Skocz do zawartości

ATF GOAT WORLDWIDE


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja bym aktorów nie łączył, imo ciężko to będzie potem uczciwie oceniać, to nie nauka

Reżyserzy >>> aktorzy, więc jak będzie jedna kategoria filmowa to będą sami reżyserzy, a jak ktoś weźmie aktora to będzie w dole tabeli. Ew. teraz zrobić jedną kategorię, a jakiś popkulturowy ATF następnym razem. Ew. podzielić np. muzykę na klasyczną i popularną, bo tu znowu będzie porównywanie Beethovena do Stevie Wondera, więc dajcie spokój. ;] Ale pewnie będzie płacz, że za dużo kategorii. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie powinno być bardzo dużo kategorii. 
Powinnismy zrobić potężne sprawdzenie wiedzy i sprytu podążania za vox populi. 
 

Im więcej tym lepiej 

 

Właśnie wszędzie bym rozbił kobiety od mężczyzn aby dodatkowo utrudnić zabawę 

Potężne dzieło i gigantyczny Draft. 

Spora liczba kategorii uchroni tez przed jakimś wypaczeniem rozrywki czy to z powodu wylosowania #1 z jakim overkillem bo się bierze pierwszym jak i pomoże tez wyjść z kłopotów wrzucenia babola bo sporo bedxie można nadrobić. 
 

to dyskusja pomiędzy czy finał grać do 7 cxy jsk play in. 
 

Starannie to zróbmy i poczekajmy na więcej uczestników 

zawsze te atf nie są idealnie dopieszczone a i zawsze były głosy ze szkoda ze nie wiedziałem to bym grał. 

Nie wiem czemu po pierwszym pomysle szybko to startuje. Zawsze za szybko 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mniejsza ilosc kategorii w innych ATF miala na celu zrownanie ich z iloscia uczestnikow, ale to glownie dlatego zeby z dalszym pickiem nie wybierac w koszykowce np z 30 pickiem do ATF Koszykowki Jimmiego Butlera i probowac to bronic. Pytanie, czy ATF Worldwide oznacza ze wyborow jest tyle, ze nie bedzie na tyle duzych handicapow na poczatku, ze ostatnie 15 pickow to bedzie bloto/totalne losowanie podczas glosowania?

Liczba uczestnikow musi byc rozsadna wlasnie z tego powodu. Co do kategorii to tez jestem otwarty na wiecej, pytanie co z naciskiem na uczestnicy=kategorie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał:

 

Yup, jeżeli poczekacie do przyszłego tygodnia, to luz. Wracam 27-ego do kraju, jak chcecie zacząć już teraz w weekend to w razie W wolę nie zamulać :)

Można poczekać. Dziś w nocy draft, pewnie później wymiany się otworzą, będzie  czym zagadać te 3-4 dni. 

A jak któryś są niecierpliwi, mogą sobie własne listy typów przygotować, to później wszystko szybciej pójdzie i czas się nadrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie czekamy do 27, do tego momentu zbieramy uczestnikow. Na ten moment mamy:
 

1. Reikai
2. @ernie9005
3. @fluber
4. @DRK
5. @ignazz
6. @julekstep
7. @matek
8. @BMF
9. @Qcin_69
10. @Braveheart22
11. @Sylvinho.
12. @Pablo81
13. @Gregorius
14. @jack
15. @LeweBiodroSmoka
16. @P_M

Kategorie nie do konca ustalone, takze proponuje poswiecic te kilka dni na ustalenie czegokolwiek. Na ten moment jestesmy w okolicach:

- Nauka
- Sport (tu do dyskusji, bo ciezko bedzie porownywac gruszki z jablkami, ale jednak forum sportowe, so...)
- Polityka
- Religia
- Literatura
-Aktywizm (tu wczesniej byly glosy narzekajace na ta kategorie, takze tez do dyskusji)
- Najpiekniejsza ( tu tez byly narzekania, ze wypaczalo to wyniki, ale imo to musi sie znalezc, po prostu nie wybierajcie Dereszowskich kasztanow, a nic wam nie zepsuje sredniej
- Najgorszy (to co GOAT Polak, najgorszy mozliwy smiec)
- Muzyka (troche latwiej imo wrzucic tu Michaela Jacksona i Beethovena niz w sporcie Messiego i Lebrona, dlatego bylbym za wrzuceniem muzyki w jedno, bez rodzielania na piosenkarzy i kompozytorow)
- Biznes/ekonomia
-Rezyser
-Aktorstwo
-Sztuka
- Wydarzenie (tu powiedzmy, ze musi byc jakas umowna data tego wydarzenia, ze wiemy ze to sie wydarzylo itd Bez zadnych pierwszych wybuchow, czy wyginicia dinozaurow)
- Podroznik/odkrywca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2023 o 10:29, matek napisał:

Ja z przyczyn zewnętrznych muszę wycofać zgłoszenie. 

Dziękuję za zaproszenie, życzę wszystkim powodzenia. Będę zaglądał. 

Ale Matek raczej zrezygnował.  Jest 15 graczy i tyleż kategorii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

reżyser i aktorstwo zmienić w jedno 'film/teatr' bo słabo tych leszczyków tylu dawać (na pewno w skali 'historii świata' szeroko pojęty teatr/kino nie zasługują na dwie kategorie)

 

i rozbiłbym naukę --> na ścisłe (czyli takich typowo naukowców) i humanistyczne (czyli bardziej 'myślicieli', ideowców) bo taki Arystoteles to luźno powinien być top10-20 bez podziału na kategorie a w takiej nauce pewnie spadnie do drugiej połówki -> wtedy też można by zmienić biznes/ekonomia na sam biznes a tych wszystkich teoretyków-ekonomistów wrzucić do nauk humanistycznych

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

reżyser i aktorstwo zmienić w jedno 'film/teatr' bo słabo tych leszczyków tylu dawać (na pewno w skali 'historii świata' szeroko pojęty teatr/kino nie zasługują na dwie kategorie)

to są jakieś jaja czy tylko zostałeś szefem TVP Kultura? 

ja chcę poznać jak najwięcej osobistości, so wakacje gdzie musimy się spieszyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to są jakieś jaja czy tylko zostałeś szefem TVP Kultura? 

ja chcę poznać jak najwięcej osobistości, so wakacje gdzie musimy się spieszyć?

jakie jaja?

muzyka, sztuka, polityka, religia mają po jednej kategorii a jakieś filmidła (które z historycznego punktu widzenia mają dużo mniejsze znaczenie) mają mieć dwie?

 

to już lepiej rozdzielić naukę (tak jak pisałem 'ścisłe' i 'humanistyczne') czy politykę ('politycy' i 'przywódcy wojskowi') -> bo tam będzie dużo więcej faktycznie znaczących postaci

bitch pls

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

rozbiłbym naukę --> na ścisłe (czyli takich typowo naukowców) i humanistyczne (czyli bardziej 'myślicieli', ideowców)

A ja bym prędzej to zostawił, a w pierwszej kolejności oddzielił od nauki wynalazców (tj. stricte technicznych). 

1 godzinę temu, julekstep napisał:

wtedy też można by zmienić biznes/ekonomia na sam biznes a tych wszystkich teoretyków-ekonomistów wrzucić do nauk humanistycznych

Przy ekonomii mogą się jeszcze łapać politycy-reformatorzy , którzy zasłynęli gospodarczo (przykład z tego polskiego ATF'a - E. Kwiatkowski), więc to nie tak, że sami "teoretycy". 

Zresztą, można na grubo zrobić tego ATF'a jak niektórzy się domagają. Gdzie się da to porozdzielać te kategorie. Też nie widzę problemu, a jeszcze ciekawiej się powinno zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Braveheart22 napisał:

A ja bym prędzej to zostawił, a w pierwszej kolejności oddzielił od nauki wynalazców (tj. stricte technicznych). 

spokojnie 'naukę' można i na 3 oddzielne kategorie rozbić -> to pewnie najważniejsza kategoria

 

ale cokolwiek ponad 1 kategoria na 'kino' to będzie przypał :P 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, julekstep napisał:

spokojnie 'naukę' można i na 3 oddzielne kategorie rozbić -> to pewnie najważniejsza kategoria

 

ale cokolwiek ponad 1 kategoria na 'kino' to będzie przypał :P 

Ale my nie wybieramy kategorii na podstawie zasług dla historii świata, tylko chcemy mieć fun z gry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ely3 przypiął/eła ten temat
  • Reikai odpiął/ęła ten temat

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.