwa razy lepszy?

Mitchell po dziś dzień nie rozumie czym jest balans w grze.

Niby talentu w tej ekipie jest za dużo i może to wybuchnąć samo z siebie, natomiast ewidentnie na ten moment przyjście Mitchella w żaden sposób organizacji jako całości nie rozwinęło. 

Oglądam sobie i Cavs i Knicks i i dont know, moze Brunson ovrl daje lepszy impact na wyniki, pomimo że indywidualnie jednak gorszy.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • memento1984 zmienił(a) tytuł na Cleveland Cavaliers 2023/24 - po wielkiej k****, musi przyjsc masa!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.